راهنمای خرید اسپیکر

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
سلام C3 رو نمی دونم ولی خودم شخصا اینجا مشورت کردم و با توجه به بودجم رفتم یه C2 خریدم یه ماهی میشه خریدم خیلی هم ازش راضیم مثل جون می کوبه...!:biggrin1:

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
961
نام
pedram
سلام C3 رو نمی دونم ولی خودم شخصا اینجا مشورت کردم و با توجه به بودجم رفتم یه C2 خریدم یه ماهی میشه خریدم خیلی هم ازش راضیم مثل جون می کوبه...!:biggrin1:
پس مثل خودمی
واقعا منم از این مدل راضی هستم
گرچه نشده هنوز درست حسابی volume بدم چون با یکم زیاد کردن دیگه محیط عادی نمیمونه :biggrin1:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
آره والا یه دفعه تا ته زیاد کردم ،باس هم بردم تا آخر ، نزدیک بود شیشه در اتاق بشکنه بد جوری می لرزید !
به نظر من ساب ووفرش به درد ماشین می خوره تا خونه!

ehsan0912288

کاربر سایت
Jun 25, 2008
282
نام
Ehsan
برای اتاق این مدل پیشنهاد میشه
Edifier R1900TII
چون تو اتاق خیلی بیس بالا به درد نمیخوره این مدل هم بیس مناسب داره هم کیفیت صدای بالا
البته یه کارت صدا creative مدل 32 بیتی بگیرید دیگه تکمیل میشه
پول اسپیکر با کارت صدا میشه اندازه قیمت C3 که البته Edifier R1900TII خیلی حرفه ای تره

ehsab222

کاربر سایت
Dec 26, 2009
133
من زیاد از اسپکر ها و قیمتشون اطلاع ندارم لطفا ساده منو راهنمایی کنید. من اسپیکری رو میخواهم که صدای خوب باشه و حدود قیمت 30 تا40 تومن باشه هر چی کمتر بهتر البته کاری باشه و از نظر ظاهری هم بد شکل نباشه. در اصل ارزون و کاری و زیبا باشه.

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
من زیاد از اسپکر ها و قیمتشون اطلاع ندارم لطفا ساده منو راهنمایی کنید. من اسپیکری رو میخواهم که صدای خوب باشه و حدود قیمت 30 تا40 تومن باشه هر چی کمتر بهتر البته کاری باشه و از نظر ظاهری هم بد شکل نباشه. در اصل ارزون و کاری و زیبا باشه.
بستگی به نیازت داره ، 2-3 سال پیش من Microlab FC570 را 60ت خریدم و راضیم ازش 2.1CH ! الان با 60 تومان میشه از کریتیو 5.1CH خرید ولی فقط نباید تو تعداد باند ها باشی ...
من این اسپیکر رو از روی تجربه با اسپیکر 300 تومنی رفیقم که (از این بلندا :D) مقایسه کردم تو کیفیت اسپیکر من سرتر بود ولی بیس و بلندی اون بیشتر بود .
البت واسه داشتن یک کیفیت صدای بالا باید حداقل یک کارت صدای 24 بیت خوب داشته باشید .

ehsab222

کاربر سایت
Dec 26, 2009
133
پس الان من باید چی رو انتخاب کنم مدلش رو لطفا برام بنویسید و قیمتش رو اونی که شما هم تایید میکنید باشه چون من از اسپیکر سر در نمی یارم. راستی 30-40 تومنی چیزی نیست که کاری باشه. برای 2-3 سال میخوام حالا همچین کیفیتش عالی نباشه ولی خوب باشه و من همون دو باند برام بسه زیاد تو کار باند نیستم.

S.A.S

کاربر سایت
Jun 25, 2007
557
نام
سپهر
پس الان من باید چی رو انتخاب کنم مدلش رو لطفا برام بنویسید و قیمتش رو اونی که شما هم تایید میکنید باشه چون من از اسپیکر سر در نمی یارم. راستی 30-40 تومنی چیزی نیست که کاری باشه. برای 2-3 سال میخوام حالا همچین کیفیتش عالی نباشه ولی خوب باشه و من همون دو باند برام بسه زیاد تو کار باند نیستم.
http://www.farassoo.com/product/speaker/fms-5636.htm
فراسو فقط همين اسپيکرش خوبه
آمپليفاير هم داره بيسش هم خوبه
فکر کنم 48 تومن پيدا بشه

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
پیشنهاد من Microlab FC570 ه ، شما رو که قطعا راضی میکنه هیچ یک چیزی هم فراتر از انتظارته ،
مطما باش از خریدش پشیمون نمیشی اما قیمت دقیقشو نمیدونم اما باید حدود 50-60 باشه .

Traxex

کاربر سایت
Jun 7, 2010
256
نام
Nima
سلام دوستان من یه اسپیکر 2-1 می خوام بخرم تا 80 تومن خودم نظرم رو Edifire C2
یه راهنمایی بکنین که تو ای قیمت چیزه بهتری پیدا میشه ؟!؟!؟! برای من هم بیس خیلی مهمه هم شفافیت صدا و این چیزا دیگه؟!؟؟!؟
این مدل Edifire E3350 خوبه ؟ به C2 میرسه ؟
فقط خیلی فوریه ممنون:x:x:x

tasnim114

عضو جدید
Aug 19, 2008
198
نام
محمد
سلام من اهواز هستم و کل اهوازو زیر پام گذاشتم تک تک مغازه ها رو گشتم اما هیچکدام اسپیکر c2 نداشتن حتی 4 تا فروشگاه اینترنتی زنگ زدم گفتند تمام کردیم

لطفا چند اسپیکر خوب دیگه تا 90000 تومان بگید بیشتر برای موزیک استفاده میکنم و بعدش بازی . فقط چند تا مدل بگید که قابل پیدا شدن باشه و باس خوبی داشته باشه

اگر امکان داره کسی هم سایتی از نمایندگیش داره لاجتیک یا میکرولب فرقی نداره معرفی کنه یا نمایندگی اگر تو اهواز دارن لطفا معرفی کنید

از چند نفر پرسیم گفتن Creative خوبه نظر شما چیه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر