رونمایی Mass Effect 3، در همین نزدیکی‌ها

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
52720948008043404616.jpg

بالاخره پس از مدّت‌ها صبر و انتظار، ماه آینده، برای اولین بار از روند داخل بازی (گیم‌پلی) بازی Mass Effect 3 رونمایی به عمل می‌آید. نشریه‌ی Xbox World 360، یک پرده‌برداری کامل از سومین دنباله‌ی این سری توسط BioWare را تضمین می‌کند.
این مجله در صفحه‌ی مربوط به شماره‌‌ی ماه آتی خود می گوید: "ما به BioWare رفته‌ایم. ما گیم‌پلی [Mass Effect 3] را شاهد بوده‌ایم، هیچ چیز دیگری اهمیّت ندارد (اشاره به شعار معروف Nothing else matters)."
این نشریه شماره‌ی ماه بعد خود را با جلدی مخصوص Mass Effect 3 منتشر خواهد کرد، در همین راستا PSM3 نیز اعلان کرده است که در نسخه‌های بعدی خود "اولین نگاه از Mass Effect 3 بر روی پلی‌استیشن3" را به نمایش خواهد گذاشت.
این در حالیست که مجله‌ی معروف و محبوب Game Informer قول یک رونمایی از برترین "دنباله‌های مورد انتظار" برای یکی از بهترین بازی‌های سال 2010 میلادی -در شماره‌ی مربوط به این ماه از مجله- داده است.
حقیقتاً انتظار یک پرده‌برداری خیره کننده و قدرتمند توسط BioWare می رود که تحمّل‌ها را بیش از پیش برای نسخه‌ی سوم از سری خارق‌العاد‌ه‌ی Mass Effect کاهش دهد.
منبع

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
سلام!
به به، بی صبرانه منتظر GOTY امسال (شاید هم سال دیگه :D) هستم، فقط امیدوارم BioWare اشتباهی که سر Dragon Age II کرد را اینجا تکرار نکنه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
فقط امیدوارم BioWare اشتباهی که سر Dragon Age II کرد را اینجا تکرار نکنه.
به نظرم این موضوع DA II به نفع ME3 تموم شد ! دیگه کاملآ حواسشون رو جمع میکنن که یه اشتباه رو دو بار تکرار نکنن ! :D
از نظر گرافیکی که مشکلی نیست و همون ME2 هنوزم عالیه. از نظر گیم پلی هم همین طور (فقط یه کم پیچیده تر بشه بد نیست :D) می مونه شخصیت پردازی و داستان که توی شخصیت پردازی هم BioWare امتحانش رو پس داده. ولی چون تریلوژی قراره تموم بشه خیلی مهمه که داستان چطوری جمع میشه و این سخت ترین قسمت کار برای BioWare هست که داستان عالی ME1,2 رو چطوری تموم کنه !

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
سلام!
به به، بی صبرانه منتظر GOTY امسال (شاید هم سال دیگه :D) هستم، فقط امیدوارم BioWare اشتباهی که سر Dragon Age II کرد را اینجا تکرار نکنه.

اگه اینجوری بشه من خودم رو میکشم. من فقط به عشق Mass effect 3 زنده ام!

• Like
Reactions: Geralt Witcher

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
تنها بازی ـی بود که واقعا منو در خودش غرق کرد تو این نسل . من وقتی بازی میکنم انواع فحش ها از دهنم جاری میشه اما موقع این اصا یادم میرفت فحش بدم :D

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
باورکنید Mass Effect 2 یکی از بازی هایی بود که بعد از تمام کردنش برای تیم ساخت بازی یک دقیقه دست زدم!!!
یا خدا زمین نابود شده منتظر کمک کپیتان شپرد هستیم.
I'm coming

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
ME 1 رو 2بار تموم کردم.ME 2 رو بالای 3,4 بار و مطمئنم ME 3 رو بالای 5 بار تموم میکنم.حیف که نتونستم DLC های ME 2 رو بازی کنم :(

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
فقط امیدوارم BioWare اشتباهی که سر Dragon Age II کرد را اینجا تکرار نکنه.
به نظرم این موضوع DA II به نفع ME3 تموم شد ! دیگه کاملآ حواسشون رو جمع میکنن که یه اشتباه رو دو بار تکرار نکنن ! :biggrin1:
از نظر گرافیکی که مشکلی نیست و همون ME2 هنوزم عالیه. از نظر گیم پلی هم همین طور (فقط یه کم پیچیده تر بشه بد نیست :biggrin1:) می مونه شخصیت پردازی و داستان که توی شخصیت پردازی هم BioWare امتحانش رو پس داده. ولی چون تریلوژی قراره تموم بشه خیلی مهمه که داستان چطوری جمع میشه و این سخت ترین قسمت کار برای BioWare هست که داستان عالی ME1,2 رو چطوری تموم کنه !
برای ساخت DA2 خوده EA زیاد فشار آورده و Bioware و مجبور کرده که توی فاصله یک ساله شماره بعدی رو بسازن که همین باعث شد، خراب کنه. اینو میگم که این Bioware بد بخت و اینقدر مورد شماتت قرار ندید:D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
برای ساخت DA2 خوده EA زیاد فشار آورده و Bioware و مجبور کرده که توی فاصله یک ساله شماره بعدی رو بسازن که همین باعث شد، خراب کنه. اینو میگم که این Bioware بد بخت و اینقدر مورد شماتت قرار ندید:D
البته Bioware هم با ساخت این DLC آخری ME2 نشون داد که ممکنه یه مقدار افول کرده باشه (خدای نکرده):D

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
من از اولي خوشم نيومد :|
دومي رو ب همين دليل اولي بازي نكردم :|
ولي سومي رو ميخوام مثل بنز بازي كنم !
خیلی اشتباه میکنی.1 خوب بود.2 فوق العاده و 3 بدون شک دیوانه کننده میشه :D به نظر من 2 رو حتما بازی کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر