سایت مجله بازی نما

• Thread starter Thread starter Allurea
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
به گزارشه پلیسی از شهر تبریزه:smile:
شما از کجا می دونی؟!

ولی آره بیشتر بچه هارو انتخاب می کنن چون یهو ناطر و مدیرانی رو برداشتنو بجاش البته بعضیاشون ندیده گذاشتن سایت به..رف!!!!
نه پس می خواستین مرد 40 ساله رو بیارن!شما از کجا می دونید بچه هستن؟!
وقتی کاربلد نیستین الکی تیکه نندازین... .شما که اینقدر به خودتون اطمینان دارید پس چرا حرص و جوش می خورید؟... .

بچه ها درسته بازینما مشکل زیاد داره و بیشترمدیراش عقده ای هستند اما نباید تو این سایت از بدی دیگران بگیم این غیبته
چقدر هم غیبت نکردید با اون "عقده ای" تون!

حالا تو انجمن ps3 اش رفته؟؟؟ آخرین پستش مربوطبه هفته ی پیشه!!!!!
اون بخش که خلوت هستش بهتر از اینه که تاپیکی مثل "سن PS3 داران" باز بشه!
LOL

این پست به خاطر حرف یکی از دوستانم تو بازینما ویرایش شد. خواستم پاکش کنم اما دسترسیش نبود.

آخرین ویرایش:
ممسن اون پستتو پی ام کن !

ناظـرها یا ادمین بازینما نیستند یه توضیح کوچولـو بگن به ما ؟ : پی

!

این جا چه خبره...؟
می گم دلیل فیـــــــــــــلتره بلاگه یا چیز دیگه؟

شماره جدید مجله بازی نما امروز منتشر شد . سایز مجله تغییر کرده و شده اندازه همشهری جوان ( من که زیاد خوشم نیومد )
تعداد صفحات هم شده 100 صفحه . صفحه بندی و طراحی هم کمی تغییر کرده .
جالب اینجاست مجله امروز که 9 خرداد هست منتشر شده ولی روش نوشته 15 اردیبهشت .

سایت از پیلتریت دراومد اما هنوز فروم باز نشده که فکر کنم به زودی باز شه
همین جا از محسن نوماد هم تشکر میکنم که در حال اپدیت صفحه اصلی سایته و یک خسته نباشید میگم بهش !

هنوز خیلی از isp ها مشکل دارن . . .
اره حسین بعضی ها مشکل دارن ولی یحتمل درست میشه ( ؟ ) :biggrin1:من با دایل اپ فعلا مشکلی ندارم

اقا من مجله رو تهیه کردم ! خیلی عالی بود این شماره ! اندازه ی صفحات یکم بزرگ شده و خیلی باحال تر شده ! پوستر و دی وی دی ها هم خیلی خوب بود. دست همگی درد نکنه !

فقط نویسنده ی پیش نمایش Coantum Theory که اسمش رو هر کاری کردم نتوستم بخونم عنوان Gears of War رو کاملآ له کرده بود ! لطفآ اگر این تاپیک رو دید دلیلش رو واضح بگه !

سایت که هنوز درست نشده و همونجور ***** مونده ولی خدا رو شکر اقلاً بعد از چندین ماه دوباره ما رنگ مجله رو دیدیم ( اینجوری دیگه همه چی درست شده و از این به بعد هر ماه یه شماره خواهیم داشت؟ )

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or