ساخت بازی ایرانی The Silent Ship آغاز شد!

عنوان The Silent Ship

• مجموع رای دهنده‌ها
    46
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
سلام
خيلي ممنون از دوستومون واقعا خيلي عالي :cheesygri :love:
به نظر من تازه اولين بازي ايراني داره ساخته ميشه ;)
يك سوال دارم ميخوام بدونم بازي از لحاظ فيزيكي چطور مثلا به اجسام برخورد ميكنيم تكان يا حركت ميكنن
يا بشكه ها امكان انفجار و اينها دارن :confused::-"

ممنون عزیز

ببینید سطح توقعات رو دیگه بالا نبرید برای یک بازی ایرانی اون هم اولین تجربه کمی زیاده اما به زودی باید چند محصول لایسنس رو از نمایندگی کمپانی ها در کشور امارات تحویل بگیرم که یکیش fps Creator x10 هست بله با این موتور میشه بازی در حد UT3 هم ساخت! اما فقط برای ویستا و کارت گرافیک 8800 GTX که به احتمال قوی هم اصل کار بر این مبنا انجام میشه برای اینکه در سایت های بازی خارجی بلکه جایی بگیره اما متاسفانه اکثر بچه ها از بازی کردن میمونن اما مهم اسم ایران و بازی ایرانی اطلاعات تکمیلی آینده به امید خدا.

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
اقا رضا فکر کنم بتونی نمونه کار به سونی نشون بدی و با اون ها وارد مذاکره بشی.این جوری شاید یه بازی برای ps3 هم زدی.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من هم Trailer رو دیدم... اصلا" فکر نمیکردم ایرانی ها بتونن همچین بازیی بسازن ! ( البته من تا حالا بازی ایرانی بازی نکردم و فقط از عکسهایی که دیده بودم دارم میگم... )
داستان بازی هم شباهتی زیادی به Uncharted داره.
فقط یک سوال برام پیش اومده > چطوری شما با 20 نفر ( 5+- ) میخواین یک بازی ـه نسبتا" خوب ( در حد ایران ) رو بسازید ؟! ( اگر به تیتراژ پایانی بازی ها نگاه کنید، حداقل اسم 500 نفر رو میبینید {خیلی بیشتر هست :D} )

امیدوارم موفق باشید...

اقا رضا فکر کنم بتونی نمونه کار به سونی نشون بدی و با اون ها وارد مذاکره بشی.این جوری شاید یه بازی برای ps3 هم زدی.

!

سیخی

کاربر سایت
Aug 26, 2006
6
نام
ممد
سلام اقا رضا
تریلر کار رو دیدم و واقعا کار زیبایی بود خسته نباشین واقعا خوشحالم که ایرانیا دارن خودشونو نشون میدن.
چند تا سوال :
ایا این کار تریلوجی هستش و قراره ادامه هم داشته باشه؟
ایا بلوری پنجاه گیگاباتی برای این بازی کافی هست؟

بازم خسته نباشید و تشکر

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
ن هم Trailer رو دیدم... اصلا" فکر نمیکردم ایرانی ها بتونن همچین بازیی بسازن ! ( البته من تا حالا بازی ایرانی بازی نکردم و فقط از عکسهایی که دیده بودم دارم میگم... )
فقط یک سوال برام پیش اومده > چطوری شما با 20 نفر ( 5+- ) میخواین یک بازی ـه نسبتا" خوب ( در حد ایران ) رو بسازید ؟! ( اگر به تیتراژ پایانی بازی ها نگاه کنید، حداقل اسم 500 نفر رو میبینید {خیلی بیشتر هست } )

امیدوارم موفق باشید...
!
مگi من گفتم که سونی بیاد ناشر بازی بشه.من گفتم با خرید کیت های سخت افزاری ps3 اون رو براش پورت کنید و روی psn بزارید.به همین راحتی....
در ضمن شما که hour of victory رو یادتون نرفته که...

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ميخواستم كوله باري از انتقاد رو سرازير كنم!
بعد گفتم بيخيال ...
اميدوارم موفق باشيد. فقط اي كاش يك بازي سوم شخص يا چيزي در همين حد بود تا باز هم بازي اول شخص و اول شخص !
ولي قبول كنيد! سطح توقعتون داره خيلي بالا ميره. فردا هم ميگيد Crysis چي؟ بهش ميرسه:biggrin1:

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
481
نام
پوریا
آقا رضا واقعا کارت عالیه
منم بچه ی مشهدم اگه کمکی چیزی از دست بر می آد حتما بگین
ما تو فامیلمون یه 3D کار ماهر داریم اگه خواستین بگین خبرش کنم
بازم براتون آرزوی موفقیت دارم و شدیدا خوشحالم!
موفق باشید و سربلند

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
امید وارم این کار بتونه کار خوبی باشه و گند بزرگ نجات خلیج رو پاک کنه :cheesygri

لطف میکنی اگه میشه چندتا از Art work هات رو بزاری ببینیم؟

(کارت با 3D رو بگو شاید بتونیم منو همکارام کمکی کنیم)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
رضا میبنیم گرد و خاک کردی :D
من تریلر رو ندیدم به خاطر این سرعت قشنگم ولی خو ای کاش یه جا مثل persiagig میگذاشتی که Resume support باشه که امثال من بتونن با DL manager دانلود کنن:D من می خواستم دانلود کنم چون تو zshare بود پشیمون شدم :D

1.داستان بازی هسته خوبی داره امیدوارم روش بیشتر کار کنی و شاخ و برگش رو زیاد کنی.
2.میخوره که تم بازی ترسناک باشه،امیدوارم همین کار رو انجام بدی
3.حالا ترسناک نشد دیگه میتونی یه جورایی به تم bioshock نزدیکش کنی،یه داستان تاریک که دل آدم آب میره تو Rapture راه میره :D
4.الکی هم وقت خودتون رو با CG movie تلف نکنید که جز کند کردن کار(با توجه به تعداد اعضای گروه)هیچ ثمر دیگه ای نداره!!!
5.امیدوارم نسخه DX10 رو کلا کنسل کنید که دیگه به خود منم ثابت شده این DX10 "فعلا" هیچ تفاوتی با DX9 نداره.
6.اعضای گروه رو معرفی نمیکنی؟؟
کلا زیاد حرف زدم،امیدوارم موفق باشی و مطمئن باش بازی تو اولین بازی هست که سازندش ایرانی ـه و من میخرمش :D

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
جواب دادن به اين همه سئوالف از ساختن بازي هم سختره! :دي.
بحث رو در تاپيك خود بازي ادامه بديم بهتره.

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی

این دیگه خیلی زوده فعلا!

من هم Trailer رو دیدم... اصلا" فکر نمیکردم ایرانی ها بتونن همچین بازیی بسازن ! ( البته من تا حالا بازی ایرانی بازی نکردم و فقط از عکسهایی که دیده بودم دارم میگم... )
فقط یک سوال برام پیش اومده > چطوری شما با 20 نفر ( 5+- ) میخواین یک بازی ـه نسبتا" خوب ( در حد ایران ) رو بسازید ؟! ( اگر به تیتراژ پایانی بازی ها نگاه کنید، حداقل اسم 500 نفر رو میبینید {خیلی بیشتر هست } )

امیدوارم موفق باشید...

ممنون فعلا که اون بیست نفر هم نیستن و من یک نفر هستم!

سلام اقا رضا
تریلر کار رو دیدم و واقعا کار زیبایی بود خسته نباشین واقعا خوشحالم که ایرانیا دارن خودشونو نشون میدن.
چند تا سوال :
ایا این کار تریلوجی هستش و قراره ادامه هم داشته باشه؟
ایا بلوری پنجاه گیگاباتی برای این بازی کافی هست؟

بازم خسته نباشید و تشک

نه ادامه نداره شاید فعلا. بلوری؟! Only In PC

ميخواستم كوله باري از انتقاد رو سرازير كنم!
بعد گفتم بيخيال ...
اميدوارم موفق باشيد. فقط اي كاش يك بازي سوم شخص يا چيزي در همين حد بود تا باز هم بازي اول شخص و اول شخص !
ولي قبول كنيد! سطح توقعتون داره خيلي بالا ميره. فردا هم ميگيد Crysis چي؟ بهش ميرسه

دوست خوب انتقاد و پیشنهاد فعلا زوده تا بازی تم خودش رو به دست بیاره!

آقا رضا واقعا کارت عالیه
منم بچه ی مشهدم اگه کمکی چیزی از دست بر می آد حتما بگین
ما تو فامیلمون یه 3D کار ماهر داریم اگه خواستین بگین خبرش کنم
بازم براتون آرزوی موفقیت دارم و شدیدا خوشحالم!
موفق باشید و سربلند

ممنون عزیز برای جذب اعضا گروه در حال بررسی.

امید وارم این کار بتونه کار خوبی باشه و گند بزرگ نجات خلیج رو پاک کنه

لطف میکنی اگه میشه چندتا از Art work هات رو بزاری ببینیم؟

(کارت با 3D رو بگو شاید بتونیم منو همکارام کمکی کنیم)

هیچ بازی بد نیست چون برای هر ثانیه بازی روزها زحمت کشیده شده.
Art work و هر چیز دیگه آینده این فقط یک اعلام از ساخت باز بود و بس بود.

رضا میبنیم گرد و خاک کردی
من تریلر رو ندیدم به خاطر این سرعت قشنگم ولی خو ای کاش یه جا مثل persiagig میگذاشتی که Resume support باشه که امثال من بتونن با DL manager دانلود کنن من می خواستم دانلود کنم چون تو zshare بود پشیمون شدم

1.داستان بازی هسته خوبی داره امیدوارم روش بیشتر کار کنی و شاخ و برگش رو زیاد کنی.
2.میخوره که تم بازی ترسناک باشه،امیدوارم همین کار رو انجام بدی
3.حالا ترسناک نشد دیگه میتونی یه جورایی به تم bioshock نزدیکش کنی،یه داستان تاریک که دل آدم آب میره تو Rapture راه میره
4.الکی هم وقت خودتون رو با CG movie تلف نکنید که جز کند کردن کار(با توجه به تعداد اعضای گروه)هیچ ثمر دیگه ای نداره!!!
5.امیدوارم نسخه DX10 رو کلا کنسل کنید که دیگه به خود منم ثابت شده این DX10 "فعلا" هیچ تفاوتی با DX9 نداره.
6.اعضای گروه رو معرفی نمیکنی؟؟
کلا زیاد حرف زدم،امیدوارم موفق باشی و مطمئن باش بازی تو اولین بازی هست که سازندش ایرانی ـه و من میخرمش

ممنون جواد جان تم و اعضا گروه و کلا همه چیز آینده مشخص میشه!
CG movie رو خوب گفتی چون بیخیال هستم در موردش.
در این مورد احتمال برعکس کار بر مبنای DX10 به احتمال قوی انجام میشه!!! و فقط برای ویستا.
حالا ببینم چی میشه زمان میخوام.

جواب دادن به اين همه سئوالف از ساختن بازي هم سختره! :دي.
بحث رو در تاپيك خود بازي ادامه بديم بهتره.

گل گفتی چون توی تاپیک صندلی داغ اینقدر زیر سوال نرفتم :biggrin1:

پس لطف کنید بحث رو توی تاپیک خود بازی در لینک پست بالا ادامه بدید راستی لطفا سوالات رو هم بگذارید بازی کمی پیش بره بعد مطرح کنید.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
دوست خوب انتقاد و پیشنهاد فعلا زوده تا بازی تم خودش رو به دست بیاره!
نه بابا منظورم شما نبودي! از بازي ساز هاي گران بهاي ايراني بود.
اين داستاني كه گفتيد ! به صورت اتفاقي واقعي كه نيست ؟ :-"

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
نه بابا منظورم شما نبودي! از بازي ساز هاي گران بهاي ايراني بود.
اين داستاني كه گفتيد ! به صورت اتفاقي واقعي كه نيست ؟ :-"

نه اصلا واقعی نیست اما دارم روی داستان بیشتر کار میکنم.

cockadooodledoo

کاربر سایت
Apr 20, 2008
15
نام
علی
من می گم شما که بلدید بازی بسازید و دارید هم می سازید یه آموزش خیلی خیلی کامل از کارتون یا کلاً راجع به بازی سازی بزارید که بقیه هم یاد بگیرن که این صنعت توی کشور ما نتیجه بهتری بگیره
می تونه به شما هم کمک بشه .
من دارم دمو را دانلود می کنم ؛ اینطور که به نظر می یاد امیدوار کنندست و البته جای خوشحالی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر