سرخط خبرها

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
انیمیشن CGI جدید برای RE به اسم Resident Evil Death Island معرفی شد. کرکترها هم ظاهرا کریس، لیون و جیل هستند و دنباله انیمیشن قبلی یعنی Vendetta هست.

@Jill-Valentine مژده بده :D

مرسی بابت خبر. ۱۰ دقیقه پیش تو تاپیک فیلم فرستادمش! :x:D

فیلم ادامه Resident Evil: Vendetta هست و بعید میدونم مثل Resident Evil: Infinite Darkness بهمون ضدحال بزنه!:D

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,147
مرسی بابت خبر. ۱۰ دقیقه پیش تو تاپیک فیلم فرستادمش! :x:D

فیلم ادامه Resident Evil: Vendetta هست و بعید میدونم مثل Resident Evil: Infinite Darkness بهمون ضدحال بزنه!:D

اره دیدم. شرمنده اون تاپیک رو دنبال نمیکنم :D

مطمئنا بهتر از اینفینیت دارکنس میشه. عجیبه چهره و مدل جیل دقیقا مثل ریمیک RE3 هست. امیدوارم حضورش فقط محدود به فلش بک نباشه و تو زمان حال هم ببینیمش.

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
اره دیدم. شرمنده اون تاپیک رو دنبال نمیکنم

دشمنت دوست عزیز؛ این حرف ها رو نزن.

مطمئنا بهتر از اینفینیت دارکنس میشه. عجیبه چهره و مدل جیل دقیقا مثل ریمیک RE3 هست. امیدوارم حضورش فقط محدود به فلش بک نباشه و تو زمان حال هم ببینیمش.

پشمام! :D

از بس عجله کردم برا ارسال خبر، تیزر تریلر رو کامل ندیدم!:D چشممون بالاخره به جمال بانو و بعد از این همه سالها روشن شد!:((:D امیدوارم نشونه ای باشه که تو رزیدنت اویل ۹ هم بیینیم بانو مکرمه رو!:((:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
خدایی نینتندو خیلی پرروه برای نسل قبل هم قیمت برده بالا:-"
لعنتی کنسول جدید بده بعد:D
البته خوب...انتظار بیجاییه که نینتندو از پول بگذره وقتی در هر صورت موفقه و مخاطب هاش همه جوره اوکین:D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
وزارت ارتباطات از وب سایتی رونمایی کرد تحت نام 403 که با ارائه DNS و سرویس های ویژه، روش دور زدن تحریم ها رو شامل میشه. این سرویس ها همگی ایرانی ها رو تحریم کرده بودن و شامل موارد برنامه نویسی مثل Visual Studio و Android Developer و ... میشن + سرویس های مختلف بازی مثل Discord و طراحی مثل Figma و Freepik و Evanto و حتی Spotify و TeamViewer و Trading View و ChatGPT!

وب سایت با آدرس زیر در دسترسِ

https://403.online/

Untitled.jpg

با همین DNS که تو تصویر قرار دادم می تونید ست کنید روی سیستم و از سرویس ها استفاده کنید.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
وزارت ارتباطات از وب سایتی رونمایی کرد تحت نام 403 که با ارائه DNS و سرویس های ویژه، روش دور زدن تحریم ها رو شامل میشه. این سرویس ها همگی ایرانی ها رو تحریم کرده بودن و شامل موارد برنامه نویسی مثل Visual Studio و Android Developer و ... میشن + سرویس های مختلف بازی مثل Discord و طراحی مثل Figma و Freepik و Evanto و حتی Spotify و TeamViewer و Trading View و ChatGPT!

وب سایت با آدرس زیر در دسترسِ

https://403.online/

View attachment 283843

با همین DNS که تو تصویر قرار دادم می تونید ست کنید روی سیستم و از سرویس ها استفاده کنید.

ممنونم ، ولی اکثر این سرویس هایی که گفتین تقریبا از زمانی که تصویب شد چند وقت پیش که بدون محدودیت به ایران سرویس بدن ، تحریمشونو برداشتن و بدون هیچ مشکلی باسه من به شخصه کار می کنن ، مثل دیسکورد ، چت جی پی تی ، تیم ویور که این سه تارو خودم تست کردم و دارم استفاده می کنم.بازی هایی مثل LoL و PUBG هم بدون مشکل تا هفته پیش وصل میشدن که حالا برعکس شده ، و این طرفیا فیلترشون کردن =))

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
ممنونم ، ولی اکثر این سرویس هایی که گفتین تقریبا از زمانی که تصویب شد چند وقت پیش که بدون محدودیت به ایران سرویس بدن ، تحریمشونو برداشتن و بدون هیچ مشکلی باسه من به شخصه کار می کنن ، مثل دیسکورد ، چت جی پی تی ، تیم ویور که این سه تارو خودم تست کردم و دارم استفاده می کنم.بازی هایی مثل LoL و PUBG هم بدون مشکل تا هفته پیش وصل میشدن که حالا برعکس شده ، و این طرفیا فیلترشون کردن =))

خودشون زدن 95 درصد کل اینترنتو فیلتر کردن
بعد همین چندتایی که جای فیلتر، تحریم بودنو اومدن تازه بعد رفع تحریمها براش dns میدن
عوضی تر از EA خدا نیافریده

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
امروز اخبار زیادی از رزیدنت اویل برای پوشش دادن وجود دارد.

اول از همه، طرح مفهومی Resident Evil 6.5 بالاخره به صورت آنلاین از این طراح منتشر شد.

یک نسخه حذف شده از RE7 بود که شبیه به RE6 بود، اما با حضور لیان و شری در اروپاي خیالی!

شهر، با الهام از ونیز، ایتالیا ساخته شده بود و از طرفی دیگر، داستان آن بر روی موجوداتی BOW مبتنی بر آب، تمرکز داشت.

در‌ برخی از مراحل لحظاتی وجود داشت که باید «انتخاب های» که در آن زمان کند می شد را انجام میدادید.

بازی در برخی از جهات الهام های زیادی از آثار TellTale گرفته شده بود و همچنین، یک نسخه دمو ۳۰-۶۰ دقیقه‌ای نیز اواخر سال ۲۰۱۲ یا ۲۰۱۳ ساخته شده بود.

در نهایت به نفع ایده بازگشت به ریشه های سری با RE7 که ما می شناسیم و دوست داریم کنار گذاشته شد.

این طراح روی بازی‌ها و فیلم‌های زیادی کار کرده است، عمدتاً بازی های یوبی سافت بودند، اما در واقع از زمان RE4 روی همه بازی‌های Resident Evil کار کرده است؛ او حتی طرح های مفهومی ای از رزیدنت اویل ۳.۵، دهکده را نیز دارد.

photo_2023-02-08_06-31-40 (2).jpg photo_2023-02-08_06-31-40.jpg photo_2023-02-08_06-31-41 (2).jpg photo_2023-02-08_06-31-41.jpg photo_2023-02-08_06-31-42 (2).jpg photo_2023-02-08_06-31-42.jpg

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
عنوان Judas از خالق بایوشاک کن لوین، برای انتشار در March 2025 برنامه ریزی شده است
View attachment 283879

برای انتشار تا قبل از مارچ ۲۰۲۵ برنامه ریزی شده،‌ یعنی یه تایمی از الان تا اون موقع.

This comes from Take-Two's quarterly earnings report, which outlines that it has 87 total games planned for release between fiscal 2023 (the fiscal year we're in now, which concludes at the end of March) and fiscal 2025 (which ends at the end of March 2025). Speaking to IGN ahead of the earnings release, I asked Zelnick if Judas was included in that 87 number, and he said yes​

Ghost Story Games' Judas Is Currently Planned for Release By March 2025 - IGN

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر