رای‌گیری مورد انتظارترین بازی 2020 از نگاه کاربران بازیسنتر

از بین بازیهایی که تاریخ عرضه ندارند، کدام موارد برای شما موردانتظارترین هستند؟ (انتخاب تا 5 گزینه)

• Bayonetta 3

• Beyond Good & Evil 2

• Elden Ring

• Everwild

• Ghostwire: Tokyo

• Metroid Prime 4

• Senua's Saga: Hellblade II

• Starfield

• Diablo IV

• Overwatch 2

• Deathloop

• Babylon's Fall

• The Elder Scrolls VI

• The Wolf Among Us 2

• موارد دیگر

Results are only viewable after voting.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
124933

درود <:-P
خب وقتشه یه لعنت به 2019 بفرستیم و بریم سراغ 2020 >:)
امسال پنجمین سالی است که این تاپیک رو میزنم و خیلی راحت میشه گفت که از نظر تعداد و خفنیت بازیا تا حالا انقدر سال شلوغی نداشتیم...
خب حالا که همه‌ی کنفرانس‌ها و مراسم‌های مهم سال برگزار شدن، از بیشتر عناوینی که سال آینده منتشر میشن، اطلاع داریم و موقعیت خوبی هستش که قبلا از ورود به سال 2020 به بازی‌هایی که بیشتر از همه برای عرضه شدنشون هیجان‌زده هستیم، بپردازیم و موردانتظارترین‌ها رو از بین اونا انتخاب کنیم.
هدف از این رای‌گیری آشنا شدن با میزان محبوبیت بازی‌ها و همینطور آشنا شدن با بازیهای سال آینده هستش. در رای‌گیری 4 سال گذشته خیلی ‌از ما با بازیهایی آشنا شدیم که حتی اسمشون هم نشنیده بودیم اما افراد دیگه‌ای به صورت جدی اون بازی رو دنبال می‌کردن. سعی کنید در مورد بازیهای دیگه‌ اطلاعات کسب کنید و با سلیقه‌ی افراد دیگه و سبک‌های مختلف آشنا بشید. همینطور سعی کنید این رای‌گیری رو به عنوان یه مسابقه و رقابت بین بازیهای شرکت محبوبتون و بقیه نبینید و واقعا چیزی که بهش علاقه دارید رو انتخاب کنید.

راهنمای شرکت در رای‌گیری:
1. می‌توانید تا حداکثر 10 بازی را انتخاب کنید.
2. لیست را به گونه‌ای بنویسید که ترتیب آن مشخص باشد.
3. هر بازی فقط می‌تواند یکبار در لیست ذکر شود.
4. همه‌ی بازیهای لیست باید برای عرضه در سال 2020 تایید شده باشند.
5. اگر عنوان جدیدی تا پایان رای‌گیری معرفی شود و یا تاریخ عرضه‌ی عنوانی برای 2020 مشخص شود، می‌توانید از آن در لیست خود استفاده کنید.
6. رای‌گیری در روز آخر دسامبر به پایان می‌رسد و قبل از آن می‌توانید لیست خود را ویرایش کنید.
7. توصیه می‌شود کمی درباره‌ی انتخاب‌های خود توضیح دهید و حتی تعدادی عنوان را خارج از لیست معرفی کنید.
8. خیلی راحت می‌توانید در مورد انتخاب دیگران به بحث و تبادل نظر بپردازید لطفا سعی کنید از ترول و بحث‌های کلیشه‌ای خودداری کنید تا یک رای‌گیری سالم و به دور از درگیری لفظی رو شاهد باشیم.

نحوه‌ی تقسیم امتیازها:
بازی اول: 4 امتیاز
بازی دوم: 3 امتیاز
بازی سوم: 3 امتیاز
بازی چهارم: 2 امتیاز
بازی پنجم: 2 امتیاز
بازی ششم: 2 امتیاز
بازی هفتم: 1 امتیاز
بازی هشتم: 1 امتیاز
بازی نهم: 1 امتیاز
بازی دهم: 1 امتیاز

بازیهای غیرقابل‌قبول:
1. دموها
2. DLCها
3. عناوینی که برای 2020 تایید نشده‌اند مثل: Metroid Prime 4 - Ghostwire Tokyo - Bayonetta 3 - Elden Ring - Hellblade II
4. عناوینی که بصورت رسمی معرفی نشده‌اند مثل Call of Duty جدید و FIFA جدید و هر بازی سالانه دیگه که هنوز معرفی نشدن
توجه »» اگه یه بازی غیرقابل قبول رو توی لیست خودتون بیارید، از لیستتون خط می‌خوره و امتیازش به گزینه‌ی بعدی میرسه.
منبع بازیهای سال 2020:
(لطفا حتما قبل از رای‌گیری این لیست رو مشاهده کنید چون ممکنه در مورد بعضی از بازیها حضور ذهن نداشته باشید)
2020 in video gaming - Wikipedia
====================
توی تصویر اول تاپیک سعی کردم همه‌ی بازیهای مهم سال 2020 رو اضافه کنم ولی اگه بنظرتون چیزی جا افتاده و دوست دارید اضافه بشه، اطلاع بدید <:-P
====================
تاپیک و برندگان سالهای گذشته‌ در بازیسنتر: (انتخاب‌های سال گذشته خودتون رو پیدا کنید و ببینید چه بازی‌هایی هنوز تو لیست امسال‌تون هم حضور دارن :D)
رای گیری مورد انتظارترین بازی 2016 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای‌ گیری مورد انتظارترین بازی 2017 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای گیری مورد انتظارترین بازی 2018 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای‌گیری مورد انتظارترین بازی 2019 از نگاه کاربران بازیسنتر
اگه سوال یا ابهامی در مورد نحوه‌ی برگزاری و انجام رای‌گیری دارید حتما بپرسید.
رای‌گیری از همین‌ الان شروع میشه تا آخرین روز دسامبر ادامه داره...شمارش رای‌ها هم بلافاصله پس از پایان رای‌گیری شروع میشه و نتایج هم در روزهای ابتدایی سال 2020 اعلام میشه.

LET THE VOTING BEGIN ! :D

نتایج آرا:

The Last of Us Part II | 235
Cyberpunk 2077 | 191
Resident Evil 3 | 170
Ghost of Tsushima | 166
Final Fantasy VII Remake | 82
Dying Light 2 | 67
Halo Infinite | 66
Doom Eternal | 54
Ori and the Will of Wisps | 48
Nioh 2 | 40
Streets of Rage 4 | 33
Tales of Arise | 20
Marvel's Avengers | 18
Half-Life: Alyx | 17
Watch dogs Legion | 16
Persona 5 Royal | 16
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 | 12
Gods & Monsters | 9
Xenoblade Chronicles: Definitive Edition | 8
Little Nightmares | 8
Dreams | 7
Wasteland 3 | 7
No More Heroes III | 6
Psychonauts 2 | 5
Yakuza 7: Like a Dragon | 5
Tell Me Why | 5
Tokyo Mirage Sessions | 5
Desperados III | 4
Animal Crossing: New Horizons | 4
Hades | 3
Super Meat Boy Forever | 3
Rainbow Six Quarantine | 3
Fairy Tail | 2
Artful Escape | 2
Twin Mirror | 2
The Pathless | 2
Battletoads | 2
The Dark Anthology: A New Hope | 2
Path of Exile II | 2
A Total War Saga: Troy | 2
Shantae and the Seven Sirens | 2
Deadly promonition 2 | 2
Death Stranding (PC) | 2
Warcraft III: Reforged | 2
Axiom Verge 2 | 2
Fast & Furious: Crossroads | 2
System Shock | 2
One Piece: Pirate Warriors 4 | 2
Bravely Default II | 1
Dragon Ball Z: Kakarot | 1
Darksiders Genesis | 1
Minecraft Dungeons | 1
Yakuza 5 | 1
Humankind | 1
Skull & Bones | 1
Knights of Honor 2 | 1
Gears Tactics | 1
Twelve Minutes | 1

آخرین ویرایش:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
بازی اول: Cyberpunk2077
بازی دوم: The Last of Us II
بازی سوم: RE3
بازی چهارم: Ghost of Tsushima
بازی پنجم: Halo Infinite

پ.ن: اون لیست ویکی هم چندان معتبر نیست چون مثلا نسخه بعدی هل بلید رو Q4 2020 لیست کرده در صورتی که هیچ تاریخی نخورده بازی ! :D

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
1. Cyberpunk 2077
2. Re 3 Remake
3. Final Fantasy VII Remake
4. Watch Dogs Legion
5. Doom Eternal
6. Halo infinite
7. Ghost of Tsushima
8. Dying Light 2
9. F&F Crossroads
10. The Last of Us Part II

پ.ن: میدونم وجود Fast and Furious در بین این بازیا مسخرس ولی خب عشق به ماشین هست دیگه چیکارش کنیم :D با توجه به اینکه سازندش هم Slightly Mad هست فک نکنم اونقدر فاجعه بشه. :D

آخرین ویرایش:

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
بسیار هم عالی:D
1. Cyberpunk 2077
2. Halo Infinite
3. Last of Us 2
4. Ori and the Will of the Wisps
5. Wasteland 3
6. Resident Evil 3
7. Ghost of Tsushima
8. Senua's Saga: Hellblade II
9. Final Fantasy VII Remake
10. Doom Eternal

اولویت با بازی هایی بودکه نوشتم اما چندتا بازی ایندی و AAA هم بودن که منتظرشون هستم مثل:
Nioh 2 ، Dying Light 2 ، Persona 5: Royal ، Microsoft Flight Simulator ، Streets of Rage 4 ، Battletoads و Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
1. Halo Infinite
قطعا مورد انتظارترین بازی سال و شاید چندسال اخیرم باشه، بشدت لور و دنیای هیلو رو دوست دارم و نمایش های اینفینیت تا الان عالی بوده ولی نمیدونم خوده گیمپلی چه طوری میشه امیدوارم بترکونه

2. The Last of Us
بالاخره بعد از چهار پنچ سال تاریخ خورد و میتونیم بیاریم داخل لیست. نسخه اول یکی از جذاب و درگیر کننده ترین روایتهای داستانی رو داشت و بشدت دوست دارم ببینم دنیای الی چه طوری دنبال خواهد شد

3. Ori and the Will of the Wisps
پارسال هم تو لیست بود و باید بگم نسخه اول یکی از بهترین تجربه های پلتفرمر دوبعدی مترویدوانیای عمرم بود که همه چی رو در کنار هم داشت از گیمپلی ناب گرفته تا داستان و گرافیک جذاب فنی و هنری، و موسیقی بی نظیر و ... معمولا بازیهای دو بعدی این سبکی حداقل تو یکی از بخش ها لنگ میزنند ولی Ori کامله

4. Resident Evil 3
ریمیک نسخه دو هم پارسال صدر لیست بود :D هدفگیری کپ کام بابت ارائه یک بازی سوم شخص سینمایی که گیمپلی همچنان حرف اول رو میزنه بشدت پسند دارم. ولی مسله ای که هست داستان در کنار این مجموعه عالی باید یک هدف بزرگتری رو دنبال کنه (مثل دلست شاید) که خب رزیدنت اویل 2 حداقل کمتر اینطوری بود و خوده اویل 3 هم خاطرم هست داستان خاصی نداشت که حالا بخود به لایه های زیرین هم برسه

5. Senua's Saga: Hellblade II
نسخه اول علارقم ایراداتی که به گیمپلی وارد بود (بیشتر محدود بودن گیمپلی نه بد بودنش) ولی در مجموعه یک اثر تاثیرگذار بود و حالا نسخه دوم با اون تریلر پشم افکن و اسکیل بلاک باستر تر! چه شود

لیست سال اینده ام همین ها هستند چون باقی اثار به نظرم بشدت در سطح مدیکور اند.

خوده ویکی به این سایت رفرنس داده

Microsoft shows Senua’s Saga: Hellblade II for Xbox Series X

1. Resident Evil 2
البته اینقدر ویدیو دادند که یکم هایپش کم شده ولی بازم هنوز سالاره! اصلا یکجورایی پرستاره ترین بازی نسل هشتم هست (شخصیت های ارژینال نه مثل KHIII)

2. Ori and the Will of the Wisps
بازی با اینکه دو بعدی هست ولی یک پکیج خیلی کامله از داستان گرفته تا گیمپلی درگیر کننده و گرافیک خفن و ...

3. Gears 5
تو روزگاری که همه بازیهای سوم شخص تبدیل به ادونچر شدند هنوز یک شوتر خوبه باقی بمونه، به کوالیشن هم با توجه به نیمه دوم گیرز4 واقعا امید دارم

4. Sekiro: Shadows Die Twice
به نظرم از همه ساخته های میازاکی پرفروش تر میشه چون تونسته در کنار رضایت اکثریت فنهای قدیمی، نظر غیر سولز
بازهایی مثل من رو هم جذب کنه

5. Devil May Cry V
تا قبل تجربه دمو جاش رتبه سوم چهارم بود ولی بعده دمو یکم امد پایین :D هرچند میدونم زمان عرضه نظرم برمیگرده :D

6. Ancestors: The Humankind Odyssey
کلا این بنده خدا پاتریس دسیلت جزه کارگردان های اندرریت صنعت هست و یک ده سالی از عمرش پای کش و قوس هایی که با یوبیسافت داشت هدر شد و بدتر از اون تقریبا یک بازی کامل ش هیچوقت عرضه نشد

7. Bayonetta 3
نسخه اول رو من با بکوارد تونستم کامل تجربه کنم و باید بگم wow خیلی خفن بود ولی دیگه باقی نسخه هاش رو نتونستم و نمیتونم تجربه کنم متاسفانه، اگر میتونستم رتبه اش بالاتر میرفت

8. Kingdom Hearts III
یکجورایی مثل اشه شله قلم کار میمونه و هرچی تونستن ریختن توش :D البته از دید منی که تا حالا هیچ نسخه سری رو تجربه نکردم و خب تجربه های جدید رو دوست دارم. به نظرم باحال میشه هرچند مثل اینکه فهمیدن داستانش خیلی داستانه :D

9. Crash Team Racing Nitro Fueled
دروغ نباشه اندازه باقی بچه ها باهاش خاطره خیلی خفن ندارم ولی خب همچین بی هیچی هم نیست :D

10. Mortal Kombat 11
حقیقتا من دسته ام خرابه و انالوگ ش یک ریز خودش حرکت میکنه و از این رو کلا نمیتونم فایتینگ بزنم :D یعنی هزینه این بازی برام + یک دسته هست و باعث شد رتبه اش اینقدر بیاد پایین :))

البته اپدیت و کلا DLC ها رو حساب نمیکنید وگرنه پابجی میرفت رتبه چهار یا پنچ

لیست پارسال هم یک نگاهی کردم و این قسمتش دردناک بود

6. The Wolf Among Us: Season 2

اینم لیست پارسالم که نکته جالبش اینکه یا تاخیر خوردند مثل Ori و بایونتا 3 و یا اینکه تجربه خاصی به ارمغان نیاوردند مثل KH3 و MK11 و ... و بعضا نا امید کننده مثل Gears 5. فقط رزیدنت اویل 2 بود که لذت اون انتظار رو داشت

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
1. Ghost of Tsushima (رویای سامورایی . رویای ژاپن فئودال . رویای کاتانا . رویای خون و خون ریزی ژاپنیزه . رویای یه ادونچر ناب ریلیستیک ! وای ! :D:x)
2. The Last of Us Part 2 (ادامه یکی از بهترین بازیهای نسل هفت)
3. Resident Evil 3 (نوستالژی تمام عیار)
4. Cyberpunk 2077 (دیسک Witcher 3 رو هنوزم نگه داشتم و نگه میدارم . اینم از همون سازنده و همون جنسه . امیدوارم به همون کیفیت هم باشه)
5. Ori and the Will of the Wisps (شماره اولو جویدم ! :D)
6. DOOM Eternal (ادامه یکی از بهترین و شاید تنها شوتر درست و حسابی نسل هشت)
7. The Pathless (زلدا+شدو او کلسوس+جورنی)
8. Halo Infinite (شک دارم بتونم بازیش کنم ب خاظر اینکه نه PC درست و حسابی دارم و نه کنسولشو می خرم :D ولی شدیدا مورد انتظارمه)
9. Dying Light 2 (شماره اولو نتونستم بیشتر از 30 دقیقه بازی کنم . جور نشدم باهاش . نمایشهای این یکی خیلی جذابه و این درصد RPGـی ک بهش تزریق شده خیلی امیدوار کنندش کرده)
10. Final Fantasy VII Remake (قراره اولین FFـم باشه ! :D)

قابل ذکر :
- Dreams
- Streets of Rage

پ.ن: Half-Life Alyx (حیف ک برای VRـه =(( اگه نسخه اصلی بود جاش اون بالاها بود)

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
فکر میکنم از معدود سالهایی که لیست 10 تایی رو پر کردم:D

1.The Last of Us Part II
2.Ghost of Tsushima
3.Resident Evil 3
4.Nioh 2
5.Streets of Rage 4(نوشته بودمStreet Fighter:D!)
6.Final Fantasy VII Remake
7.Doom Eternal
8.Dreams
9.Cyberpunk 2077
10.Dying Light 2

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
1- Ghost of Tsushima
بدون هیچ شک رتبه اول هست سبک بازی های نینجایی و البته بازی مشخص نیست چی از آب دربیاید ولی نمایش های بازی به شدت چشم‌نواز بوده
2- The Last Of Us 2
نیازی به توضیح ندارد
3 - Ori and The will of whips
فوق العاده اس این بازی نیست یک اثر هنریه چشم‌نواز هست پیشرفت بزرگی نسبت به نسخه قبل هست
4 - Resident Evil 3
5- Halo infinte
بلاخره ببینیم سرنوشت مستر چی میشه بعد از این همه سال
اینا هم بدون رتبه بندی
Cyberpunk - Watch dogs Legion - Doom جدید - Daying light 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر