رکورد گیم اسکور شکسته شد!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
Raymond Cox رکورد گیم اسکور ها را شکست.Stallion83 نام کاربری او در لایو است.
دارنده ی رکورد های گینس با باز کردن اچیومنت هایی از dirt3 و earth defence گیم اسکور های خود را از مرز 600 هزار گذراند.:-o
او برای رسیدن به این رکورد 800 بازی را انجام داده است.
او میگوید که امسال بازی های خوبی می آیند که او بد دنبال بازی کردن آنها است.

منبع:

• Like
Reactions: Gunners Trust

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
@ شنگ سونگ : از الآن تا یک سال دیگه فکر کن تو وقت داری ، بیونتا که انقدر دوسش داری و نینجا گایدن 2 رو 1000 یا پلات کنی ، اگه این کاری تونستی انجام بدی ، اونوقت حرفت درسته که میگی هر کسی میتونه این کار رو انجام بده در غیر این صورت حرفت ... ؟
کل حرف من اینه : کار این آقا اصلا قابل لوس کردن نیست ...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,892
نام
نـــــــویـــــــــد
از پریروز تا حالا که خبر گذاشته شده گیمراسکور ایشون شده 601000 در حالی که اینجا همچنان دارید درباره این موضوع بحث می کنید. حالا اون علاف تره یا شما؟:D

این حرف میتونه پایان کار این تاپیک باشه . مرسی بابی
خِلاص :d

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
مطمئنن کسایی که میان اینجا میگن چه بیکاره خیلی بیکارتر از این شخصن چون دارن رو چیزی که از دید خودشون ارزش نداره بحث می کنن .
لول باشه.
در ضمن محاسبات روزی 4 ساعت برای گرفتن این اچیومنت ها هم خیلی جالب بود.شما نمیخواین در مقیاس های بالاتر از این محاسبات انجام بدین؟به درد برنامه ریزی برای مملکت میخوره ها.
ایشون خـیلـی هم از من و شما خوشبخت تر هستن! چرا؟ چون لذتشو از اینکار میبره، اسمش توی گینس ثبت شده، کارشو میکنه
این که رکورد آدم توی گینس ثبت شه از دلایل خوشبختی حساب میشه؟تازه رکوردی که دائمی هم نیست....

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ماشا... انگیزه. من خدایش هیچ موقع نمیتونم همچین کاری انجام بدم.دمش گرم..کل و هم فکر کنم بزور 100 هزار تا گرفته باشم. اونم بصورت جدا جدا.مثلا اچیو های یک بازی مثل فیفا رو 9 رو دو سری پر کردم.
روی دوتا کنسول و پروفایل.الانم سمت 600 تا دارم :D

گیمر حرفه ای به این میگن.باید ببرن تستر حرفه ایش کنن:D

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
بابا دمتون گرم ..... تو فروم گیمری میگی گیمرا بیکارن ؟!
اصلا باشه تو راست میگی من بیکار ! خودت چی ؟ چرا اینجایی ؟؟
من این بیکاری با این حالش به کار هایی که بیکاری نیست مثل چایخونه رفتن ! دور دور زدن ! و GF بازی ( که تو این دوره زمونه هیچ کدومشون اخرشون خوب نشد !! شما GF که داری اقای پرکار برای ازدواج میخوای یا میگی این که با من دوست شده شاید با هر کسی دیگه دوست شه نمیخوام ! (نمیگم همه . اقایون پرکاری که کارشون GF بازیه بیان بگن ) و ... رو ترجیه میدم !!!
تو سرزمینی که تنها دلخوشیمون به گیم هست . به گیم نباشه به چی باشه ؟؟؟؟؟ شما پول در میاری کار میکنی که چی بشه ؟؟؟؟ میخوای زندگی بهتری داشته باشی نه ؟ من همین الان زندگیم خوبه و دارم بازی میکنم مشکلی داری ؟؟؟؟؟؟
با این نظر فقیهانه ی شما تمام لذت هایی که هست میشه بیکاری ؟ نه ؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
تاپیک زیرخاکی پیدا کردن هم هنر میخواد واسه خودش.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر