رونمایی Mass Effect 3، در همین نزدیکی‌ها

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
52720948008043404616.jpg

بالاخره پس از مدّت‌ها صبر و انتظار، ماه آینده، برای اولین بار از روند داخل بازی (گیم‌پلی) بازی Mass Effect 3 رونمایی به عمل می‌آید. نشریه‌ی Xbox World 360، یک پرده‌برداری کامل از سومین دنباله‌ی این سری توسط BioWare را تضمین می‌کند.
این مجله در صفحه‌ی مربوط به شماره‌‌ی ماه آتی خود می گوید: "ما به BioWare رفته‌ایم. ما گیم‌پلی [Mass Effect 3] را شاهد بوده‌ایم، هیچ چیز دیگری اهمیّت ندارد (اشاره به شعار معروف Nothing else matters)."
این نشریه شماره‌ی ماه بعد خود را با جلدی مخصوص Mass Effect 3 منتشر خواهد کرد، در همین راستا PSM3 نیز اعلان کرده است که در نسخه‌های بعدی خود "اولین نگاه از Mass Effect 3 بر روی پلی‌استیشن3" را به نمایش خواهد گذاشت.
این در حالیست که مجله‌ی معروف و محبوب Game Informer قول یک رونمایی از برترین "دنباله‌های مورد انتظار" برای یکی از بهترین بازی‌های سال 2010 میلادی -در شماره‌ی مربوط به این ماه از مجله- داده است.
حقیقتاً انتظار یک پرده‌برداری خیره کننده و قدرتمند توسط BioWare می رود که تحمّل‌ها را بیش از پیش برای نسخه‌ی سوم از سری خارق‌العاد‌ه‌ی Mass Effect کاهش دهد.
منبع

آخرین ویرایش:

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
ولمان کن ! :D اشلی کلآ شخصیت پردازی داشت ؟! :D اشلی و کیدن توی ME1 دقیقآ دو تا شخصیت بدون پردازش بودن که فقط نقششون این بود که توی گروهمون آدم داشته باشیم :D
لیارا که شخصیت پردازی عالی ای داره به کنار , سامارا هم به قول سینا فوق العادست ! کمتر شخصیتی توی بازیها دیدم که مثل اون باشه. حتی تالی هم از نظر شخصیتی اشلی رو میخوره ! جک هم با اینکه ازش خوشم نمیاد ولی گذشته خیلی جالبی داشت و رفتارش هم با همه متفاوت بود ! البته همه این صحبت ها در مورد شخصیت پردازی هست نه قیافه و سن و سال ! :D
کلآ شخصیت پردازی هم تیمی های انسان توی ME خیلی ضعیف تر از هم تیمی های غیر انسان هست :D
دیگه اینقدر هم داغون نیست اشلی!:d
تو شماره ی 1 که هر وقت پیشش میرفتیم و صحبت میکردیم از گذشتش که حرف میزد جالب بود!:d به علاوه اون حسی که نسبت به شپرد داشت و اوایل بروز نمیداد هم جالب بود به نظرم! خب من ازش خوشم میاد! لیارا هم خیلی جالبه!:d
ولی از سامارا به شدت بدم میاد!

• Like
Reactions: Dante Never Cry

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خیلی دوست دارم توی ME 3 کلا اشلی رو نبینیم :D

اتفاقا من خیلی دوست دارم Ashley رو توی نسخه 3ببینیم :D

من امروز کلی جون دادم تا تونستم توی نسخه 360 بدون استفاده از سیو های نسخه اول رومانسم با اشلی و زنده نگه داشتن Wrex رو درست کنم ، اگه این دو نفر توی نسخه 3 نباشن شخصا به صورت انتحاری میریم ساختمون Bioware رو میارم پایین :D

در کل به نظرم شخصیت Liara و Ashley حتما توی نسخه 3 هستن ، چرا ؟ چون توی نسخه اول که زنده میموندن ، توی نسخه دوم هم که مردنشون غیر ممکن بود پس حتما توی نسخه سوم حضور دارن

فقط یه مسئله ایی که پیش میاد اینه که بقیه اعضای گروه چی میشن این وسط ، چون توی سیو بعضی ها مثلا Garrus و Tali مردن ، خب برای بعضی ها هم زنده هستن ، سازنده ها مطمئنا نمیتونند برای مردن یا زنده بودن هر شخصیت یه داستان کامل بنویسن ، پس احتمالا این شخصیت ها توی نسخه سوم حضور موثری ندارن مثل Wrex توی نسخه 2

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
اتفاقا من خیلی دوست دارم Ashley رو توی نسخه 3ببینیم :D

من امروز کلی جون دادم تا تونستم توی نسخه 360 بدون استفاده از سیو های نسخه اول رومانسم با اشلی و زنده نگه داشتن Wrex رو درست کنم ، اگه این دو نفر توی نسخه 3 نباشن شخصا به صورت انتحاری میریم ساختمون Bioware رو میارم پایین :D

در کل به نظرم شخصیت Liara و Ashley حتما توی نسخه 3 هستن ، چرا ؟ چون توی نسخه اول که زنده میموندن ، توی نسخه دوم هم که مردنشون غیر ممکن بود پس حتما توی نسخه سوم حضور دارن

فقط یه مسئله ایی که پیش میاد اینه که بقیه اعضای گروه چی میشن این وسط ، چون توی سیو بعضی ها مثلا Garrus و Tali مردن ، خب برای بعضی ها هم زنده هستن ، سازنده ها مطمئنا نمیتونند برای مردن یا زنده بودن هر شخصیت یه داستان کامل بنویسن ، پس احتمالا این شخصیت ها توی نسخه سوم حضور موثری ندارن مثل Wrex توی نسخه 2
محبوبترین شخصیت من تو کل بازی همون Garrus بود! حالا گذشته از این حرفا بهم بگو چرا سازنده ها نمیتونن برای هر شخصیت یه داستان کامل بنویسن؟ اصلا به چه دلیلی اینا توی شماره سوم نمتونن حضور موثری داشته باشن؟

S.T Infamous

کاربر سایت
Jun 12, 2008
342
نام
Enzo Maresca
فقط Thane, Tali, Garrus, Grunt, Mordin, Legion و Kelly باشند، بقیه رو بی‌خیال.
امیدوارم داستان بازی مثل ME۱ باشه و مثل ME۲ زیاد شخصیش نکنند.
تصمیماتی که تو ME۱ و ME۲ گرفتیم مثل زنده گذاشتن Rachni و Geth ها، امیدوارم تو داستان ME۳ تاًثیری داشته باشه.
Kelly هم squadmate بشه چه بهتر.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
محبوبترین شخصیت من تو کل بازی همون Garrus بود! حالا گذشته از این حرفا بهم بگو چرا سازنده ها نمیتونن برای هر شخصیت یه داستان کامل بنویسن؟ اصلا به چه دلیلی اینا توی شماره سوم نمتونن حضور موثری داشته باشن؟

شاید بتونن بنویسن ولی منظور من اینه که چون مدت ساخت بازی حدود یک ساله یه ذره بعیده که بتونن این همه خط داستانی مختلف رو درست کند ، وگرنه خود من هم خیلی دوست دارم تمام شخصیت های نسخه قبل توی نسخه 3 هم وجود داشته باشند چون برای زنده نگه داشتنشون کلی وقت گذاشتم مخصوصا زنده نگه داشتن جک خیلی سخت بود

ولی همونطوری که توی پست قبلی هم گفتم به نظرم بعیده که Bioware بتونه این همه خط داستانی مختلف رو توی یک سال بنویسه ، مگر این که همزمان با ME2 بر روی نسخه بعدی هم کار کرده باشند اونوقت میشه یه ذره امیدوار بود

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
اشلی توی نسخه اول میتونه بمیره ! منم چون ازش بیزار بودم گذاشتم بمیره :D فقط لیارا هست که توی همه نسخه ها حتمآ زنده می مونه !

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
سلام!
شاید بتونن بنویسن ولی منظور من اینه که چون مدت ساخت بازی حدود یک ساله یه ذره بعیده که بتونن این همه خط داستانی مختلف رو درست کند
از یک سال که خیلی بیشتره :D اگه بازی تو نوامبر بیاد حدود 22 ماه با نسخه قبلی فاصله زمانی داره. به شخصه فکر می کنم بازی تاخیر بخوره و اوایل 2012 عرضه بشه.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اشلی توی نسخه اول میتونه بمیره ! منم چون ازش بیزار بودم گذاشتم بمیره :D فقط لیارا هست که توی همه نسخه ها حتمآ زنده می مونه !

اصلا حواسم نبود که توی نسخه اول میتونی اشلی رو بکشی :D

آریا از تو توقع نداشتم مگه این اشلی بدبخت چکار کرده بود که کشتیش :D

از یک سال که خیلی بیشتره :D اگه بازی تو نوامبر بیاد حدود 22 ماه با نسخه قبلی فاصله زمانی داره. به شخصه فکر می کنم بازی تاخیر بخوره و اوایل 2012 عرضه بشه.

درسته الان که فکر میکنم میبینم حق با شماست ، یه کوچولو امیدوار شدم :D

فقط امیدوارم داستان بازی بیشتر به حالت نسخه اول برگرده ، نمیدونم چرا ولی از داستان ME 1 بیشتر از ME 2 خوشم میاد یه جورایی حماسی تره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر