رونمایی Mass Effect 3، در همین نزدیکی‌ها

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
52720948008043404616.jpg

بالاخره پس از مدّت‌ها صبر و انتظار، ماه آینده، برای اولین بار از روند داخل بازی (گیم‌پلی) بازی Mass Effect 3 رونمایی به عمل می‌آید. نشریه‌ی Xbox World 360، یک پرده‌برداری کامل از سومین دنباله‌ی این سری توسط BioWare را تضمین می‌کند.
این مجله در صفحه‌ی مربوط به شماره‌‌ی ماه آتی خود می گوید: "ما به BioWare رفته‌ایم. ما گیم‌پلی [Mass Effect 3] را شاهد بوده‌ایم، هیچ چیز دیگری اهمیّت ندارد (اشاره به شعار معروف Nothing else matters)."
این نشریه شماره‌ی ماه بعد خود را با جلدی مخصوص Mass Effect 3 منتشر خواهد کرد، در همین راستا PSM3 نیز اعلان کرده است که در نسخه‌های بعدی خود "اولین نگاه از Mass Effect 3 بر روی پلی‌استیشن3" را به نمایش خواهد گذاشت.
این در حالیست که مجله‌ی معروف و محبوب Game Informer قول یک رونمایی از برترین "دنباله‌های مورد انتظار" برای یکی از بهترین بازی‌های سال 2010 میلادی -در شماره‌ی مربوط به این ماه از مجله- داده است.
حقیقتاً انتظار یک پرده‌برداری خیره کننده و قدرتمند توسط BioWare می رود که تحمّل‌ها را بیش از پیش برای نسخه‌ی سوم از سری خارق‌العاد‌ه‌ی Mass Effect کاهش دهد.
منبع

آخرین ویرایش:

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
وای باورم نمیشه به این زودی :d من که تا E3 قیدشو زده بودم >:d<
من واقعا کسی رو نمیشناسم که این بازی فقط یه بار تموم کرده باشه :d

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
اشلی باید بیاد تو داستان من دیگه نمیدونم :d
+
یه کروگان باحال دیگه هم میخوایم => همه چی آرومه ، من چه قدر خوشبختم و ... :d

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
البته Bioware هم با ساخت این DLC آخری ME2 نشون داد که ممکنه یه مقدار افول کرده باشه (خدای نکرده)
آخه کی DLC خوب ساخته و کی انتظار DLC خوب داشته !؟:D اصولا چون سازنده نمی خواد ارزش کلی بازی اصلی پایین بیاد معمولا وقت کمی میزاره روی DLC و فقط هدفش چاپیدن فن های بازی هست که حاضرا برای هر چیزی پول بدن:D اگر دیگه یه DLC توی داستان هم دخالت زیادی بکنه اول شماره بعدی بازی اصلی یه ویدئویی نشون میدن که قضیه چی بوده !

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
البته Bioware هم با ساخت این DLC آخری ME2 نشون داد که ممکنه یه مقدار افول کرده باشه (خدای نکرده):biggrin1:
بابک جان، معمولا DLC ها تیم های کوچک و تقریباً مستقل از تیم اصلی میسازه. کمبود و کمکاری رو نمیشه کلاً به Bioware نسبت داد.
شرمنده بابت پارازیت:d.

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
آخه کی DLC خوب ساخته و کی انتظار DLC خوب داشته !؟:D اصولا چون سازنده نمی خواد ارزش کلی بازی اصلی پایین بیاد معمولا وقت کمی میزاره روی DLC و فقط هدفش چاپیدن فن های بازی هست که حاضرا برای هر چیزی پول بدن:D اگر دیگه یه DLC توی داستان هم دخالت زیادی بکنه اول شماره بعدی بازی اصلی یه ویدئویی نشون میدن که قضیه چی بوده !
ینی DLC می‌گن به Undead Nightmare!
کلاً باید DLC ساختنو مردم از راک* یاد بگیرن. مثلاً EFLC.
اصلاً واسه خودشون بازی میشن.:d
DLC قبلی‌های ME2 هم خوب بودن، این Arrival نمدونم چرا اینجوری شد. فک کنم چون هم اسم با اون مستنده‌ست!:d

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
من از اولي خوشم نيومد :|
دومي رو ب همين دليل اولي بازي نكردم :|
ولي سومي رو ميخوام مثل بنز بازي كنم !
میگم پس 3ش هم نرو دیگه! :d
جدی میگم داستان بازی طوریه که 1 و 2ش رو نرفته باشی اصلا نمیفهمی چی به چیه reaper کیه collecter کیه asari کین! :d مخصوصا اون روایت بینظیر قسمت اولش که با وجود گیم پلی تا حدودی تکراریش آدمو میبرد جلو.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
برای ساخت DA2 خوده EA زیاد فشار آورده و Bioware و مجبور کرده که توی فاصله یک ساله شماره بعدی رو بسازن که همین باعث شد، خراب کنه. اینو میگم که این Bioware بد بخت و اینقدر مورد شماتت قرار ندید:D
خب بدبختی اینجاست EA هم برای این یکی اینا رو تحت فشار گذاشته ... نذاشته ؟! بازه زمانی DA : O تا DA II و ME2 تا ME3 مثه همن تقریبا ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر