رعایت نکات امنیتی دیسک بازی در Xbox Live

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
بچه ها دستگاه من lt2 هست ولی اپدیت داشبورد مکس پین 3 رو داره همه بازی هام هم اجرا میشه حالا میگم اگه به لایو وصل بشم و این بازی المپیک 2012 رو بخام لایو بازی کنم ایا میشه یا نکنم اینکارو چه خطری داره این کار؟

دوست عزیز برین lt3 کنین کنسولتونو بعد بازی برنرمکس بخرین و با خیال راحت برین لایو موفق باشین .

udkdesigner

کاربر سایت
Jul 8, 2012
27
با سلام.
دوستان من یک دیسک دارم.می خوام بدونم که ایا burnermax هست یا نه؟
و واسه live امن هست یا نه.!

کسی راهی بلده که بشه این رو تشخیص داد؟
-------------
من هارد ندارم که تست کنم.(بازی رو روش کپی کنم.)

و خواستم با imgburn از دیسک ایمیج بگیرم که ببینم فایلش حجمش چقدره.(تو درایو که میزارم حجمشو میزنه 48 مگابایت :d) ولی وسط ایمیج گرفتن ارور میده و قطع میشه.!

ممنون میشم اگر کسی میتونه کمکم کنه.!

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با سلام.
دوستان من یک دیسک دارم.می خوام بدونم که ایا burnermax هست یا نه؟
و واسه live امن هست یا نه.!

کسی راهی بلده که بشه این رو تشخیص داد؟
-------------
من هارد ندارم که تست کنم.(بازی رو روش کپی کنم.)

و خواستم با imgburn از دیسک ایمیج بگیرم که ببینم فایلش حجمش چقدره.(تو درایو که میزارم حجمشو میزنه 48 مگابایت :d) ولی وسط ایمیج گرفتن ارور میده و قطع میشه.!

ممنون میشم اگر کسی میتونه کمکم کنه.!
دوست عزیز به این تاپیک یک سر بزن مشکلت حل میشه

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
اقا من تا حالا دو 3 تا بازی گرفتم به اسم برنر مکس همش هم از فروشگاه های نسبتا معتبر اما وقتی میام با abgx360 چک میکنم کلی ارور میده دیگه موندم چیکار کنم اخه من از کجا بازی امن واسه لایو بگیرم مشکل چیه این هم تست از دومین دیسک برنر مکس cod mw3 که خریدم . :(

aa.jpg

unch4rted

کاربر سایت
Sep 17, 2011
35
نام
PeYmaN
سلام بچه ها من GOW3 رو داشتم بازی می کردم ولی دیسکش برنر مکس نبود ! بعد وصل شدم به لایو رفتم تو بازی این ارور رو میده و پرتم میکنه بیرون الان باید چی کار کنم دیسک برنر بخرم حل میشه یا نه؟ آیا بن شدم یا نه؟ ممنون

microsoft-xbox-360-failed-to-authorize-disk-game-error-283x300.jpg

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
اقا من تا حالا دو 3 تا بازی گرفتم به اسم برنر مکس همش هم از فروشگاه های نسبتا معتبر اما وقتی میام با abgx360 چک میکنم کلی ارور میده دیگه موندم چیکار کنم اخه من از کجا بازی امن واسه لایو بگیرم مشکل چیه این هم تست از دومین دیسک برنر مکس cod mw3 که خریدم . :(

رو یه سیستم دیگه چک کن ببین همینه.اگه آره برو دیسکو عوض کن.

pipo4713

کاربر سایت
Jan 25, 2008
19

aa.jpg
دوست عزیز اگر دقت کنید اولین ارور رو معلوم که درایو دی وی دی رام شما در خواندن این دیست مشکل داره بخاطر اینکه همه درایو ها قابلیت خواندن دیسک دوال لیر را ندارند به خاطر هم شما با یک درایو دیگر تست کنید و بهترین درایو هم لایت آن هستش. برای اطمینان از اینکه دیسک شما هم برنر مکس هست میتونید در صورت داشتن هارد ایکس باکس بازی رو روی هارد نصب کنید اگر نصب شد معلومه برنر مکس هستش.

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
دوست عزیز اگر دقت کنید اولین ارور رو معلوم که درایو دی وی دی رام شما در خواندن این دیست مشکل داره بخاطر اینکه همه درایو ها قابلیت خواندن دیسک دوال لیر را ندارند به خاطر هم شما با یک درایو دیگر تست کنید و بهترین درایو هم لایت آن هستش. برای اطمینان از اینکه دیسک شما هم برنر مکس هست میتونید در صورت داشتن هارد ایکس باکس بازی رو روی هارد نصب کنید اگر نصب شد معلومه برنر مکس هستش.

تقریبا اکثر درایوها میتونند حجم 8.13 رو میخونند. قابلیت خوندن ربطی به قابلیت رایت نداره و دو تا چیز جدا هست. یک درایو معمولی هم میتونه بازیهای برنرمکس رو تشخیص بده.

اینکه صرفا نصب بشه دلیل نمیشه که برنرمکس باشه چون بازی 97% روی هارد نصب میشه , فقط نمیتونید بازی کنید و بعد از چند دقیقه از بازی خارج میشه.

به نظرم بازی که شما خریدی 97% هست چون در اولین ارور پیغام میده که layer break شما 2086912 هست یعنی 97%

باز برای اطمینان روی یک درایو دیگه تست کنید. پیشنهاد میشه که درایو لپتاپ نباشه

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام،دوست عزیز من دقیقا همین مشکل شما را چند روز پیش داشتم،شک نکن این ارور ماله رامت است.من با 3 تا رام چک کردم و سومی بدون مشکل همه چیز را چک کرد.این دوستمون هم کاملا صحیح می گن خیلی از دی وی دی رام ها قابلیت خواندن هر دو لایه دیسک و ظرفیت بیشتر از حد معمول را ندارن.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام بچه ها من GOW3 رو داشتم بازی می کردم ولی دیسکش برنر مکس نبود ! بعد وصل شدم به لایو رفتم تو بازی این ارور رو میده و پرتم میکنه بیرون الان باید چی کار کنم دیسک برنر بخرم حل میشه یا نه؟ آیا بن شدم یا نه؟ ممنون

microsoft-xbox-360-failed-to-authorize-disk-game-error-283x300.jpg
برای دوست من هم که میاد تو لایو همین ارورو میده و تنها راش اینه که بازی رو سریع شروع کنی یا برنر مکس بگیری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر