راهنمای کامل بازی Assassins Creed 3

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
سلام من تو اون مرحله اى هستم كه تو جنگل است بعد آتش سوزى و از دست دادن مادرش حالا بايد تو جنگل چيكار كرد؟

هیچی دیگه باید از رو شاخه ها بپری هی بری بعد دوستت میافته تو اب باید برگردی و درش بیاری بعدشم میرید شکار و......

Loforsit

کاربر سایت
Aug 1, 2013
6
نام
Aidin
ممنون اما بعد از نجات دختره نمى دونستم چى كار كنم و همانجا مردم و بعد كه مرحله شروع شد ديگر دختره نبود و بعد رفتم شكار آهو ها ولى هيچ تغييرى نكرد
چيكار كنم؟

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
ممنون اما بعد از نجات دختره نمى دونستم چى كار كنم و همانجا مردم و بعد كه مرحله شروع شد ديگر دختره نبود و بعد رفتم شكار آهو ها ولى هيچ تغييرى نكرد
چيكار كنم؟

یه اهو رو میزنی بعد میری گوشتشو برمیداری بعد یه دوتا تله میزاری تا خرگوش شکار کنی بعد دوباره میری شکار بعد یه مدت برمیگردی خرگوش های مرده به وسیله ی تله رو برمیداری

مگه تو نقشه نداری بهت نمیگه که چیکار کنی اون علامت های زرد رنگ رو نداری ؟

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
چظوری مغازه بخرم؟
هیچی شما میری تو شهر، نقشه رو نگاه میکنی، یه سری علامت پوند و این چیزاس که هست ولی کمرنگه، وقتی میرین اونجا و وارد میشین، اونجا رو براتون فعال میکنه، البته فک کنم آرمای دیگم تو نقشه مربوط به مغازه و اینا بود که علامت پوند نبود، اما باید رفت اونجا و اونا رو فعال کرد...

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
كسى نيست جوابم بده

عزیزم شما اول بازی هستی هیچ مغازه ای فعلا نداری شما باید اون تیر ها و تله هاتو از قسمت دکمه q انتخاب کنی بری روشون فعلا به اندازه کافی مهمات داری اون هارو انتخاب کن و بعد تله هارو تو قسمت های زرد رنگ بزار اگه کمانتو تموم کردی یه بار دیگه اون سکانس رو برو تا دوباره یه چند تارو بهت بده بیخودی اشتباه نزن سعی کن بزنی به هدف
نمیدونم بعضی از دوستان گفتند برو مغازه مغازه اون اطراف نمیدونم کجا هست واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!:-o:-o

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
سلام.
دوستان منو یکم در مورد تروفی The Truth Will Out راهنمایی میکنید.

این قسمت در مورد پازل بازی هست تو سریهای قبل هم بوده دو اساسینس 2 یه فیلم بود بعد تو brotherhood همه رو رفتم اما چیز خاصی نبود یه صفحه تاریک مثل پارازیت مانند بود دیگه یه سری بازی سرگرمی هست که در یه جاهایی قرار داره و وقتی بهشون میرسیو قابلیت eagle vesion رو فعال میکنی میری تو پازل البته یه توصیه چیز خیلی جالبی نیست خیلی از وقتتو میگیره و با توجه به از دست دادنه وقت ارزششو نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر