رکورد گیم اسکور شکسته شد!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
Raymond Cox رکورد گیم اسکور ها را شکست.Stallion83 نام کاربری او در لایو است.
دارنده ی رکورد های گینس با باز کردن اچیومنت هایی از dirt3 و earth defence گیم اسکور های خود را از مرز 600 هزار گذراند.:-o
او برای رسیدن به این رکورد 800 بازی را انجام داده است.
او میگوید که امسال بازی های خوبی می آیند که او بد دنبال بازی کردن آنها است.

منبع:

• Like
Reactions: Gunners Trust

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
يك جمله زيبا و قشنگي در رابطه با همين قضيه داره برتراند راسل كه ميگه: "وقتي كه از تلف كردن آن لذت ميبري، وقت تلف شده نيس"
فكر كنم بعضيا جوابشون رو گرفتن!‌شما كه اينقدر وقتتون با ارزشه اصلاً فروم نيايد! تلف ميشه ديگه حيفه!‌ :(

• Like
Reactions: Fratos

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دمش گرم این چند سالی حدود 30 - 40 هزارتا گیم اسکور گرفتم نشد یه بازیرم 1000تا کنم :(:d این چطوری اینکارو میکنه؟!!
همونی نیست که با دوست دخـترش عکس میزاشت؟ :d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
وقتی Castlevania: Lords of Shadow رو 1000 کردم; همون حسی رو داشتم که نمره بالای 18 میگرفتم. طرف وقتی بازی از Steam پیش خرید میکنه درحالی که میدونه 2-3 روز بعدش همون بازی روی نت ریخته ولی چرا این کار رو میکنه؟ چرا پولش رو حروم چیزی میکنه که میدونه ارزونترش هم هست؟ چرا یکی 5000 یورو پول بلیط میده که بره فینال لیگ قهرمانان رو ببینه درحالی همون رو میشه از نت یا tv دید؟ چرا مردم میرم فیلم رو I-Max میبینن درحالی که میدونن همین فیلم در سینمای معمولی اکران میشه با 1/5 پول بلیط I-Max ؟ چرا یه نفر عمر و اعصاب و دانشش رو میزاره تا یه کنسول (یاهرچی) رو هک کنه؟ و میلیون ها چرای دیگه که شما پاسخش رو ندارید.

پ.ن. اگر فردا بگن یک نفر بعد از 5 سال موفق شده کوه اورست رو بالا بره با دستاش اونم با بدن برهنه، بدون کپسول اکسیژن; با شما یه Create New Bambool میزنید براش.

• Like
Reactions: Blaugrana

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,103
پارسال هم برای 500 هزار شدن گیمراسکورش این عکس ُ گذاشتم، امسال هم میگذارم:D ضمنا دقت کنید نه عینک ته استکانی داره، نه شاخ داره و نه دُم. تازه GF هم داره:D
65600146173717217839.jpg

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ما میشینیم یه بازی رو 1000 تایی میکنیم واسه خدا هم کری میخونیم که آره با کسی که 1000 تایی ( یا حتی 870 تایی :)) ) کرده حرف نزن و اول گیمرتگ و ببین و اینا! بعد اونوقت که این بابا که انقدر زده، میگیم آره بابا بیکاره فلانه. عادیه البته برای ایرانی ها.

• Like
Reactions: LEERY

*Psycho*

کاربر سایت
Feb 26, 2009
263
اینم یه تیکه از فیلمش:
http://www.youtube.com/watch?v=TCeYsY-Q33w&feature=player_embedded

به قول دوستمون نه تنها عینک ته استکانی نمیزنه و GF داره:d، بلکه اهل ورزش هم هست! :d
کلاً کسی که چنین کاری میکنه، برنامه ریزی داره و گرنه بارها سکته هه رو تاحالا زده بود! :d:d

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
به نظر من همین که لذت میبره از این کار واسش کافیه. :D

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,694
نام
امیر
در مقابل خیلی ها که سعی میکنند تو گنیس باشند کار راحتی رو انجام داده .
اولآ بیشتر از گیمر های عادی تو این کار استعداد داره پس اینکه فکر کنیم همون وقتی که ما برای اچیو گرفتن میذاریم اونم میذاره غلطه.ثانیآ ما معمولآ بازی هایی که دوست داریم رو سعی میکنیم 1000کنیم اما چند ماه پیش پروفایلش رو دیدم هر بازی که دم دستش اومده بازی کرده حالا این دو حالت داره یا از این بازی ها لذت میبره یا بیکاره!

حالا از کجا میدونید لذت میبره؟

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
اگه بذارن با بازی کپی راحت بازی کنیم خبری از بن و فلگ نباشه باید یکی بیاد جلوی امتیازای میلیاردی گیمرای ایرانی رو بگیره دیگه...:d

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
دوستان مگه شما توی زندگی شخصی این یارو هستین که انقدر براش تآسف میخورین ؟! :D زندگی برای هرکسی یه معنی ای داره. یکی دنبال پول هست (که این برادرمون از همین راه کلی پولدار شده و توی وبلاگش اسپانسر و حداقل 4,5 تا تبلیغ از شرکت های مختلف و .... داره) , برای یه عده معروفیت هست (که باز ثبت شدن اسم توی گینس بیشترین معروفیت ممکن هست و بعد از اون مصاحبه با معروف ترین مجله های بازی) و برای عده ای هم دوست دختر (lol) و این جور چیزا (که بازم از این نظر مشکلی نداره !)
من این کارش رو نه تآیید میکنم نه رد ! ولی وقتی می بینم همین کار براش درآمدزایی هم داشته و کلی هم معروفش کرده و در مورد علاقه ـش (بازی های کامپیوتری) هم هست , هیچ جوری نمیتونم باهاش مشکل داشته باشم ! به شخصه پول در آوردن از راه علاقه به بازی رو بهتر از پول در آوردن از راه کار کردن توی یه شرکت از صبح تا شب میدونم ! نیست که حالا همه ما هدفمون از کار کردن , خدمت به جهانیان و خلق الله هست و کلآ پول برامون مهم نیست ! :D
واقعا تونسته با این کارش پول در بیاره؟نمیدونستم!
من کاملا نظرم عوض شد!!!!:d
مشکل اینجاست که همه ایرانی ها فکر میکنن همه مثل خودشون واسه موفقیت تو زندگی نیاز دارن که شبانه روزی تلاش کنن و زحمت بکشن و از وقتشون نهایت استفاده رو ببرن !
ممکنه این شخصی که اینکارو کرده تو یه خانواده خیلی پولدار زندگی میکرده ! پس نیازی نداشته از وقتش استفاده کنه واسه جمع کردن پول یا ...

انسانهای پولدار هم که نیازی ندارن که از وقتشون درست استفاده کنن که از بقیه عقب نمونن ! شاید این یارو هم جز این افراد خیلی پولدار بوده .
پس بنابراین 2 تا کار تو زندگیش داشته . یکی بازی کردن . یکی هم درس خوندن .
نه دیگه این جا رو به نظر من اشتباه گفتی!
ببین مثلا بیل گیتس،اگه اون از 24 ساعت،هفت ساعتش رو که میخوابید،17 ساعت میموند،اگه اون 15 ساعت تفریح و... میکرد و فقط 2 ساعت برنامه نویسی میکرد،هرگز بیل گیتسی که الآن هست نمیشد.
برای موفق شدن هرجای دنیا(ایران و اروپا و آمریکا هم نداره)باید تلاش کنی و خیلی وقت بزاری.
به قول بابک جان این یه رکورد هست نه موفقیت!!!!!:d

آخرین ویرایش:

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
دمش گرم من که یک بازی هنوز نتونستم 1000تایی کنم :d تا 950 تا هم گرفتم ولی واقعا باهاش حال کردم آدم باحالی هست
پارسال هم برای 500 هزار شدن گیمراسکورش این عکس ُ گذاشتم، امسال هم میگذارم:D ضمنا دقت کنید نه عینک ته استکانی داره، نه شاخ داره و نه دُم. تازه GF هم داره:D
65600146173717217839.jpg
ما هم از این کارا کنیم از این GF گیرمون میاد؟ :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
اگه بذارن با بازی کپی راحت بازی کنیم خبری از بن و فلگ نباشه باید یکی بیاد جلوی امتیازای میلیاردی گیمرای ایرانی رو بگیره دیگه...:d

تو یا بقیه گیمرهای ایرانی یه عمر کپی بازی کنین 1000000 گیمراسکور بگیرین 1 دقیقه وصل شین به لایو که ثبت شه کاری نداره عزیزم :d
اصلا هم خطر فلگ و بن نداره به همین راحتی و خوشمزگی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر