راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,742
نام
امیر
ببخشيد همين الان متوجه شدم ميشه تصوير رو با HDMIگرفت و صدا رو با يك كابل ديگه كه تو پك اليت هستش
اسم؟عكس؟قيمت؟
ميشه روش نصبش رو تو ضيح بديد!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ببخشيد همين الان متوجه شدم ميشه تصوير رو با HDMIگرفت و صدا رو با يك كابل ديگه كه تو پك اليت هستش
اسم؟عكس؟قيمت؟

x360audio.jpg

قیمتش پک آکبندش رو باید توی سایت هایی مثل آمازون در بیاری.توی ایران سخت پیدا میشه.مگر این که از کسانی بخری که الایت دارن.
یه سر کابل به XBox می خوره.اون سرش هم فیش سفید و قرمز میزنید به پشت اسپیکر یا ضبط.

ahmad_ara

کاربر سایت
Jun 18, 2009
24
1.آقا من از یه فروشنده 360 پرسیدم گفت که مادربوردجاسبر داره تو بازار کم میشه و گرون.....یارو راست گفته؟
2.الان موقع خوبی واسه فروختن 360 ام هست یا بعد تابستون بهتره؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
.آقا من از یه فروشنده 360 پرسیدم گفت که مادربوردجاسبر داره تو بازار کم میشه و گرون.....یارو راست گفته؟
2.الان موقع خوبی واسه فروختن 360 ام هست یا بعد تابستون بهتره؟
1.کم نمیشه ت انباراشون پره - برای توجیح و گرون دادن از این Shitها زیاد میگن
2.شما اگه بتونی بفروشی کلاهت رو بنداز اسمون-حالا الان یا بعدا فرقی نداره- اگه مایع تو جیبت موجود نیست زیاد الان دستگاهت رو بفروش دوماه از دنیای گیم بای بای کن بعد که ارزون شد یک جسپر بخر-

اگه موجوده- الان حرکتت رو انجام بدی بهتره-(در هر صورت دستگاه رو الان گرونتر میتونی بفروشی)
----------------------
اسم؟عكس؟قيمت؟
ما میتونید یک کابل hdmiبخرید-اگر صدا رو از tvمیگیرید که هیچی چونhdmiخودش انجام میده ولی اگه میخوای به اسپیکر وصل کنی
میتونی یا قاب دور فیش کامپونت یا کامپوزیتت رو باز کنی (همون قسمتی که به 360 وصل میشه)تا بتونی کنار HDMIجاش بدی-
اگر دلت نمیاد کابلت رو خراب کنی-12 تومن بده یک کابل VGAبخر این بلا رو سر اون کابل بیار-و از فیشهاش برای وصل کردن به اسپیکر استفاده کن-(البته ورودی بعضی از کابل های VGAکوچیکه و بدون باز کردن قاب کنار HDMIجا میشه)

الکی خودت رو الاف خرید این کابل نکن-من و اکثر بکس از همین شیوه استفاده میکنیم-
----------------------------
امیر جان میشه یدونه جواب دقیق بدی؟
ممنون
میشه -اصلا کار سختی نیست:biggrin1:وصل میکنی -اگه طرفت صحبت کرد-شما هم صحبت میکنی-در بعضی از بازی ها کیتونی رفیقات رو هم بهpartyدعوت کنی و صحبت کنید:love:
-
بنظرم-باید با ایرانی ها صحبت کنی- مثلا میخوری به یک قضبیت برزیلی
از اول تا اخر بازی میگه the book on the table:laughing::biggrin1:-ولی چیز خوبیه- توGeoWحال میده:love:
سلام ایا میشه دسته ps3 یا ps2 رو به xbox360 وصل کرد چگونه از کجا میتونم تهیه کنم ممنون
دستهPS3نه ولی 2 میشه- اونم یکگ تبدیل داره که میشه کیبورد و موس و دسته PS2رو وصل کرد-(البیته مطمئن نیستم کیبورد و موسش کار کنه):biggrin1:
ناقابله-بالای 100تومن قیکتشه-مبارک باشه:biggrin1:

HAMID-PPC

کاربر سایت
Oct 26, 2008
4
نام
حمید
سلام - من می خوام دستگاه رو با hdmi وصل کنم و از خروجی صدای optical روی کابل کامپوننت استفاده کنم که خوب دوتاش با هم جا نمیره و نمی شه ! شما گفتی که قاب دور کابل رو باز کردی ! می شه ؟ یعنی باید به چاقو و تیغ و... بیفتیم به جونش ؟ من از اپتیکالش می خوام استفاده کنما . می شه . من هنوز دستگاه نگرفتم . ینی به خاطر اون کابلی که تو الایت هست می خوام الایت جاسپر ( اویل پک ) بگیرم که این مدل اصلا گیر نمیاد . حتی حاضرم 460 هم پول بدم ولی خوب نیست ! ببین به خاطر یه کابل به چه روزی افتادیما !

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,742
نام
امیر
با تشكر از capitanrayanبالاخره يكي جواب درست داد.چندتا سوال داشتم:
منظورت از كامپيونت همون HD/AVه ؟كسي تا حالا ازش صدا گرفته؟
انگار بايد بريدش نميشه به جاي اين ,HDMIرو يك ذره ببرم؟
هنگ ميكنه دستگاه؟
كسي از دوستان ميتونن آموزش بدن با چي و چطور ميشه درست بريدش كه هنگ نكنه؟
بايد رو TVتنظيمش كنم ياHDTV؟

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
کسی میتونه یه مقدار راجع به این جاسپرتوضیح بده؟اصولا فرقی داره با فالکون داغ میشه؟احتیاج به 12ولت کردن وایکس کلمپ و....داره؟
قیمتش درحال حاضر تو چه مایه هاییه؟
ممنون

Profession@l

کاربر سایت
Mar 5, 2009
98
دوست عزیز ! اولا که 360 بعد از نصب داشبورد جدید حتی شما با کابل vga هم میتونی تا 1080 بگیری ! و اینکه 100 در صد مشکل صدا از دستگاه نیست و از کابلت هستش !

اون هرتز هم به دلیل اینکه 360 شما پال هستش ! و باید توی تنظیمات tv بگردی و هرتز تنظیم کنی ! بعد یک مورد شما میگی من یه بازی اصل بیشتر ندارم! ولی اینجا میگی که رو هر بازی ! ضد نقیض حرف میزنی !!!! :-"

روی هارد هم یه تعداد بازی بود ... ;)

پس چون دستگاه پال هست گزینش داخل display نیست ، جدی با کابل VGA میشه 1080 گرفت؟ Composit منظورتون هست دیگه؟

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
سلام
کسی میتونه یه مقدار راجع به این جاسپرتوضیح بده؟اصولا فرقی داره با فالکون داغ میشه؟احتیاج به 12ولت کردن وایکس کلمپ و....داره؟
قیمتش درحال حاضر تو چه مایه هاییه؟
ممنون
توضیحشو میتونی تو تاپیکش بخونی.
با فالکون که فرق داره.
داغ میشه اما به احتمال خیلی کمی 3 چراغ میده.
نه احتیاج نداره.
قیمتش هم تو فروشگاه مجازی برو ببین.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام - من می خوام دستگاه رو با hdmi وصل کنم و از خروجی صدای optical روی کابل کامپوننت استفاده کنم که خوب دوتاش با هم جا نمیره و نمی شه ! شما گفتی که قاب دور کابل رو باز کردی ! می شه ؟ یعنی باید به چاقو و تیغ و... بیفتیم به جونش ؟ من از اپتیکالش می خوام استفاده کنما . می شه . من هنوز دستگاه نگرفتم . ینی به خاطر اون کابلی که تو الایت هست می خوام الایت جاسپر ( اویل پک ) بگیرم که این مدل اصلا گیر نمیاد . حتی حاضرم 460 هم پول بدم ولی خوب نیست ! ببین به خاطر یه کابل به چه روزی افتادیما !
بفرما-دیگه خودت رو اذیت نکن و برو go pro بخر -حالش رو ببر-الیت فعلا موجود نیست
Audio-HDMI.JPG

سوالی بود بپرسید!!!
البته بعد از بز باز کردن قاب دور فیش یک دور لنت برق بپیچید!!!(چسب برق خودمون)-قسمت بالاش رو میگم-نرید جایی که وارد 360 میشه رو پشب بزنیدا(همون محلی که با دست میشه گرفت)

پ.ن:یک نوکیای 1200 خراب با سیب زمینی هیچ فرقی نداره!!!!-سیب زمینی رو میشه خورد ولی نوکیا رو نه:biggrin1:
با تشكر از capitanrayanبالاخره يكي جواب درست داد.چندتا سوال داشتم:
منظورت از كامپيونت همون HD/AVه ؟كسي تا حالا ازش صدا گرفته؟
9کرتیم-
---
بله همونHD/AVهست!!!خودم صدا ازش گرفتم!!!(البته با فیش- چون اسپیکر اپتیکال ندارم-هنوز تستی نشده)ولی عقل سالم میگه حتما جواب میده!!!
----
انگار بايد بريدش نميشه به جاي اين ,HDMIرو يك ذره ببرم؟
بریدن نداره که!!!چاقو رو میندازی دور قاب یکمی فشار میدی-تا حسابی چسب پایین خار -قاب کنده بشه!!!و قاب براحتی باز میشه!!!دور قسمت اهنی چسب بپیچ و اماده تبخ میشه!!!
هنگ ميكنه دستگاه؟
نه دستگاه توی همون ان واحد 3 چراغ میشه:biggrin1:-نه بابا-هنگ کجا بود دیگه!!!من که تا الان چیزی ندیدم!!!!!
رفقا یکسالی هست دارن از اینکارا میکنن- اونا هم چیزی ندیدن-
یکوقت HDMIرو نبری-کابلت رو خراب کنی!!!
كسي از دوستان ميتونن آموزش بدن با چي و چطور ميشه درست بريدش كه هنگ نكنه؟
چاقو رو میندازی-و سمت چپ و راست قاب-خاراش رو بازمیکنی!!!
بریدن نداره!!!بریدن نداره!!!به جون خودم بریدن نداره!!!:biggrin1:
بايد رو TVتنظيمش كنم ياHDTV؟
اگه HDMIوصل میکنی که تنظیمات نمیخواد!!!اون تنظیمات برای قسمت تصویره!!!شما بزار روی TVبمونه!!!
البته فرقی نداره منتها اگه روی HD TVبزاری اون 3تا فیش دیگه هم فعال میشه!!!که الکی این عمل انجام میشه!!!
--------------------------------------------
جدی با کابل VGA میشه 1080 گرفت؟ Composit منظورتون هست دیگه؟
1080 فکر نمیکنم ولی 720 رو میشه گرفت!!البته باید HD TVبا ورودی VGAداشته باشی!!!

کاپوزیت به کابل 3فیشی که داخل جعبه 360هست میگن!!!کابل VGAبرای اتصال 360 به مانیتور هست!!!
که بجای کابل زرد رنگ در کابل کامپوزیت- فیش ورودی به مانیتور رو داره که 15پین هست!!!

کابل کامپوزیت 420 رو به زور جواب میده!!!:biggrin1:

یا حق

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
1080 فکر نمیکنم ولی 720 رو میشه گرفت!!البته باید HD TVبا ورودی VGAداشته باشی!!!
با vga بالاتر از این چیزا هم میشه گرفت! همین الان هم با همین کابل vga خیلیا رو کامپیوترشون رزولوشنایه بالاتری اجرا میکنن!

ahmad_ara

کاربر سایت
Jun 18, 2009
24
آقا من 360 ام 2 بار 3چراغه شده اما الان سالمه.مدل فالکون پریمیوم هم هستش.
به یکی واسه فروش نشون دادم گفت ازم 100 تومن میخره.
کم گفته یا جای دیگه هم ببرم همین قد میخره؟

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دقیقا نمیدونم این سوال ربطی به اینجا داره یا نه!به هر حال
کسانی که توی لایو بازی های اول شخص مثل cod4 یا halo3 رو بازی کردن دیدن که بعضی ها با سلاحهایی که تک تیر هستن مثل g3در cod4 به صورت رگبار شلیک میکنن.اینا یه دسته های مخصوصی دارن که یک کلید اضافه داره و این کارو میکنه.
میخواستم اگه کسی میتونه اموزش انگلیسی یا فارسی ساخت این دسته(یعنی کلید اضافش)رو به صورت لینک بده.و اصلا اسم این دسته ها چیه.
ممنون

karizma

کاربر سایت
Apr 22, 2006
335
نام
karizma
کسی میتونه یه لیست قیمت بزنه ؟
فرق اساسی جسپر و فالکون رو لطفا بگین و اینکه راه شناخت جسپر چیه ؟
کنسول هنوز از طریق درایور کپیخور میشه ؟
ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر