رکورد گیم اسکور شکسته شد!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
Raymond Cox رکورد گیم اسکور ها را شکست.Stallion83 نام کاربری او در لایو است.
دارنده ی رکورد های گینس با باز کردن اچیومنت هایی از dirt3 و earth defence گیم اسکور های خود را از مرز 600 هزار گذراند.:-o
او برای رسیدن به این رکورد 800 بازی را انجام داده است.
او میگوید که امسال بازی های خوبی می آیند که او بد دنبال بازی کردن آنها است.

منبع:

• Like
Reactions: Gunners Trust
حالا با این 600 هزار تا چی بهش می دن؟ اگه چیزی نمی دن که فقط وقتشو حروم کرده 600 تا یعنی کل زندگیش شده گیم و این افراط بیش از حد توی یه کاریه مورد قبول هیچ منبعی نیست اگه طرفدار همچین چیزی هستین بهتره یه تجدید نظر بکنین

ایشون تو دنیای بازی یه امتیاز کسب کرده موضوع درباره رکورد وقت هدر دادن نیست که هرکسی اومده این شخص رو احمق فرض کرده.هر موضوعی چارچوب جدایی داره.اگه واقعا ادعای استفاده از وقت دارید کلا بازی رو ول کنید وقتتونو رو نظر دادن نزارید همه دکترا بگیرید.

• Like
Reactions: koorosh
یه نفر چه قدر میتونه دنیاش کوچک باشه که به خاطر گیم اسکور به دیگری حسودی کنه ...
حالا اگه خبر راجع به رکورد تروفی بود همه Blah Blah :(
من حساب کردم الآن دیدم دنیام قد یه نخود هست دقیقا :((

• Like
Reactions: happypooya
الان دقیقا به ما چه ایشون چه جوری از وقتش استفاده میکنه؟
حداقل به قول شما که ایشون داره وقتش هدر میره اسمش تو گینس هست،من و شما که وقتمون رو هدر نمیدیم اسممون کجاست؟؟
خب اینجا به این میرسیم که تعریف من و شما از موفقیت فرق داره.
از نظر شما موفقیت اینه که اسم آدم مثلا توی کتاب گینس ثب بشه ولی به نظر من موفقیت یعنی اینه که یه کار مفید توی این دنیا انجام بدی(که اگه تلاش کنی از اون راه هم اسمت میتونه ثبت بشه)
به هر حال به نظر منم اگه پولی چیزی بهش میدادن اونوقت وقتشو تلف نکرده بود!:d

همش بخاطر صدای ارچیومنت ه بد اعتیاد اوره بعد فکر کنم اگه به صد هزارتا برسی یه کنسول جاییزه میکیری بعد اگه نسل قبل بود باز یه چیزی بازی ها ارزش 2.3 بارتموم کردن رو داشت اما ایین نسل چی:-/

من واقعا بهش تبریک میگم عزم جدی میخواد این کار باید عمرت رو بذاری ولی خودم شخصا هیچ وقت به خاطر گیم اسکور یک بازی رو تموم نکردم چون بازیه که باید به ادم حال بده نه ما به بازی و به جز چند عنوان محدود تقریبا همه بازی ها رو یکبار بیشتر تموم نکردم

من واقعا خیلی برام حالبه یکیتون نصف این بابا گیمراسکور داشت چی کار میکرد ؟! اصلا شماها از کجا به این نتیجه رسیدین که وقتشو حروم کرده و هیچ کار دیگه ای تو زندگیش نمیکنه ای اقایونی از تمام لحظات زندگیتون به بهترین شکل استفاده میکنین :d
به هر حال کاری که این بابا در دنیای کوچیک گیم انجام داده از عهده ی هر کسی بر نمیاد اینو قبول کنین بعد بهش بگین بی کارو بی عقلو احمق :d

من مطمئنم خیلی وقت ها که بازی میکرده لذت نمیبرده.این جای تاسف داره...
در ضمن من از اول تاپیک که نام کاربریش رو خوندم تا صفحه ی آخر که اومدم یادم رفت :dشما هم بعد از چند روز یادتون میره پس نمیشه گفت که معروف شده...فقط چند روز این تاپیک این جا هست بعد هم میره کنار بقیه ی تاپیک های قدیمی.

کسی نگفت این کار موفقیته، اما یه رکورد محسوب میشه. یعنی کلا یه کاری رو کرده که هیچکس نتونسته، حالا کارش بیهوده بوده یا باهوده، به خودش مربوطه.

اینایی که میان میگن خاک بر سرش و علاف و اینا، یه جورایی حکم همونهایی رو دارند که وقتی یه Lexusـی چیزی بیرون میبینن میگن: ای ******، معلوم نیست چقدر دزدی کرده اینو خریده:دی ایرانی ایم دیگه، کاریش نمیشه کرد...

معلوم نیست چقدر دزدی کرده اینو خریده
مشکل اینه اون دنیای واقعیه! این آقا برای 600000 تا گیم اسکور معلوم نیست چقدر وقتشو گذاشته و چند هزار دلار خرج کرده!
مشکل اصلی اینه کسی که دستش تو جیبش بره حالا چه ایرانی چه آمریکایی این جور کارهارو مسخره میدونه! تو این یه مورد نمیشه گفت هر کی یه نظری داره چون موفقیت تو دنیای مجازی ب درد لای جرز دیوار میخوره:دی حالا یه دنیایی مثل فیلم گیمر بود باز میشد یه کاریش کرد:دی
مشکل اینجاست که همه ایرانی ها فکر میکنن همه مثل خودشون واسه موفقیت تو زندگی نیاز دارن که شبانه روزی تلاش کنن و زحمت بکشن و از وقتشون نهایت استفاده رو ببرن !
ممکنه این شخصی که اینکارو کرده تو یه خانواده خیلی پولدار زندگی میکرده ! پس نیازی نداشته از وقتش استفاده کنه واسه جمع کردن پول یا ...
مشکل دقیقا همینه که اونا اصلا این فرهنگ بد رو ندارن که به بچه هاشون کمک مالی به اونصورتی که تو ایران میکنن بکنن! اگه اشتباه نکنم همین بیل گیتس به بچه هاش پول تو جیبی هم نمیداد!

آخرین ویرایش:
مشکل اینجاست که همه ایرانی ها فکر میکنن همه مثل خودشون واسه موفقیت تو زندگی نیاز دارن که شبانه روزی تلاش کنن و زحمت بکشن و از وقتشون نهایت استفاده رو ببرن !
ممکنه این شخصی که اینکارو کرده تو یه خانواده خیلی پولدار زندگی میکرده ! پس نیازی نداشته از وقتش استفاده کنه واسه جمع کردن پول یا ...

انسانهای پولدار هم که نیازی ندارن که از وقتشون درست استفاده کنن که از بقیه عقب نمونن ! شاید این یارو هم جز این افراد خیلی پولدار بوده .
پس بنابراین 2 تا کار تو زندگیش داشته . یکی بازی کردن . یکی هم درس خوندن .

دوستان مگه شما توی زندگی شخصی این یارو هستین که انقدر براش تآسف میخورین ؟! :دی زندگی برای هرکسی یه معنی ای داره. یکی دنبال پول هست (که این برادرمون از همین راه کلی پولدار شده و توی وبلاگش اسپانسر و حداقل 4,5 تا تبلیغ از شرکت های مختلف و .... داره) , برای یه عده معروفیت هست (که باز ثبت شدن اسم توی گینس بیشترین معروفیت ممکن هست و بعد از اون مصاحبه با معروف ترین مجله های بازی) و برای عده ای هم دوست دختر (lol) و این جور چیزا (که بازم از این نظر مشکلی نداره !)
من این کارش رو نه تآیید میکنم نه رد ! ولی وقتی می بینم همین کار براش درآمدزایی هم داشته و کلی هم معروفش کرده و در مورد علاقه ـش (بازی های کامپیوتری) هم هست , هیچ جوری نمیتونم باهاش مشکل داشته باشم ! به شخصه پول در آوردن از راه علاقه به بازی رو بهتر از پول در آوردن از راه کار کردن توی یه شرکت از صبح تا شب میدونم ! نیست که حالا همه ما هدفمون از کار کردن , خدمت به جهانیان و خلق الله هست و کلآ پول برامون مهم نیست ! :دی

دوستان مگه شما توی زندگی شخصی این یارو هستین که انقدر براش تآسف میخورین ؟! :دی زندگی برای هرکسی یه معنی ای داره. یکی دنبال پول هست (که این برادرمون از همین راه کلی پولدار شده و توی وبلاگش اسپانسر و حداقل 4,5 تا تبلیغ از شرکت های مختلف و .... داره) , برای یه عده معروفیت هست (که باز ثبت شدن اسم توی گینس بیشترین معروفیت ممکن هست و بعد از اون مصاحبه با معروف ترین مجله های بازی) و برای عده ای هم دوست دختر (lol) و این جور چیزا (که بازم از این نظر مشکلی نداره !)
من این کارش رو نه تآیید میکنم نه رد ! ولی وقتی می بینم همین کار براش درآمدزایی هم داشته و کلی هم معروفش کرده و در مورد علاقه ـش (بازی های کامپیوتری) هم هست , هیچ جوری نمیتونم باهاش مشکل داشته باشم ! به شخصه پول در آوردن از راه علاقه به بازی رو بهتر از پول در آوردن از راه کار کردن توی یه شرکت از صبح تا شب میدونم ! نیست که حالا همه ما هدفمون از کار کردن , خدمت به جهانیان و خلق الله هست و کلآ پول برامون مهم نیست ! :دی
واقعا گل گفتی پسر!.
متاسفانه تو ایران هرکی هرجوری داره زندگی میکنه فکر میکنه درسته،ولو اینکه غلط باشه... و اون طرز زندگی رو میخواد با زور چک و لگد به دیگرون القا کنه!... این ذات ما ایرونی ها هستش که برای دیگرون تعیین تکلیف کنیم و خودمونو رهبر و نخود هر آشی نشون بدیم.انسان آزاده که هر کاری رو که میخواد انجام بده (البته در حد عرف).
منظورم شخص خاصی نیست و کلی گویی کردم...

دیگه حرفه و زندگی و علاقه ی ایشون همین جمع کردن اچیومنتهاست ... قرار نیست هر کی هم گیم بازی میکنه فکر کنه باید مثل ایشون بشه ... زندگی واقعیش با این گره خورده و در واقع زندگیش همینه ... به جای اینکه بگید چیه وچیه و از دیدگاه روانشناسانه تحلیل کنید بگید خوش به حالش که به یه جا که خودش خواسته رسیده ...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or