رکورد گیم اسکور شکسته شد!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
Raymond Cox رکورد گیم اسکور ها را شکست.Stallion83 نام کاربری او در لایو است.
دارنده ی رکورد های گینس با باز کردن اچیومنت هایی از dirt3 و earth defence گیم اسکور های خود را از مرز 600 هزار گذراند.:-o
او برای رسیدن به این رکورد 800 بازی را انجام داده است.
او میگوید که امسال بازی های خوبی می آیند که او بد دنبال بازی کردن آنها است.

منبع:

• Like
Reactions: Gunners Trust
بی خیاللللللللللللللللللللل!چه بیکاریه!:d
آفرین خوب کار کرده بهش تبریک میگم!

منطق که میگه کار بسی ابلهانس بخاطر اچیومنتی که نه پول برات میشه نه آینده ای این همه پول خرج کنی! حالا شما هی بگین کار قشنگی کرده! امیدوارم ایشون بتونه تو دنیای واقعی هم اچیومنت بگیره!
بله بنده بشدت این کار رو تایید میکنم و بشدت هم بهشون حسودیم میشه ...
بخدا اینا موفقیت نیست که بهش حسودیتون بشه! این آقا هم یکم بزرگتر بشه به آدمایی حسودیش میشه که عمرشون رو سر هیچ ندادن!

• Like
Reactions: Wander
طرف به طور 100 در 100 مغزش چت زده. :d
به قول گلنگ جان برو از وقتت بیشتر استفاده کن.

اچیومنت چیزه خوبی است برای بازی ولی اگر باعث شه ادم کارش رو ول کنه بشنیه باز کنه نه چیز خوبی نیست

من خودم فقط لیمبو رو 100درصد کردم و 2تا بازی دیگه رو درسته خودم لذت بردم موقعی که 100 درصد کردم اما وقتی الان فکر می کنم می بینم ارزش رو نداشته در واقع من فقط بازی هایی رو که پولی خریدم 100درصد می کنم (منظورم بازی های لایو است)

به نظر من ادم باید در گرفت اچیومنت های زندگیش موفق باشه بازی هرچه قدر هم عشقمون باشه قبول کنید وقت تلف کردن است شاید هم من اشتباه می کنم

به هر حال هر کس نظری داره واینم نظره من است

• Like
Reactions: happypooya
این کارا روی کنسول معنی پیدا می کنه . نه برای پی سی . که چی ! ی بار بازی رو تموم کردی بسه دیگه ! طرف ۲ قرون پول بازی کپی میده می خواد ازش روغن زیتون بگیره .صد بار تا تهش میره . خب این ادم مریضه .

همه نظراتتون رو قبول دارم ولی کار سطحی نیست که اینجوری دارین دربارش حرف میزنین و فقط وقتشو تلف نکرده
بعضی بازی ها هستن که آدم پیر اشم در بیاد بازم نمیتونه همه اچیومنت های بعضی از بازی ها رو بگیره

وقتش هم به نوعی سر این کار تلف شده ولی بازم هر کی یه استعدادی داره خب .. نمیشه به این راحتی بهش تیکه انداخت

من یکی اچیومنت رو چیز بیهوده و چرتی می دونم. اما به نظرم حرص و طمع برای اسکور بازیهای آنلاین که صد برابر بیشتره؟!.
اساسینز کرید 2 رو همینطور برای دل خودم تموم کردم، هرگز به اچیومنت فکر نکردم و آخرش دیدم اسکورم از 900 بالاتر شده، این بالاترین رکوردی بود که زدم و خواهم زد و دیگر هیچ.

خیلی کار بزرگی کرده که (ابته از دید گیمری):d
حتما برنامه ریزی داشته :d
یعنی بهش میرسم:d
بی خیال بابا !!

یعنی شما واقعا کارش رو تایید میکنین؟
یعنی واقعا به نظر شما گذاشتن این همه وقت برای گرفتن 600,000 گیم سکور ارزش داره؟
ما نمیتونیم این کار رو بکنیم چون از وقتمون بهتر استفاده میکنیم:|
الان دقیقا به ما چه ایشون چه جوری از وقتش استفاده میکنه؟
حداقل به قول شما که ایشون داره وقتش هدر میره اسمش تو گینس هست،من و شما که وقتمون رو هدر نمیدیم اسممون کجاست؟؟

الان این رکورد رو زده چی میشه حالا؟ ازش تجلیل می کنن؟

یکی یه توضیحی در مورد این عدد 600000 می ده که ببینم چرا انقدر رقم خوفیه. ممنون میشم.

الان دقیقا به ما چه ایشون چه جوری از وقتش استفاده میکنه؟
حداقل به قول شما که ایشون داره وقتش هدر میره اسمش تو گینس هست،من و شما که وقتمون رو هدر نمیدیم اسممون کجاست؟؟
رامین این دیگه از اون حرفا بودا، یکی هم هست با کوچکترین آلت تناسلی یا زشت ترین دماغ دنیا اسمش تو گینس هست یا سگی که یه مو تو تنش نیست ! چه ارتباطی داره، چیزی که واضح ِ اینه که دقیقا این کار وقت تلف کردن ِ، هیچ وقت هم افتخار حساب نمیشه. الان مثلا این یارو 800 تا بازی کرده از منی که سالی 3 تا بازی می کنم موفق تر ِ ؟ اگر تو زندگی معیار تو واسه موفقیت گیمینگ ِ خوب بله، ایشون در سطح گاندی و سالوادور آلنده موفق ِ ...

• Like
Reactions: dr.ice
wow فکر کنم خیلی باتری مصرف کرده برا این رکورد ولی با این که کارش قابل تقدیره ولی میتونست درس بخونه الان یه چیزی شده بود.:))

یه نفر چه قدر میتونه دنیاش کوچک باشه که به خاطر گیم اسکور به دیگری حسودی کنه ...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or