رکورد گیم اسکور شکسته شد!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
Raymond Cox رکورد گیم اسکور ها را شکست.Stallion83 نام کاربری او در لایو است.
دارنده ی رکورد های گینس با باز کردن اچیومنت هایی از dirt3 و earth defence گیم اسکور های خود را از مرز 600 هزار گذراند.:-o
او برای رسیدن به این رکورد 800 بازی را انجام داده است.
او میگوید که امسال بازی های خوبی می آیند که او بد دنبال بازی کردن آنها است.

منبع:

• Like
Reactions: Gunners Trust

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
چه قدر قاضي داريم خودمون خبر نداشتيم!اينجا بحث بازي هم ميشه كشيده ميشه به زندگي و...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
یعنی شما واقعا کارش رو تایید میکنین؟
یعنی واقعا به نظر شما گذاشتن این همه وقت برای گرفتن 600,000 گیم سکور ارزش داره؟
ما نمیتونیم این کار رو بکنیم چون از وقتمون بهتر استفاده میکنیم:|
بله. حرکت بزرگی انجام داده. کارش رو تائید میکنم.
بله. همین که برای هدفش تلاش کرده برام ارزش داره.
شما نیمیتوید این کار رو بکنید چون پول خریدن 800 رو ندارید، حتی کپی غیرقانونی ش رو.
شما نیمیتوید این کار رو بکنید چون گرفتن 1890 تا اچیومنت از Halo 3 و 1500 تا از GTA IV و 1000 تا از Lost Planet و ... استعداد فوق العاده زیادی میطلبه که خیلی ها ندارن (مثل من و شما).
شما نیمیتوید این کار رو بکنید چون وقتتون رو با چیزهای دیگه ی تلف میکنید.

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
حالا اگه خبر راجع به رکورد تروفی بود همه Blah Blah :(
من حساب کردم الآن دیدم دنیام قد یه نخود هست دقیقا :((

حالا شما میتونی تو دنیای نخودی خودت فکر کنی که اگه تروفی بود من الان Blah Blah ... :)

کار ایشون و رکوردیکه زده قابل تقدیره و در نوع خودش خیلی جالبه ، حرف من چیز دیگه ایه ...

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
نمیشه به طور قطعی نظر داد:dمن خودم 150 هزار تا گلیچ کردم اخ نمیگه:d600 هزار تا شبیه جوکه.ایشون به طور حتم هکره:d

Dastan

کاربر سایت
Jul 20, 2011
44
نام
reza
من رفتم بازی های که طرف کرده از طریق لایو نگاه کردم لامسب بازی نبود که تموم نکرده باشه این بازی خور هست اکثر بازی ها تمام اجمنیت های رو گرفته

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
600000 تا گيم اسكور اگه واسه هر 1000 تا بطور متوسط 15 ساعت وقت صرف كرده باشه من حساب كردم طرف حول حوش 375 روز كامل يا يكسال بازي كرده.اگه فرض كنيم از زمان عرضه Xbox طرف كنسول داشته كه الان ميشه تقريبا 6 سال طرف 1/6 از كل زمان زندگيش از زمان عرضه xbox كه ميشه در شبانه روز 4 ساعت صرف بازي كردن كرده.كه ميبينيد خيلي هم زياد نيست.

ولي من در كل مشكلم با اين بابا اينه كه واقعا گيمينگ از يك حد به بعد باعث ضعف بدن وسلامتي ميشه كه مضره.همين.

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
نمیشه به طور قطعی نظر داد:dمن خودم 150 هزار تا گلیچ کردم اخ نمیگه:d600 هزار تا شبیه جوکه.ایشون به طور حتم هکره:d
دوست من مگه گینس اسگله که ایین یارو پروفایلش رو هک کرده باشه:-/

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
این اقا کار و زندگی نداره گذاشته اومده وقتشو گذاشته پای این. یه مدت پیش یه مطلب خوندم راجه به ادم های با استعدادی که وقت خودشون رو پای چیزای الکی هدر میدن. برا خودشون اهدافی در نطر میگیرن که عملا ارزشی نداره تو زندگی واقعی. مثل کسی که هر روز کلی وقت میزاره رو کامنتاش که مثلا بزنه بالای چند هزار و به این هم افتخار میکنه. یا کسی که تو فیس بوک بدنبال افزایش تعداد رفقاشه . acheivemet های پوچ و تو خالی.... اهدافی که به نظر ارزشمند میرسن اما بی ارزشن..............................

• Like
Reactions: Robin

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
این اقا کار و زندگی نداره گذاشته اومده وقتشو گذاشته پای این. یه مدت پیش یه مطلب خوندم راجه به ادم های با استعدادی که وقت خودشون رو پای چیزای الکی هدر میدن. برا خودشون اهدافی در نطر میگیرن که عملا ارزشی نداره تو زندگی واقعی. مثل کسی که هر روز کلی وقت میزاره رو کامنتاش که مثلا بزنه بالای چند هزار و به این هم افتخار میکنه. یا کسی که تو فیس بوک بدنبال افزایش تعداد رفقاشه . acheivemet های پوچ و تو خالی.... اهدافی که به نظر ارزشمند میرسن اما بی ارزشن..............................
با این استدلال میشه گفت بازی کردن هم چیز بی ارزش و پوچیه مثل فیلم دیدن، استادیوم رفتن و خیلی چیزهای دیگه.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
حالا شما میتونی تو دنیای نخودی خودت فکر کنی که اگه تروفی بود من الان Blah Blah ... :)

کار ایشون و رکوردیکه زده قابل تقدیره و در نوع خودش خیلی جالبه ، حرف من چیز دیگه ایه ...
دست شما و همکیشان شما برای من و امثال من رو شده عزیز ، Don't role-play ...
علی ایّحال حرف شما پشیزی برای من ارزش نداره .
نه اینکه روزی 6 ساعت یا بیشتر بشینی بازی کنی
بابا 6 ساعت چیه؟!بچه های همین بازیسنتر خودمون روزی 7 8 ساعت متوسط بازی میکنن .

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
این امار این اقاست :d

Total Gamerscore: 600,000
Total Achievements: 24,930
:-b=))Total Games Played: 878
Total Completed Games: 510

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
با این استدلال میشه گفت بازی کردن هم چیز بی ارزش و پوچیه مثل فیلم دیدن، استادیوم رفتن و خیلی چیزهای دیگه.

من کی گفتم بازی کردن بی ارزشه. هر تفریحی جای خودشو تو زندگی داره. اما زیاده روی تو هر کاری باعث اختلال تو زندگی میشه. بازی هم به اندازه. نه اینکه روزی 6 ساعت یا بیشتر بشینی بازی کنی........

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
عجب ادم باحالی هست 870 تا بازی هست کلا واسه ایکس باکس!!ما که 70 تاشو بیشتر ندیدیم:D

...
علی ایّحال حرف شما پشیزی برای من ارزش نداره .

کیوان این پست فریدون رو دیدم یاد Top 10 تو افتادم!!!
کلا برید درس بخونید هر کار دیگه ای بکنید بیهوده است!!

leoman

کاربر سایت
Sep 30, 2005
352
بعضی وقتا هست این شکلک واقعا به در میخوره بری جلو این یارو فقط این طوری نگاش کنی /:)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر