راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
من الان بازی prototype رو امتحان کردم و بازی رو تا 4 مرحله ادامه دادم بازم اچیومنتی دریافت نکردم..حالا میگین چه خاکی تو سرم کنم..:(
بازی prototype کلا سخت اچیومنت میده. برو تو قسمت اچیومنت ها و تاپیک prototype یکی از اون اچیومنت ها رو امتحان کن ببین میده یا نه

mooZmar

کاربر سایت
Oct 20, 2008
29
سلام

من الان سوالات متداول و مهم قبل از خرید Xbox360 رو داشتم میخوندم و توجهم به این جمله جلب شد:

توجه داشته باشید که کیفیت ساخت سه مدل Elite و Halo Edition و Premium with HDMI به مراتب از Premium و Core بالاتر می باشد. بنابراین اگر کیفیت ساخت برای شما اهمیت زیادی دارد باید Elite یا Halo Edition یا Premium with HDMI را انتخاب کنید که البته در بازار با قیمت های مختلف و نسبتا گران تری به فروش می رسند.
من هر جا دیده بودم و خونده بودم..نوشته بود که تنها تفاوت میان مدلهای xbox در لوازم جانبیشونه....ولی الان دیدم که کیفیت ساخت رو هم مقایسه کردین

اگه ممکنه یه توضیحی در این مورد بدین که منظور از کیفیت ساخت چیه؟

پیشاپیش ممنون

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
کی بوده همچین پستی داده؟ شاید منظوزش core همون ایکس باکس های سال 2007 هست چون دیگه نه core تولید میشه نه halo edition .
شاید پست صفحه ی اول رو خوندی هیچ فرقی نمیکنن

mooZmar

کاربر سایت
Oct 20, 2008
29
کی بوده همچین پستی داده؟ شاید منظوزش core همون ایکس باکس های سال 2007 هست چون دیگه نه core تولید میشه نه halo edition .
شاید پست صفحه ی اول رو خوندی هیچ فرقی نمیکنن
گفتم که! تو این تاپیک دیدم
سوالات متداول و مهم قبل از خرید Xbox360 (حتما خوانده شود!)

تو قسمت پیشنهاد ما:

PREDATOR

کاربر سایت
Nov 3, 2008
62
اون پست قدیمی است و مربوط به همان سالی است که طرف اومده مقایسه کرده در حال حاضر هیچ فرقی از نظر کیفیت ندارند و core هم دیگر ساخته نمیشود

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من هر جا دیده بودم و خونده بودم..نوشته بود که تنها تفاوت میان مدلهای xbox در لوازم جانبیشونه....ولی الان دیدم که کیفیت ساخت رو هم مقایسه کردین

اگه ممکنه یه توضیحی در این مورد بدین که منظور از کیفیت ساخت چیه؟

پیشاپیش ممنون
هیچ ربطی نداره- -اون موقع ها halo editionو ELITE -خروجیHDMIداشتن اینا نداشتن- وگرنه فرقی نداره!!!

-الیت من E74داد- و فالکون بود- بهر حال جنس قلع خشکی که زیر GPUاستفاده میشه- مضخرفه-
و براحتی با کمترین حرکت کنسول بعد از انجام 3 ساعت بازی پایشون شل میشه-

-حالا یکی از استادان قرار یک روش جدید روی 360 امتحان کنه- اگه جواب بده- بصورت جهانی موضوع پخش میشه:biggrin1::love:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
من یک سوال داشتم اومدم این جا مطرح کنم :biggrin1:من یک ایکس باکس داشتم که سه چراغ شد ولی در حدی بود که درست شه 25 تومن دادم درست شد طرف هم گفت 2 ساعت بیشتر بازی نکن من هم در همون حد بازی کردم ولی یک هفته بعد سوخت الان 3 ماهی هست گذاشتم تو جعبش تو انباری حالا می خوام دوباره تعمیرش کنم ولی نیم ساعت بیشتر بازی نکنم به نظر شما عملیه یا اگر نیست یک راهی بگین :biggrin1:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام بچه ها یکی از رفقای من میخواد XBox360 بخره می خواستم پبرسم چه نوعیش خوبه که هم قیمت مناسب داشته باشه هم کارایی خوب . از جوابایی که می دین تشکر می کنم !:love:

MAMAD308

کاربر سایت
Mar 16, 2009
48
سلام بچه ها یکی از رفقای من میخواد XBox360 بخره می خواستم پبرسم چه نوعیش خوبه که هم قیمت مناسب داشته باشه هم کارایی خوب . از جوابایی که می دین تشکر می کنم !:love:

اگه یه ایکس باکس مناسب میخوای مدل پرمیوم اگر هم پولت کمتره یه مدل ارکید هم خوبه بخری همین فروشگاه مجازی داره قیمتشم گرون شده:mad: به خاطر تابستون اگه میتونی صبر کنی نزدیک مهر بخر ارزون میشه:biggrin1:

Vahid_65

کاربر سایت
Mar 17, 2008
7
نام
vahid
سلام

قصد خرید xbox 360 elite دارم

خرید از دوبی و آوردن اینجا مقرون به صرفست؟

قضیه کپی خور کردن چیه ؟

اگه نکته ای برا خرید هست راهنمایی کنید مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر