رعایت نکات امنیتی دیسک بازی در Xbox Live

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
من خیر سرم پول دادم و دیسک برنر مکس خریدم حالا چک کردم چند تا ارور میده - ایا امنه ؟ چه مشکلی داره ؟
aae5e04a259d.jpg

کسی نمیدونه این ارور چیه ؟؟؟؟؟

Carnage

کاربر سایت
Jun 5, 2012
54
نام
پندار
من خیر سرم پول دادم و دیسک برنر مکس خریدم حالا چک کردم چند تا ارور میده - ایا امنه ؟ چه مشکلی داره ؟
aae5e04a259d.jpg

این دیسک برنرمکس نیست و حتی ابتدایی ترین لایه های امنیتی رو نداره . البته ممکنه اشکال از درایوت هم باشه ، با یه درایو دیگه تست کن اگه باز هم همین نتیجه رو داد مشکل از دیسکه .

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
این دیسک برنرمکس نیست و حتی ابتدایی ترین لایه های امنیتی رو نداره . البته ممکنه اشکال از درایوت هم باشه ، با یه درایو دیگه تست کن اگه باز هم همین نتیجه رو داد مشکل از دیسکه .

خدای من من این رو به اسم لایو گرفتم 100 امن - اقا یه چند بار باهاش رفتم لایو ؟
یک اموزش بود که ایمیج میگرفتی از رو حجم میفهمیدی که برنر مکس هست یا نه من این کارو کردم حجم ایمیج شد ۸٬۳۴۷٬۶۴۸ که یک جا خوندم واسه معمولیه -
حالا من دیگه هرگر این اونجا باز خرید نمیکنم فقط موندم من یکی دوبار باهاش وصل شدم لایو و بخش single رو بازی کردم اکانت لایوم گلد نیست . ممکنه بن شم ؟ چی کنم برم سمت برنر مکس یا دیگه اب از سرم گذشته ؟

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
زمان بن ویو یک دفعه همه کسایی که با دیسک غیر مجاز می اومدن رو بن میکنه - الان ارامش قبل از طوفانه...

کاشکی تا یک سال بن نشم البته من یک باار بیشتر با دیسک 97% درصد نرفتم بقیش همش بازی های ال تی 2 و بازی های xgd3 برنرمکس شده بود.

shahin wilson3

کاربر سایت
May 14, 2012
60
سلام دوستان
دستگاه من lt3 هست با دیسک های برنر مکس احتمال بن وجود داره؟

ببینید برنرمکس شباهت بسیار زیادی به دیسک اورجینال داره. پس از نظر شناسایی به هیچ وجه خطری شمارو تحدید نمی کنه. اما چون برنرمکس هم بالاخره یه نوع کپی از روی اورجینال هست همیشه خطر فلگ شدن وجود داره اما بن نه.

LA Noire_Arash

کاربر سایت
Jun 28, 2011
163
ببینید برنرمکس شباهت بسیار زیادی به دیسک اورجینال داره. پس از نظر شناسایی به هیچ وجه خطری شمارو تحدید نمی کنه. اما چون برنرمکس هم بالاخره یه نوع کپی از روی اورجینال هست همیشه خطر فلگ شدن وجود داره اما بن نه.

فقط چهارتا برنر مکس باشن حله.
gears
halo
forza
ace combat

آخرین ویرایش:

sohrab7

کاربر سایت
May 2, 2010
29
بچه ها دستگاه من lt2 هست ولی اپدیت داشبورد مکس پین 3 رو داره همه بازی هام هم اجرا میشه حالا میگم اگه به لایو وصل بشم و این بازی المپیک 2012 رو بخام لایو بازی کنم ایا میشه یا نکنم اینکارو چه خطری داره این کار؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر