رعایت نکات امنیتی دیسک بازی در Xbox Live

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
من یک کار دیگه هم کردم از دیسک ایمیج گرفتم وقتی خود ایمیج رو به abgx360 دادم با هم ارور داد که از این قراره .( اگر نه توروخدا یه فروشگاه خوب معرفی کنید که 100 در صد باشه سالم وامن باشه واسه لایو خسته شدم دیگه .)

newww.jpg

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
من یک کار دیگه هم کردم از دیسک ایمیج گرفتم وقتی خود ایمیج رو به abgx360 دادم با هم ارور داد که از این قراره .( اگر نه توروخدا یه فروشگاه خوب معرفی کنید که 100 در صد باشه سالم وامن باشه واسه لایو خسته شدم دیگه .)

newww.jpg

ادرس سایت پ.خ شد دوست عزیز موفق باشین .

pipo4713

کاربر سایت
Jan 25, 2008
19
تقریبا اکثر درایوها میتونند حجم 8.13 رو میخونند. قابلیت خوندن ربطی به قابلیت رایت نداره و دو تا چیز جدا هست. یک درایو معمولی هم میتونه بازیهای برنرمکس رو تشخیص بده.

اینکه صرفا نصب بشه دلیل نمیشه که برنرمکس باشه چون بازی 97% روی هارد نصب میشه , فقط نمیتونید بازی کنید و بعد از چند دقیقه از بازی خارج میشه.

به نظرم بازی که شما خریدی 97% هست چون در اولین ارور پیغام میده که layer break شما 2086912 هست یعنی 97%

باز برای اطمینان روی یک درایو دیگه تست کنید. پیشنهاد میشه که درایو لپتاپ نباشه

ببخشید اگر به عکس دقت کنید حتی درایو نتونسته دیسک رو بخونه بعد شما از کجا میگید که 97 هستش بعد اگر شما تونستید دیسک 97 رو روی هارد با lt 3 نصب کنید راهش رو به ما هم بگید چون ما تلاش کردیم نصب نشد وسطش ارور میده حرف شما هم درست هستش اکثر رام ها دی وی دی دوال لیر رو میخونن ولی نه ماله ایکس باکس را فقط فیلم یا اطلاعات.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من یه بازی برنر مکس گرفتم که تو بازی میره ولی میخوام بریزم تو هارد تو 30 درصد ارور دیسک میده.
می خوام ببینم میشه دیتای بازی رو با دیسکای 97درصدیم بریزم رو هارد 360 بعد بازی رو واسه لایو از دیسک برنر مکسه بیارم؟ مشکل امنیتی نداره؟

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
ببخشید اگر به عکس دقت کنید حتی درایو نتونسته دیسک رو بخونه بعد شما از کجا میگید که 97 هستش بعد اگر شما تونستید دیسک 97 رو روی هارد با lt 3 نصب کنید راهش رو به ما هم بگید چون ما تلاش کردیم نصب نشد وسطش ارور میده حرف شما هم درست هستش اکثر رام ها دی وی دی دوال لیر رو میخونن ولی نه ماله ایکس باکس را فقط فیلم یا اطلاعات.

خیلی راحت از روی لایر بریک

15703742679810760532.jpg

ضمنا اگر چندتا پست بعدتر رو نگاه کنی همون دوستمون گفته که از دیسک ایمیج گرفته و با ABGX چک کرده. باز هم همون ارور ها رو داشته. پس واضحه که دیسک 97% هست

40864359008444384251.jpg

اگر شما تونستید دیسک 97 رو روی هارد با lt 3 نصب کنید راهش رو به ما هم بگید چون ما تلاش کردیم نصب نشد وسطش ارور میده

کی گفته دیسک 97% روی هارد نصب نمیشه ؟!! دیسک 97% روی هارد نصب میشه دوست من ولی بازی رو نمیتونید با دیسک 97% از روی هارد اجرا کنید. مگر زمان ال تی 2 همین دیسک 97% رو روی هارد نصب نمیکردید و بازی میکردید؟

اون دیسک 97% که شما نتونستی روی هارد نصب کنی و ارور داده کلا بد رایت شده و مشکل داره.

ضمن اینکه روش اجرای بازی 97% از روی هارد هم پیدا شده

http://forum.bazicenter.com/thread64561/

حرف شما هم درست هستش اکثر رام ها دی وی دی دوال لیر رو میخونن ولی نه ماله ایکس باکس را فقط فیلم یا اطلاعات.

این دیگه از اون حرف ها بود !! من الان 3 ساله دارم بازی ایکس باکس میفروشم. میشه بگی پس چطور همه این بازی رو ایمیج میگیرم و رایت میزنم اگر داریو کامپیوتر دیسک ایکس باکس رو نمی خونه !!

---------- نوشته در 01:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:59 PM ارسال شده بود ----------

من یه بازی برنر مکس گرفتم که تو بازی میره ولی میخوام بریزم تو هارد تو 30 درصد ارور دیسک میده.
می خوام ببینم میشه دیتای بازی رو با دیسکای 97درصدیم بریزم رو هارد 360 بعد بازی رو واسه لایو از دیسک برنر مکسه بیارم؟ مشکل امنیتی نداره؟

من اینو قبلا تست کردم , تا اونجا که من یادمه نمیشه و ارور میده.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
دوستان یه سوال
من کنسولم رو باهاش مکس برنر بازی میکردم. چه آفلاین چه آنلاین و لایو هم میزنم !
حالا وضع مکس برنر خراب شده و میخوام معمولی بگیرم و از رو دی وی دی بازی کنم !
مشکلی که واسه لایو ایجاد نمیکنه ؟! اگه آفلاین بازی کنم و بعدش آنلاین خواستم بشم مشکلی نداره ؟!

mostafa206

کاربر سایت
Feb 27, 2010
20
سلام.من بازی ghost recon رو با نرم افزاری که گفتید چک کردم نتیجش این شد:حالا به نظر شما میتونم با خیال راحت لایو بازی کنم با نه؟
19230915923785381888.jpg

آخرین ویرایش:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
دوستان یه سوال
مشکلی که واسه لایو ایجاد نمیکنه ؟! اگه آفلاین بازی کنم و بعدش آنلاین خواستم بشم مشکلی نداره ؟!
کسی این سوالو بلد نبود جواب بده ؟!

pipo4713

کاربر سایت
Jan 25, 2008
19
دوستان یه سوال

نه این کار درست نیست چون اگر دیسکت برنر مکس نباشه ممکن از لحاظ امنیت دیسکت کامل نباشه و در بازیهای AP25 و xgd3 حتما دستگاه
شما فلگ میشه و در بن ویو بن خواهی شد ولی اگر لایو برات مهم نباشه میتونه دیسک معمولی بازی کنی .(مکس پین ) مثال بازی AP25 و xgd3

---------- نوشته در 12:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:23 PM ارسال شده بود ----------

ای کاش یکی جواب ما رو هم میداد

الان این نتیجه که شما گذاشتی تست دیسک بوده یا ایمیج بازی بوده اگر دیسک بوده باشه که مشکل داشته ولی اگر ایمیج بوده باشه بعد از انجام اینکار یکبار دیگر تست کنید عکس اون رو بذارید تا جواب بگرید.

mostafa206

کاربر سایت
Feb 27, 2010
20
------

الان این نتیجه که شما گذاشتی تست دیسک بوده یا ایمیج بازی بوده اگر دیسک بوده باشه که مشکل داشته ولی اگر ایمیج بوده باشه بعد از انجام اینکار یکبار دیگر تست کنید عکس اون رو بذارید تا جواب بگرید.
دیسک بوده پس اگه اینجوریه اونو نمیتونم انلاین بای کنم حالا به نظر شما این یکی رو چی؟این چک دیسکه و مال mass effect 3 هست من فکر میکردم اگه همش سبز باشه میشه انلاین بازی کرد

68021865426488284820.jpg

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
نه این کار درست نیست چون اگر دیسکت برنر مکس نباشه ممکن از لحاظ امنیت دیسکت کامل نباشه و در بازیهای AP25 و xgd3 حتما دستگاه
شما فلگ میشه و در بن ویو بن خواهی شد ولی اگر لایو برات مهم نباشه میتونه دیسک معمولی بازی کنی .(مکس پین ) مثال بازی AP25 و xgd3

حالا اگه روی هارد نصب اش نکنم و از رو دیسک بازی کنم چی ؟! بازم مشکل داره ؟!

pipo4713

کاربر سایت
Jan 25, 2008
19
دیسک بوده پس اگه اینجوریه اونو نمیتونم انلاین بای کنم حالا به نظر شما این یکی رو چی؟این چک دیسکه و مال mass effect 3 هست من فکر میکردم اگه همش سبز باشه میشه انلاین بازی کرد

68021865426488284820.jpg

با این میتونی این درست هستش
وقتی دیسک رو چک میکنی اگر زرد باشه دیسک رو که نمیتونی دوباره روش رایت کنه پس خراب میمونه

---------- نوشته در 06:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:35 PM ارسال شده بود ----------

حالا اگه روی هارد نصب اش نکنم و از رو دیسک بازی کنم چی ؟! بازم مشکل داره ؟!

کلا دیسک غیر از برنر مکس امنیت نداره برای لایو بازی کردن.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
کلا دیسک غیر از برنر مکس امنیت نداره برای لایو بازی کردن.
داداش اصلا کلا منظوره منو فهمیدی ؟!
من میگم میخوام با دیسک های معمولی آفلاین بازی کنم ! بعد واسه بازی های دیگه که لایو میشم مشکلی پیش نیاد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر