ساخت بازی ایرانی The Silent Ship آغاز شد!

عنوان The Silent Ship

• مجموع رای دهنده‌ها
    46
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
من می گم شما که بلدید بازی بسازید و دارید هم می سازید یه آموزش خیلی خیلی کامل از کارتون یا کلاً راجع به بازی سازی بزارید که بقیه هم یاد بگیرن که این صنعت توی کشور ما نتیجه بهتری بگیره
می تونه به شما هم کمک بشه .
من دارم دمو را دانلود می کنم ؛ اینطور که به نظر می یاد امیدوار کنندست و البته جای خوشحالی

ممنون از لطف شما من خودم رو هنوز در این حد بالا نمودونم که بخوام آموزش بدم چون توی گوشه کنار ایران ما اساتید مجرب و بهتری توی این زمینه وجود داره پس فعلا زود هست.

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
5.امیدوارم نسخه DX10 رو کلا کنسل کنید که دیگه به خود منم ثابت شده این DX10 "فعلا" هیچ تفاوتی با DX9 نداره.

البته جاش اینجا نیست. حرف شما یه کم غیر منطقی به نظر میاد طبق الگوریتم مقایسه های

که من دیدم واقعا DX10 خیلی زیاد با DX9 فرق داره. ( در حال حاضر هنوز سازنده ها در حد

DX 10 نرسیدند. )

البته خودم هم تست کردم که چنین حرفی رو میزنم.

cockadooodledoo

کاربر سایت
Apr 20, 2008
15
نام
علی
فکر نکنم این اساتید که شما میگید بتونن یه چنین کاری رو حداقل اون چیزی رو که تو دمو دیدیم رو ایجاد کنند فکر کنم استادشون شما باشید :)
امیدوارم که بعد از اتمام کارتون بتونید که فکری به حال هم وطنانتون هم بکنید
من خودم به شخصه آموزش خوبی از ایرانیا توی زمینه بازی سازی پیدا نکردم به هر حال موفق باشید.
دوستانی که دمو رو دانلود نکردن پیشنهاد می کنم هر چه سریعتر این کار رو انجام بدن !

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
از همين الان مي گم كه وقتي اومد ميخرمش

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
عجیبه دو روزه این تاپیك ایجاد شده من ندیدمش !!
داش رضا تبریك میگم :love:
( چه خبره همه رفتن تو خط بازیسازی شیطونه میگیه منم برم یه استدیو بزنم :smoke: )
دارم واسه بازی اخراجی ها یه نمونه درست میكنم كامل كه شد لینكش رو اینجا میزارم دانلود كن
اگر خوشت اومد برای ساختن trailer (یا هر چی كه خواستی ) بهتون كمك میكنم ( رایگان :biggrin1: )

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
بازی ایرانی!
تو نگاه اول یجورایی به آدم نمیچسبه. دلیلش هم حتما چند تا بازی مزخرفی بوده که به اسم گیم به خوردمون دادن. ولی رضا جان اینکار از اون کاراست که وقتی واردش بشی میبینی چقد چاله چوله و مشکلات نتراشیده داره. اصلا نمیخوام نا امیدت کنم فقط میخوام قبل از شروع خوب همه چیزو در نظر بگیری و اصلا عجله نکنی، الان بچه ها همگی ذوق زده شدن و دارن تشویقت میکنن فقط بپا که بیگدار به آب نزنی. چون عجله و بدون برآورد یسری مسائل کلی (اول پروژه)، مسلما باعث میشه خدای نکرده تو حین کار بمونی و منصرف بشی .
اونجا که گفتی دنبای انجین Orginal و نرم افزارهای گرافیکی خ.ب میگردی خوشم اومد و معلوم میشه که عزمتو جزم کردی که یه کارایی بکنی. بازی رو سعی کن کوتاه بسازی و جذاب، چون خیلی راحت میتونی برای بعضی جاها بفرستیش و اینجوری شاید بتونی Apply کار واسه یکی از استدیوها رو بگیری. ایشالا که موفق بشی و به آرزوت برسی. شاید اگه عمری بود تو COD10 دیدیم که بغل محمد علوی اسم رضا جان هم نوشته باشن .
راستی این اسمی که واسه کارکتر گذاشتی خوب جور در نمیاد، تقصیر تو نیستا هنوز با ذائقه ما،اسم ایرانی مچ نیست .

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
آقا رضا صمیمانه برات آرزوی موفقیت دارم کار گرافیکی ( فوتوشاپ ) داشتی خودم مخلصتم...
کمک خواستی بگو همه جوره پایم:love:

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
فکر نکنم این اساتید که شما میگید بتونن یه چنین کاری رو حداقل اون چیزی رو که تو دمو دیدیم رو ایجاد کنند فکر کنم استادشون شما باشید :)
امیدوارم که بعد از اتمام کارتون بتونید که فکری به حال هم وطنانتون هم بکنید
من خودم به شخصه آموزش خوبی از ایرانیا توی زمینه بازی سازی پیدا نکردم به هر حال موفق باشید.
دوستانی که دمو رو دانلود نکردن پیشنهاد می کنم هر چه سریعتر این کار رو انجام بدن !

خدا بخواد اول تموم بشه بعد!

از همين الان مي گم كه وقتي اومد ميخرمش

ممنون عزیز ;)

بازی ایرانی!
تو نگاه اول یجورایی به آدم نمیچسبه. دلیلش هم حتما چند تا بازی مزخرفی بوده که به اسم گیم به خوردمون دادن. ولی رضا جان اینکار از اون کاراست که وقتی واردش بشی میبینی چقد چاله چوله و مشکلات نتراشیده داره. اصلا نمیخوام نا امیدت کنم فقط میخوام قبل از شروع خوب همه چیزو در نظر بگیری و اصلا عجله نکنی، الان بچه ها همگی ذوق زده شدن و دارن تشویقت میکنن فقط بپا که بیگدار به آب نزنی. چون عجله و بدون برآورد یسری مسائل کلی (اول پروژه)، مسلما باعث میشه خدای نکرده تو حین کار بمونی و منصرف بشی .
اونجا که گفتی دنبای انجین Orginal و نرم افزارهای گرافیکی خ.ب میگردی خوشم اومد و معلوم میشه که عزمتو جزم کردی که یه کارایی بکنی. بازی رو سعی کن کوتاه بسازی و جذاب، چون خیلی راحت میتونی برای بعضی جاها بفرستیش و اینجوری شاید بتونی Apply کار واسه یکی از استدیوها رو بگیری. ایشالا که موفق بشی و به آرزوت برسی. شاید اگه عمری بود تو COD10 دیدیم که بغل محمد علوی اسم رضا جان هم نوشته باشن .

دقیقا حرفت رو تصدیق میکنم اما با خودم عهد بستم هر چند بازی به درد نخور و بدی هم از آب در اومد تقدیم شما بکنم ولی باور کن به خاطر همین انجین ها دو هفته دیگه میرم دبی برای خرید و تحویل در مورد Apply شدن کار هم من دوست دارم Apply شما بچه ها باشه تا بقیه کمپانی ها ;)

به امید موفقیت ممنون عزیز گل.

آقا رضا صمیمانه برات آرزوی موفقیت دارم کار گرافیکی ( فوتوشاپ ) داشتی خودم مخلصتم...
کمک خواستی بگو همه جوره پایم

ممنون دوست عزیز شما هم لطف دارید خداییش شرمندم کردید :((

سیخی

کاربر سایت
Aug 26, 2006
6
نام
ممد
سلام رضا جان
اگه بازی برای پلیستیشن سه و بلورری نمیاد پس روی چند تا دیویدی جا میشه بازی نهایی؟
ایا بازی برای پردازنده های دو کور هم قابل اجرا هست یا فقط میخواین روی چهار کور تنظیم کنین؟
ایا قصد دارین برای بازی اپیزود های مختلف برای دانلود بزارین (بعد از انتشار)؟
ایا بازی دارای خون و صحنه های وحشتناک خواهد بود؟

با تشکر از تیم بازیسازی

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
سلام رضا جان
اگه بازی برای پلیستیشن سه و بلورری نمیاد پس روی چند تا دیویدی جا میشه بازی نهایی؟
ایا بازی برای پردازنده های دو کور هم قابل اجرا هست یا فقط میخواین روی چهار کور تنظیم کنین؟
ایا قصد دارین برای بازی اپیزود های مختلف برای دانلود بزارین (بعد از انتشار)؟
ایا بازی دارای خون و صحنه های وحشتناک خواهد بود؟

با تشکر از تیم بازیسازی

دوست عزیز این سوال ها خیلی زوده بگذارید آینده همه چیز رو اعلام میکنم اما اگه بر اساس DX9 کار بشه با 2.4 سلرون هم میشه اجرا کرد و اگر ویستا و DX10 باشه فقط 8800 GTX یا GTS و CPU حداقل DUAL Core باید باشه.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
من چرا تا حالا اين تاپيك رو نديدم بودم؟:biggrin1:
در ابتدا ميخوام براي دوست خوبم رضا آرزوي موفقيت كنم و اميدوارم در تمام مراحل ساخت بازي موفق باشي.
همين كه شجاعت به خرج دادي كه دست به همچنين تصميم بزرگي بزني خودش جاي كلي تشويق و تحسين داره.
فقط يه سوالي كه داشتم اين بود كه اسپانسر مالي هم داري يا تمام هزينه ها رو خودت و تيمت متحمل شديد؟ به نظرت اگر بتوني يه اسپانسر خوب پيدا كني بهتر نميشه؟ اون وقت ميتوني خرج بيشتري براي بازي كني و اين يعني كمك به بهتر شدن بازي.
به هر حال بازم تبريك ميگم.

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
من چرا تا حالا اين تاپيك رو نديدم بودم؟:biggrin1:
در ابتدا ميخوام براي دوست خوبم رضا آرزوي موفقيت كنم و اميدوارم در تمام مراحل ساخت بازي موفق باشي.
همين كه شجاعت به خرج دادي كه دست به همچنين تصميم بزرگي بزني خودش جاي كلي تشويق و تحسين داره.
فقط يه سوالي كه داشتم اين بود كه اسپانسر مالي هم داري يا تمام هزينه ها رو خودت و تيمت متحمل شديد؟ به نظرت اگر بتوني يه اسپانسر خوب پيدا كني بهتر نميشه؟ اون وقت ميتوني خرج بيشتري براي بازي كني و اين يعني كمك به بهتر شدن بازي.
به هر حال بازم تبريك ميگم.

سلام احمد رضا گل و عزیز

ممنون از این همه محبت اسپانسری وجود نداره و فقط خودم هستم حالا خدا بزرگه. ;)

منم به نوبه ي خودم بخاطر اين حركت زيبا به شما تبريك ميگم آقا رضا ، اميدوارم موفق باشيد.

ممنون عزیز مرسی

آخرین ویرایش:

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
منم به نوبه ي خودم بخاطر اين حركت زيبا به شما تبريك ميگم آقا رضا ، اميدوارم موفق باشيد.

Remember The Name

کاربر سایت
Mar 10, 2008
24
سلام
من قصد ندارم شمارو نا اميد کنم امّا اينکار کاملا نشدنی هست.
البته من نميدونم دقيقاً اهداف شما از آغاز همچين کاری چی هست و به کجا رسيدنه امّا !

1: شما گفتی ميخوای نشون بدی که ما ايرانی ها هستيم ، به کی اين رو نشون بدی ؟! به توليد کننده ها و مصرف کننده های روز دنيای گيم ؟!!

2: شما ميدونی اين بازی رو با بهترين حال ممکنه عرضه کنی و اگه يه روزی توسط سايت های معتبر review بشه چه نمره اي ميگيره ؟

3: هميشه توی توليد و عرضه يه کاری اون هم به صورت حرفه اي مهمترين مسئله پشتيبانی و قدرت اون محصول و توليد کننده هاش هست، اگه بازی با کيفيت تر از halo3 وجود داشت
در نهايت اين halo 3 بود که تونست پر فروش ترين بشه .. شما با چه پولی ، با چه ساپرتی از پشت ، با چه Fan base ميخوای به جايی نشون بدی که ما ايرانی ها هم هستيم ؟!

عزيز ، اينجا ايرانه ، تک تک پست هايی که کاربران دادن رو خوندم و تريلر رو هم ديدم ، از همين حالا شروع کردن به ايراد گرفتن از کار و دستور دادن و نتونستند درک کنن که همين تريلر يعنی پيشرفت چند پلّه اي نسبت به قبل!
جای اينکه به جز تعريف هيچ کم و کسری نزارن شروع کردن به انتقاد کردن ، اينها ميخوان fan base بازيهای توليدی studio شما باشن ؟ ملّتی که از سر و ته شون بزنی بازی و نرم افزار کپی در ميآد ؟

فکر ميکنی چرا ما تو دنيا جهان سوّمی هستيم ؟ درسته ! يه جامعه رو نخبه هاش ميگرده ، ولی مگه يه نخبه چيکار ميتونه بکنه تا فرهنگ جامعه عوض نشه که نخواهد هم شد و اگه قرار باشه اين اتفاق بيفته روزی از ريشه !!
آخه مگه تو اين مملکت چی تونست جهانی بشه که اين صبنعت و تکنولوژی رو به دست يه سری بچه و افراد تازه کار و آماتور بشه ؟

اين حرف ها رو زدم فقط تا بشما بگم که من امروز دارم ميگم اينکار با اين پشتيبانی و اين نيروی حال چيزی جز وقت تلف کردن نيست ، حتی اگه فرض بگيريم شما بهترين بازی تاريخ ايران رو هم توليد کنی جدا از اينکه هزينه هات هيچيش تامين نميشه
شما هيچ حرفی برای گفتن نداری چون همين يوزر های ايرانی 1 بار بازی ميکنن و ميرن سراغ بازی بهتر ! چون شما فقط يک استفاده کننده هستی و بسيار تکنولوژی مورد استفادت از دنيا عقب هست و هيچ ساپرتی هم از کمپانی های بزرگ در صورتی که بتونی باهاش رابطه برقرار کنی نميشی

شما فقط و فقط روزی ميتونی حرفی برای گفتن داشته باشی که بيای و يه تکنولوژی جديد در اين رابطه از خودت ابداع کنی.
اون موقع هست که همه تحسينت ميکنن و هرکی که بگی تو دنيا ميآد و ساپرتت ميکنه و اصلاً نيازی به شروع کردن از اينجا و حمايت گرفتن از چند کاربر يک سايت اينترنتی نخواهی داشت.

در نتيجه خدمت شما دوست عزيزم ميگم که اينها فقط و فقط نظرات شخصی من بود و اگه ناراحت شديد متأسفام امّا کاش اين وقت رو صرف پيشرفت در دنيای بازی به نحو ديگری ميکردي و يک کار تکراری که خيلی هم عقب هستيم رو داری انجام ميدی و هيچ قدرتی هم برای رسيدن به جايگاهی که بگيم ما هم هستيم! نداری!! شما هيچوقت نميتونی به اهدافت برسی فقط و فقط به يک دليل عمده "اون هم نداشتن پشتيبانی حتی به صورت ضعيف و ادامه دار"

آخرین ویرایش:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,017
نام
Milad
کاشکی پست بالایی نزده بودید چون بحث عوش میشه اما
نمیخوام کشش بدم ولی دوست عزیز ما هم باید از یک جایی شروع کنیم نمیشه تا آینده صبر کرد که ما هم مثله اونا بشیم اونا که نمیان لقمه تو دهنه ما بزارن اونام اولش مثله ما
پس باید از یک جایی شروع کرد
الانم رضا از موتور های روز داره استفاده میکنه اون چند بازیه قبلی بود که دیدید اونا رو خودشون میومدن موتور میساختن آخرشم هم پولش بیشتر میشد هم کیفتش بدتر
تازه رضا میتونه اگه برای بازیش مپ در نظر گرفت اسم خلیج فارس رو بزاره اون تو که یک حرکت فرهنگیم باشه
دوست عزیز اگه ما بتونیم کمک کنیم خیلی بهتره تا دل یکیو سرد کنیم بشینیم پرنسی بازی کنیم که ایرانیه اما چشاش آبیه اگه دانششو داشتیم و همش منتظر نبودیم خودمون پرنسمونو میساختیم
انتقاد خوبه و باعث پیشرفت اما اگه به جا باشه نه غرض ورزانه!!!
: هميشه توی توليد و عرضه يه کاری اون هم به صورت حرفه اي مهمترين مسئله پشتيبانی و قدرت اون محصول و توليد کننده هاش هست، اگه بازی با کيفيت تر از halo3 وجود داشت
در نهايت اين halo 3 بود که تونست پر فروش ترين بشه .. شما با چه پولی ، با چه ساپرتی از پشت ، با چه Fan base ميخوای به جايی نشون بدی که ما ايرانی ها هم هستيم ؟!
همین بازیم چند وقت پیش رکوردشو از دست داد تو XBL و فروش(بحث منحرفه)
در آخر از رضا ممنونم فکر کنم اولین بازیی که میتونه در رنکینگ سایت های جهانی حداقل نمره کسب کنه
تریارم دیدم اما از لحاظ شیدر و بافت هنوز عقبه اگه داریم خرج میکنیم میتونیم از مخوتور پایه Havok هم استفاده کنیم 3 نشد حداقل 2 به جای اینکه بشییم بنویسیم
داستان جالبه
اما ریسکه زیادی کردی اکشن اول شخص FPS داری میسازی
چون این گونه بازیا همیشه مولف پیشرفت های تکنولوژی بوده و نمیشه توش هیچ کلکی به کار برد و باید همه چیو رندر کرد حتی مناطق دورو تعداد فریم که کلا کارت سخته و فقط میشه امیدوار بود که پشتکارت خوب باشه
در آخر موفق و موید باشی خیلی از شنیدن این خبر خوشحال شدم چون معمولا کسایی که گیمر باشند و گیم رو دوست داشته باشند روی کارشون وسواس دارن و نمیخوان یک جنس تبلیغاتی صرفا پول در بیار بدن بیرون!!!!!1
مرسی میلاد

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر