راهنمایی : Xbox 360 بخرم یا Ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
الان با توجه به سرمای فصلی ، خرید 360 برای گرم کردن منزل بشدت توصیه میشه !
302.gif

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
راستش من میخوام یه360 بگیرم
ولی میترسم چون اصلا اعصاب خراب شدن کنسول رو ندارم
میخوام مدلcore بگیرم با یه کولر:laughing:
اینجوری بازم مشکل پیدا میکنه؟؟؟؟؟؟؟
فقط میخوام بازیهای انحصاری و خوبشو از دست ندم که کمم نیستن
علارغم نفرتم از مایکرو این کارو میکنم چون یه بازیخورم:laughing: و طرفداری و بهتر بگم فن بوی بازی بنظرم کار احمقانه ایه
علاقه ام به ps3هم دلیلش فقط اینه که من با ps oneشروع کردم ps2و.... pspو... در اینده هم البتهps3
ویه حس خوبی به خانواده PSدارم

ممنون میشم اگه کمکم کنید

مرسی

SS_Schutzstaffel

کاربر سایت
Oct 11, 2007
193
راستش من میخوام یه360 بگیرم ولی میترسم چون اصلا اعصاب خراب شدن کنسول رو ندارم
جناب kiya, لطفا یه سر به این تاپیک بزنید: از کار افتادن لنز PS3
ببخشیدا ولی اگه با همچین تفکری قصد کنسول خریدن دارین , بهتره نخرین!! چون ممکن خراب بشن (حالا میخواد 360 باشه. میخواد Ps3 باشه) خوده آدمش خطا میکنه چه برسه به چیزی که میسازه!!
میخوام مدلcore بگیرم با یه کولر:laughing:
والا همسایه من همون مدلcore رو نزدیک 1 ساله که داره , بدونه فن! تا الانم که اوووخ نگفته
19.gif

اینجوری بازم مشکل پیدا میکنه؟؟؟؟؟؟؟
معرفی روشهای Cooling

حالا چرا core؟ " Elite یا Halo بگیر حالش رو ببر! " (وضعیت Halo رو نمیدونم ولی Elite رو 6 تا از دوستام دارن , همشون سالمه!)
علاقه ام به ps3هم دلیلش فقط اینه که من با ps oneشروع کردم ps2و.... pspو... در اینده هم البتهps3
ویه حس خوبی به خانواده PSدارم
1. شما اگه پول بازی بالای 60 تومن! رو داری که بسم الله
2. اگه حالت از تاخیر خوردن تاریخ انتشار بعضی از بازی هاش "اول یکی دو ماه بعد یه هو شیش هفت ماه
102.gif
بهم نمیخوره... پس بخرش دیگه...
3. کلا هر دو کنسول حرف ندارن و تنها مشکلشون به نظر من بازی های انحصاریشون هست...
میدونی دیگه مثلا اگه Ps3 بگیری چندتا از عنوان های 360 رو از دست میدی و اگه 360 بگیری چندتا از عنوان های Ps3 رو از دست میدی!
4. به نظر من درست نیست بخاطر خراب شدن یا نشدن تغییر عقیده بدی... (معمولا وقتی چیزی رو دوست داری مثلا کنسول میخریش... چه خراب بشه چه نشه)

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
302.gif

حداقلش بهونه ای واسه خریدنشه . بعلاوه بازیهای 5 هزار تومنیش نه بازیهای 100000 تومنی ;)

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
بعلاوه بازیهای 5 هزار تومنیش نه بازیهای 100000 تومنی
بعلاوه بازیهاش دزدی نیست
302.gif

PC FULL

کاربر سایت
Jun 30, 2007
62
نام
عباس
آقایون و شاید خانومها
با توجه به مشکلات این دو کنسول باید یه چیز بهتون بگم که :
فقط و فقط PC :cheesygri

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
جناب kiya, لطفا یه سر به این تاپیک بزنید: از کار افتادن لنز PS3
ببخشیدا ولی اگه با همچین تفکری قصد کنسول خریدن دارین , بهتره نخرین!! چون ممکن خراب بشن (حالا میخواد 360 باشه. میخواد Ps3 باشه) خوده آدمش خطا میکنه چه برسه به چیزی که میسازه!!
والا همسایه من همون مدلcore رو نزدیک 1 ساله که داره , بدونه فن! تا الانم که اوووخ نگفته
19.gif

معرفی روشهای Cooling

حالا چرا core؟ " Elite یا Halo بگیر حالش رو ببر! " (وضعیت Halo رو نمیدونم ولی Elite رو 6 تا از دوستام دارن , همشون سالمه!)
1. شما اگه پول بازی بالای 60 تومن! رو داری که بسم الله
2. اگه حالت از تاخیر خوردن تاریخ انتشار بعضی از بازی هاش "اول یکی دو ماه بعد یه هو شیش هفت ماه
102.gif
بهم نمیخوره... پس بخرش دیگه...
3. کلا هر دو کنسول حرف ندارن و تنها مشکلشون به نظر من بازی های انحصاریشون هست...
میدونی دیگه مثلا اگه Ps3 بگیری چندتا از عنوان های 360 رو از دست میدی و اگه 360 بگیری چندتا از عنوان های Ps3 رو از دست میدی!
4. به نظر من درست نیست بخاطر خراب شدن یا نشدن تغییر عقیده بدی... (معمولا وقتی چیزی رو دوست داری مثلا کنسول میخریش... چه خراب بشه چه نشه)

فرمایش شما درسته
ولی از شانس شما هر دسگاهیکه دیدی سالم بوده و سالم مونده
در حالیکه امار چیز دیگه ای میگه
من نگفتم ps3خراب نمیشه اصلا مگه ممکنه وسیله الکترونیکی خراب نشه:cheesygri
خیلی ها همین ps2و pspکه کاملا جا افتاده ییهویی خراب میشه:laughing:
در مورد core بودنش فقط میخوام360 باشه
گفتم که فقط برای بازیاش
حتی اگه میشد مموریشم نمیگرفتم ولی نمیشه انگار
من ادم با سلیقه ای هستم 2 وps oneرو ببینید انگار الان از پلمب خارج شده:cheesygri
منظورم اینه که اگه نکاتی باشه که باید رعایت کنم تا مشکلی پیش نیاد بگین(لطفا)
احتمالا هیچ وقت مشکل پیدا نکنه

مرسی

Matata

کاربر سایت
Dec 27, 2007
2
دوستان من می خوام طی روزهای آتی یک کنسول بین این 3 کنسول انتخاب کرده و بخرم، خودم کلا با پلی استیشن حال می کنم اما با توجه به این که بازی های کپی شده اش موجود نیست مردد شدم!
می خواستم راهنمایی کنید الان قیمت این 3 دستگاه در تهران حدودا چنده و این که به نظر شما کدوم رو بخرم بهتره؟
در انتها آیا بازی های پلی استیشن 3 کپی خواهند شد یا نه..!! کسی اطلاعاتی نداره؟

خیلی خیلی ممنون میشم...:love:

Matata

کاربر سایت
Dec 27, 2007
2
بابا فردا دارم میرم بخرم، توضیحی ندارین بدین..؟! :biggrin1:

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
بابا فردا دارم میرم بخرم، توضیحی ندارین بدین..؟! :biggrin1:
ببین در مورد کپی خور شدن خدا میدونه اگر پوله بازی های 70-80 هزار تومنی داری تو خرید 3 شک نکن اما اگه این قدر پول نداری یه 360 به فکر تعویض بازی های 3 هم نباش چون جونه ادم برا یه بازی بالا میاد بازی هم اگه جدید باشه تا 2 هفته اول بالایه 100 تومنه همین ac 2 ماهه اومده هنوز رو 70-80 پس اگر پولش رو نداری 360 بخر خودت رو خلاص کن :-"

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
دوستان سلام
من این صحبتهام رو در چند پست زدم تا بتونم کمکی به دوستان کرده باشم
خدا رو شکر ادم تعصبی نیستم که بخوام از روی تعصب نظری بدم چیزهایی که میگم حاصل تجربه من هست و چیزهایی که دیدم امیدوارم کمکی به دوستان کرده باشم
راستش من خوره بازی هستم و علاقه شدیدی هم به پلی استیشن 3 دارم و توی این چند مدت خیلی دو دل بودم که کامپیوتر بگیرم یا پلی استیشن 3 یا ایکس باکس 360 اما امروز 2 تا بازی خوب برای کامپیوتر یکی از اقوام گرفتم به نامهای Virtual Tennis 3 و Call of Duty 4 که چیزهای تازه ای رو به عینه دیدم و تجربه کردم که خیلی برام مفید بود
خلاصه با مطالبی که خوندم و چیزهایی که از نزدیک دیدم حاصل اون رو در نوشته های پایین میارم
من ابتدا نظرم رو ایکس باکس 360 بود چون هم قیمت خوب داشت هم قیمت مناسب بازیهاش
ولی دیدم امار مشکلات دستگاه این کنسول حداقل در همین سایت بازی سنتر خیلی بالاست
به گفته یکی از دوستان حرف جالبی زد اون میگفت : 360 مثل تخم مرغ شانسی هست اگر شانست خوب هست برو بگیر در غیر اینصورت خیر نگیر منظور اینه که این کنسول هر چقدر هم خوب باشه ریسک خریدش بالاست اما قیمت بازیهاش که حدود 7 تومن هست عالی هست
خلاصه این خرید از لیست من خارج شد چون هم ریسک بالایی هست ادم کنسول میخره که بازی کنه نه اینکه بزاره کنج اتاق اخه یکی از دوستان میگفت با روزی 2 ساعت چند سال عمر میکنه من در جوابش میگم بارها شده با پلی استیشن 2 تا 10 ساعت مدام بازی کردیم ولی اخ نگفته چه برسه به ارور معروف 3 چراغ قرمز
خلاصه این یک انتخاب اینده نگر نیست در مقایسه با کنسول سونی و کامپیوتر
حالا میرسیم به 2 انتخاب یعنی سونی و کامپیوتر
من چند ماهی هست که اطلاعات خیلی فنی در مورد پلی استیشن 3 جمع کرده ام و از دوستان زیادی در همین سایت کمک گرفتم خلاصه اینکه همه اونها از کنسولشون راضی بودن و جالبیه بدونید که اکثر اونها هم 360 داشته و هم کامپیوتر ولی از نظر جذابیت و امکانات پلی3 رو برتر میدونستن اما همه اونها به یک نکته مشترک اشاره کردن و اون قیمت بالای بازی
ببینید دوستان درست هست که پلی3 بازیهای خوب و با گرافیکی داره ولی برای دیدن یک بازی خوب شما به یک ال سی دی اچ دی هم نیاز دارید که حدود 1 میلیون هم اون میشه یعنی سر هم حدود 2 میلیون باید بدی تا از کل قدرت سونی استفاده کنی البته بدون ال سی دی هم خوبه ولی اینجوری عالی میشه
ببینید دوستان تا دیروز من هر جایی که میرفتم میگفتند که این بازیهای جدید که برای کامپیوتر میاد نیاز به قدرت خیلی بالای سیستم شما داره
یعنی با سیستمهای 700 و 800 هزار تومنی به سختی بتونی بازیشون کنی ولی این رو از صمیم قلب میگم که همه اون ها چرت و پرت محض میگن با همین سیستمهای خوب روز نه قیمت بالا هم میشه این بازیها رو اجرا کرد اون هم با کیفیت عالی و روان
من امروز برای یکی از اقوام همون 2 بازی رو که در بالا گفتم رو نصب کردم و دل رو به دریا زدم چون دوستانی میگفتن که روی اون سیستم مشکل خواهد داشت و باید حتما گرافیک عالی و رم بالای 2 گیگ و خلاصه سیستم یک میلیونی داشته باشی تازه با گیر بازی کنی
سی پی یو 3000 و رم 1 گیگ و گرافیک 512 Real این مال اقوام ما هست
خلاصه گفتم بزار بگیرم تا با چشم خودم ببینم بازی رو نصب کردم تنیس اون واقعا گرافیک عالی داره و گیم پلی هم عالی هست و خیلی بازی طبیعی هست و روی ال سی دی اون که سامسونگ هست تصویر خیلی زیبا هست و به نوعی من شوکه شدم اول از اینکه بازی رو اجرا کردم و روان و دوم از گرافیک عالی
بازی کال او دیوتی هم نصب شد و داخل بازی رفتیم و گرافیک روی 800 در 600 بسیار روان و تصویر هم عالی بود البته 1024 رو تست نکردم
اینها رو گفتم که بدونید با کامپیوتر هم میشه این بازیهای جدید رو گرفت و حالش رو برد
من تا دیروز نظرم رو کنسول سونی بود ولی امروز که این بازیهای یاد شده رو از نزدیک دیدم یه جورایی باز هم سر دوراهی قرار گرفتم
الان که با خودم حساب و کتاب میکنم میبینم که ادم بیاد و حدود 800 تا 900 یا 100 تومن بالا و پایین بده میتونه یه سیستم خوب و به روز جمع کنی و بازیهای جدید و خوب رو با قیمت 2 هزار تومن بگیره و از اون لذت ببره
بر فرض هم اگر سالی یکبار هم نیاز به ارتقای سیستم باشه باز پول یکی دو بازی سونی نمیشه
شما با پول 70 هزار تومن میتونی حداقل 30 تا بازی خوب بگیری که پول یک بازی سونی نمیشه
فکرش رو بکن 70 هزار تومن دادی و بازی هم یک هفته نکشیده تموم میشه و ............
من امروز گرافیک کال او دیوتی رو که روی این سیستم فوق دیدم انصافا لذت بردم هم گرافیک و هم گیم پلی خوب و هم روانی بازی به عینه دیدم که این بازی ها هم روی این کامپیوترهای روز نه کامپیوترهای یک میلیونی و بالاتر هم به خوبی اجرا میشن
جالبه یکی از دوستام میگفت حتما باید گرافیک 150 هزار تومنی داشته باشی تا بتونی اجرا کنی
ما حصل این مطلب دراز اینه که کامپیوتر به نظر من هنوز زنده هست و باز هم پا به پای کنسول میاد
و انطوری که دوستان تو سرش میزنند نیست
شاید دوستی هزینه بازی براش مهم نباشه یا دوستی براش همین بازیهای انحصاری بس باشه که من توصیه میکنم کنسول سونی بگیره ولی اگر واقعا عاشق بازی هستیم و قیمت مناسب هم مدنظر باشه همین کامپیوتر هم مناسب هست این رو از روی تعصب نمیگم بلکه عین واقعیت هست چون به چشم خودم دیده ام که بین اون بازی که روی 360 روی ال سی دی توشیبا دیدم با این بازی که روی این سیستم و ال سی دی سامسونگ 17 دیدم انصافا فرقی ندیدم و میتونم بگم که گرافیکی که من امروز از کال او دیوتی 4 دیدم در حد گرافیک گرز او وار بود به عبارتی کامپیوتر هم میتونه به شما گرافیک خوب بده ضمن اینکه کارایی بیشتر و اصطهلاک کمتری هم داره
در کل اگر نظر من رو بخواهید هر کس با توجه به بودجه مالی و سلیقه شخصی که داره بره و یکی از این کنسول ها رو بگیره ولی از بین 3 کنسول من میگم ابتدا کامپیوتر و بعد سونی
یه نکته رو هم اخر بگم شاید بد نباشه
ببینید دوستان یه خوبی که پلی استیشن یا کلا کنسولها دارن اینه که شما پشت تلویزیون میشینی و بازی رو نگاه میکنی که این یه لذت خاصی داره ضمن اینکه کیفیت تلویزیون خصوصا اگر اچ دی باشه کیفیت خوبی خواهی داشت چون هم بزرگتر هست این باعث میشه قشنگتر به نظر برسه در حالیکه چون مونیتور معمولا 17 یا 20 هست یه جورایی کوچک و با کیفیت کمتر کلا بازی روی کنسول خیلی روان تر از کامپیوتر هست
ولی باید قبول کنیم که بازیهایی هم هستند که روی کنسول جواب نمیدن مثل بازیهای استراتژیک و بازیهای اکشن که روی کامپیوتر راحتتر هستند و تنوع بازیها روی اون بیشتر از کنسول هست
مثلا همین بازی انحصاری ایکس باکس به نام گرز او وار برای کامپیوتر هم اومد یا رزیدنت اویل 4 که برای کامپیوتر اومد اینها نشون دهنده قدرت کامپیوتر هست
مطلب خیلی طولانی شد ولی اینها رو گفتم تا دوستان از روی تعصب و اینکه حالا چون این مال مایکروسافته یا مال سونیه نرن و کنسول بگیرن یه خورده با فکر و منطق و بررسی همه جوانب یه انتخاب خوب داشته باشن
به نظر من توی این قضیه مسئله مالی حرف اول رو میزنه به قول یکی از دوستانم میگفت که کنسول سونی گرفتم ولی فقط 2 تا بازی تا به حال گرفتم چون هدف ما از گرفتن کنسول بازی هست
فقط در اخر بگم که من اصلا روی ایکس باکس سرمایه گذاری نمیکنم چون اکثر بازیهاش برای کامپیوتر میاد و امده مثل گرز او وار و اگر مشکل تهیه بازی سونی رو نداشته باشم بدون شک و تردید یک پلی استیشن 3 میگیرم چون نمیشه به راحتی از کنار گران توریسمو یا گاد او وار گذشت ولی باید قبول کرد که تهیه بازی هاش خیلی سنگین در میاد
امیدوارم که دوستان انتخاب خوبی داشته باشن
یک نکته هم اخر بگم شاید بد نباشه
دوستان اگر 100 سال هم تحقیق بکنی در مورد چیزی باز هم در موقع خرید و در لحظه اخر
اون قلب و دلت هست که حرف اخر رو میزنم
این رو از این جهت گفتم که اگر هم بیان بگن کامپیوتر خوبه ولی باز هم دوستانی هستند که عشق سونی و مایکرو رو دارند و ..........
این اتفاق برای من رخ داده زمانی که بعد از 1 سال تحقیق در مورد ال سی دی برای خرید سامسونگ رفتم ولی با ال سی دی براویا به خونه برگشتم هر چند از این خریدم ناراحت هم نیستم و راضی به رضای خدا
هر چی خدا بخواد همون میشه تحقیق و بررسی و این ور و اون ور زدن همه خواست خدا هست و هر چی قسمت طرف باشه نصیب اون میشه فقط باید دل رو به دریا زد و زمان رو از دست نداد و از امکانات این دنیا در اون حدی که در وتان ما هست استفاده کرد نه افراط و نه تفریط
والسلام

mohammad20

کاربر سایت
Aug 26, 2006
398
دوست عزیز ممنون که زحمت کشیدین و این متنو نوشتین ولی بعضی جاهای حرفاتون ایراد داره
مثلا گفتین که میشه سالی با پول 2 تا بازی سونی سیستم رو ارتقا داد اخه ببینید ارتقا داریم تا ارتقا اگه کسی بخواد یه رم اضافه کنه درسته ولی اگه سیستمش قدیمی باشه و مجبور بشه کل سیستمو ارتقا بده ایا به نظرتون بازم میصرفه pc بگیره؟
دوم اینکه ایا به نظرتون یه سیستم چقدر عمرشه؟ شاید بگین کمه ولی ارتقاش میدم ولی مطمئن باشین ارتقا دادنم پول زیادی میخواد فرض کنین بخواهین vga رو ارتقا بدین اول باید اون قبلی رو به یه قیمتی که معلوم نیست چقدر باشه بفروشین بعد یه vga جدید بگیرین
نکته بعدی درباره این بازی call of duty که اشاره کردین من فکر نمیکنم اگه شما رزولوشن رو روی 1024 بزارین باز هم بتونین بازی رو روون اجرا کنین (البته در اون که این جور بازی ها رو pc بیشتر حال میده شکی نیست)
در کل باید میخوام بگم اگه مشکل بازی کنسول ps3 نبود مطمئن باشین از نظر قیمت بسیار بهتر از pc میشه و بیشتر میصرفه 360 هم که الان جای خودشو داره و میتونم بگم اقتصادی ترین وسیله بازی هست و البته شاید بهترین

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
دوستان این هم چند تا از نظرات کوتاه دوستان
جملات رو با فاصله نوشتم که هر جمله مربوط به شخصی هست

از من می شنوی ارتقا بده

Ps3 بگیر ضرر نمیکنی.

بابا خب معلومه ... اگه مي خواي بازي كني و يه مديا سنتر خوب داشته باشي بايد Ps3 بخري و اگه مي خواهي از كامپيوترت براب كارهاي نرم افزاري استفاده كني بايد Pc بخري....

دوتاش خوب نيست
يه 360 بگير 3 سال حال كن

آره بابا يه 360 بگير مطمئن باش از pc و ps3 بيشتر ازش راضي خواهي بود...
موفق باشيد...

اگه بازی ارزون و کیفیت بالا می خوای pc اما اگه راحتی میخوای که پای tv دراز بکشی ps3

PS3 + PC =LOVE

ببین در مورد کپی خور شدن خدا میدونه اگر پوله بازی های 70-80 هزار تومنی داری تو خرید 3 شک نکن اما اگه این قدر پول نداری یه 360 به فکر تعویض بازی های 3 هم نباش چون جونه ادم برا یه بازی بالا میاد بازی هم اگه جدید باشه تا 2 هفته اول بالایه 100 تومنه همین ac 2 ماهه اومده هنوز رو 70-80 پس اگر پولش رو نداری 360 بخر خودت رو خلاص کن

آقایون و شاید خانومها
با توجه به مشکلات این دو کنسول باید یه چیز بهتون بگم که :
فقط و فقط PC

Only PC & Gears Of War

سیستمتو ارتقاع بدی بهتره چون الان بیشتر بازی هایی که برای ps3 و Xbox360 میاد بیشترشون هم برای کامپیوتر ساخته میشه . حالا من دخالتی نمی کنم هر کاری که می خواهی بکنی بکن.

درود
اگه 500 تومن بودجه دارین وهدفتون بازی هست حتما 360 بگیرین که کلی بازی منتظرتونه

مطالب رو خوندید خلاصه خیلی تناقض در جملات هست ولی اون چیزی که معلومه برای صرفا بازی 360 مناسبتر هست یه خورده جلوتر که بریم کامپیوتر علاوه بر بازی کارایی های دیگری هم داره و در نهایت پلی3 که صرفا برای بازی خالی مناسب نیست حداقل از لحاظ مادی مگر اینکه دنبال دیگر امکانات اون بود مثل PS3 Home یا PS3 Network و قضیه دانلود و لینوکس و در نهایت دیدن شبکه های ماهواره ای با اون که ..........

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
مرسی دوست عزیز از نظرت
خوب انصافا شما هم به نکات مثبتی اشاره کردی
من گرافیکی که امروز از کال او دیوتی با رزولوشن 800 در 600 روی این سیستم به روز دیدم البته شاید سیستم حرفه ای نباشه چون گرافیک اون 512 ریل هست ولی انصافا گرافیک برام قابل قبول و به نوعی فوق تصور بود نه اینکه بترکونه ولی گرافیک خیلی خوب و وانی از اون دیدم
حالا چه برسه به اینکه روی 1024 باشه اون رو هم تست میکنم و نتیجه اون رو میگم در روزهای اینده
درسته 360 قیمت مناسبی داره و برای بازی واقعا مناسب هست ولی من هنوز از ریسک بالای اون میترسم والا شاید تا حالا یکی گرفته بودم
بازم میگم اگر بگن 360 بهتره یا سونی از جهات کلی میگم سونی ولی اگر بگن صرفا برای بازی میگم 360 به خاطر قیمت مناسب بازی در ایران والا اگر در اروپا بودیم بازم میگفتم سونی
چون اونجا دیگه کپی و این حرفها نیست
من تا دیروز فکر میکردم تو خواب و عمرا بتونم این کال او دیوتی و تنیس رو روی این سیستم دوستم اجرا کنم ولی وقتی امروز این دو بازی رو نصب کردم از گرافیک اون ها شوکه شدم انصافا گرافیک عالی و روون اجرا شد
تا جایی که حتی تو فکر خرید بازی کرایسیس هم افتادم هر چند فکر نکنم این یکی رو دیگه اجرا کنه چون میگن خدای گرافیکه و سنگین ترین بازی ولی باز هم هنوز شک دارم و میخوام به عینه این کار رو ببینم که شدنی هست یا نه
من بازی تنیسی که گفتم رو روی ال سی دی توشیبای یکی از دوستان اون هم با 360 دیدم از نزدیک ولی باور کن گرافیک این تنیس روی این کامپیوتر در حالت عادی چیزی کم نداره از اون و بهتر هم هست
خلاصه کامپیوتر حداقل 3 تا 5 سال عمر مفید داره
این حرفها که دوستان میگن تا 2 سال دیگه باید ارتقا بدی همش چرته
شما الان داری بهترین گرافیک رو میخری حدود 80 خوب 3 سال دیگه هم بهترین همون 80 هست دیگه
من که سیستم خودم که 1800 سی پی یوی اون هست مال 5 سال پیش هست برای ارتقا بردم گفت با حدود 300 تا 250 میشه اون رو به سیستم روز ارتقا داد
درسته ادم میتونه با 500 تومن هم ارتقا داد ولی اون 300 تا 200 هم کار خیلی ها رو راه میندازه
بگذر از بچه مایه دارها حساب اونها جداست
امروز تو مغازه برای خرید بازی بودم یه پسر مایه دار اومد برای خرید اصلا نمیدونست دنبال چه بازی هست و چه بازی خوب هست هر چی مغازه دار میگفت مدال افتخار ایربون یا کال او دیوتی 4 یا کرایسیس خودش نمیدونست دنبال چه بازی هست و....... منظورم اینه که اون با اون سیستم قوی که داشت کال او دیوتی رو نگرفت ولی من با این سیستم که مال پاییز هست الان به راحتی اون بازی رو اجرا کردم
همین که بازی اجرا میشه و در حد گرافیک خوب هست برای من بس هست
درسته اگر گرافیک بهتری بود تصویر بهتری هم میداد ولی اینکه میگفتن برای این بازیها باید 1 میلیون خرج کرد همش چرت هستبا 700 تومن هم میشه این بازیها رو اجرا کرد اونم خوبش تازه گفتم 700 منظورم با ال سی دی هست
دوست عزیز به نظر من عمر کامپیوتر زمانی تموم میشه که سی پی یو یا مادر بورد یا گرافیکش بسوزه والا عمر این وسیله با این کارهایی که ما ازش میکشیم تمومی نداره
تازه سیستمهای امروزی که قویترند بدون شک عمر بیشتری هم دارن
در پایان صحبتهاتون هم گفتید که اگر مشکل قیمت بازیهای سونی نباشه اون بهتره
اصلا تمام صحبتهایی که ما میکنیم هم همینه اگر بر فرض مثال قیمت بازی سونی 2 هزار تومن بود مطمئن باش من میگفتم سونی بهتره نه کامپیوتر
همونطوری که الان میگم برای بازی یک پلی استیشن 2 خیلی بهتر از یک کامپیوتر معمولی مثل کامپیوتری که خودم دارم هست ولی الان مسئله اصلی قیمت هست والا شک نکن سونی یه چیز دیگری هست و غولی در کنسولها
باز هم از اینکه نظرت رو گفتی ممنونم
توی این سایت متاسفانه طرفداران 3 حزب 360 و سونی و پی سی متاسفانه خیلی به هم توهین میکنن ولی باید این نکته رو توجه کرد که اساس کمک به دیگران باشه نه گمراه کردن دیگران
در یک جایی دوستی میاد میگه کیفیت کنسول 360 بهتره و 10 نفری ازش تشکر میکنن ولی در جایی دوستی که میاد و میگه من هر دو کنسول رو دارم و گرافیک پلی بهتره حتی یک نفر هم ازش تشکر نمیکنه
این هست که نشون میده طرفداران این کنسول در ایران بیشتر از پلی هست اون هم به خاطر قیمت مناسب بازیهاش و کنسول و نه چیز دیگری ولی این اوضاع در اروپا به خاطر قانون کپی رایت حاکم نیست

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
جوفتشونو بگیری خیالت راحته.
من ps3 گرفتم بعد یه 360 کر گرفتم (270 تومان +بازی ps3 )=کر.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر