راهنمای خرید اسپیکر

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
2 تا اسپیکر خیلی خوب توی رنج قیمت 200 تومن:

Altec Lansing MX5021
425x301alteclansingMX5021.jpg

Creative T40
AAAADO0Glj4AAAAAAJrmFA.jpg

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
سلام...اگه میشه منو راهنمایی کنید برای خرید ....من دو مدل مد نظرم هست ...یکی
edifier m3500 و یکی دیگه creative t6100 قیمت هر دو هم که گرفتم تقریبا 95000 تومن بود...من استفاده اولم برای فیلم هستش و دوم xbox360..... البته چون بلندگوی 5.1 میخواستم و تا 100000 تومن این دو تا رو انتخاب کردم...حالا موندم کدوم رو بگیرم...البته مدل edifier رو که دیدم کنترل هم داشت ولی اون برام مهم نیست.....اگه میشه راهنماییم کنید....ضمنا تو تاپیک بچه های xbox که می خوندم یکی همین مدل t6100 رو خریده بود ولی چون کارت صداش ورودی اپتیکال نداشت نمیتونست از ایکس باکسش صدای دالبی بگیره...اگه میشه یک کارت صدا با ورودی اپتیکال هم بگین ( البته حدود قیمت 30 40 تومن و مارک creative بهتره.. ) یه دنیا ممنون میشم...

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
سلام...اگه میشه منو راهنمایی کنید برای خرید ....من دو مدل مد نظرم هست ...یکی
edifier m3500 و یکی دیگه creative t6100 قیمت هر دو هم که گرفتم تقریبا 95000 تومن بود...من استفاده اولم برای فیلم هستش و دوم xbox360..... البته چون بلندگوی 5.1 میخواستم و تا 100000 تومن این دو تا رو انتخاب کردم...حالا موندم کدوم رو بگیرم...البته مدل edifier رو که دیدم کنترل هم داشت ولی اون برام مهم نیست.....اگه میشه راهنماییم کنید....ضمنا تو تاپیک بچه های xbox که می خوندم یکی همین مدل t6100 رو خریده بود ولی چون کارت صداش ورودی اپتیکال نداشت نمیتونست از ایکس باکسش صدای دالبی بگیره...اگه میشه یک کارت صدا با ورودی اپتیکال هم بگین ( البته حدود قیمت 30 40 تومن و مارک creative بهتره.. ) یه دنیا ممنون میشم...
من خودم همین کریتیو مدل t6100 رو دارم خیلی هم راضیم واسه فیلمو اهنگ فوق العادست کارت صدا هم من گرونتر خریدم نمیدونم تو این رنج قیمت چه چیزایی هست

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
من خودم همین کریتیو مدل t6100 رو دارم خیلی هم راضیم واسه فیلمو اهنگ فوق العادست کارت صدا هم من گرونتر خریدم نمیدونم تو این رنج قیمت چه چیزایی هست
پس اگه میشه یک کارت صدای خوب هم بگین گرونتر هم بود اشکالی نداره...ممنون

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
سلام....فکر کنم خراب کردم....من همون t6100 رو گرفتم....ولی کارت صدا رو این مدل گرفتم
http://asia.creative.com/products/product.asp?category=1&subcategory=873&product=17751&listby=
creative surround x-fi 5.1 که روش هم optical in نداشت....حالا برای صدای xbox چیکار کنم؟
خداااااااااااااااا.......کمک کنین...

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
سلام....فکر کنم خراب کردم....من همون t6100 رو گرفتم....ولی کارت صدا رو این مدل گرفتم
http://asia.creative.com/products/product.asp?category=1&subcategory=873&product=17751&listby=
creative surround x-fi 5.1 که روش هم optical in نداشت....حالا برای صدای xbox چیکار کنم؟
خداااااااااااااااا.......کمک کنین...
دوست عزیز شما به جای این همه هزینه برای کارت صوتی یک اسپیکر با ورودی اپتیکال میگرفتید
کارت صوتی خود کامپیوتر هم که خروجی 5.1 کواکسیال داره میشد هم ایکس باکس و هم کامپیوتر رو وصل کرد بهش
کارت صوتی که ورودی اپتیکال داشته باشه فکر میکنم قیمت های خیلی بالایی داشته باشه

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
الان هیچ کاری نمیشه کرد یعنی؟ هیچ تبدیلی چیزی نداره؟ این کارت صدام optical out داره ها....اگه راهی هست بگین ...ممنون
نه هیچ راهی نیست چون Xbox فقط برای صدای دالبی خروجی اپتیکال و HDMI داره اسپیکری و کارت صوتی که شما دارید هیچ کدوم از این ورودی ها رو نداره

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
خواهش میکنم
بله 5.1 های توی این رنج قیمت خیلی معمولی هستند و اگه به صدای 5.1 نیاز نداشته باشید خردیشون زیاد منطقی نیست، البته کارت های صدای آنبورد هم خوب هستند مشکلی نداره ولی برای کسی که صدای 24 بیت بخواد و کمترین سیگنال تو نویز بهتره که دنبال کارت های صدای حرفه ای بره

نه اسپیکر های C1 از نوع فلت هست ولی C2 باکس چوبی داره که خوب مشخصاً باید صدای جالبتری داشته باشه
خوب این مدل C2 که نیست تو بازار اصلا :confused:
میگن از شرکتش دیگه عرضه نمیشه

کسی جایی سراغ نداره داشته باشه ؟
این همه Review خودن و video review دیدم ازش حالا باید یکی دیگه انتخاب کنم :confused:

تا 80 چی پیشنهاد میدین ؟ که حتما remote بی سیم داشته باشه تنظیم bass داشته باشه و جک برای headphone

bass قوی هم داشته باشه

Ninja_Vahshi

کاربر سایت
Jan 21, 2008
223
سلام.
پس از کش و قوس های فراوان در طی این دو ماه آخرسر نتونستم یه اسپیکر بخرم.حالا که تو این دو سه روزه میخوام حتما بخرم یکی میشه بگه تو رنج قیمت 70 80 تومن چی خوبه؟
بعدش Logitech X230 خوبه یا Creative M3100 ؟
ممنون پیشاپیش.

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
سلام.
پس از کش و قوس های فراوان در طی این دو ماه آخرسر نتونستم یه اسپیکر بخرم.حالا که تو این دو سه روزه میخوام حتما بخرم یکی میشه بگه تو رنج قیمت 70 80 تومن چی خوبه؟
بعدش Logitech X230 خوبه یا Creative M3100 ؟
ممنون پیشاپیش.
خوب دوست عزیز در این مورد که تو همین تاپیک بحث شده نیاز به توضیح دوباره نیست همین تاپیک رو یکبار دیگه بخونید از اول
در مورد اون دو مدل لوجیتک و کریتیو هر دو برند خیلی خوبی هستند و صدای خوبی دارند دیگه به خودتون بستگی داره کدوم رو بگیرید بین این 2 مدل هم فکر کنم قدرت لوجیتک بیشتره

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
خوب این مدل C2 که نیست تو بازار اصلا :confused:
میگن از شرکتش دیگه عرضه نمیشه

کسی جایی سراغ نداره داشته باشه ؟
خوب دوستان اگه کسی مثل من دنبال این 3 مدل فوق العاده از edifier هست
نمایندگیش 3 روز پیش دوباره اورده با این قیمت

c1 = 67000
c2 = 88000
c3 = 165000

گفتم بزارم برای دوستانی که ممکنه دنبالش باشن

Ninja_Vahshi

کاربر سایت
Jan 21, 2008
223
بازم سلام؟
من که کلا از خریدن Loitech X-230 نا امید شدم.حالا میخوام بدونم تو این 3 مدل به ترتیب کدوما خوبن؟با تشکر.

Edifier M3300
Edifier E3350
Edifier R1900TII

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر