سرخط خبرها

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
چطور بی کار شدن ۹۰۰ نفر خبر خوبیه ؟!
از منظر دیدگاه شخصی، طی سالیان اخیر فقط از یک شرکت در این حد تنفر داشتم که تمایل به دیدن نابودیش داشته باشم و اون هم اپیک گیم بوده
مسیرش رو نابود کننده می دونستم و الان هم دیدن اینکه داره توی آتیشی که خودش روشن کرده می سوزه برام تا حدی جالبه، و این جالبی زمانی برام تکمیل میشه که تاثیراتش رو توی صورتهای مالیشون هم ببینم

صد البته این یک دیدگاه شخصیه و قطعاً قابل تعمیم به دیگران نیست

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,394
نام
سید محمد حسین
1696012757990.png

امروز به طور عجیبی تریلرهای رسمی Star Wars: Knights of the Old Republic Remake از تمام صفحه های یوتیوب و اینترنت حذف میشه
و باعث میشه ملت نگران شن که چه بلایی سر این بازی اومده

Sony hides trailer for Star Wars: KoTOR remake and deletes announcement tweet | VGC

کوتاکو این وسط بسیج میشه که موضوع رو از دیزنی پیگیر بشه. دیزنی هم میگه خیلی اوضاع به ما مربوط نیست و ارجاع شون میده به سونی
سونی هم این وسط میگه ما خیلی واضح فقط تریلری که از موسیقی لایسنس شده استفاده کرده بود رو بعد از تموم شدن لایسنس اش حذف کردیم
....
...
..
.
که بعدش برای کوتاکو این سوال پیش میاد چرا بازی ای که هنوز نیومده بیرون مهلت لایسنس موسیقی اش تموم شده!؟

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
View attachment 311896

امروز به طور عجیبی تریلرهای رسمی Star Wars: Knights of the Old Republic Remake از تمام صفحه های یوتیوب و اینترنت حذف میشه
و باعث میشه ملت نگران شن که چه بلایی سر این بازی اومده

Sony hides trailer for Star Wars: KoTOR remake and deletes announcement tweet | VGC

کوتاکو این وسط بسیج میشه که موضوع رو از دیزنی پیگیر بشه. دیزنی هم میگه خیلی اوضاع به ما مربوط نیست و ارجاع شون میده به سونی
سونی هم این وسط میگه ما خیلی واضح فقط تریلری که از موسیقی لایسنس شده استفاده کرده بود رو بعد از تموم شدن لایسنس اش حذف کردیم
....
...
..
.
که بعدش برای کوتاکو این سوال پیش میاد چرا بازی ای که هنوز نیومده بیرون مهلت لایسنس موسیقی اش تموم شده!؟
گویا غیر از تریلر، توییت های مربوط به بازی هم کاملا حذف شدن...
که ... توبیت که دیگه ربطی به لایسنس موسیقی نداره:-"
به نظر میرسه بعد از این همه خبرهای فاجعه از مراحل ساخت بازی بالاخره کنسل شده:-"

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
بر طبق گزارش ها سامسونگ بر روی یک سرویس Cloud Gaming برای گوشی های Galaxy کار می کنه و از اون در ایونت SDC 2023 رونمایی می کنه.
سامسونگ در حال صحبت با توسعه دهنده ها هست تا بازی هاشون رو به این سرویس بیارن و به نظر سامسونگ برای این سرویس اوایل امسال یک تست اولیه در کانادا داشته و همین تست در حال حاضر در آمریکا در حال اجرا هست.

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
1696311001018.png

...........................................................

تاد هاوارد: انتظارات از Starfield تغییر کرد زیرا اکنون تمام بازی‌ها نقش‌آفرینی هستند​

«نمی‌توانم یک بازی پیدا کنم که XP و لول‌آپ کردن نداشته باشد»

بله، به نظرم به طرز چشمگیری تغییر کرده است. فکر می‌کنم که ژانر به خودی خود در همه چیز آمیخته شده است. نمی‌توانم عنوانی پیدا کنم که XP و لول‌آپ کردن نداشته باشد. هر بازی‌ای که می‌خواهی، انتخاب کن. [این عناصر] به ترکیب اضافه شده است.

چه چیزی یک نقش‌آفرینی رسمی به حساب می‌آید؟ فکر می‌کنم اگر از طرفدارهای قدیمی RPG باشید، لیست قوانین مخصوص به خود را برای آن دارید. من این ژانر را دوست دارم زیرا می‌تواند هر چیزی باشد. می‌تواند اکشن داشته باشد، می‌تواند انواع و اقسام بازی‌ها را داشته باشد. شما می‌توانید یک بازی مسابقه‌ای را در یک RPG قرار دهید.
ما سعی می‌کنیم به آنچه می‌خواهیم در بازی ببینیم، پایبند بمانیم. در این ژانر همه چیز را جمع خواهیم کرد. یک شوتر فضایی نیز ساختیم. آیا یک RPG است؟ بله و نه. چگونه می‌توانیم عناصری را که فکر می‌کنیم برای یک بازی نقش‌آفرینی مهم هستند، بیاوریم؟ چگونه می‌توانیم آن را مخصوص خود بسازیم؟ چگونه می‌توانیم با گذشت زمان آن را توسعه دهیم و بهبود ببخشیم تا حتی بیشتر متعلق به ما باشد؟ ما به این چیزها فکر کردیم و سعی کردیم از «RPG یعنی این نوع تعامل» دوری کنیم.

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,791
View attachment 312410

...........................................................

تاد هاوارد: انتظارات از Starfield تغییر کرد زیرا اکنون تمام بازی‌ها نقش‌آفرینی هستند​

«نمی‌توانم یک بازی پیدا کنم که XP و لول‌آپ کردن نداشته باشد»

بله، به نظرم به طرز چشمگیری تغییر کرده است. فکر می‌کنم که ژانر به خودی خود در همه چیز آمیخته شده است. نمی‌توانم عنوانی پیدا کنم که XP و لول‌آپ کردن نداشته باشد. هر بازی‌ای که می‌خواهی، انتخاب کن. [این عناصر] به ترکیب اضافه شده است.

چه چیزی یک نقش‌آفرینی رسمی به حساب می‌آید؟ فکر می‌کنم اگر از طرفدارهای قدیمی RPG باشید، لیست قوانین مخصوص به خود را برای آن دارید. من این ژانر را دوست دارم زیرا می‌تواند هر چیزی باشد. می‌تواند اکشن داشته باشد، می‌تواند انواع و اقسام بازی‌ها را داشته باشد. شما می‌توانید یک بازی مسابقه‌ای را در یک RPG قرار دهید.
ما سعی می‌کنیم به آنچه می‌خواهیم در بازی ببینیم، پایبند بمانیم. در این ژانر همه چیز را جمع خواهیم کرد. یک شوتر فضایی نیز ساختیم. آیا یک RPG است؟ بله و نه. چگونه می‌توانیم عناصری را که فکر می‌کنیم برای یک بازی نقش‌آفرینی مهم هستند، بیاوریم؟ چگونه می‌توانیم آن را مخصوص خود بسازیم؟ چگونه می‌توانیم با گذشت زمان آن را توسعه دهیم و بهبود ببخشیم تا حتی بیشتر متعلق به ما باشد؟ ما به این چیزها فکر کردیم و سعی کردیم از «RPG یعنی این نوع تعامل» دوری کنیم.

Starfield with Bethesda's Todd Howard

متن برای بخشهایی از مصاحبه تد پرایس با تاد هاوارد بوده

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,394
نام
سید محمد حسین
8926b8856a604f1df86ee94e21dff4c4.jpg
این یکی هم تاپیک نداشت ولی حیف بود یه Spotlight روش نندازیم
Wargroove یکی از اون بازی تاکتیکال های به شدت نابی بود که چند سال پیش اومد و تونست خیلی خوب جای فرنچایزهایی مثل Advance Wars رو پر کنه
و حالا نسخه دوم اومده و همون فرمول رو کامل تر و بهتر کرده.
اگه به سبک تاکتیکال نظامی علاقه دارید و یه چیز فان و به شدت اعتیاد آور میخواهید واقعا نمیتونم بیشتر از این Wargroove رو پیشنهاد کنم

اگه نسخه اول رو رفتید که این ورژن بهتر نسخه اوله
اگه نسخه اول رو نرفتید که بسم الله، بازی به این خوبی تو ژانر افتاده زمین.

1696427695838.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر