رای‌گیری مورد انتظارترین بازی 2020 از نگاه کاربران بازیسنتر

از بین بازیهایی که تاریخ عرضه ندارند، کدام موارد برای شما موردانتظارترین هستند؟ (انتخاب تا 5 گزینه)

• Bayonetta 3

• Beyond Good & Evil 2

• Elden Ring

• Everwild

• Ghostwire: Tokyo

• Metroid Prime 4

• Senua's Saga: Hellblade II

• Starfield

• Diablo IV

• Overwatch 2

• Deathloop

• Babylon's Fall

• The Elder Scrolls VI

• The Wolf Among Us 2

• موارد دیگر

Results are only viewable after voting.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
124933

درود <:-P
خب وقتشه یه لعنت به 2019 بفرستیم و بریم سراغ 2020 >:)
امسال پنجمین سالی است که این تاپیک رو میزنم و خیلی راحت میشه گفت که از نظر تعداد و خفنیت بازیا تا حالا انقدر سال شلوغی نداشتیم...
خب حالا که همه‌ی کنفرانس‌ها و مراسم‌های مهم سال برگزار شدن، از بیشتر عناوینی که سال آینده منتشر میشن، اطلاع داریم و موقعیت خوبی هستش که قبلا از ورود به سال 2020 به بازی‌هایی که بیشتر از همه برای عرضه شدنشون هیجان‌زده هستیم، بپردازیم و موردانتظارترین‌ها رو از بین اونا انتخاب کنیم.
هدف از این رای‌گیری آشنا شدن با میزان محبوبیت بازی‌ها و همینطور آشنا شدن با بازیهای سال آینده هستش. در رای‌گیری 4 سال گذشته خیلی ‌از ما با بازیهایی آشنا شدیم که حتی اسمشون هم نشنیده بودیم اما افراد دیگه‌ای به صورت جدی اون بازی رو دنبال می‌کردن. سعی کنید در مورد بازیهای دیگه‌ اطلاعات کسب کنید و با سلیقه‌ی افراد دیگه و سبک‌های مختلف آشنا بشید. همینطور سعی کنید این رای‌گیری رو به عنوان یه مسابقه و رقابت بین بازیهای شرکت محبوبتون و بقیه نبینید و واقعا چیزی که بهش علاقه دارید رو انتخاب کنید.

راهنمای شرکت در رای‌گیری:
1. می‌توانید تا حداکثر 10 بازی را انتخاب کنید.
2. لیست را به گونه‌ای بنویسید که ترتیب آن مشخص باشد.
3. هر بازی فقط می‌تواند یکبار در لیست ذکر شود.
4. همه‌ی بازیهای لیست باید برای عرضه در سال 2020 تایید شده باشند.
5. اگر عنوان جدیدی تا پایان رای‌گیری معرفی شود و یا تاریخ عرضه‌ی عنوانی برای 2020 مشخص شود، می‌توانید از آن در لیست خود استفاده کنید.
6. رای‌گیری در روز آخر دسامبر به پایان می‌رسد و قبل از آن می‌توانید لیست خود را ویرایش کنید.
7. توصیه می‌شود کمی درباره‌ی انتخاب‌های خود توضیح دهید و حتی تعدادی عنوان را خارج از لیست معرفی کنید.
8. خیلی راحت می‌توانید در مورد انتخاب دیگران به بحث و تبادل نظر بپردازید لطفا سعی کنید از ترول و بحث‌های کلیشه‌ای خودداری کنید تا یک رای‌گیری سالم و به دور از درگیری لفظی رو شاهد باشیم.

نحوه‌ی تقسیم امتیازها:
بازی اول: 4 امتیاز
بازی دوم: 3 امتیاز
بازی سوم: 3 امتیاز
بازی چهارم: 2 امتیاز
بازی پنجم: 2 امتیاز
بازی ششم: 2 امتیاز
بازی هفتم: 1 امتیاز
بازی هشتم: 1 امتیاز
بازی نهم: 1 امتیاز
بازی دهم: 1 امتیاز

بازیهای غیرقابل‌قبول:
1. دموها
2. DLCها
3. عناوینی که برای 2020 تایید نشده‌اند مثل: Metroid Prime 4 - Ghostwire Tokyo - Bayonetta 3 - Elden Ring - Hellblade II
4. عناوینی که بصورت رسمی معرفی نشده‌اند مثل Call of Duty جدید و FIFA جدید و هر بازی سالانه دیگه که هنوز معرفی نشدن
توجه »» اگه یه بازی غیرقابل قبول رو توی لیست خودتون بیارید، از لیستتون خط می‌خوره و امتیازش به گزینه‌ی بعدی میرسه.
منبع بازیهای سال 2020:
(لطفا حتما قبل از رای‌گیری این لیست رو مشاهده کنید چون ممکنه در مورد بعضی از بازیها حضور ذهن نداشته باشید)
2020 in video gaming - Wikipedia
====================
توی تصویر اول تاپیک سعی کردم همه‌ی بازیهای مهم سال 2020 رو اضافه کنم ولی اگه بنظرتون چیزی جا افتاده و دوست دارید اضافه بشه، اطلاع بدید <:-P
====================
تاپیک و برندگان سالهای گذشته‌ در بازیسنتر: (انتخاب‌های سال گذشته خودتون رو پیدا کنید و ببینید چه بازی‌هایی هنوز تو لیست امسال‌تون هم حضور دارن :D)
رای گیری مورد انتظارترین بازی 2016 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای‌ گیری مورد انتظارترین بازی 2017 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای گیری مورد انتظارترین بازی 2018 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای‌گیری مورد انتظارترین بازی 2019 از نگاه کاربران بازیسنتر
اگه سوال یا ابهامی در مورد نحوه‌ی برگزاری و انجام رای‌گیری دارید حتما بپرسید.
رای‌گیری از همین‌ الان شروع میشه تا آخرین روز دسامبر ادامه داره...شمارش رای‌ها هم بلافاصله پس از پایان رای‌گیری شروع میشه و نتایج هم در روزهای ابتدایی سال 2020 اعلام میشه.

LET THE VOTING BEGIN ! :D

نتایج آرا:

The Last of Us Part II | 235
Cyberpunk 2077 | 191
Resident Evil 3 | 170
Ghost of Tsushima | 166
Final Fantasy VII Remake | 82
Dying Light 2 | 67
Halo Infinite | 66
Doom Eternal | 54
Ori and the Will of Wisps | 48
Nioh 2 | 40
Streets of Rage 4 | 33
Tales of Arise | 20
Marvel's Avengers | 18
Half-Life: Alyx | 17
Watch dogs Legion | 16
Persona 5 Royal | 16
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 | 12
Gods & Monsters | 9
Xenoblade Chronicles: Definitive Edition | 8
Little Nightmares | 8
Dreams | 7
Wasteland 3 | 7
No More Heroes III | 6
Psychonauts 2 | 5
Yakuza 7: Like a Dragon | 5
Tell Me Why | 5
Tokyo Mirage Sessions | 5
Desperados III | 4
Animal Crossing: New Horizons | 4
Hades | 3
Super Meat Boy Forever | 3
Rainbow Six Quarantine | 3
Fairy Tail | 2
Artful Escape | 2
Twin Mirror | 2
The Pathless | 2
Battletoads | 2
The Dark Anthology: A New Hope | 2
Path of Exile II | 2
A Total War Saga: Troy | 2
Shantae and the Seven Sirens | 2
Deadly promonition 2 | 2
Death Stranding (PC) | 2
Warcraft III: Reforged | 2
Axiom Verge 2 | 2
Fast & Furious: Crossroads | 2
System Shock | 2
One Piece: Pirate Warriors 4 | 2
Bravely Default II | 1
Dragon Ball Z: Kakarot | 1
Darksiders Genesis | 1
Minecraft Dungeons | 1
Yakuza 5 | 1
Humankind | 1
Skull & Bones | 1
Knights of Honor 2 | 1
Gears Tactics | 1
Twelve Minutes | 1

آخرین ویرایش:

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
انتخاب اول: The Last of Us Part 2
انتخاب دوم: Ori and The Will of The Wisps
انتخاب سوم: Cyberpunk 2077
انتخاب چهارم: Ghost of Tsushima
انتخاب پنجم: Final Fantasy VII Remake
انتخاب ششم: Resident Evil 3
انتخاب هفتم: The Pathless
انتخاب هشتم: Nioh 2

پ.ن: بنظرم The Pathless باید یه گوشه ای تو عکس پست اول باشه. :D ولی خب سال بعد انقد شلوغه که راحت ممکنه این بازیای ایندی رو یادمون بره، مرسی از دوستی که توی لیستش اسم این بازیو آورد وگرنه خودمم فراموشش کرده بودم. :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
1. Animal Crossing: New Horizons
این بازی که میاد، من سوییچ رو روشن می کنم و از این زندگی لعنتی جدا میشم کامل :D
میرم با همون حیوون ها Nook Isle می چرخم و عمرم رو پای از بیس ساختن جزیره به فنا میدم
کاملا هم ارزششو داره! سعی می کنم از تجارت Stardew Valley و Sims ام هم استفاده کنم

2. Xenoblade Chronicles Definitive Edition
بازسازی یکی از بهترین JRPG های تاریخ که فرصت تجربه نسخه اصلی اش نبوده، چی از این بهتر؟

3. Final Fantasy VII Remake
بازسازی یکی از بهترین JRPG های تاریخ که فرصت تجربه نسخه اصلی اش نبوده، چی از این بهتر؟ (2)

4. The last of Us: Part 2
نیازی به توضیح نیست

5. No More Heroes 3
فکر کنم دیوونه وار ترین بازی 2020 باشه این بازی راحت... هیچی از ذهن مریض سودا51 و تیمش بعید نیست... شاید حتی جزو بازی های متوسط و بد سال شه ولی مطمئنم چیز خاصیه از الان

6. Hollow Knight Silksong
بهترین مترویدوانیای دهه اخیر... چرا برای ادامه اش نباس ذوق داشت؟ تو رو خدا فقط تاریخ عرضه بدن سریع

7. Tokyo Mirage Sessions: #FE Encore
هر چیزی که فایر امبلم داره، بای دیفالت بسته به نوع و میزان فایر امبلم بودنش میاد جلوی خیلی از عناوین، به همین سادگی

8. Persona 5 Royal
ببینیم این بهتره یا نسخه وانیلای بازی، اگه این بهتر بود، خب همین رو اول بازی می کنیم... فقط 100 ساعت وقت جور کردن واسه بازی یکم سخته

9. DOOM Eternal
آدرنــــــــــــــالیـــــــــن

10. Resident Evil 3
اینم به نظرم توضیح نمیخواد

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
بَه بَه باز هم از این لیست‌ها! اون لیست بهترین بازی دهه رو که هنوز ننوشتم، چون یه سری بازی مونده که تموم کنم و پتانسیل بالایی برای قرار گرفتن توی اون لیست دارن. ولی این یکی رو میشه راحت‌تر ردیف کرد. :D
اولش فکر کردم سال خیلی پُرباری در پیش هست، ولی الآن می‌بینم برای سلیقه‌ی من خیلی هم چیزهای زیادی نداره برعکس سال‌های قبل. حالا فعلاً اینا رو می‌نویسم و اگه چیز دیگه‌ای یادم اومد اضافه می‌کنم.
1. The Last of Us Part II: خب این بازی که نیاز به توضیح خاصی نداره. :D ND هست و بازی‌های خفنش! چند وقت پیش هم نشستم برای بار سوم یا چهارم TLoU رو تموم کردم و بیشتر از قبل به کمالاتش پی بردم و باید دید این دفعه چیکار کردن.
2. Doom Eternal: یکی از بازی‌های لیست پارسال که متأسفانه تأخیر خورد. این یکی هم توضیح خاصی نمی‌خواد و به عنوان کسی که از دوران طفولیت فن Doom بودم و Doom II اولین بازی کامپیوترم بود، همیشه ارادت زیادی نسبت به این سری دارم و تریلرها و اطلاعات این نسخه هم عالی به نظر می‌رسه.
3. Hollow Knight: Silksong: بازی Hollow Knight یکی از بهترین تجربه‌های کل عمرم بوده و بدجوری عاشقش شدم! بازی‌ای که اون اوایل چند بار رفتم سراغش و هر دفعه بعد از یه مدت ولش کردم، ولی یه بار دیگه گفتم بشینیم یه ذره بیشتر بازی کنیم و... تازه فهمیدم چه جواهریه!
4. Ghost of Tsushima: ایشون هم به دو علت توی لیست من قرار می‌گیرن. هم خود بازی و اتمسفرش خیلی برام جالبه و شکل و شمایل دلنشینی داره، هم SuckerPunch یکی از جالب‌ترین تجربه‌های اوایل نسل من رو ساخت یعنی Infamous: Second Son که فکر می‌کنم جزو آندرریتدترین بازی‌های این سال‌ها بوده.
5. Ori and the Will of the Wisps: این هم توی لیست پارسالم بود! نسخه‌ی اولش محشر بود و به‌شدت دوست‌داشتنی و جذاب با گیم‌پلی عالی. این نسخه هم اگه در همون سطح باشه، یکی از بهترین بازی‌های ۲۰۲۰ خواهد بود و اگه بالاتر از اون باشه که دیگه...
6. Cyberpunk 2077: برای من هم مثل خیلی‌های دیگه The Witcher 3 بازی درجه یکی بود. با اینکه نسخه اول رو کلهم بازی نکردم و نسخه دوم هم با سلیقه‌م جور نبود و سریع ولش کردم، این یکی خیلی برام جذابیت داشت. Cyberpunk 2077 هم به نظر بازی باکیفیتی هست و چیزهایی که ازش نشون دادن خیلی خوب بوده. البته اگه سوم شخص بود بیشتر حال می‌کردم باهاش.
7. Final Fantasy VII Remake: از قدیم یه حس خوبی نسبت به FFVII داشتم و با اینکه یه ثانیه هم بازیش نکردم، به خاطر Advent Children و بعدش هم مقالات و ویدیوهای مختلف آشنایی کمی باهاش ندارم. این ریمیک بهترین فرصت برای امثال من هست که حال و حوصله‌ی بازی کردن نسخه‌ی اصلی رو نداریم و الآن می‌تونیم توی حال و هوای جدیدی تجربه‌ش کنیم.
8. Nioh 2: نسخه‌ی اول این بازی در کمال تعجب خیلی بهم حال داد! تا قبل از بازی کردنش فکر نمی‌کردم در این حد ازش لذت ببرم ولی بعد با گیم‌پلی جذاب و اعتیادآورش و ویژگی‌های خوبی که داشت، کلی صفا کردم. ببینیم این یکی چه می‌کنه.
9. Super Meat Boy Forever: و باز هم یکی دیگه از بازی‌های لیست پارسال و حتی دو سال قبل! این بازی رسماً تاریخ عرضه‌ی Forever شده و احتمالاً در دوران پیری باید بریم سراغش. :D ولی به هر حال بعیده دیگه از ۲۰۲۰ هم اون‌ورتر بره!
10. Avengers: سازنده‌ی بازی استودیوی کار درستیه، ولی هنوز شک دارم به این بازی. البته نمایش‌های اخیرش خیلی بهتر از قبلی‌ها شده و بعید نیست در نهایت چیز خوبی از آب دربیاد و در این صورت میتونه با توجه به علاقه‌م به کارهای کمیکی، به یکی از بازی‌های محبوب ۲۰۲۰ بنده تبدیل بشه. ولی تا نیاد و تجربه‌ش نکنیم نمیشه نظر داد.
یه سری بازی‌های دیگه هم هستن مثل Watch Dogs Legion یا Streets of Rage 4. بازی Watch Dogs 2 رو خیلی دوست داشتم ولی این یکی زیاد به دلم ننشسته. Streets of Rage هم زمان کودکی عشق ما بود، ولی نسخه‌ی جدید به نظرم یه جورایی شل و ول میاد و امیدوارم این‌طور نباشه.
نکته‌ی دیگه هم اینه که اینا بازی‌هایی هستن که حتماً سراغشون میرم، وگرنه چیزهای دیگه‌ای مثل Halo Infinite و Half-Life: Alyx هم هستن که فعلاً بهشون دسترسی ندارم و اگه داشتم، جزو رتبه‌های بالای لیستم بودن.
ویرایش: Avengers بدبخت رو کلاً یادم رفت! :D اون رو هم گذاشتم رتبه دهم و خلاص!

آخرین ویرایش:

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
660
نام
امیرحسین
9. Marvel's Avengers
8. Ori and Will of the Wisps
7. Doom Eternal
6. Resident Evil 3
5. Dying Light 2
4. Ghost of Tsushima
3. Halo Infinite
2. Cyberpunk 2077
1. The Last of Us Part II

اگه سوئیچ داشتم Bayonetta 3 میرفت رتبه دوم و ده تا کامل میشدن:(:D

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
1. Elden Ring
2. gran turismo7
Final Fantasy 7 Remake
3.Bayonetta 3
4
.Cyberpunk 2077
5. Starfield

6. بازی bluepoint games اگه demon's souls باشه
7. The Legend of Zelda: Breath of the Wild
8.بازی japan studio
لیستت کلا فاقد اعتبارهای چون هیچکدوم از این بازی ها اصلا تاریخ مشخص ندارن و معلوم نیست 2020 بیان :D

• Like
Reactions: Arsalan_xe

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
1- The Last of Us - Part 2
بزرگترین بازی نسل. قراره بازی ها به قبل و بعدش تقسیم بشن. گرافیک به کنار، روایت عجیب غریبی رو مطمئنم قراره شاهد باشیم و نابود کننده.

2- Cyberpunk 2077
بعد از ویچر، انتظار برای بازی سی دی پراجکت سخت و سخت تر شده. حضور کیانو ریوز، خود ستینگ سایبرپانک و گشتن عمودی دلایلی هستن که به شدت منتطرم. البته یه سری نگرانی ها همچنان وجود داره، ولی از انتظارم به هیچ وجه کم نمیکنه.

3- Halo: Infinite
بزرگترین شوتر کنسولی میخواد تاج شو پس بگیره و بدجور هم آماده به نظر میرسه. با قدرت نسل جدید و کلی آدم درست حسابی پشت بازی، به شدت امیدوارم به بازی و غرق شدن توی داستان و بعدش ساعت ها مولتی نابش

4- Dying Light 2
من نتونستم شماره یکش رو بازی کنم ولی از معرفیش توی E3 و حضور کریس آوالون و تاکید روی عمق هرچه بیشتر دنیا و روایت، رفته توی مورد انتطار ترین ها برام. دمویی که چند ماه پیش هم دادن روی همین نکته ها دست گذاشته و تشنه گذاشته منو.

5- Resident Evil 3
من هیچ کدوم از شماره های کلاسیک رو بازی نکرده بودم، ولی با ریمیک شماره 2 و سیاست مثبت کپکام توی این چند ساله، مطمئنم که به راحتی جزو بهترین های سال میشه و خود همین ریمیک به عنوان یه بازی جدا شناخته میشه، درست مثل شماره 2 که از پایه ساخته بودن و اینقدر Accessible بود برام که واقعا حال داد تک تک ثانیه هاش

6- Ghost of Tsushima
عقبه بازی خیلی قویه و برای من وجود inFamous 1 توی کارنامه ساکرپانچ به تنهایی دلیل امیدداشتم به بازیه. درست مثل سکیرو که حضور توی ژاپن و اون حال و هوای سامورایی بودن رو عالی در آورده بود، اینجا هم تاکید زیادی روی محیط و شخصت هاست.

7- Vampire: Masquerade - Bloodlines 2
ادامه یکی از بهترین ایمرسیو سیم های تاریخ. عمق نقش آفرینی که بازی ارایه میداد و شخصت پردازی و کلا بازی، نمونه اش هنوز هم نیست. ممکنه زیاد سر و صدا پشتش نباشه، ولی قطعا یکی از تاثیر گذار ترین بازی های سال بعده.

8- Ori and The Will Of the Wisps
یکی از خوشگل ترین و احساسی ترین بازی های نسل، ادامه اش داره میاد و کلی هم عمق بیشتری از گیم پلی همراهش داره. طراحی هنریش حتی بهتر از نسحه اول به نظر میرسه و قراره عید رو رنگی کنه

9- 12 Minutes
یکی از بهترین بازی های که توی E3 معرفی شد و به معنای خوبی میخواد مفهوم گذر زمان رو توی بازی ها پیاده کنه. دیزاین بازی به شدت جذابه و به شدت منتظرم

10- Twin Mirror
پارسال هم توی لیستم بود، امیدوارم بترکونه فقط!

پ.ن: قطعا با معرفی دقیق کنسول های نسل بعد، سیلی از بازی های جدید هم معرفی میشه ( چه در طول سال و چه E3 )، اونوقت این لیست هم قطعا دچار تغییرات اساسی میشه و سال بعد همین موقع میگم با خودم که شت فقط! :D
پ.ن2: یه ثانیه فقط بگن که هل بلید 2، 2020 میاد، قطعا میاد جایگاه اول، مگه میشه منتظر یکی از بهترین بازی های دهه نباشم؟! ، ایضا الدن رینگ عزیز :D
پ.ن3: امیدوارم مثل امسال که کلی بازی ایندی مثل دیسکو الیزیوم ( بهترین بازی امسال برام) و BABA is you اومدن، سال بعد هم پر باشه و بترکونن ایندی ساز ها\m/
پ.ن4: راضیم از خودم برای لیست پارسال :Dرای‌گیری مورد انتظارترین بازی 2019 از نگاه کاربران بازیسنتر

آخرین ویرایش:

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
1. Elden Ring
2. gran turismo7
Final Fantasy 7 Remake
3.Bayonetta 3
4
.Cyberpunk 2077
5. Starfield

6. بازی bluepoint games اگه demon's souls باشه
7. The Legend of Zelda: Breath of the Wild
8.بازی japan studio
چه خبره آقا اگه اینطوریه منم بلادبورن 2 رو میتونم به لیستم اضافه کنم. :)) یه بار پست اول رو بخونید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر