رعایت نکات امنیتی دیسک بازی در Xbox Live

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
سلام
امروز اومدوم دیسک RE:ORC رو چک کنم
همش سبز بود به جز یکی

Video CRC matches
V0 CRC matches
V1 CRC matches
PFI CRC matches
DMI is unverified
SS CRC matches
Xex CRC matches

حالا این حتما باید سبز باشه یا برم لایو مورد نداره ؟:D

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
سلام بر همگى يه سوال داشتم با ديسک هاى کپى ميشه رفت Xbox live و انلاين بازى کرد؟ ممنون ميشم ج بديد به طور کامل,,
میشه /ولی امنیت نداره شما باید با دیسک های برنر مکس بری که قیمتش 5-6 تومانه .و همه این دوستان هم با سیدی کپی میرن اما برنر مکس باید کنی Xgd3 هارو.و بزی های دیگه رو Sealth کنی.
حتما هم باید Lt3 رو دستگات بریزی.

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
PFI CRC = 2A4CCBD3
PFI matches known data (3rd Wave)

Video partition found
Volume ID: "CD_ROM"
Volume space size: 38690 sectors (79237120 bytes)
Volume creation date & time: 2009/01/14 16:00:00 (GMT-08:00)
-------------------------------------------------------------------------------
L0 Video padding contains data but this is normal for XGD2 (The old way of putting L1 video on L0). Add command line option --pL0 if you want to blank it out (the data hasn't actually been checked that it matches L1 video... it could be anything). Note that XGD2 ISOs without L1 video on L0 will appear to have bad video data when checked with older versions of abgx360. This version of abgx360 doesn't care about L1 video on L0... it will pad L0 video with zeroes whenever video is autofixed or manually patched. You can rest assured that only old and unsafe custom firmwares will read L1 video from L0; newer ones will read it properly from L1. If you're tired of seeing this message then just disable "Check/Fix Video padding", as it still makes no difference in terms of stealth... this option only exists as a way to make sure ISOs are "clean", with no extra data in areas that aren't CRC checked.
L1 Video is zero padded
Video CRC = C245D901 (V0 = CF942E7B, V1 = 841491E6)
Video partition does not match known data (almost certainly corrupt)

Stealth status is uncertain

برای این میشه کاری کرد؟
لطفا کمک کنید.
برای بازی red dead هستش.بقیه چیز ها سبز هست.

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
دوستان با ال تی 2 برم لایو فیفا12 بزنم امنیت نداره؟ میدونم باز هایی مثل مادرن3 رو نمیتونم اما فیفا12 چون قفل نداره راستی با ال تی 2 بزنم فلگ یا بن نمیشم بگین دیگه باو

yashar01

کاربر سایت
Nov 30, 2008
77
نام
یاشار
سلام من یه دیسک halo reach دارم وقتی با agbx360 چک میکنم همرو ok میده فقط اخرش مینویس, all stealth crcs matches, stealth was verified but game data wasnt
note:topology data wasnt verified either این یعنی چی مشکل داره اگه انلاین باهاش بازی کنم؟

Theo

کاربر سایت
Sep 3, 2011
55
نام
حــمــیــد رضـــا
سلام دوستان
این بازی Ghost ReCoN : FS هست
میخواستم ببینم Live مشکلی نداره؟
به روش برن مکس رایت کردم....
ممنوون میشم یکی کمکم کنه..

برای مشاهده تصویر اصلی (1101x619) روی این نوار کلیک کنید.
n3k4k08t0yblx81fvnym.jpg

---------- نوشته در 01:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:04 AM ارسال شده بود ----------

دوستان با ال تی 2 برم لایو فیفا12 بزنم امنیت نداره؟ میدونم باز هایی مثل مادرن3 رو نمیتونم اما فیفا12 چون قفل نداره راستی با ال تی 2 بزنم فلگ یا بن نمیشم بگین دیگه باو

اولین چیز که تو LIVE مهمه LT دستگاه هست که LT2 دیگه امنیت نداره.
LT3 کن بد بازی کن.... ;)

yashar01

کاربر سایت
Nov 30, 2008
77
نام
یاشار
سلام من یه دیسک halo reach دارم وقتی با agbx360 چک میکنم همرو ok میده فقط اخرش مینویس, all stealth crcs matches, stealth was verified but game data wasnt
note:topology data wasnt verified either این یعنی چی مشکل داره اگه انلاین باهاش بازی کنم؟

کسی نمیدونه؟:(

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
PFI CRC = 2A4CCBD3
PFI matches known data (3rd Wave)

Video partition found
Volume ID: "CD_ROM"
Volume space size: 38690 sectors (79237120 bytes)
Volume creation date & time: 2009/01/14 16:00:00 (GMT-08:00)
L0 Video padding contains data but this is normal for XGD2 (The old way of putting L1 video on L0). Add command line option --pL0 if you want to blank it out (the data hasn't actually been checked that it matches L1 video... it could be anything). Note that XGD2 ISOs without L1 video on L0 will appear to have bad video data when checked with older versions of abgx360. This version of abgx360 doesn't care about L1 video on L0... it will pad L0 video with zeroes whenever video is autofixed or manually patched. You can rest assured that only old and unsafe custom firmwares will read L1 video from L0; newer ones will read it properly from L1. If you're tired of seeing this message then just disable "Check/Fix Video padding", as it still makes no difference in terms of stealth... this option only exists as a way to make sure ISOs are "clean", with no extra data in areas that aren't CRC checked.
L1 Video is zero padded
Video CRC = C245D901 (V0 = CF942E7B, V1 = 841491E6)
Video partition does not match known data (almost certainly corrupt)

Stealth status is uncertain

برای این میشه کاری کرد؟
لطفا کمک کنید.
برای بازی red dead هستش.بقیه چیز ها سبز هست.
کسی نبود؟

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام یک سوال اونم اینکه حالا اگه ما یک بازی Xgd2 داشتیم بازم اگه Lt3 هم داشته باشیم باید burner max رایت بشه و فرقی نمیکنه ؟

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
دوستان من یک xboxدارم - بردم بیرون روش lt3 ریختن قبلا نمیدونستم با xbox کپی هم میشه انلاین زد خودم با ps3 میزنم - الان میخوام با xbox انلاین بازی کنم . ومیدونم که باید سی دی هام برنر مکس باشه که نمیدونم چیه؟
1- من سی دی رو خریدم اوردم بزارم تو دستگاه وبرم لایو وبازی کنم ؟ دوستان میگفتن باید چکش کنی ؟ نرم افزارش چیه ؟
2- بازی کردن تو لایو مثل psn هست یا باید اکانت بخرم ؟ شنیدم اینو.
3 - این ixtreame که میگن چیه نرم افزاره ؟ میشه رو این lt3 ریخت ؟
---------------------
ببخشید سوالام زیاد شد - یک جوون مرد پیدا شه مارو کمک کنه دمش گلممم
>:d<
--------
در کل من چه کنم بن نشم راه حلی چیزی - من یه بار وصل شدم - network رو زد connected همچنین internet و xbox live رو هم ولی یه ارور داد network connection بعد تو اون عکسه بین network و internet یه علامت تعجب زرد رنگ زده بود ولی xbox live رو زده بود کانکت ؟؟؟؟؟؟ قضیه چیه ؟
------------
موفق باشید - والسلام :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر