راهنمای کامل بازی Assassins Creed 3

mison

کاربر سایت
Feb 17, 2012
178
نام
امیرعلی
سلام
من تو اون قسمت هستم که با مرد سیاه پوسته همراه با یک کاپشن سبزای سوار اسب میشیم و تو نقشه یک قسمت های سبزی رو نشون داده
وقتی که ف رو می ذنیم یک چکشی نشون میده مرد سبزه
باید تو اون قسمت چی کار کنم 2 روزه همون جا موندم

Vampire122

کاربر سایت
Nov 3, 2012
52
سلام
من تو اون قسمت هستم که با مرد سیاه پوسته همراه با یک کاپشن سبزای سوار اسب میشیم و تو نقشه یک قسمت های سبزی رو نشون داده
وقتی که ف رو می ذنیم یک چکشی نشون میده مرد سبزه
باید تو اون قسمت چی کار کنم 2 روزه همون جا موندم
سلام کدوم کرکتر هستید کانر یا هیتم؟ سکانس چند؟
توی کل AC 3 من تا حالا کافشن سبز ندیدم اگه براتون امکان داره یه عکس بگیرید از اون ماموریت و بزارید

---------- نوشته در 10:27 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:54 AM ارسال شده بود ----------

منظورتون اونه که با یه مردی که کت سبز پوشیده هردوتون سوار یه اسب می شین؟
اگه اون ماموریتید خودش بتون می گه یه دکمه ای رو بزنید(من تو xbox بازی کردم اون دکمه تو ایکس باکس LB بود حالا نمیدونم در پی سی چیه)اون دکمه رو بزنید مرده راهنماییتون می کنه که اسبو کجا برونید اگه اشتباه نکنم سکانس ۷ است;)

ahmad2012

کاربر سایت
Dec 3, 2012
1
راهنمایی در بازی اساسینز کرید 3

سلام. میخواستم بدونم که اساسینز کرید 3 مثل شماره دومش معابد مخفی داره و اگه داره چجوری روی نقشه نمایان میشه و میشه پیداشون کرد. با تشکر

Vampire122

کاربر سایت
Nov 3, 2012
52
سلام. میخواستم بدونم که اساسینز کرید 3 مثل شماره دومش معابد مخفی داره و اگه داره چجوری روی نقشه نمایان میشه و میشه پیداشون کرد. با تشکر
نمی دونم من که تا حالا چیزی پیدا نکردم :d فک نمی کنم داشته باشه;)

hamed_2000

کاربر سایت
Mar 28, 2011
59
راهنمایی در بازی Assassin's Creed 3

سلام.من بازی را امروز تموم کردم وبعداز اینکه آخرین ماموریت اصلی را رفتم کانر وارد شهر بوستون شد ویک نقشه اومد وازم خواست به اینترنت وصل بشم اما برق ها رفت و وقتی که دوباره برق ها اومد ورفتم داخل بازی اما هر کاری میکنم اون نقشه نمیاد ودر ضمن اینم بگم بازی من کرک شده است ونمیتونم کانکت بشم خوب حالا بی زحمت کمک کنید تا هم بتونم اون نقشه را دوباره بیارم و بگید که چجوری به اینترنت وصل بشم بازیم کرک شده است نمیتونم کمک کنید . در ضمن من عکسی از اون نقشه دارم لینکش را میذارم اینجا تا شما ببینید اینم لینک عکس :http://guides.gamepressure.com/assas...e.asp?ID=17395 فقط لینک را توی مرورگر کپی کنید .با تشکر

---------- نوشته در 12:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:17 PM ارسال شده بود ----------

سلام.من بازی را امروز تموم کردم وبعداز اینکه آخرین ماموریت اصلی را رفتم کانر وارد شهر بوستون شد ویک نقشه اومد وازم خواست به اینترنت وصل بشم اما برق ها رفت و وقتی که دوباره برق ها اومد ورفتم داخل بازی اما هر کاری میکنم اون نقشه نمیاد ودر ضمن اینم بگم بازی من کرک شده است ونمیتونم کانکت بشم خوب حالا بی زحمت کمک کنید تا هم بتونم اون نقشه را دوباره بیارم و بگید که چجوری به اینترنت وصل بشم بازیم کرک شده است نمیتونم کمک کنید . در ضمن من عکسی از اون نقشه دارم لینکش را میذارم اینجا تا شما ببینید اینم لینک عکس :http://guides.gamepressure.com/assas...e.asp?ID=17395 فقط لینک را توی مرورگر کپی کنید .با تشکر
کسی نیست جواب بده؟

---------- نوشته در 12:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:19 PM ارسال شده بود ----------

کسی نیست جواب بده؟

Vampire122

کاربر سایت
Nov 3, 2012
52

---------- نوشته در 12:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:17 PM ارسال شده بود ----------

کسی نیست جواب بده؟

---------- نوشته در 12:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:19 PM ارسال شده بود ----------

کسی نیست جواب بده؟
سلام به همه من یه چند روزی نبودم واقعا ببخشید
خوب شما گفتید این جزو ماموریت های اصلیه یا بعد از تمام مراحل و بعد از سکانس ۱۲ اینو انجام دادید؟

---------- نوشته در 06:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:11 PM ارسال شده بود ----------

من می خواستم ببینم چجوری باید سلاح و لباس خرید
تو نقشه هیچی نیست
یه علامت pound رو نقشه هس مانند عکس زیر از اون جا ها باید بخرید
Generalsstorebostonmapac3.jpg

آخرین ویرایش:

hamed_2000

کاربر سایت
Mar 28, 2011
59
سلام.بعد از تمام مراحل و بعد از سکانس ۱۲ اینو انجام دادم

---------- نوشته در 06:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:24 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 07:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:43 PM ارسال شده بود ----------

سلام. دوست عزیز چرا جواب نمیدی ؟

pedram3001

کاربر سایت
Dec 7, 2012
4
دوستان یه سوال داشتم وقتی میری داخل فروشگاه یا داخل خونه خودش یه کتاب هست که وقتی میری سه ایتم داره که من کلا نمیدونم چکار میکنه بعضی از ایتمهای مثلا مهمات بیشتر رو میشه اضافه کرد ؟؟
بعد یه چیز دیگه که وقتی میری تو منطقه خودکه خونش با اون پیرمرد سیاهه هست روی بعضی از ادمهاش go یا Di و....... نوشته تو نقشه اونا چیه؟

Vampire122

کاربر سایت
Nov 3, 2012
52

---------- نوشته در 06:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:24 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 07:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:43 PM ارسال شده بود ----------

سلام. دوست عزیز چرا جواب نمیدی ؟
سلام شما بعد از این که برق هاتون آمد امتحان کردید سیوتون از کجا اومد؟ قاعدتا باید از همون جا بیاد یا یکم قبل تر متاسفانه من فقط بازی رو تموم کردم و دیگه ماموریت های فرعی رو انجام ندادم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر