رای‌گیری مورد انتظارترین بازی سال 2024 از نگاه کاربران بازیسنتر

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
2024.jpg

درود.
طبق سنت هر ساله‌ی انجمن بازیسنتر دوباره با رای‌گیری موردانتظارترین بازیهای سال آینده خدمتتون هستیم.
بریم سر اصل مطلب و مهمترین نکته که هر سال تکرار میکنم: این رای‌گیری رو به عنوان یه مسابقه و رقابت بین بازیهای شرکت محبوبتون و بقیه نبینید و واقعا عنوانی که بهش علاقه دارید رو انتخاب کنید.

قوانین و راهنمای شرکت در رای‌گیری:
1. می‌توانید تا حداکثر 10 بازی را انتخاب کنید.
2. لیست را به گونه‌ای بنویسید که ترتیب آن مشخص باشد.
3. هر بازی فقط می‌تواند یکبار در لیست ذکر شود.
4. همه‌ی بازیهای لیست باید برای عرضه در سال 2024 تایید شده باشند.
5. اگر عنوان جدیدی تا پایان رای‌گیری معرفی شود و یا تاریخ عرضه‌ی عنوانی برای 2024 مشخص شود، می‌توانید از آن در لیست خود استفاده کنید.
6. رای‌گیری در روز آخر دسامبر به پایان می‌رسد و قبل از آن می‌توانید لیست خود را ویرایش کنید.
7. توصیه می‌شود کمی درباره‌ی انتخاب‌های خود توضیح دهید و حتی تعدادی عنوان را خارج از لیست معرفی کنید.
8. رای کاربرانی که کمتر از یک ماه سابقه فعالیت در انجمن را دارند، به دلیل جلوگیری از سواستفاده شمارش نمیشود.
9. خیلی راحت می‌توانید در مورد انتخاب دیگران به بحث و تبادل نظر بپردازید لطفا سعی کنید از ترول و بحث‌های کلیشه‌ای خودداری کنید تا یک رای‌گیری سالم و به دور از درگیری لفظی رو شاهد باشیم.

نحوه‌ی تقسیم امتیازها:
بازی اول: 4 امتیاز
بازی دوم: 3 امتیاز
بازی سوم: 3 امتیاز
بازی چهارم: 2 امتیاز
بازی پنجم: 2 امتیاز
بازی ششم: 2 امتیاز
بازی هفتم: 1 امتیاز
بازی هشتم: 1 امتیاز
بازی نهم: 1 امتیاز
بازی دهم: 1 امتیاز

بازیهای غیرقابل‌قبول:
1. دموها
2. DLCها
3. عناوینی که برای 2024 تایید نشده‌اند مثل: Wolverine، Fable و غیره.
4. عناوینی که بصورت رسمی معرفی نشده‌اند مثل Call of Duty جدید و FIFA جدید و هر بازی سالانه دیگه که هنوز معرفی نشدن.
توجه »» اگه یه بازی غیرقابل قبول رو توی لیست خودتون بیارید، از لیستتون خط می‌خوره و امتیازش به گزینه‌ی بعدی میرسه.
منبع بازیهای سال 2024:
(لطفا حتما قبل از رای‌گیری این لیست رو مشاهده کنید چون ممکنه در مورد بعضی از بازیها حضور ذهن نداشته باشید)

2024 in video games - Wikipedia

(ویکیپدیا هم حتی ممکنه چندتا بازی رو به اشتباه تو لیست نذاشته باشه! پس منابع دیگه هم چک کنید!)
تاپیک و برندگان سالهای گذشته‌ در بازیسنتر: (به تاپیک سالهای گذشته سر بزنید ببنید واسه چه بازیهایی هیجان‌زده بودید و چه بازیهایی توی لیست امسالتون هم دوباره حضور دارن :D)

رای گیری مورد انتظارترین بازی 2016 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای‌ گیری مورد انتظارترین بازی 2017 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای گیری مورد انتظارترین بازی 2018 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای‌گیری مورد انتظارترین بازی 2019 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای‌گیری مورد انتظارترین بازی 2020 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای‌گیری مورد انتظارترین بازی 2021 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای‌گیری مورد انتظارترین بازی 2022 از نگاه کاربران بازیسنتر

اگه سوال یا ابهامی در مورد نحوه‌ی برگزاری و انجام رای‌گیری دارید حتما بپرسید.
رای‌گیری از همین‌ الان شروع میشه تا آخرین روز دسامبر ادامه داره...شمارش رای‌ها هم بلافاصله پس از پایان رای‌گیری شروع میشه و نتایج هم در روزهای ابتدایی سال 2024 اعلام میشه.

نتایج:
10 - Frostpunk 2
27

9 - Black Myth: Wukong
32

8 - Warhammer 40,000: Space Marine 2
35

7 - Prince of Persia: The Lost Crown
41

6 - Rise of the Ronin
49

5 - Avowed
52

4 - Final Fantasy VII Rebirth
62

3 - Star Wars Outlaws
67

2 - Senua's Saga: Hellblade II
78

1 - Dragon’s Dogma II
85

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
1: Senua's Saga: Hellblade II
2: Tekken 8
3: Prince of Persia: The Lost Crown
4: Tomb Raider 1-3 Remastered
5: Alone in the Dark
6: Rise of the Ronin
7: Black Myth: Wukong
8: stellar blade

1: Hellblade نسخه اول بازی خوبی بود و با ترلیرهای قسمت دوم مگه میشه منتظرش نباشی؟
2: از بچگی عاشق تکن و کمبات بودم گرچه کاراکترهای مورد علاقه ام فعلا توش نیس ولی خود بازی قطعا برام مورد انتظاره.
3: پرنس که دیگه نیازی به تعریف نداره گرچه اگه یه چیزی مثل نسخه های 2 و 3 بود بیشتر و بیشتر می‌پسندیدم و قطعا شماره یک میشد
4: لارای عزیز مگه میشه دوست نداشت؟ کاش ریمیک بود ولی باز از بانو هرچه رسد نیکوست.
5: تنها در تاریکی همیشه گند میزنه به امتیازات ولی خود بازیش نامیدمون نمیکنه (جز نسخه آخری)
6 و 7 : صرفا از تریلرهاشون خوشم اومده بیاد ببینم چی هستن
8: بانوی بزرگوار :D خیلی منتظرشم و امیدوارم بترکونه. یجورایی بهم وایب زنونه‌ و صکصی DMC رو میده.

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
932
نام
کیوان
سال 2023 به راحتی میشد 20 تا بازی ردیف کنی ولی الان کلی بالا پایین کردم ببینم چی به چیه. :D

1- Star Wars Outlaws
2- The Wolf Among Us 2
3- Warhammer 40,000 Space Marine II
4- Black Myth Wukong
5- Frostpunk 2
6- Senua’s Saga Hellblade II
7- Banishers Ghost of New Eden
8- Little Nightmares III
9- Avowed
10- Men of War II
---------------------
یه سری بازیها هم هستن احتمال 2024 اومدنشون هست اگر 2024 براشون تایید میشد لیستم کلا عوض میشد به عنوان Honorable Mention اسم میبریم. :D
Clockwork Revolution - The Casting of Frank Stone - The Dark Pictures Anthology Directive 8020 - Dragon Age: Dreadwolf - Tempest Rising
---------------------
نکته عجیب این که Horizon Forbidden West همون سال 2022 که اومد تمومش کردم و پلات ولی الان عجیب منتظر عرضه روی PC هستم دوباره از اول برم. :D

Muhammadreza

The High Priest of Chaos
Gold User
Oct 24, 2020
288
الان 4 تا بازی رو سیستمم نصبه: Immortality و Citizen Sleeper و Pentiment و The Case of the Golden Idol اما در حال حاضر حس و حال بازی ندارم ولی بالاخره یه زمانی سراغشون میرم، پس اینا برام فعلا توی الویت گیمینگن. در الویت بعدی نقش‌آفرینی‌های +100 ساعته‌ای هستن که با وجود اینکه سبک مورد علاقه‌م و کلا علت اصلی علاقه‌م به گیمینگ همین نوع بازیا هستن، اما کامیتمنت زمانی که از آدم میطلبن، اخیرا کمی برام ترسناک شده اما اونها هم بالاخره سراغشون میرم: Pathfinder: Wrath of the Righteous و Baldur's Gate 3 و Starfield و اخیرا هم که Warhammer 40000: Rogue Trader بهشون اضافه شد، البته Marvel's Midnight Suns هم هست که با اینکه اندازه این بازیها زمان نمیطلبه ولی از نظر الویت با این بازیا تقریبا توی یه جایگاه برام قرار داره.

خب حالا برسیم به بازیایی که 2024 میان:

1. Scarlet Hollow. نمیدونم توی 2024 تمام اپیزوداش میان و کامل میشه یا نه، ولی هر زمان که کامل بشه، فورا بازیش میکنم. از همین سازنده یه بازی دیگه به نام Slay the Princess منتشر شده که واقعا بازی خارق‌العاده‌ایه؛ اگه تجربه‌ش نکردید، فورا برید سراغش.
2. The Coffin of Andy and Leyley. دو اپیزود اولش منتشر شده اما اپیزود پایانیش هنوز منتشر نشده. بر خلاف Scarlet Hollow این عنوان رو با همین وضعیت نصف‌ونیمه‌ش بازی کردم، اپیزود پایانی رو هم به محض انتشار بازی میکنم.
3. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2. مدت مدیدیه که منتظر این بازیم.
4. Gothic 1 Remake. ریمیک یکی از برترین بازیهای نقش‌آفرینی دوران داره ساخته میشه و نویسنده اندرال هم توی تیم نویسندگیشه.
5. Fallout London. نمیدونستم چنین بازی‌ای وجود داره، به لطف لیست‌های دوستان باهاش آشنا شدم.
6. Hades 2. فکر نمیکردم سال ۲۰۲۴ منتشر بشه، البته هنوز هم مطمئن نیستم.

۷. The Wolf Among Us 2. البته در بین بازیهای سازنده‌ش برام توی الویت قرار نداره و ترجیح میدادم نسه بعدی بتمن یا بازی تاج و تخت رو ببینم.
۸. Broken Roads. به محض عرضه میره پشت صف طویل نقش‌آفرینی‌های حداقل چند ده ساعته بازی نکرده من.

۹. Citizen Sleeper 2: Starward Vector. اگه از نسخه اول خوشم بیاد، که احتمالش خیلی بالاست.
۱۰. The Rise of the Golden Idol. مثل بالایی.
۱۱. Star Wars Outlaws. ببینیم چطور میشه؛ پتانسیلش بالاست ولی خب به سازنده‌ش خیلی اعتماد ندارم.
۱۲. Frostpunk 2. استراتژی باز نیستم، نسخه اولشم بازی نکردم، ولی به هر حال میذارمش تو لیستم.
۱۳. Suicide Squad: Kill the Justice League. بد به نظر نمیرسه ولی انقدر گیم بازی نکرده دارم که بعید میدونم بازیش کنم.
۱۴. Alone in the Dark. راستش رو بخواید فقط به خاطر جودی کامر توی لیست قرارش دادم. بعید میدونم بازیش کنم.
۱۵. Avowed. نمایش‌های بازی تا به حال چندان امیدوارکننده نبوده. بعید میدونم بازی فوق‌العاده‌ای بشه.

* آبیا بعد از دیدن لیست سایر دوستان اضافه شدن.

آخرین ویرایش:

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
354
خدایی ۲۰۲۴ بازی نداره . آدم می‌خواد مورد انتظارترین ها رو بنویسه خودش خجالت میکشه ، مگه اینکه تو همین سال معرفی بشه که اونم بعیده ولی خب مجبوریم :
1- Final Fantasy
2- Silent Hill 2
3- Hades II
4- Black myth
5- rise of ronin

آخرین ویرایش:

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
1.starwars outlaws: تریلرش که خیلی خفن بود امیدوارم Ubisoft خرابش نکنه
2.final fantasy vii rebirth: ادامه یکی از بهترین نسخه های فاینال فانتزی با شخصیتهای دوست داشتنی
3.dragons dogma 2: کپکام جدیدا ثابت کرده بازی بد نمیده...تریلراش که خوب بود
4.black myth wukong: انقد از این بازی باس فایت نشون دادن! دوست دارم زودتر بیاد تجربش کنم ببینم چجوریه
5. Prince of Persia: به یاد قدیما...
6.stellar blade: با توجه به کمبود h&s هر بازی تو این ژانر بیاد استقبال میشه..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر