راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
دقیقا نمیدونم این سوال ربطی به اینجا داره یا نه!به هر حال
کسانی که توی لایو بازی های اول شخص مثل cod4 یا halo3 رو بازی کردن دیدن که بعضی ها با سلاحهایی که تک تیر هستن مثل g3در cod4 به صورت رگبار شلیک میکنن.اینا یه دسته های مخصوصی دارن که یک کلید اضافه داره و این کارو میکنه.
میخواستم اگه کسی میتونه اموزش انگلیسی یا فارسی ساخت این دسته(یعنی کلید اضافش)رو به صورت لینک بده.و اصلا اسم این دسته ها چیه.
ممنون

بهشون میگند Rapidfire که دستکاری برروی خود دسته کنسول انجام میدند، کار راحتی نیست
نمونه های زیادی میشه از این جور آموزش ها توی فروم X-S دید
Tutorial Rapidfire With 12f683 Best Solution For Cod5
باید بگردید حسابی، معمولاً آموزش های صفحه اول چون قدیمی هستند، تصایور اونها یا پاک شدند
و یا در سایت هایی قرار دارند که برای ما فـ یـ لـ تـ ر هستش، پس از فـ یـ لـ تـ ر شـ کـ ن هـ ا استفاده کنید.

صفحات این تالار رو بگردید، میتونید روش های دیگر و یا نمونه کارهای دیگری ببنید
Xbox360 Case / Hardware Modding

اگر نتوانستید عکس و یا مطالب رو پیدا کنید، من فایل های اون رو از توی ارشیو ام در بیارم

کسی میتونه یه لیست قیمت بزنه ؟
فرق اساسی جسپر و فالکون رو لطفا بگین و اینکه راه شناخت جسپر چیه ؟
کنسول هنوز از طریق درایور کپیخور میشه ؟
ممنون میشم

مادربورد Jasper و مباحث پیرامون آن
انواع Motherboard های X360 و طریقه شناسایی مدل Falcon

چند صفحه اول این تاپیک ها را بخوانید.

هنوز هم از طریق درایور کنسول کپی خور میشه، یعنی این یک شانس بزرگ هستش که از طریق درایور کنسول X360 کپی خور شده.!

دست شما اقا پلیس درد نکنه فقط قیمت هارم لطف میکنید ؟

ویرایش

بهترین کار تماس گرفتن با خود فروشگاه هستش
شماره تماس فروشگاه ها رو از توی این تاپیک در بیارد ( بگردید هستند ) و تماس بگیرید برای قیمت.!
معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

آخرین ویرایش:

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
بفرما-دیگه خودت رو اذیت نکن و برو go pro بخر -حالش رو ببر-الیت فعلا موجود نیست
Audio-HDMI.JPG

سوالی بود بپرسید!!!
البته بعد از بز باز کردن قاب دور فیش یک دور لنت برق بپیچید!!!(چسب برق خودمون)-قسمت بالاش رو میگم-نرید جایی که وارد 360 میشه رو پشب بزنیدا(همون محلی که با دست میشه گرفت)

یا حق

دستت درد نکنه که تصویر هم گذاشتی.
حالا یه سوال.
وقتی اون دو تا فیش سفید و قرمز رو به اسپیکر وصل میکنیم اون سر کابل دکمش باید روی HDTV باشه یا Tv ?
راستی من شنیدم اگه کابل hdmi to dvi رو به مانیتور وصل کنی تصویر نمیده. میگن این کابل فقط برای وصل کردن کامپیوتر به تلوزیون است.
راست میگن.

آخرین ویرایش:

koh

کاربر سایت
May 30, 2009
318
سلام
آیا در بازیهای دو نفره که نیاز به دو دسته بازی است می شه یکی از دسته ها بی سیم با شه و دیگری با سیم؟؟
مشکلی پیش نمی یاد
ممنون
:cheesygri

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام
آیا در بازیهای دو نفره که نیاز به دو دسته بازی است می شه یکی از دسته ها بی سیم با شه و دیگری با سیم؟؟
مشکلی پیش نمی یاد
ممنون
:cheesygri

سلام نه دوسته عزیز این چه حرفیه آخه می زنی چه مشکلی پیش می یاد!!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
سلام
می شه لرزش دسته x360رو خاموش کرد
چه جوری
بازیهایی که این قابلیت رو دارن میشه بری تو منوی option اشون و خاموش کنی!
چجوری میشه کاری کرد که وقتی بازی رو در درایو قرار می دیم بازی خودش اجرا نشه ؟
تو منوی ستینگ برید و autoplay رو خاموش کنید! البته الان 360 پیشم نیست وگرنه دقیق بهتون میگفتم

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
من بازی lost planet رو خریدم وقتی بازی رو تو دستگاه گزاشتم آپدیتش کردم بازی رو تا نصفش ادامه دادم ولی هیچ اچیومنتی دریافت نکردم به نظر شما مشکل از کجاست..شاید به خاطر تموم شدن اشتراک گلد منه.میشه یه کم راهنماییی کنین..

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دستت درد نکنه که تصویر هم گذاشتی.
حالا یه سوال.
وقتی اون دو تا فیش سفید و قرمز رو به اسپیکر وصل میکنیم اون سر کابل دکمش باید روی HDTV باشه یا Tv ?
راستی من شنیدم اگه کابل hdmi to dvi رو به مانیتور وصل کنی تصویر نمیده. میگن این کابل فقط برای وصل کردن کامپیوتر به تلوزیون است.
راست میگن.
9کرتیم
-روی TVبزاری بهتره-چون اگه روی TVباشه 3تا فیشی که جدا شده -خاموش میمونه- و فقط فیش زرد اظافه کار میکنه!!!
پس TVبهتره-
پ.ن:اگه روی HD-TVباشه اون 3تا فیش کامپونت هم onمیشه

:-":confused:
نه -کی از این حرفا میزنه:biggrin1:-خود رفقای ما خیلی وقته دارن-این کابل فقط برای اینجور کار-اختراع شده-
چون کل ورودی های TV-15 pinهست!!!
و اگه مانیتور با ورودی HDMIداشته باشی -نیز میتونی از این کابل استفاده کنی!!!-
شما براحتی میتونی استفاده کنی-همش چرته!!
من بازی lost planet رو خریدم وقتی بازی رو تو دستگاه گزاشتم آپدیتش کردم بازی رو تا نصفش ادامه دادم ولی هیچ اچیومنتی دریافت نکردم به نظر شما مشکل از کجاست..شاید به خاطر تموم شدن اشتراک گلد منه.میشه یه کم راهنماییی کنین..
ربطی به گلد نداره!!!ولی شاید بازی سخت اچیو منت میده!!!مثلا DMC هم همینطوری بود بازی رو تموم میکردی نهیت 170 تا میگرفتی:biggrin1:(برو توی اچیومن گاید بپرس اونجا بهتر جواب میدن)
اصلا به گلد ربطی نداره!!!

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستا خودم این همه سوال جواب دادم-حالا شما اگه میتونید یکمکی بکنید!!!

---
من وقتی وارد پرو فایلم میشه یک اخطار میاد برای وصل شدن به لایو(در حال حاضر ADSLندارم و وصل نمیشم)هر سرس باید yesو okو از این چرتا بزنی بره!!!(با این پرو فایل به لایو وصل شدم)
در حالی که با پرو فایلی که به لایو وصل نشدم وقتیsingمیکنم-این نوشته نمیاد!!
میشه یک راهی بهم نشون بدید این رو تعطیل کنم:confused:
ممنون

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
دوستا خودم این همه سوال جواب دادم-حالا شما اگه میتونید یکمکی بکنید!!!

---
من وقتی وارد پرو فایلم میشه یک اخطار میاد برای وصل شدن به لایو(در حال حاضر ADSLندارم و وصل نمیشم)هر سرس باید yesو okو از این چرتا بزنی بره!!!(با این پرو فایل به لایو وصل شدم)
در حالی که با پرو فایلی که به لایو وصل نشدم وقتیsingمیکنم-این نوشته نمیاد!!
میشه یک راهی بهم نشون بدید این رو تعطیل کنم:confused:
ممنون
منم به لایو وصل شدم قبلا و الان نمیشم ولی وقتی که نمیشم همچین اخطاری نمیاد.
تو تنظیمات یه گزینه داشت که دیگه هر دفعه ازت نمیپرسه که میخوای وصل شی یا نه.
همون ابتدا که پروفایل میسازی.
راستی خودت sign میکنی پروفایلتو یا کنسول؟
چون من هر دفعه خودم میکنم این اخطار میاد.

armin-nas

کاربر سایت
Sep 18, 2007
12
نام
armin

سلام
من ميخاستم xbox بگيرم ولی موندم آيا ارزش داره که پریمیوم بگيرم يا نه
البته از خارج قراره بفرستن و برام 300 تموم ميشه
آيا ارزش داره با هارد بگيرم من فقط گاهی در live بازی کنم و اهله دانلود هم نيستم

اگه ميشه راهنمايم کنين:confused:

آخرین ویرایش:

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
9

ربطی به گلد نداره!!!ولی شاید بازی سخت اچیو منت میده!!!مثلا DMC هم همینطوری بود بازی رو تموم میکردی نهیت 170 تا میگرفتی:biggrin1:(برو توی اچیومن گاید بپرس اونجا بهتر جواب میدن)
من الان بازی prototype رو امتحان کردم و بازی رو تا 4 مرحله ادامه دادم بازم اچیومنتی دریافت نکردم..حالا میگین چه خاکی تو سرم کنم..:(

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
9

من قبلا بازی فارکرای رو نصب کرده بودم و پاکش کرده بودم امروز دوباره نصبش کردم بازی رو تا نصف رفتم بهم اچیومنت داد....شاید بازی هایی که من دیروز خریدم مشکل دارن؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر