روش نصب free mcboot funtuna ps2

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
من یه فلش usb 3 دوستمو وصل کردم پشتیبانی نکرد و حتی برنامه funtonaزمانی ک اون فلش وصل بود اجرا نمیشد ... الان خاسم بدونم واقعا فلش بگیرم دستگاه میخونم یا نه؟ دودل شدم فلش usb 3 مثل فلش دوستم اصلا پشتبانی نکنه
اجازه بده من ی فیلم از فلش 3 32 گیگ برات تهیه کنم ی نگاه بنداز توی تلگرام اونوقت تصمیم با خودت//بدون مشکل/استفاده از فلش 3 هیچ تاثیری در سر عت نداره/بلکه فقط مرغوب بودنش ارزش داره

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
اصلا مشکل شمارو نمیفهمم، کل این فرایند خیلی آسونه و چیزی نداره که بخواد باعث مشکلی بشه
میتونی opl جدید رو از داخل کانفیگ خود FreeMcBoot اضافه کنید
تا هردو OPL رو داشته باشید

عزیز یه نکته ایی رو در نظر بگیرید، حداکثر سرعتی که ps2 برای usb پشتیبانی میکنه 1.5 مگابایته، شما usb 3 هم استفاده کنید حداکثر تا همون سقف 1.5 مگابایت رو میگیرید. (نه که استفاده از مدل خوب و جدید تاثیری نداشته باشه، ولی تاثیرش انقدر زیاد هم نیست، برای سرعت بهتر فقط یا باید کنسولشون از هارد پشتیبانی بکنه، یا از SMB استفاده کنه)
خودم هم با usb 2 بی کیفیت که داخل کامپیوتر سرعت نوشتنش حداکثر 2 مگ بوده تست کردم و هم با usb 3 خوب، تفاوتی چندانی احساس نکردم، نمیدونم مشکل این دوستمون چیه اصلا
سعید جان دوست عزیز/اگه به نوشته های قبلی من نگاه کنی در مورد usb3 نوشتم که هیچ تاثیری در سرعت توی سونی 2 نداره/و فقط مرغوب بودنش ارزش داره همین

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
تاثیر ک توی سرعت داره..من فلش usb3 رفیقمو یادم میاد پارسال زده بودم ب لب تاپم ک فقط پورت usb 2 داشت یادم میاد سرعت کپی فایل از لب تاپ ب فلش دوبرابر usb 2 بود

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
پس اینک فلش usb3 رفیقمو زدم ب کنسول و جواب نداد مشکل از پشتیبانی نکردن کنسولم از usb3 هست یا فلش جنس مرغوبی نداره؟
فرمتش کردی به فت 32/چند گیگ بود؟؟؟؟

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
فرمتش کردی به فت 32/چند گیگ بود؟؟؟؟
32 گیگ...اره ب فت 32 فرمتش کردم و بازی ریختم داخلش ...ولی وقتی ب کنسول زدم ، موقعی ک از مموری کارت برگشتم ک وارد funtona بشه کلا گیر کرد و اجراش نکرد .. ولی وقتی دستگاه با یه فلش دیگ تست میکردم مشکلی نبود و برنامه funtona اجرا میشد و تنظیمات هم ذخیره میشد ... بخاطر پشتیبانی نکردن کنسولم از فلش usb3 هس یا کنسول با این فلش مشکل داره؟

Attachments

• IMG_20201230_184034.jpg
    IMG_20201230_184034.jpg
    556.6 KB · مشاهده: 3
  • IMG_20201230_184003.jpg
    IMG_20201230_184003.jpg
    568 KB · مشاهده: 2

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
32 گیگ...اره ب فت 32 فرمتش کردم و بازی ریختم داخلش ...ولی وقتی ب کنسول زدم ، موقعی ک از مموری کارت برگشتم ک وارد funtona بشه کلا گیر کرد و اجراش نکرد .. ولی وقتی دستگاه با یه فلش دیگ تست میکردم مشکلی نبود و برنامه funtona اجرا میشد و تنظیمات هم ذخیره میشد ... بخاطر پشتیبانی نکردن کنسولم از فلش usb3 هس یا کنسول با این فلش مشکل داره؟
اگه مشکل باشه منم چندتا از مدل دستگات دارم/پس چرا برای من این مشکل نبود/البته اینم بگم این فلش که داری احتمالا جنس مرغوبی نیست/از این مدل قدیمیهاست/فلش منو دیدی کوچیک و ی تیکه هست

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
اگه مشکل باشه منم چندتا از مدل دستگات دارم/پس چرا برای من این مشکل نبود/البته اینم بگم این فلش که داری احتمالا جنس مرغوبی نیست/از این مدل قدیمیهاست/فلش منو دیدی کوچیک و ی تیکه هست
اره این قدیمیه

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
فلش تو توی شهرمون نیس اصلا ... مدل هایی سراغ داری ک مثل فلشت پرسرعت باشن؟
باور کن این برای ی کاری دیگه ازش استفاده میکنم/بخاطر تو محتویاتشو پاک کردم چندتا بازی ریختم نتیجشو ببینم/از این گذشته اینو هم برام از تهران دست دوم دادند/مدلهای خوب باید برند باشند/

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
باور کن این برای ی کاری دیگه ازش استفاده میکنم/بخاطر تو محتویاتشو پاک کردم چندتا بازی ریختم نتیجشو ببینم/از این گذشته اینو هم برام از تهران دست دوم دادند/مدلهای خوب باید برند باشند/
آها باشه مرسی

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
آها باشه مرسی
میدونی من برای پلی استیشن2 چی استفاده میکنم/ی هارد 250 قدیمی IDE و ی تبدیل USB به IDE/این تبدیل برقش جداست یعنی ی اداپتور جدا داره با اون تبدیل/هاردو خریدم 40 هزار تمن/تبدیلو خریدم 20 هزار تمن البته این برای 3 سال پیش بود /هیچ بازی با مشکل اجرا نشده/چرا که از هارد استفاده میکنم خودت هم میدونی هارد سرعت بسیار بالایی داره/برقش هم جداست که مشکل اجرای بازی ندارهعکس هاردمو ندارم ولی تبدیل از اینترنت هست 188892 188893

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
میدونی من برای پلی استیشن2 چی استفاده میکنم/ی هارد 250 قدیمی IDE و ی تبدیل USB به IDE/این تبدیل برقش جداست یعنی ی اداپتور جدا داره با اون تبدیل/هاردو خریدم 40 هزار تمن/تبدیلو خریدم 20 هزار تمن البته این برای 3 سال پیش بود /هیچ بازی با مشکل اجرا نشده/چرا که از هارد استفاده میکنم خودت هم میدونی هارد سرعت بسیار بالایی داره/برقش هم جداست که مشکل اجرای بازی ندارهعکس هاردمو ندارم ولی تبدیل از اینترنت هستView attachment 188892View attachment 188893
ببین چه قیمتی گذاشته /ادم خندش میادتبدیل SATA & IDE به USB – کابل تبدیل مبدل و اتصالات و لوازم جانبی digiko.org

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر