جدید ترین اخبار سخت افزار و نرم افزار بازار PC

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
شده ویندوز XP :D
ولی خدایی درسته ملت با ویندوز 8 زیاد حال نکرده بودن ولی هنوزم اغتقادم اینه ویندوز هشت زیباترین و باحال ترین ویندوز مایکروسافت بود 8.1 نه ها فقط 8
سبک روون بدون مشکل کیف میکردم
والا تا جایی که یادمه وین 8 انقد پر باگ و ایراد بود که 8.1 دادن :D دقیق یادم نیست اما فک میکنم منو ها برام خیلی فریز میشد اون زمان که 8.1 اومد اوکی شد.
بنظر من که بهترین ویندوز بعد از 7 همین 10 بوده، من که کل عمرم پای ویندوز بودم تنها ویندوزی بود که تقریبا نمیتونم ایراد خاصی بهش بگیرم همینه، لامصب از همون اوایل ریلیزش آنتی ویروس نصب ندارم و حتی دیفندر هم خاموشه (بماند که چقد فلش پر ویروس از سیستمای دانشگاه وصل کردم بهش :)) ) هیچ کارش نمیشه کند هم نمیشه، یک پی سی 14 ساله هم گوشه خونه افتاده رو اونم نصب کردم (ssd داشت البته :-") مثل اسب سریع کار میکرد :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
چقدر شیک و خوشگل شده، فقط من میخوام بدونم چه بلایی بر سر اون منو و اون کاشی های قشنگ اومده؟! خدایی اونا هم خیلی جذاب بودن...

بدبختی مایکروسافت اینه خیلی به ویندوز هاش وابسته میشیم...یک زمانی 7 اومد تا چند سال رو XP سرویس پک 3 بودیم...بالخره رفتیم رو 7 سریع بعدش 8 اومد...کلا من اصلا دور ور 8 و 8.1 نرفتم تا 10 اومد، .الان از این 11 هم خیلی خوشم میاد و شبیه IOS شده، ولی دل کندن از 10 هم خیلی سخته...

واقعا این ویندوز مایکروسافت رابته تنگ گاتنگی با زندگی مدرن بشر امروزی داره واقعا خیلی سخته دل کندن ازش.
کلا از 98 و xp و 7 دل کندن واقعا سخت بود و به شکل دیوانه واری تو دل برو بودن. ده هم خوبه ولی دیر رسید به جایی که باید میرسید.
وسط چین شدنش واقعا قشنگ شده ولی هنوز ایکونهای سطل آشغالیش رو عوض نکردن. خوشگل شده واقعا. امیدوارم سرعتش هم بهتر شده باشه و ویندوز استور و ... رو بهبود داده باشن

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
نه.تو آمریکا هم الان دارن استفاده میکنن. فروماش هست. خیلیا درآمد دارن از این راه. چیز اصلا بدی نیست، رمز ارز.
بعد faucet شیوه اش کامل متفاوته تا ماین، اگه نمیدونید. روشهای مختلف از قدیما مثل ptc وجود داشته و تو اونها با رمز ارز پرداخت میشه بجا دلار.
در ازای دیدن تبلیغات و انجام survey و ... پول میدن.
ربطی کسب درآمد و faucet به کشور و حکومت نداره.
چطور ربطی نداره؟ اونا حکومتشون که دیگه ماین نمی کنن مردم عادی می کنن بعد یکجوریم نیست که برق کل کشورم به فنا بدن

در کشورهای جهان سوم برق معمولا ارزونه و حکومت ها هم چیزی از اقتصاد بلد نیستن پس میان با رمز ارز پول درمیارن مردم اینجور جاها هم تمایل زیاد به استخراج دارن چون برقشون ارزونه

• Like
Reactions: ALI_BABA

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
چطور ربطی نداره؟ اونا حکومتشون که دیگه ماین نمی کنن مردم عادی می کنن بعد یکجوریم نیست که برق کل کشورم به فنا بدن

در کشورهای جهان سوم برق معمولا ارزونه و حکومت ها هم چیزی از اقتصاد بلد نیستن پس میان با رمز ارز پول درمیارن مردم اینجور جاها هم تمایل زیاد به استخراج دارن چون برقشون ارزونه
خوبی رمز ارز فقط وسیله دست سازمانهای تروریستی شدن و منبع درآمد شدن براشون جهت دور زدن محدودیت ها و بدبخت تر شدن ملت کشورهای تحت سلطه دیکتاتور و تروریستها به کمک رمز ارز
هم خوب هم زیبا

buggetz

کاربر سایت
May 25, 2021
368
بر خلاف شعارهایی که دادن اون چند مورد سوله بزرگ که اطراف شهر ما بود همچنان بر قراره و پر قدرت ادامه میده

یک سری خونه های نیمچه ویلایی هم اطرافش ساخته شده که گویا محل سکونت کارمندان زحمت کش هست . چهره شون که مثل چینی هاست . شایدم ژاپنی ن.:D

پولسازه و بعیده دولت بیخیال ش بشه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
از اونجایی که تاپیک تبدیل شده به تبادل نظر در مورد PC اسمش رو عوض کردم . مثل روال قبلی تمام اخبار مرتبط به سخت افزار و نرم افزار PC رو همینجا قرار بدید بحث و گفت و هم دور همین مباحث باشه . مباحث متفرقه از جمله بحث Vs و سیاسی تو تاپیک هم ممنوع
با تشکر

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین

من میگم faucet بازم میری سراغ ماین و ربط به سیاست.
ببینید faucet ها چین. بعد میفهمید نه به برق ربط نداره نه به ماین، رمز ارز هم اینقدر موجودی داره که تا سالهای مدید جواب این دسته سایتها رو بده.

تام وارن از قول یکی میگه که توییتش پاک شده، که نسخه لیک شده ،بیلدای اولیه توسعه دهنده ها بوده و فیچرها و ui اش کامل نشده

عکس والپیپرهای ویندوز 11.کلشو اینجا گذاشته

Windows 11’s default wallpapers are Microsoft’s best yet

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
از اونجایی که تاپیک تبدیل شده به تبادل نظر در مورد PC اسمش رو عوض کردم . مثل روال قبلی تمام اخبار مرتبط به سخت افزار و نرم افزار PC رو همینجا قرار بدید بحث و گفت و هم دور همین مباحث باشه . مباحث متفرقه از جمله بحث Vs و سیاسی تو تاپیک هم ممنوع
با تشکر
درود بر تو... خیلی وقت پیش باید انجام میشد :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر