رونمایی Mass Effect 3، در همین نزدیکی‌ها

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
52720948008043404616.jpg

بالاخره پس از مدّت‌ها صبر و انتظار، ماه آینده، برای اولین بار از روند داخل بازی (گیم‌پلی) بازی Mass Effect 3 رونمایی به عمل می‌آید. نشریه‌ی Xbox World 360، یک پرده‌برداری کامل از سومین دنباله‌ی این سری توسط BioWare را تضمین می‌کند.
این مجله در صفحه‌ی مربوط به شماره‌‌ی ماه آتی خود می گوید: "ما به BioWare رفته‌ایم. ما گیم‌پلی [Mass Effect 3] را شاهد بوده‌ایم، هیچ چیز دیگری اهمیّت ندارد (اشاره به شعار معروف Nothing else matters)."
این نشریه شماره‌ی ماه بعد خود را با جلدی مخصوص Mass Effect 3 منتشر خواهد کرد، در همین راستا PSM3 نیز اعلان کرده است که در نسخه‌های بعدی خود "اولین نگاه از Mass Effect 3 بر روی پلی‌استیشن3" را به نمایش خواهد گذاشت.
این در حالیست که مجله‌ی معروف و محبوب Game Informer قول یک رونمایی از برترین "دنباله‌های مورد انتظار" برای یکی از بهترین بازی‌های سال 2010 میلادی -در شماره‌ی مربوط به این ماه از مجله- داده است.
حقیقتاً انتظار یک پرده‌برداری خیره کننده و قدرتمند توسط BioWare می رود که تحمّل‌ها را بیش از پیش برای نسخه‌ی سوم از سری خارق‌العاد‌ه‌ی Mass Effect کاهش دهد.
منبع

آخرین ویرایش:

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
Liara مطمئنآ توی تیم هست ! چون توی 2 هم باهامون نبود و هیچ بازیکنی نمیتونسته باعث مرگش بشه :biggrin1: ولی همین Garrus و Tali مثلآ توی save یه سری از بازیکنها مُردن :biggrin1: برای همین نمیدونم چطوری میشه !
به نظر من تو ME3 دیگه Tali و Garrus مرده حساب میشن و اونایی که اگر هر تصمیمی میگرفتیم به هیچ وجه نمیمردن هستن حتما تو بازی!:d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
به نظر من تو ME3 دیگه Tali و Garrus مرده حساب میشن و اونایی که اگر هر تصمیمی میگرفتیم به هیچ وجه نمیمردن هستن حتما تو بازی!:d
اونوقت چرا باید مرده حساب بشن؟:D
Garrus که بعد از Wrex:x شخصیت مورد علاقم تو ME هست.اگه کسی قراره مرده حساب بشه اون اشلی ـه **** بشه بهتره!:D

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
اونوقت چرا باید مرده حساب بشن؟:D
Garrus که بعد از Wrex:x شخصیت مورد علاقم تو ME هست.اگه کسی قراره مرده حساب بشه اون اشلی ـه **** بشه بهتره!:D
خوب شاید خط اصلی داستان این باشه که بعضی از شخصیتا که زنده موندنشون بستگی به تصمیم ما داشت مرده باشن مثل LKaidan تو شماره ی 1!
همین اشلی **** با اون شخصیت پردازی فوق العادش از بقیه ی شخصیت های مونث بازی یه سر و گردن بالاتره!:d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خوب شاید خط اصلی داستان این باشه که بعضی از شخصیتا که زنده موندنشون بستگی به تصمیم ما داشت مرده باشن مثل LKaidan تو شماره ی 1!
همین اشلی **** با اون شخصیت پردازی فوق العادش از بقیه ی شخصیت های مونث بازی یه سر و گردن بالاتره!:d
ربطی نداره.تو این شماره همه زنده موندنشون بستگی به تصمیم ما داشت.پس همه نباید باشن!؟:D حالا اصلا اینی که تو میگی.چرا Tali و Garrus؟:D
بی خیال جانه مجی!:D اشلی شخصیت پردازیش کجا بود!؟:D لیارا یه سر و گردن بهتر از این بود!سامارا حالا بماند!

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
نمیدونم شایدم اینجوری نباشه! ولی من اینطوری فکر میکنم!:d
خوب من تا الان اشلی رو بهتر میدونم ولی وقتی Lair Of The shadow Broker رو بازی کنم شاید نظرم عوض بشه!:d
سامارو رو هم بیخیال شو که هیچی نیست در مقایسه با اشلی!:d

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
Garrus چرا؟ من نمیتونم اینو بپذیرم:d من برای زنده موندنش خیلی تلاش کردم:d
اگر نباشه من انگیزه ام رو ازدست میدم:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
ولمان کن ! :D اشلی کلآ شخصیت پردازی داشت ؟! :D اشلی و کیدن توی ME1 دقیقآ دو تا شخصیت بدون پردازش بودن که فقط نقششون این بود که توی گروهمون آدم داشته باشیم :D
لیارا که شخصیت پردازی عالی ای داره به کنار , سامارا هم به قول سینا فوق العادست ! کمتر شخصیتی توی بازیها دیدم که مثل اون باشه. حتی تالی هم از نظر شخصیتی اشلی رو میخوره ! جک هم با اینکه ازش خوشم نمیاد ولی گذشته خیلی جالبی داشت و رفتارش هم با همه متفاوت بود ! البته همه این صحبت ها در مورد شخصیت پردازی هست نه قیافه و سن و سال ! :D
کلآ شخصیت پردازی هم تیمی های انسان توی ME خیلی ضعیف تر از هم تیمی های غیر انسان هست :D

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
اشلی کلآ شخصیت پردازی داشت ؟! :biggrin1: اشلی و کیدن توی ME1 دقیقآ دو تا شخصیت بدون پردازش بودن که فقط نقششون این بود که توی گروهمون آدم داشته باشیم :biggrin1:
دقیقا :D سکانس اینتروش و Join شدنش به شپرد هم واقعا وضحک و بدون پرداخت بود ...
نامردیه از ME حرف بزنیم و کارکترهاش ، و از Thane عزیز سخنی به میان نیاریم :D
اصن یه شخصیتی بود برا خودش :D
لویالتیش هم بسیار جذاب بود و حال داد :D
Legion
شپرد کاماندر :D !

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
نامردیه از ME حرف بزنیم و کارکترهاش ، و از Thane عزیز سخنی به میان نیاریم :biggrin1:
موافقم ! Thane هم خیلی عالی روش کار شده بود.
احتمال میدم توی ME3 خبر مرگش رو بشنویم :(
البته کلآ ME2 یه جوری بود که شخصیت ضعیف (به جز همون میراندا و جیکوب) نداشت. حتی من با اون Legion هم به شدت حال کردم ! :D دیالوگ هاش محشر بود ! یا Mordin با اون سریع صحبت کردن و جوگیر شدنش ! :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
البته کلآ ME2 یه جوری بود که شخصیت ضعیف (به جز همون میراندا و جیکوب) نداشت. حتی من با اون Legion هم به شدت حال کردم ! :D دیالوگ هاش محشر بود ! یا Mordin با اون سریع صحبت کردن و جوگیر شدنش ! :D
اتفاقا منم خیلی از لیجن خوشم اومد.عاشق Shepard Commander گفتنش بودم:D حیف که واسه من مرد!!:Dالبته یه ماه قبل اومدن ME3 باز میرم و زنده نگهش میدارم.البته نه با اون ترفندایی که تو زدی:-":d
کلا من از همون اول از کاراکترای مونث انسانش بدم میومد!:D چه اشلی که اصلا تو شماره ی اولش سعی نکردم باهاش رومنس داشته باشم!:D چه میراندا و جک!:D کلا قبلا هم گفتم Bioware تو کاراکترای مونث ME بر خلاف Dragon Age کم کاری کرد.آدم موریگان رو با این اعجوج معجوج ها (:D)مقایسه میکنه حالش بهم میخوره!:D یکی از پیشرفت هایی که ME3 میتونه داشته باشه همینه که شخصیت های مونث انسان درست و حسابی معرفی کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر