سایت مجله بازی نما

• Thread starter Thread starter Allurea
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
به GOW3 چه نمره ایی دادن؟
9.6 ... :biggrin1:
+ : گیم پلی عالی ، گرافیک مســخ کننده ، تایتان های چــندین برابر آسمان خــراش ها ، صداگذاری فوق العاده !
- : بد قولی های سـونی ، چندین بـاگ !

حالم از این شمارش بهم خورد نویسندهاش تمام خوشحالن تو پیش نمایش کوانتوم تئوری هر چی عقده از گیرز اف وار داشتن سرش خالی کردن

نویسنده ی پیش نمایش Coantum Theory که اسمش رو هر کاری کردم نتوستم بخونم عنوان Gears of War رو کاملآ له کرده بود ! لطفآ اگر این تاپیک رو دید دلیلش رو واضح بگه !
حالم از این شمارش بهم خورد نویسندهاش تمام خوشحالن تو پیش نمایش کوانتوم تئوری هر چی عقده از گیرز اف وار داشتن سرش خالی کردن
نویسنده ی مطلب نوشته شده ولـــی به خاطر اون عکســی که جلوشو گرفته قـابل مشاهده نیست(:biggrin1:) و اگه کسی نویسنده ی این مطلب رو میشناسه لطفا بیاد اینجا بگه ؛ اگه خودشـون هم بیان بگـن که دیگه چه بهتر چون اون طور که من برداشت کردم ایشون در قسمت هایی از مطلب ، قصد تخریب Geow رو داشتند که خوشحال می شیم نظر خودشون رو هم در این مورد بدونیم .
در کل به تمامی کسانی که برای مجله زحمت می کشن یه خسته نباشید می گم و امیدوارم که از شماره های آتی ، دوباره شاهد همون بازینمای سال های پیش باشیم .
موفق باشید . . .

نمیدونم چرا ! ولی انگار بعضی از نویسنده هاش خیلی خوشحال هستن ! اقا اومده نوشته Gears of War تقلیدی از Kill Switch هست ! lol ! بعد دوباره اومده نوشته Quantum Theory هم تقلیدی از گیرز هست ! واقعآ خیلی خوشحال بوده نویسنده ی این مطلب !

بعد تو تیکه های دیگه اومده نوشته که گیرز هیچ نکته و چیز جدیدی نداره و هر چی داره با کمی تغییر از بازی Kill Switch کپی کرده !

من خودم بازینما رو چندین ساله میخرم و خواهم خرید ! اما به شخصه میتونم بگم تا حالا چنین چیزهایی رو توی مجله ی بازی رایانه ندیدم ! منظورم تخریب یک بازی بود !

نمیدونم چرا ! ولی انگار بعضی از نویسنده هاش خیلی خوشحال هستن ! اقا اومده نوشته Gears of War تقلیدی از Kill Switch هست ! lol ! بعد دوباره اومده نوشته Quantum Theory هم تقلیدی از گیرز هست ! واقعآ خیلی خوشحال بوده نویسنده ی این مطلب !
بعد تو تیکه های دیگه اومده نوشته که گیرز هیچ نکته و چیز جدیدی نداره و هر چی داره با کمی تغییر از بازی Kill Switch کپی کرده !
من خودم بازینما رو چندین ساله میخرم و خواهم خرید ! اما به شخصه میتونم بگم تا حالا چنین چیزهایی رو توی مجله ی بازی رایانه ندیدم ! منظورم تخریب یک بازی بود !
اره ممسن ! کلا این مقالش شر و وری بیش نبود ! واقعا دوست داشتم مجله رو جر بدم وقتی اینو میخوندم !
کلا دیگه ببندنش برن بهتره!
بیخیال بابا ! :laughing: جان تو یک عده نون خورن ! :laughing:
ولی جدا کیفیت این مجله نسبت به مجله ویژه نوروز واقعا بهتر بود و اگر اون پیش نمایش کذایی هم نبود بهتر میشد

واقعا کاره قشنگی کرده گند میزنن به بازی بعد از ترس انتقاد میان جلوی اسم نویسنده عکس میزارن که معلوم نشه...واقعا که..خیلی ضایعه کارشون...بعدم منم پیش نمایشو خوندم گفتم چرا نویسنده داره اینجور چیز هایی درباره GEOW میگه:بازی وصله پینه ای هست...چی میشه گفت والا...

قطعاً بعد از باز شدن سایت به این مسئله پرداخته خواهد شد.
برای اطلاع پیدا کردن از روند مذاکرات در مورد سایت با دفتر مجله تماس بگیرید.

دوستان تريلر هاي dvd رو ميشه بگيد چياست؟ چون براي خريد خيلي برام مهمه.

انگاری ماها کیل سوئیچ بازی نکردیم تنها مثلا تقلیدش بی هوا تیر اندازی کردنش بود

دوستان تريلر هاي dvd رو ميشه بگيد چياست؟ چون براي خريد خيلي برام مهمه.

DVD-A
  • Above launch-hd
  • And yet it moves-globetrotter-hd
  • Atelier totori-debut_jp
  • Bionic Commando Rearmed 2- debut-hd
  • Deus ex hr-gdc10-hd
  • Dodogo-debut
  • Fantasyoapecolons-debut-hd
  • FinalFantasy14-life in eorzea-pt1-hd
  • Freeks capeefh-debut
  • Gears of War 3-debut-hd
  • Ghost recon FutureSoldier-debut-teaser-hd
  • Hydrophobia-illusionc-hd
  • Limbo
  • Limbo-gdc10-evolution of limbo-interview-hd
  • Lordu-mechanics-pt1-hd
  • Lordu-mechanics-pt2-hd

DVD-B
  • Lost Planet 2 - demo - turbulent jungle
  • MGS Peace Walker - Assassins Stealth - HD
  • Naughty Bear - Debut
  • PoP The Forgotten Sands - destiny of a kingdom - hd
  • PoP The Forgotten Sands-first lookgp - hd
  • RDR - life in the west - hd
  • Secret World - gdc10 - hd
  • Sony-gdc10-press con-psmove
  • Sony-gdc10-psmove-int-gt-hd
  • SpidermanSD-debut-hd
  • SplitSec-downtown-hd
  • SuperMG2-gptrailer-hd
  • Witcher2ak-polish-hd

انگاری ماها کیل سوئیچ بازی نکردیم تنها مثلا تقلیدش بی هوا تیر اندازی کردنش بود

و رکن اصلی بازی کاور گیری!

منتظرِ ِ فرمایش جنابعالی بودن !
دقت کنید میبینید فقط من همچین نظری ندارم!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or