رعایت نکات امنیتی دیسک بازی در Xbox Live

Carnage

کاربر سایت
Jun 5, 2012
54
نام
پندار
دوستان من یک xboxدارم - بردم بیرون روش lt3 ریختن قبلا نمیدونستم با xbox کپی هم میشه انلاین زد خودم با ps3 میزنم - الان میخوام با xbox انلاین بازی کنم . ومیدونم که باید سی دی هام برنر مکس باشه که نمیدونم چیه؟
1- من سی دی رو خریدم اوردم بزارم تو دستگاه وبرم لایو وبازی کنم ؟ دوستان میگفتن باید چکش کنی ؟ نرم افزارش چیه ؟
2- بازی کردن تو لایو مثل psn هست یا باید اکانت بخرم ؟ شنیدم اینو.
3 - این ixtreame که میگن چیه نرم افزاره ؟ میشه رو این lt3 ریخت ؟
---------------------
ببخشید سوالام زیاد شد - یک جوون مرد پیدا شه مارو کمک کنه دمش گلممم
>:d<
--------
در کل من چه کنم بن نشم راه حلی چیزی - من یه بار وصل شدم - network رو زد connected همچنین internet و xbox live رو هم ولی یه ارور داد network connection بعد تو اون عکسه بین network و internet یه علامت تعجب زرد رنگ زده بود ولی xbox live رو زده بود کانکت ؟؟؟؟؟؟ قضیه چیه ؟
------------
موفق باشید - والسلام :d

دیسک های برنر مکس در واقع نوعی رایته که با یک برنامه مخصوص و با رایتر های Lite-On iHas انجام میشه که امنیت کاربر رو هنگام آنلاین بازی کردن بازی های XGD3 افزایش میشه تا بن نشه ، چون اگر دیسک های XGD3 به روش معمولی رایت بشه به صورت 97 درصد رایت میشه و 3 درصد اطلاعات میپره که مایکروسافت با CIV Check هایی که انجام میده میتونه دیسک های 97 درصد رو تشخیص بده ..
1 - امنیت دیسک رو با برنامه ای به نام ABGX 360 باید چک کنی که می تونی از این سایت دانلودش کنی .
2 - برای لایو وقتی که گیمرتگ میسازی یک ماه اکانت Gold مجانی میگیری ولی بعد از این 1 ماه باید کارت لایو بخری که از 2 ساعته داره تا 14 ماهه .
3 - iXtreme در واقع اسم همون فریمور LT+ هست و چیز جدایی نیست .

اون ارور هایی هم که دریافت کردی گاهی پیش میاد Test Network Connection رو بزن درست که شد گیمرتگ بساز و بازی کن .

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
مرسی راهنماییت ممنون - من همه کارو کردم تو psn هم ثبت نام کردم وقتی میخوام gta : librty city انلاین بزنم تو گوشی میگه : your gamer profile have the correct persissions to acces xbox یه همچین چیزیه - چشه ؟ بازم ممنون

Carnage

کاربر سایت
Jun 5, 2012
54
نام
پندار
مرسی راهنماییت ممنون - من همه کارو کردم تو psn هم ثبت نام کردم وقتی میخوام gta : librty city انلاین بزنم تو گوشی میگه : your gamer profile have the correct persissions to acces xbox یه همچین چیزیه - چشه ؟ بازم ممنون

خواهش میکنم . توی PSN ثبت نام کردی یا Xbox Live ؟ اگه مشکلت توی لایوه دکمه Guide ( همون X بزرگ وسط کنترلر ) رو بزن و برو تو بخش Setting گزینه Account Management رو انتخاب کن توی بخش Your Memberships نگاه کن ببین زده Gold یا Free . اگر نوشته بود Free لابد مایکروسافت دیگه یه ماه Gold مجانی رو نمیده و باید کارت بخری .

Carnage

کاربر سایت
Jun 5, 2012
54
نام
پندار
سلام دوستان
من 6 تا از بازیهامو چک کردم
همه ارورای زیرو میدادن
مشکل از کجاست؟ چه باید کرد؟

http://uploadpic.net/JH00.jpg
http://uploadpic.net/0326.jpg

با توجه به این که هر دوی این دیسک ها XGD3 هستند و نتایجی که ABGX داده این بازی ها برنرمکس رایت نشدن و رایتشون به صورت 97 درصده . اگر میخواین از همین بازی ها استفاده کنین به هیچ عنوان به لایو کانکت نباشین و قبل از اجرای این بازی ها کانکشنتون رو قطع کنین . اگر بازی Forza 4 هم در بین این بازی هاتون هست حتی به صورت آفلاین هم از اجرا کردنش خودداری کنین چون میتونه به صورت آفلاین هم کنسول رو فلگ کنه .

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
بازی Madagascar 3 با یک درایو جدید غیر از اون 4 حالت گفته شده عرضه شده

15387792494334015864.jpg

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
سلام
امروز اومدوم دیسک RE:ORC رو چک کنم
همش سبز بود به جز یکی

Video CRC matches
V0 CRC matches
V1 CRC matches
PFI CRC matches
DMI is unverified
SS CRC matches
Xex CRC matches

حالا این حتما باید سبز باشه یا برم لایو مورد نداره ؟:D

در نرم افزار ABGX به قسمت Autofix برید و اون رو بذارید روی Level 3 و وقتی آنلاین هستید ایمیج رو چک کنید اون یک مورد هم اصلاح میشه

---------- نوشته در 11:33 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:26 AM ارسال شده بود ----------

PFI CRC = 2A4CCBD3
PFI matches known data (3rd Wave)

Video partition found
Volume ID: "CD_ROM"
Volume space size: 38690 sectors (79237120 bytes)
Volume creation date & time: 2009/01/14 16:00:00 (GMT-08:00)
-------------------------------------------------------------------------------
L0 Video padding contains data but this is normal for XGD2 (The old way of putting L1 video on L0). Add command line option --pL0 if you want to blank it out (the data hasn't actually been checked that it matches L1 video... it could be anything). Note that XGD2 ISOs without L1 video on L0 will appear to have bad video data when checked with older versions of abgx360. This version of abgx360 doesn't care about L1 video on L0... it will pad L0 video with zeroes whenever video is autofixed or manually patched. You can rest assured that only old and unsafe custom firmwares will read L1 video from L0; newer ones will read it properly from L1. If you're tired of seeing this message then just disable "Check/Fix Video padding", as it still makes no difference in terms of stealth... this option only exists as a way to make sure ISOs are "clean", with no extra data in areas that aren't CRC checked.
-------------------------------------------------------------------------------
L1 Video is zero padded
Video CRC = C245D901 (V0 = CF942E7B, V1 = 841491E6)
Video partition does not match known data (almost certainly corrupt)

Stealth status is uncertain

برای این میشه کاری کرد؟
لطفا کمک کنید.
برای بازی red dead هستش.بقیه چیز ها سبز هست.

در نسخه 1.0.6 نرم افزار ABGX سیستم شناسایی فایل ویدئو فرق برای XGD2 و XGD3 فرق کرده. بخاطر همین در بعضی از بازیهای XGD2 این پیغام نشون داده میشه. ولی اگر شما با نسخه 1.0.5 چک کنید با ایم پیغام زرد مواجه نمیشید.

متن اصلی خود سایت ABGX در مورد چک کردن فایل ویدئو

Note: The way video is checked/fixed is now a little different for both XGD2 and XGD3. The previous way was to check/fix both L0 video and L1 video off of L0, and then to check/fix "SplitVid" (L1 video on L1) afterwards by comparing it to L1 video on L0. Since XGD3 has no room for L1 video on L0, and to keep things consistent, video will now always be checked/fixed according to L0 on L0 and L1 on L1, and the "SplitVid" check is now gone (nominally). The only effective difference is that L1 video on L0 is no longer checked, but this is not a problem... it's not even supposed to be there and it's not visible to the host console when using a "safe" custom firmware. You can rest assured that only old and unsafe custom firmwares will read L1 video from L0; newer ones will read it properly from L1 (this is necessary in order to replicate the read/seek performance of an original disc

There is also a big annoying yellow message if you have "Check/Fix Video padding" enabled and you check an XGD2 game with L1 video on L0 (or any data in that area). To make the message go away you will need to either add command line option "--pL0" to confirm that you want to blank it out (XGD2 ISOs without L1 video on L0 will appear to have bad video data when checked with older versions of abgx360), or you can simply disable "Check/Fix Video padding", as it still makes no difference in terms of stealth... this option only exists as a way to make sure ISOs are "clean", with no extra data in areas that aren't CRC checked. Note that this version of abgx360 doesn't care about L1 video on L0... it will pad L0 video with zeroes whenever video is autofixed or manually patched.

---------- نوشته در 11:38 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:33 AM ارسال شده بود ----------

سلام من یه دیسک halo reach دارم وقتی با agbx360 چک میکنم همرو ok میده فقط اخرش مینویس, all stealth crcs matches, stealth was verified but game data wasnt
note:topology data wasnt verified either این یعنی چی مشکل داره اگه انلاین باهاش بازی کنم؟

احتمال داره که فایل امنیتی این ورژن از بازی Halo Reach هنوز در سایت ABGX تایید نشده.به اینجا برو و فایل XEX CRC رو با مال خودتون چک کنید. اگر مال شما اینجا بود دانلود کنید و دستی پچ کنید.

نرم افزار ABGX رو در قسمت Autofix روی Level3 بذارید و وقتی آنلاین هستی چک کنید.البته وقتی این ارور رو میده یعنی نیست.

---------- نوشته در 11:40 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:38 AM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان
این بازی Ghost ReCoN : FS هست
میخواستم ببینم Live مشکلی نداره؟
به روش برن مکس رایت کردم....
ممنوون میشم یکی کمکم کنه..

بهتره که فیکس کنید. در نرم افزار ABGX قسمت Autofix رو روی Level3 بذارید و آنلاین چک کنید تا پچ بشه

---------- نوشته در 11:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:40 AM ارسال شده بود ----------

سلام یک سوال اونم اینکه حالا اگه ما یک بازی Xgd2 داشتیم بازم اگه Lt3 هم داشته باشیم باید burner max رایت بشه و فرقی نمیکنه ؟

XGD2 معمولی هست و معمولی هم رایت میشه

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان مبیشه بگید الان کدوم بازی ها رو میشه ا borner بازی کرد و کدوما پوینت می خواد !

دوست عزیز شما باید بازی هایی که جدید هستن و XGD3 هستنو برنر مکس بخرین . البته معمولیم بخرین اجرا میشه فقط تو هارد امکان داره نصب نشه ولی لایو خواستین برین حتما برنر مکس بخرین دوست عزیز . اکثر بازیا پونت میخاد خوب مثل فیفا 12 و ... .

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
من خیر سرم پول دادم و دیسک برنر مکس خریدم حالا چک کردم چند تا ارور میده - ایا امنه ؟ چه مشکلی داره ؟
aae5e04a259d.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر