رونمایی Mass Effect 3، در همین نزدیکی‌ها

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
52720948008043404616.jpg

بالاخره پس از مدّت‌ها صبر و انتظار، ماه آینده، برای اولین بار از روند داخل بازی (گیم‌پلی) بازی Mass Effect 3 رونمایی به عمل می‌آید. نشریه‌ی Xbox World 360، یک پرده‌برداری کامل از سومین دنباله‌ی این سری توسط BioWare را تضمین می‌کند.
این مجله در صفحه‌ی مربوط به شماره‌‌ی ماه آتی خود می گوید: "ما به BioWare رفته‌ایم. ما گیم‌پلی [Mass Effect 3] را شاهد بوده‌ایم، هیچ چیز دیگری اهمیّت ندارد (اشاره به شعار معروف Nothing else matters)."
این نشریه شماره‌ی ماه بعد خود را با جلدی مخصوص Mass Effect 3 منتشر خواهد کرد، در همین راستا PSM3 نیز اعلان کرده است که در نسخه‌های بعدی خود "اولین نگاه از Mass Effect 3 بر روی پلی‌استیشن3" را به نمایش خواهد گذاشت.
این در حالیست که مجله‌ی معروف و محبوب Game Informer قول یک رونمایی از برترین "دنباله‌های مورد انتظار" برای یکی از بهترین بازی‌های سال 2010 میلادی -در شماره‌ی مربوط به این ماه از مجله- داده است.
حقیقتاً انتظار یک پرده‌برداری خیره کننده و قدرتمند توسط BioWare می رود که تحمّل‌ها را بیش از پیش برای نسخه‌ی سوم از سری خارق‌العاد‌ه‌ی Mass Effect کاهش دهد.
منبع

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
هر دو نسخه Mass Effect شاهکار بودن.
من که از همین حالا دهنم آب افتاده واسه ME3.
اگه همراه با رونمایی بازی یه کمی هم لوس بازی در بیارن خیلی باحالتر میشه. :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
یکی از چیزایی که میخوام بدونم اینه که کلآ اعضای تیم قبلی ـمون توی ME3 هم باهامون هستن یا نه ! چون برعکس ME1 که به جز دو مورد , بقیه حتمآ زنده می موندن , توی ME2 میشد رسمآ همه رو کشت !! BioWare میشینه کلی دیالوگ و صحبت و مآموریت و ... برای اعضای تیم ME2 میسازه در حالی که برای خیلی از بازیکنها مُردن ؟! :D

• Like
Reactions: Dante Never Cry

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
یکی از چیزایی که میخوام بدونم اینه که کلآ اعضای تیم قبلی ـمون توی ME3 هم باهامون هستن یا نه ! چون برعکس ME1 که به جز دو مورد , بقیه حتمآ زنده می موندن , توی ME2 میشد رسمآ همه رو کشت !! BioWare میشینه کلی دیالوگ و صحبت و مآموریت و ... برای اعضای تیم ME2 میسازه در حالی که برای خیلی از بازیکنها مُردن ؟! :D
اره این دغدغه منم هست:d بیشتر اعضای تیمم مردن!...نمیدونم تو 3 چی میشه؟ اصلا سیوهای 2 کاربردی داره یانه؟

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
Garrus,Liara,Tali هستن دیگه.حالا یه Wrex هم اضافه شه بد نیست (واسه من Wrex مرده :D ) اشلی و ... بخوان اضافه شن دیگه بازی لوس میشه
بایو شرکت بزرگی.فک کنم واسه همه ماموریت بزاره حالا واسه بعضیا مردن که مردن.ماموریتاشو نمیرن.اما خدایی مگه میشه کسی ME 2 رو بازی کنه و تا همه رو زنده نگه نداره از بازی دست بکشه؟:D
---
شخصا احتمال میدم بازی روی 3تا DVD عرضه شه

اصلا سیوهای 2 کاربردی داره یانه؟
همونطوری که از 1 به 2 کاربرد داشت از 2 به 3 هم کاربرد داره

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
اره این دغدغه منم هست:d بیشتر اعضای تیمم مردن!...نمیدونم تو 3 چی میشه؟ اصلا سیوهای 2 کاربردی داره یانه؟
save های 2 که 100% کاربرد داره ! حتی اگه اعضای تیم قبلی توی تیم جدید نباشن هم بالاخره یه جایی ملاقاتشون میکنیم ! :D حتمآ یه دور دیگه بازی کن همه رو سالم برگردون خونه :D

Garrus,Liara,Tali هستن دیگه.حالا یه Wrex هم اضافه شه بد نیست (واسه من Wrex مرده :biggrin1: ) اشلی و ... بخوان اضافه شن دیگه بازی لوس میشه
بایو شرکت بزرگی.فک کنم واسه همه ماموریت بزاره حالا واسه بعضیا مردن که مردن.ماموریتاشو نمیرن.اما خدایی مگه میشه کسی ME 2 رو بازی کنه و تا همه رو زنده نگه نداره از بازی دست بکشه؟:biggrin1:
Liara مطمئنآ توی تیم هست ! چون توی 2 هم باهامون نبود و هیچ بازیکنی نمیتونسته باعث مرگش بشه :D ولی همین Garrus و Tali مثلآ توی save یه سری از بازیکنها مُردن :D برای همین نمیدونم چطوری میشه !
موافقم ! :D خود من یه بار توی 360 رفتم و Jack مُرد , برای همین دوباره 20,30 ساعت بازی کردم تا زنده بمونه :D توی PC هم با اینکه بار سوم بود بازی میکردم دوباره همه مآموریتهای فرعی و ... رو رفتم و همه آپگریدها رو انجام دادم و ... تا کسی نمیره :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
save های 2 که 100% کاربرد داره ! حتی اگه اعضای تیم قبلی توی تیم جدید نباشن هم بالاخره یه جایی ملاقاتشون میکنیم ! :D حتمآ یه دور دیگه بازی کن همه رو سالم برگردون خونه :D

Liara مطمئنآ توی تیم هست ! چون توی 2 هم باهامون نبود و هیچ بازیکنی نمیتونسته باعث مرگش بشه :D ولی همین Garrus و Tali مثلآ توی save یه سری از بازیکنها مُردن :D برای همین نمیدونم چطوری میشه !
موافقم ! :D خود من یه بار توی 360 رفتم و Jack مُرد , برای همین دوباره 20,30 ساعت بازی کردم تا زنده بمونه :D توی PC هم با اینکه بار سوم بود بازی میکردم دوباره همه مآموریتهای فرعی و ... رو رفتم و همه آپگریدها رو انجام دادم و ... تا کسی نمیره :D
اگه Shadow Broker رو تموم کنی میفهمی Liara یه مقدار متفاوت با قبل، در ME3 حضور خواهد داشت...:D

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
حالا مطمئنی save شماره 2 بدرد میخوره؟ مگه خودشون نگفته بودن که ما نمیخوای شپرد رو به کشتن بدیم برا همین دیگه قضیه save برا شماره 3 منتفیه؟! اگه اینطوره که خوب خیلیا شپرد رو به کشتن دادن اونا چی؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
حالا مطمئنی save شماره 2 بدرد میخوره؟ مگه خودشون نگفته بودن که ما نمیخوای شپرد رو به کشتن بدیم برا همین دیگه قضیه save برا شماره 3 منتفیه؟! اگه اینطوره که خوب خیلیا شپرد رو به کشتن دادن اونا چی؟
فقط اونایی که شپردشون شهید شده نمیتونن از save ـشون استفاده کنن ! :D برای بقیه کارایی داره ! :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خداییش Mass Effect بدون شک یکی از برترین بازی های این نسله ، خود من ساعت ها نسخه های مختلفش رو بازی کردم

Mass Effect 1 رو دوبار روی PC تمومش کردم Wrex رو هم زنده نگه داشتم بعد از با استفاده از سیوش Mass Effect 2 رو تا آخر رفتم و فقط Mordin رو از دست دادم :((

توی کنسول هم یه بار Mass Effect 2 رو تا آخراش رفتم سیو هام خراب شد دوباره مجبور شدم از اولش برم تازه همه رو هم زنده نگه داشتم ، اونم بدون اینکه ماموریت جک رو برم :D تازه با تموم DLC ها و یه بار رومانس با میراندا یه بار هم با Tali :D :D

راستی من یه سوالی از این مسئولای Bioware دارم یه نفر این سوال رو به گوششون برسونه ما جوابمون رو بگیریم با خیال راحت بازی کنیم :D : امکانش هست که اگه توی نسخه 2 با کسی رومانس نکرده باشی و به اشلی وفادار (:D) مونده باشی ، توی نسخه سه دوباره اشلی برگرده پیشت ؟

الان هم بی صبرانه منتظرم تا نسخه سوم بازی بیاد و هم روی PC و هم 360 دو (سه تا :D ) تا داستانم رو تموم بکنم :D

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
تو یکش من اون کروگانه رکس رو زنده نگه داشتم شخصیت خیلی باحالی داشت!! :d خدا کنه تو 3 باشه ...
گاروس هم خوب بود. ولی اون تالی با اون لحجش روی مخ بود :d
منم 1 و 2ش هر کدوم رو 2 بار تموم کردم.
من متاسفانه از سیو بازی اول استفاده نکردم (که البته خیلی مهم نبود چون با پش فرض های 2ش مشکلی نداشتم) ولی دیگه سیو 2 رو باید تو 3 استفاده کنم!

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
ینی DLC می‌گن به Undead Nightmare!
کلاً باید DLC ساختنو مردم از راک* یاد بگیرن. مثلاً EFLC.
برای یه بازی Open world ساختن DLC فرق می کنه. کاری که راسکتار برای RDR کرد فقط تغییر ستینگ بازی اونم تا حدودی بود یا برای DLC های GTA فقط مراحل جدید درست کرد. اونم در حالی هست که RS استدیو زیاد داره و ساختن DLC روی روند کاری همه استدیو ها و بازی ها تاثیر نمیذاره
خب بدبختی اینجاست EA هم برای این یکی اینا رو تحت فشار گذاشته ... نذاشته ؟! بازه زمانی DA : O تا DA II و ME2 تا ME3 مثه همن تقریبا ..
DA1 دو ماه زودتر از ME2 اومد ولی ME3 تعطیلات اخر سال میاد و DA2 چند وقته که الان اومده. این در حالی هست که تیمی که روی DA کار می کنه به جز چند تا DLC روی یه Expansion هم کار کرده اما از اون طرف تیم ME چند تا DLC رو همزمان با ساخت نسخه اصلی کارش رو تموم کرد و فقط این وسط کار خاصی که کردن یه پورت نسخه PS3 بوده که اونم میشه به تیم های جانبی سپرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر