سایت مجله بازی نما

• Thread starter Thread starter Allurea
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
اتفاقاً یکی از چیزایی که تو بازینما هست و نظیرش رو جای دیگه ندیدم همین نظارته :\
مثلاً اگر یکی الکی و بدون آوردن دلیل درست و حسابی میومد میزد تو برجک یه سایت یا یه مجله ی دیگه یا میومد تو یه همچین تاپیکی هرهر و کرکر را مینداخت و یاد ایام میکرد باهاش برخورد میشد.
شخصاً اگر همچین چیزایی میدیدم برخورد قاطعی میکردم.
در مورد بلاگ ها، بلاگ با چند تا کلیک پاک میشه (خودتون فکر کنید ببینید واقعاً به خاطر 4 تا بلاگ، که اون رو هم فقط اعضای ثبت نام شده میتونستن ببین یه سایت فـیلتر میشه؟!)
در مورد مجله:
نظر هر کس برای خودش محترمه اما همونطور که آقای ناطق الهی اشاره کردن، منتقد هم نظراتی داره که در ابراز اونها مختاره، و شاید نظر ایشون نظر خیلی های دیگه هم باشه.
اون 2 صفحه هم من فکر نمیکنم پولش رو روی مجله حساب کنن!!! (کلاً مجله توجیح اقتصادی آنچنانی نداره و شاید خیلی وقتها طرف از جیبش هم بذاره پس نگران 2 صفحه عکس که اون هم برای نشون دادن اهمیت پرونده و مسائل مربوط به صفحه بندی زده شده نباشید)
در کل همه ی اینایی که گفتم خلاصه اش میشه این:
انتقاد و تخریب کاملاً جدا از هم هستن، سعی کنید بیشتر انتقاد کنید تا تخریب.
ممنون

من شخصاً مطلبــــی رو که اینجا انتقادهای زیادی ازش شده رو نخوندم ولی یه نکته ی کلی هست که هیچ کس بهش توجه نمیکنه ، درسته نویسنده ی مطلب باید سعی کنه کاملا بی طرف باشه ولی به هر حال نمیشه همه رو راضی کرد. نویسنده ی اون متن هم یه نفره مثل من و شما و برای خودش نظری داره و قرار نیست وقتی مطلبی نوشته میشه همه اون رو بپسندن ! مطمئنا باشید همون قدر که شما از خوندن این متن عصبانی شدید کسانی هستن هم که خوشحال شدن. توی همین سایت بازی سنتر یه سری به تاپیک ها بزنید میبیند که اکثراً با Geow مشکل دارن و مطمئنا اگر چنین مطلبی رو بخونن ازش استقبال میکنن.
به هر حال این اشتباهِ که بخواین فکر کنید نویسنده حتما باید بیاد و مطابق میل شما بنویسه.
عزیز دل شما که نقد رو نخوندی ! مطمئنا اگر بخونی نظرت تغییر پیدا میکنه ! نویسنده مطلب از همون اول شروع کرده به کوبوندن بازی ! حتی سرسخت ترین طرفداری های کنسول مخالف هم قبول دارند گرز حداقل نکاتی جدید ( هر چند کم ) رو داشت و استاندارد های رو تو این سبک ایجاد کرد ! حداقل بازی وصله پینه ای نبود !
مشکل راضی کردن منو شما نیست ! اصلا نویسنده نباید دنبال این باشه که کسی رو با حرفاش راضی کنه یا به اصطلاح خر کنه ! حرف درست باید زده بشه ! انچارتد بهترین گرافیکه باید بگه و ربطی نداره به طرف که طرفدار 360 ناراحت شه ! الن ویک بهترین نورپردازیه باید گفته شه ! اگر این جور بود تمام بازی های 360 و PS3 باید از گیم اسپات و اج و ... 10 میگرفت که بچه ها راضی باشن !
بازینما چند وقتیه طرفدار کنسول خاصی شده ( با شاید بهتره بگم بعضی نویسنده های بازینما ) و از همین پیش نمایش و نقد FMS3 کاملا مشخصه ! هر چند نمیشه کیفیت خوب این مجله رو نسبت به مجله های قبلی در نظر نگرفت
پ.ن : اگر دوستان خیلی علاقه به تخته شدن در مجله دارن میتونن با نخریدن مجله پیش زمینه این کاروایجاد کنن نه با اظهار نظارت کذایی !

کلا دیگه ببندنش برن بهتره!
بیخیال بابا ! :laughing: جان تو یک عده نون خورن ! :laughing:
یه مطلب دیگه رو هم یادم رفت بگم ؛ هیچ کدوم از نویسنده های مجله بخاطر پول توی " بازینما" فعالیت نمیکنن ، فقط و فقط بخاطر علاقـــشون دارن این کار رو انجام میدن. عین این پست شما رو قبلا در سایت بازینما هم دیده بودم که آقای یوسفی هم نوشته بود:
" پولی که نویسنده های مجله میگیرن شاید هزینه ی خرید بازی هاشــون رو هم در یکماه تامین نکنه"
ولی متاسفانه همه فقط به پول فکر میکنند !
مطمئنا اگر بخونی نظرت تغییر پیدا میکنه !
مطمئنا اگر بخونم هم نظرم تغییر نمیکنه ، چون هیچ وقت نمیذارم کسی " خط فکری " من رو تغییر بده. حالا نویسنده ی بازینما باشه یا گیم اسپات.
همون طور هم که توضیح دادم تعریف و گیردادن بیش از اندازه هم کاملا به نویسنده بر میگرده که باید سعی کنه تعادل رو رعایت کنه ولی اگر نکرد هم مشکلی پیش نمیاد. شما نباید بذارید یه مطلب " خط فکری" ـتون رو تغییر بده.
حتی سرسخت ترین طرفداری های کنسول مخالف هم قبول دارند گرز حداقل نکاتی جدید ( هر چند کم ) رو داشت و استاندارد های رو تو این سبک ایجاد کرد !
شما حتماً تاپیکِ " آیا Geow یک تحول بود " رو در بخش x360 همین سایت پیدا کن و تک تک پستاش رو بخون. نهایتــش اینه که میگن Geow بازیِ خوبی بود نه اینکه استانداری جدید به بازی اضافه کرده باشه.
مشکل راضی کردن منو شما نیست ! اصلا نویسنده نباید دنبال این باشه که کسی رو با حرفاش راضی کنه یا به اصطلاح خر کنه ! حرف درست باید زده بشه !
بحث اصلا سر خر کردن نیست ، بحث سره رعایت تعادل برای راضی نگه داشتن مخالفین و طرفدارهای یک بازی یا هر چیزه دیگه ای ـه !

در هر صورت من مسئول دفاع از متنِ اون مطلب نیستم ، ولی از نحوه ی انتقادات هایی هم که اینجا داره میشه اصلا خوشم نمیاد ! اگر من ، بقیه ی نویسندگان یا مسئولین مجله کسی سر به اینجا نمیزنه قرار نیست هرچی دلـــتون میخواد بگین !

آخرین ویرایش:
وی همین سایت بازی سنتر یه سری به تاپیک ها بزنید میبیند که اکثراً با Geow مشکل دارن و مطمئنا اگر چنین مطلبی رو بخونن ازش استقبال میکنن.

ببینین دوست خوبم ، نظر نویسنده ی بازینما هم برای ما محترم هست و هر کسی یه نظری داره. اما شما یه بار متن رو بخون. کاملآ متوجه میشین که نوشته ی ایشون اصلآ شبیه نظر نیست و بیشر شبیه خرد کردن بازیه بزرگی مثل گیرز ( از نظر من ) هست. شما میگین نظر هر کسی محترمه ؟ خوب این قبول ! اما لطفآ از این به بعد کسایی که با یه بازی مشکل دارن ، ازشون نقد یا پیش نمایش یک بازی رو نخواین چون باعث ایجاد بحث میشه. حالا یه سوال از خودتون میپرسم: به نظرتون Geow تقلیدی از Kill Switch هست ؟ اگر هست که چرا Geow اینقدر از Kill Switch موفق تر عمل کرد ؟ و اگر نیست پس چرا نویسنده ی مطلب میاد همچین چیزی رو مینویسه ؟ من بازینما رو دوست دارم و حتی در بدترین حالت هم مجله رو میخرم و بالاش پول میدم و از اینی هم که میبینم دو صفحه ی مجله فقط عکس کریتوس هست ناراحت نمیشم ! اما با این اوصاف شما هم باید یه نگاهی قبل از عرضه ی مجله به نقد ها و پیش نمایش هاتون بندازین که چنین بحث هایی پیش نیاد.

مرسی. باور کنین قصدم تخریب مجله نیست. فقط سعی در بهتر شدنش دارم.

ولی متاسفانه همه فقط به پول فکر میکنند !
عزیزم پست حالت کنایی داشت ! از شکلک ها هم کاملا مشخصه
مطمئنا اگر بخونم هم نظرم تغییر نمیکنه ، چون هیچ وقت نمیذارم کسی " خط فکری " من رو تغییر بده. حالا نویسنده ی بازینما باشه یا گیم اسپات.
همون طور هم که توضیح دادم تعریف و گیردادن بیش از اندازه هم کاملا به نویسنده بر میگرده که باید سعی کنه تعادل رو رعایت کنه ولی اگر نکرد هم مشکلی پیش نمیاد. شما نباید بذارید یه مطلب " خط فکری" ـتون رو تغییر بده.
اولا اینکه بحث الان کاملا بی فایده هست ! شما مطلب رو نخوندی و من دارم با کسی در رابطه با چیزی بحث میکنم که طرف من در رابطه به اون چیزی ، اطلاعاتی نداره !
من نمدونم که کی مبحثه تغییر خط فکری رو اورد وسط که شما .... ! گفتم نظرتون راجع به پیش نمایش ! نگفتم خط فکری ! کاری به خط فکری شما و تغییر دادن یا ندادنش ندارم ! کسی هم نمیخواد خط فکریش رو با این مقاله تغییر بده !
شما حتماً تاپیکِ " آیا Geow یک تحول بود " رو در بخش x360 همین سایت پیدا کن و تک تک پستاش رو بخون. نهایتــش اینه که میگن Geow بازیِ خوبی بود نه اینکه استانداری جدید به بازی اضافه کرده باشه.
عزیزم چون بنده در بازینما بیشتر فعال هستم دلیل نمیشه تو بازی سنتر نباشم یا پست ها رو نخونم ! من اون تاپیک رو کاملا خوندم ولی قانع نشدم ! میگن ؟ کیا میگن ؟ دمشون گرم ولی من حرفشون رو قبول ندارم ! در این که استاندارد ایجاد کرد که شکی نیست ! در این که تحول ایجاد کرد شکه ! در ضمن اگر بازی وصل پینه ای بود اون میانگین امتیازات رو نمیگرفت !
بحث اصلا سر خر کردن نیست ، بحث سره رعایت تعادل برای راضی نگه داشتن مخالفین و طرفدارهای یک بازی یا هر چیزه دیگه ای ـه !
تعادل در راضی نگه داشتن ؟ این یعنی خر کردن ! یعنی شما مساله ای رو تمام وجه های منفی یا مثبتشو نگی که خواننده راضی باشه ! این که نشد !
در هر صورت من مسئول دفاع از متنِ اون مطلب نیستم ، ولی از نحوه ی انتقادات هایی هم که اینجا داره میشه اصلا خوشم نمیاد ! اگر من ، بقیه ی نویسندگان یا مسئولین مجله کسی سر به اینجا نمیزنه قرار نیست هرچی دلـــتون میخواد بگین
تبارک ا ... ! شما هنوز متن رو نخوندی و اصلا اگر بخوای هم نمیتونی از متن دفاع کنی !
این که شما از چی خوشت میاد و نمیاد ربطی به من نداره و بچه ها ( که اگر دقت کنی میبینی شما متفاوتی و بقیه هم اصرار دارند که پیش نمایش بازی رو کوبونده بود ! ) براساس این که شما از چی خوشت میاد اینجا پست نمیدن .
مسئولین مجله و بقیه نویسندگان سالی یک بار به خود سایت بازینما و تاپیک ایجاد شده تو بازینما هم سر نمیزنند و یک بار هم که من جوابیه یکی از دوستان رو دیدم بیشتر به زندگی نامه شباهت داشت، پس بهتره بهونه گیری نکنیم !

خـــب من یه توضیـــحی بدم :
من شخصاً مطلبــــی رو که اینجا انتقادهای زیادی ازش شده رو نخوندم ولی یه نکته ی کلی هست که هیچ کس بهش توجه نمیکنه ، درسته نویسنده ی مطلب باید سعی کنه کاملا بی طرف باشه ولی به هر حال نمیشه همه رو راضی کرد. نویسنده ی اون متن هم یه نفره مثل من و شما و برای خودش نظری داره و قرار نیست وقتی مطلبی نوشته میشه همه اون رو بپسندن ! مطمئنا باشید همون قدر که شما از خوندن این متن عصبانی شدید کسانی هستن هم که خوشحال شدن. توی همین سایت بازی سنتر یه سری به تاپیک ها بزنید میبیند که اکثراً با Geow مشکل دارن و مطمئنا اگر چنین مطلبی رو بخونن ازش استقبال میکنن.
به هر حال این اشتباهِ که بخواین فکر کنید نویسنده حتما باید بیاد و مطابق میل شما بنویسه.

والا اینجا هم که نظارت میشه از اینجور بلاگ ها و کامنت ها ( که خود شما هم کم از این کامنت ها نمیذاری) کم نمی بینیم ، ولی به خاطر سرعت عمل و نظارت بیشتر سری پاک میشن تا سایت هیتلر نشه.

تکــون اساسی با بستن مجله خیلی فرق داره ،
ثانیاً لحن صحبت کردن خیلی مهمه که متاسفانه شما اصلا بهش توجهی نمیکنی.

پ.ن: در مورد تاخیر در انتشار مجله هم باید بگم حق با شماست ، ولی ما خوشحالیم که " سال نامه " نیستیم !

کاملا موافقم اىندفعه که بازى نما رو خرىدم حسى خوبى داشتم منو ىاد شماره هاى ۱۲ ۱۴ اىنا انداخت
ىه سرى به اىن ادرسم بزنىد آخرش رو هم بخونىد
Www.en.wikipedia.org/wiki/Kill_Switch_(video_game)
در مورد تاخىرم تو ذات بازى نما هست از همون اول ولى الان دىگه خىلى زىاد شده امىدوارم شماره بعد اول تىر تو کىوسکها باشه چون e3 نزدىک مطلبم زىاد

عزیزم پست حالت کنایی داشت ! از شکلک ها هم کاملا مشخصه
بــله بـــله ، کاملا مشخص ِ !
شما مطلب رو نخوندی و من دارم با کسی در رابطه با چیزی بحث میکنم که طرف من در رابطه به اون چیزی ، اطلاعاتی نداره !
من حتی اگر اون مطلب رو هم نخونم باز هم متوجه میشم شما چی میگی ، چون بار اولم نیست که با چنین مطالبی در مورد Geow روبرو شدم ! بنابراین شما میتونی با همین فرضی که مطرح کردی بحث رو به پایان برسونی !
عزیزم چون بنده در بازینما بیشتر فعال هستم دلیل نمیشه تو بازی سنتر نباشم یا پست ها رو نخونم ! من اون تاپیک رو کاملا خوندم ولی قانع نشدم ! میگن ؟ کیا میگن ؟ دمشون گرم ولی من حرفشون رو قبول ندارم ! در این که استاندارد ایجاد کرد که شکی نیست ! در این که تحول ایجاد کرد شکه ! در ضمن اگر بازی وصل پینه ای بود اون میانگین امتیازات رو نمیگرفت !
من اومدم یه موضوع دیگه ای رو در پست اولم مطرح کردم ، حالا شما داری من رو از کلیت حرفی که در مورد اون مطلب زدم میکشونی به سمت اینکه " حالا واقعا Geow .... بود یا نبود؟! " .
من اصلا دوست ندارم وارد این بحث بشم ولی همون طور که شما حرف اونارو قبول نداری من هم این قسمت از صحبت شما رو قبول ندارم
استاندارد!؟ کدوم استاندارد آخه!؟ اگر سیستم Cover گرفتن شد استاندارد که خــب خیلی بازی ها قبلا با همین سبک ساخته شدن ، یکیشـــون هم همون Kill Switch بود.
میبینی که نظرات متفاتِ ! همون طور که شما اون مطلب رو قبول نداری ، من هم نظر شما رو قبول ندارم.
حالا باز شما میتونی حرف های قبلیت رو در قالب جملات جدید تکرار کنی.
تعادل در راضی نگه داشتن ؟ این یعنی خر کردن ! یعنی شما مساله ای رو تمام وجه های منفی یا مثبتشو نگی که خواننده راضی باشه ! این که نشد !
شما مثل اینکه خیلی علاقه به استفاده از " خر کردن " داری؟ یا شاید هم واقعا با خوندن مطالب مجله سعی میکنی خودت رو بر اساس مطالب نوشته شده قانع کنی یا به اصطلاح " خرکنی!؟".
تعادل در راضی نگه داشتن یعنی همون قدر که از بدی های یه چیز میگی ، همون قدر هم از خوبیـاش بگی . نه اینکه از اول تا آخر بد بگی یا الکی تعریف کنی. اگر شما اسم این رو میذاری " خرکردن" این دیگه مشکل شماست نه من.
تبارک ا ... ! شما هنوز متن رو نخوندی و اصلا اگر بخوای هم نمیتونی از متن دفاع کنی !
احســـنت بر شما ؛ از اول هم قرار نبود من از متن دفاع کنم ! ولی شما کاری کردی که بحث کلاً عوض شد ! مطمئنا کسی که گفتگوی من و شما رو از اول دنبال کنه متوجه این موضوع میشه.
مسئولین مجله و بقیه نویسندگان سالی یک بار به خود سایت بازینما و تاپیک ایجاد شده تو بازینما هم سر نمیزنند و یک بار هم که من جوابیه یکی از دوستان رو دیدم بیشتر به زندگی نامه شباهت داشت، پس بهتره بهونه گیری نکنیم !
مســـئولیـــن مجله هم مشکلات خاص ِ خودشـــون رو دارند و قرار نیست Full Time در اختیار شما و سایت باشند. در ضمن قرار هم نیست برای هر مطلبی که نوشته شد توضیحی داده بشه. اون وقت به اندازه صفحات هر شماره باید دفاعـــیه ارائه بدیم.
اگر قرار بر محاکمه باشه الان باید نویسنده ی نقد ِ Alan Wake سایت EuroGamer رو تا الان اعدام کرده باشن.

ه نظرتون Geow تقلیدی از Kill Switch هست ؟ اگر هست که چرا Geow اینقدر از Kill Switch موفق تر عمل کرد ؟ و اگر نیست پس چرا نویسنده ی مطلب میاد همچین چیزی رو مینویسه ؟
همون طور که توضیح دادم من اصلا و ابداً وقت ندارم که وارد این بحث بشم چون کاملا برام مثل روز روشنِ که آخـــرش نتیجه ای حاصل نمیشه و فقط وقتِ دو طرف هدر میره.
ولی اگر نظر شخصی من رو بپرسی ؛ بــله ، Geow از نظر سیستم گیم پلی و کاورگیری تقلیدی از Kill Switch ِ ! ولی قرار نیست بخاطر تقلیــدش ناموفق باشه ! Geow به لطف گرافیک و جلوه های بصریـش( اون هم در زمان خودش ، نه الان ) و اینکه جزء عناوین Launch ِ کنسول 360 بود و صد البته تبلیغات بیش از اندازه( نمایش بازی در سینما به عنوان مثال) تونست بیاد و خودش رو در این نسل مطرح کنه.
صرفاً قرار نیست هر تقلیدی با شکست روبرو بشه !

حتی سایتِ GameSpot هم که مرجع 2 عالم ِ گفته:
This isn't the first time that taking cover has been a focus of gameplay--the mechanics work very similarly to a fairly obscure PlayStation 2 game from Namco called kill.switch. But no game has made this sort of gameplay quite so exciting
منبع

پ.ن: چون ربطی به موضوع صحبت من نداشت ، در یک پست جدا ارسال کردم.

آخرین ویرایش:
بــله بـــله ، کاملا مشخص ِ !
هر جور راحتی ! حتما ادم نباید بزن تو دهن طرف تا طرف متوجه اشتباهش بشه !
در ضمن بنده از شما ترسی ندارم ، واقعیت رو عرض میکنم
من حتی اگر اون مطلب رو هم نخونم باز هم متوجه میشم شما چی میگی ، چون بار اولم نیست که با چنین مطالبی در مورد Geow روبرو شدم ! بنابراین شما میتونی با همین فرضی که مطرح کردی بحث رو به پایان برسونی !
شما احتمالا پیشگو نیستید ؟ خیلی استعداد جالبی داری ! نخونده میدونی مقاله چی نوشته ! این مقاله یک مقاله جداست ! شما مقاله رو بخون بعد با این قطعیت صحبت کن !
من اومدم یه موضوع دیگه ای رو در پست اولم مطرح کردم ، حالا شما داری من رو از کلیت حرفی که در مورد اون مطلب زدم میکشونی به سمت اینکه " حالا واقعا Geow .... بود یا نبود؟! " .
عزیزم کدوم پست اول ؟ شما گفتی برو تاپیک مورد نظر و بخون و گفتید که این بازی خوبیه و استاندارد ایجاد نکرده ! منم گفتم شک ندارم که استاندارد ایجاد کرده !
من اصلا دوست ندارم وارد این بحث بشم ولی همون طور که شما حرف اونارو قبول نداری من هم این قسمت از صحبت شما رو قبول ندارم
استاندارد!؟ کدوم استاندارد آخه!؟ اگر سیستم Cover گرفتن شد استاندارد که خــب خیلی بازی ها قبلا با همین سبک ساخته شدن ، یکیشـــون هم همون Kill Switch بود.
میبینی که نظرات متفاتِ ! همون طور که شما اون مطلب رو قبول نداری ، من هم نظر شما رو قبول ندارم.
عزیزم ... ! بازی که میخواد در بخش های مختلف مثل گیم پلی و گرافیک و ... استاندارد جدیدی ایجاد کنه حتما نباید برای بار اول باشه که ایده ای رو مطرح میکنه ! میتونه با برطرف کردن نقص های ایده اون بازی کوچیک و بهینه کردنش ازش استفاده ببره ! ایا بعد از کیل سوییچ این گیم پلی استاندارد ( با حداقل تو بازی ها افزایش پیدا کرد ) شد ، یا بعد از این بازی ؟ خب معلومه گزینه 2 !
حالا باز شما میتونی حرف های قبلیت رو در قالب جملات جدید تکرار کنی.
نه که شما نمیکنی !
شما مثل اینکه خیلی علاقه به استفاده از " خر کردن " داری؟ یا شاید هم واقعا با خوندن مطالب مجله سعی میکنی خودت رو بر اساس مطالب نوشته شده قانع کنی یا به اصطلاح " خرکنی!؟".
تعادل در راضی نگه داشتن یعنی همون قدر که از بدی های یه چیز میگی ، همون قدر هم از خوبیـاش بگی . نه اینکه از اول تا آخر بد بگی یا الکی تعریف کنی. اگر شما اسم این رو میذاری " خرکردن" این دیگه مشکل شماست نه من.
این چیزی که شما داری میگی خر کردنه ! نه یک کلمه زیاد ، نه یک کلمه کم ! شما لازم نیست به من یگی با خوندن مقاله چی کار کنم ! شما داری با طرفداری بی جا وقتی هنوز مجله رو نخوندی ( اصلا برام نیست پیشگو هستی یا نه ، برای این که بحث بشه باید مجله رو خونده باشی ولی این که بخوای اینطور وانمود که چون تجربت بالاس (!) نیازی به این کار نداری و میدونی چی نوشته دیگه ..... ! ) دقیقا این واژه رو انعکاس میدی! این که شما بدی چیزی رو نگی تا مخاطب ناراحت نشه چیزی جز همونی که گفتم نیست ! شما هم اسم این رو تعادل میذاری مشکل شماست !
احســـنت بر شما ؛ از اول هم قرار نبود من از متن دفاع کنم ! ولی شما کاری کردی که بحث کلاً عوض شد ! مطمئنا کسی که گفتگوی من و شما رو از اول دنبال کنه متوجه این موضوع میشه.
برادر شما اول نیومدی گفتی مطلب باید مخاطب رو راضی کنه و تعادل و ... ؟ این میشه دفاع کردن ! ( برای بار صدم در صورتی که مقاله رو نخوندی ) منم از اونجا پست شما رو نقله قول کردم !
من کار خاصی نکردم ! جواب حرفهای شما رو دادم ! نمیدونم شاید نمیشه جواب پست های عزیزان خاصمون رو داد .... !
مســـئولیـــن مجله هم مشکلات خاص ِ خودشـــون رو دارند و قرار نیست Full Time در اختیار شما و سایت باشند. در ضمن قرار هم نیست برای هر مطلبی که نوشته شد توضیحی داده بشه. اون وقت به اندازه صفحات هر شماره باید دفاعـــیه ارائه بدیم.
اگر قرار بر محاکمه باشه الان باید نویسنده ی نقد ِ Alan Wake سایت EuroGamer رو تا الان اعدام کرده باشن
کی گفت فول تایم ؟ من اصلا حرفی از فول تایم و تمام وقت زدم ؟ ( شما داری بحث رو با این حرفات به بی راهه میکشونی ) میگم حداقل هر 2 هفته یک بار سر بزنند ! مطلب اگر درست و درمون باشه لازم نیست به اندازه چند صفحه توضیح داده بشه و دفاعیه داشته باشه ، ولی چرا ، در مورد این پیش نمایش و نقد هایی مثل فورزا چندین دفاعیه(!) لازمه !
ربطی به بحث نداره اینی که گفتید !

آخرین ویرایش:
شما احتمالا پیشگو نیستید ؟ خیلی استعداد جالبی داری ! نخونده میدونی مقاله چی نوشته ! این مقاله یک مقاله جداست ! شما مقاله رو بخون بعد با این قطعیت صحبت کن !
شما اگر باره اولــته وارد اینترنت میشی و تاحالا تو هیچ سایتـــی ندیدی که Geow رو بکــوبن یا لــه کنن یا هرچیزی که شما اســـمش رو میذاری به من ربطی نداره. این مقاله هم هیچ چیزه خاصـــی نیست ، مسلماً بدتر از اعضای بازی سنتر سعی نکرده نویسنده ی اون مطلب Geow رو زیره سوال ببره !
در ضمن اشتباه از من بود که گفتم مطلب رو نخوندم ؛ اصلا نیازی نبود بگم ! فقط باعث شد یه سوژه دستِ شما بدم تا تو هر قسمت که پاسخی نداری بگی مطلب رو نخوندی حرف نزن!
من اومدم یه موضوع دیگه ای رو در پست اولم مطرح کردم
عزیزم کدوم پست اول ؟
پست اول یعنی پستِ اول ، اینم باید توضیح بدم؟
من به این قصد وارد این گفتگو شدم که بگم قرار نیست یه مطلب رو همه بپسندن ، و طرفدارهای اون مطلب هم مطمئنا به اندازه ی منتقدینــش هستن ! ولی الان دارم راجبِ Geow بحث میکنم با شما.
منم گفتم شک ندارم که استاندارد ایجاد کرده !
عزیزم ... ! بازی که میخواد در بخش های مختلف مثل گیم پلی و گرافیک و ... استاندارد جدیدی ایجاد کنه حتما نباید برای بار اول باشه که ایده ای رو مطرح میکنه ! میتونه با برطرف کردن نقص های اون بازی کوچیک و بهینه کردنش ازش استفاده ببره ! ایا بعد از کیل سوییچ این گیم پلی استاندارد ( با حداقل تو بازی ها افزایش پیدا کرد ) شد ، یا بعد از این بازی ؟ خب معلومه گزینه 2 !
نظره شخـــصیِ شما و برای کسی اهمیـــت نداره !
اگر خواستی میتونی یه تاپیک بزنی در بخشِ 360 با نامِ " آیا Geow استاندارد بود ؟ " ! اون وقت ببین با چه برخوردهایی روبرو میشی. البته شما که ماشالله هیچ کس غیر از خودت رو قبول نداری.
این چیزی که شما داری میگی خر کردنه ! نه یک کلمه زیاد ، نه یک کلمه کم !
دیگه کم کم دارم به این نتیجه میرسم که شما واقعا علاقه داری یک نفر " خرت " کنه ! وگرنه اینقدر این عبارت رو تکرار نمیکردی و روی انتقاد منصفانه ( که باید جوانب خوب و بد هر دو رعایت بشه ) اسم خر کردن نمیذاشتی.

کلاً:
هیچ حرفِ خاصی برای گفتن نداری ، وقت تو هر جمله 3 بار میگی شما که مطلب رو نخوندی ! حتی وقتی من جدای از اون مطلب هم دارم در مورد Geow صحبت میکنم باز میگی شما مطلب رو نخوندی.
پس اگر من نخوندم اون مطلب رو ، شما هم پستِ اولی که صفحه ی قبل دادم رو با دقت نخوندی وگرنه هی موضوع رو تکرار نمیکردی.
من توضیحاتم رو دادم و کسانی که باید متوجه میشدن مسلماً شدن ، بنابراین دیگه این بحث رو ادامه نمیدم ! چون شما جوابی نداری بدی و وقت داری با گفتن ِ " نخوندی " وقت خودت و من رو تلف میکنم.
از اول هم پاسخ به انتقاد ها اشتباه بود ! بهتر همونِ که جواب هیچ انتقادی داده نشه اصلاً ؛ چون وقتی جواب میدی بدهکار هم میشی.

واقعا نخوندن و چشم پوشی کردن از یک پیش نمایش اینقدر سخته...؟!؟

مهرداد جان بنده از شما به عنوانیه دوست درخواست میکنم که یکم لحنتو بهتر کنی. هر چی باشه ایشون نویسنده ی مجله ی ما هستن و نباید با این تندی باهاشون صحبت بشه.

مهرداد جان از این که نویسنده از بازی بد گفته هیچ شکی توش نیست ! اما نظرها متفاوت هستن. یکی میگه Geow المانهای جدیدی رو به اثبات رسوند و یکی دیگه میگه Geow تقلیدی از Kill Switch هست. من به شخصه خودم طرفدار Geow هستم اما به نظر شخصی دیگران هم احترام میذارم. ما باید صبر کنیم تا نویسنده ی پیش نمایش خودشون بیان و دلیلهاشون رو ارائه بدن. مطمئنآ دلیلهای قانع کننده ای برای حرفهاشون دارن و همچنین ما هم همینطور. ایشون اصلآ از اون اول اشتباه کردن که به دفاع از اون پیش نمایش پرداختند ! شاید اگر هیچ پستی نمیدادن تا الان انتقادها خوابیده بود و موکول میشد به خود سایت.

در ضمن مهرداد جان به نظرت نویسنده ای که باید توی 45 روز حداکثر 2 تا مطلب تحویل بده + درس و مشکلات شخصی ، وقت میکنه بیاد سایت ؟ از لحاظ من که وقت نمیکنه ! ما به خودمون نگاه میکنیم که هفته ای 4 روز میریم دانشگاه و بعد میایم خونه و میشینیم پای نت ! ولی همه مثل ما نیستن ! خیلی ها هستن که مشکلات بزرگی دارن و ما بی خبریم. بهتره دیگه ادامه پیدا نکنه تا بمونه برای خود سایت و نویسنده ی مجله بیاد. دوست عزیز من ازشما عذر خواهی میکنم اگر کسی با لحن بدی با شما صحبت کرد. موفق باشی.

مهرداد جان بنده از شما به عنوانیه دوست درخواست میکنم که یکم لحنتو بهتر کنی. هر چی باشه ایشون نویسنده ی مجله ی ما هستن و نباید با این تندی باهاشون صحبت بشه.
محمدحسین جان مشکل اینه که من کم از Geow انتقاد ندیدم ؛ انتقاد ، کوبیدن و ... هرجورش رو که شما بگی من بدترین نوعـــش رو هم در این سایت و هم در جاهای دیگه دیدم . ولی ایشون بجای اینکه جواب من رو بده همش میاد میگه " نخوندی" !
ایشون اصلآ از اون اول اشتباه کردن که به دفاع از اون پیش نمایش پرداختند !
من اصلا قصدم دفاع از این مطلب نبود ؛ من میخواستم بگم نظرات و عقاید متفاتِ ، مطمئن باشین اگر یه مطلب هم در تمجید از Geow نوشته شده بود Fan های بازی الان خوشحال بودن و یه سری اینجا داشتن میگفتن چرا اینقدر تعریف کردین؟
در ادامه هم گفتم بهتر بود که نویسنده به نکات مثبتِ این بازی هم اشاره میکرد که ایشون اسمش رو گذاشتن " خر کردن ! ".

محمدحسین جان مشکل اینه که من کم از Geow انتقاد ندیدم ؛ انتقاد ، کوبیدن و ... هرجورش رو که شما بگی من بدترین نوعـــش رو هم در این سایت و هم در جاهای دیگه دیدم . ولی ایشون بجای اینکه جواب من رو بده همش میاد میگه " نخوندی" !

بله میفهمم عزیز. حُسن نیتِ شما برای ما ثابت شده. ولی مهرداد هم خوب به هر حال فنِ این بازی هست دیگه ! نمیتونه تحمل کنه بازی مورد علاقش رو بکوبن ! همونطور که گفتم حتمآ نویسنده دلایل خودش رو برای این متن خواهد داشت.

من اصلا قصدم دفاع از این مطلب نبود ؛ من میخواستم بگم نظرات و عقاید متفاتِ ، مطمئن باشین اگر یه مطلب هم در تمجید از Geow نوشته شده بود Fan های بازی الان خوشحال بودن و یه سری اینجا داشتن میگفتن چرا اینقدر تعریف کردین؟
در ادامه هم گفتم بهتر بود که نویسنده به نکات مثبتِ این بازی هم اشاره میکرد که ایشون اسمش رو گذاشتن " خر کردن ! ".

بله عزیز. میدونم شما حق به جانب صحبت نمیکنین. مهرداد جان هم باید بدونن که نظراتِ متفاوتی وجود دارند و همیشه متن داخل مجله به نفع ما نیست و ممکنه بعضی اوقات بر خلاف تصورات و افکار ما باشه. مهرداد جان اشاره به نکات مثب بازی اسمش " خر کردن " نیست.

بهتره دیگه ادامه پیدا نکنه که به دعوا و ... کشیده بشه و بمونه واسه سایت خودمون. موفق باشید.

اون جا هیلتر شد دارید تو سایتی که فعلا مهمان هستیم دعوا می کنید ؟ :دی استاد مهرداد از تو دیگه بعیده ! :دی بحث در مورد مجله هم کلا بی فایده است .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or