سرخط خبرها

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
حرف حق ؟ فکر کنم شما ایشون رو نمیشناسس مولتی میلیارده ولی مثل حیون زندگی میکنه بعد به فرهنگ فلسطین ایراد می گیره
:D
ایشون از فرهنگ منظوزش اداب و رسوم و تمیزی و اینا نبود
فرهنگ کشتار غیر مسلمان کشتار lgbt و افکار قرون وسطی ای رو کفت

همین طور که دوستمون بالا گفت خیلی وقته همه راجب این چیزا حرف می زنن توی توییچ و ..
بعد الان مگه رسانه بازیگر و خواننده و ...دعوت نمی کنه راجب همه چیز نظر بدن ؟
این حرفت اصلا به دنیای امروز نمی خوره
درمورد اینکه تو توییچ صحبت میشه خوب مشکلی نداره درمورد خیلی مسائل صحبت میشه اما صحبت درمورد یه موضوعی با توهین یا ایجاد تنش و تنفر فرق داه، من میتونم درمورد خیلی چیزا صحبت کنم ولی آیا حرف های من درسته یا دارم چرت و پرت میگم؟فارغ از اون من نمیتونم تو یه رسانه به یه قوم یا کشور توهین کنم
تا اینجای ماجرا رو که قبول داری؟

درمورد بخش قرمز هم نظرم اینه که بازم کار اشتباهیه،چون طرف معروفه دلیل نمیشه همه جا نظر بده خصوصا افراد معروف که حرفشون رو جامعه تاثیر زیادی میذاره
الان کم نداریم اینفلوانسرهای ایرانی که با نظراتشون مردم و جامعه رو بیچاره کردن الان نمیخوام دونه به دونه مثال بزنم ولی کم نیستن افرادی امثال تتلو که با داشتن شهرت و محبوبیت و دادن نظرهای شخصیشون تاثیرات مخربی بر جامعه خصوصا نوجوانان و جوانان گذاشتن
بعد این سوال پیش میاد که آیا دعوت کردن یه فرد مشهور و پرسیدن نظرش در مورد یه موضوع دلیل بر متخصص و باسواد بودن فرده یا نه صرفا فقط به خاطر معروف بودن دارن نظرش رو میپرسن؟
یه معروف میتونه فردی امثال تتلو آیسان اسلامی باشه
یکی هم میتونه فریدون فرخزاد باشه

• Like
Reactions: fire emblem

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or