راهنمای خرید اسپیکر

sadrabaktash

کاربر سایت
Jan 11, 2010
135
نام
Nathan Drake
شرمنده آقایون...می دونم اون بالا نوشته راهنمای خرید اسپیکر ولی راستش راهنمای خرید کارت صدا پیدا نکردم...عذر تقصیر...
کل ماجرا شبیه حکایت اون دوستمونه که یه دکمه پیدا کرد رف براش کت پیدا کنه...منم یه اسپیکر X15 میکرولب هدیه گرفتم که خروجی 5 به یک داره و الان یه گوشه افتاده بلااستفاده...گفتم از شما بپرسم اگه بخوام یه کارت صدا با خروجی 5 به یک بگیرم چی مناسبه...و چن در میاد کل و یوم...با احترامات فائقه!!!

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
سلام دوستان.من یه چند تا راهنمایی لازم دارم!خروجی صدای SPDIFهمون خروجی که با کابل اپتیکال وصل میشه؟حتما باید به سینمای خانگی وصل بشه یا اسپیکری هست که مستقیم این ورودی رو داشته باشه؟من می خوام یه WESTERN DIGITAL LIVE TV بگیرم ولی تو سایتش متوجه نشدم خروجی صداش چه جوریه.میشه مستقیم وصلش کرد به یه اسپیکر 5 تیکه صدای دالبی ازش گرفت؟ببخشید که اینقد زیاد و پراکنده پرسیدم!

shahed-x

کاربر سایت
Feb 9, 2011
97
نام
شاهد
چند روز پیش یه Microlab FC-661 گرفتم 78 تومن پدرم در اومد تا خونه بردمش.تا دو روز جلو بازوهام درد می کرد!قدرت خروجی هر باند 15 وات ووفر هم 24 وات همراه با کنترل از راه دور.فوق العادس.این رو هم می تونین مد نظر داشته باشین.

mehdibkh

کاربر سایت
Jul 23, 2007
377
یه اسپیکر خیلی خوب میخوام تا حدود 55 تومن
N_aggressive%20%284%29.gif

خوشگل-شیک - قوی

آیا تو این رنج قیمت ، قویتر از اسپیکر MICROLAB - LEXUS 2XR هست ؟ یا همینو بگیرم ؟
MICROLAB%20-%20LEXUS%202XR-b.jpg

کدوم از اینا بهتره ؟
Microlab M-700 یا microlab Lexus 2XR

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
سلام دوستان.من یه چند تا راهنمایی لازم دارم!خروجی صدای SPDIFهمون خروجی که با کابل اپتیکال وصل میشه؟حتما باید به سینمای خانگی وصل بشه یا اسپیکری هست که مستقیم این ورودی رو داشته باشه؟من می خوام یه WESTERN DIGITAL LIVE TV بگیرم ولی تو سایتش متوجه نشدم خروجی صداش چه جوریه.میشه مستقیم وصلش کرد به یه اسپیکر 5 تیکه صدای دالبی ازش گرفت؟ببخشید که اینقد زیاد و پراکنده پرسیدم!

WD Live tv خروجي اپتيكال داره... اينم عكيش:
wd-tv-live.jpg

اگه بخواي اسپيكر با ورودي اپتيكال بگيري، قيمت‌هاشون خيلي بالاست! اين يكي از نمونه‌هاي موجود تو ايرانه:
http://www.rayansaba.com/index.php?productID=1092

پيشنهاد منو بخواي... ميگم اين سينماي خانگي رو بگير:
http://www.panasonic.com.my/web/pid/9296/Spec
هم قيمتش مناسبه و هم نيازت رو بر طرف ميكنه. اينم لينكه قيمت:
http://www.orado.com/item-پاناسونیک-Panasonic-سینمای-خانگی-مدل-SC-PT85-i/11291

Good Luck Dude ;)

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
سلام به همگی.اگه راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم.یه اسپیکر میخوام در حدود قیمت 150 یا 160.بسیار توپ باشه.میخوام سورند سوند و دالبی داشته باشه و خیلی کیفیت داشته باشه.دمتون گرم.فوریه

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
سلام به همگی.اگه راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم.یه اسپیکر میخوام در حدود قیمت 150 یا 160.بسیار توپ باشه.میخوام سورند سوند و دالبی داشته باشه و خیلی کیفیت داشته باشه.دمتون گرم.فوریه
کسی نبود کمک کنه؟لطفا راهنمایی کنید

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437

اسپیکر لاجیتک 5.1 (گارانتی آواژنگ):

Z-506 حدود قیمت 125

X-540 حدود قیمت 140 (البته تولیدش تمام شده و ممکنه گیر نیاد)

آخرین ویرایش:

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام دوستان
بنده هم بعد از امتحان کردن چند تا اسپیکر خوب بالاخره یه Edifier M3310 برداشتم میزان شفافیت صداش عالیه دوستان در نظرداشته باشند که این مدل هم خیلی عالیه و هم مناسب (75 ت) و هم خوش تیپه

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
دوستان بهترین و با کیفیت ترین Speaker مدل هاشو میشه بهم معرفی کنین ؟ میخوام یه چیزی بگیرم که از شنیدن صدایی که به گوش میرسه واقعا لذت ببرم . نهایت کیفیت . شفافیت و بیس بالا . قیمت مهم نیست .
مرسی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر