راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
هر بازی 60 تومن ؟
ایول ایول !! خیلی خوبه !!!!!!!
=========================
گارانتی که عمرا داشته باشه
=========================
خبری از mod chip نبید ؟

arash

کاربر سایت
Nov 27, 2005
5
اگر Xbox 360 توی تهران 350-470 تومن همین الان موجود باشه میخریدید؟

من میخرم چون میدونم ارزشه این قیمتو داره من تو نظر سنجی گفتم اگه مایه داشتم میخریدم ولی ربطی به مایه نداشت چون کنکور نزدیکه و من اگه 360 بخرم حتما رد میشم

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
خیلی عالی شد که عکس هم گزاشتی اریا دمت گرم.بازم اینم جای امیدواری داره و 600 تومن هم به نظر منم خیلی عالیه دیگه چی میخوای احسان بپر بخر.
امین جان اگر XBOX 360 که میگی که 600 هزار تومن باشه اگر MOD-CHIP روش باشه
من دریغ نمیکنم ولی قضیه MOD-CHIP خیلی مهمه !!! من ماهی کمتر از 100 هزار تومن در آمد دارم ولی خوب اگر قرار باشه برای هر بازی 60 هزار تومان پول بدم ، هرگز این کارا نمی کنم ، البته بازم رو حرفم هستم که اگر GEARS OF WAR بیاد بازی اصلیش را با همون قیمت زیاد میخرم ، من در مورد XBOX 360 یه تصمیم گرفتم دیگه هم عوض نمیشه ، مگر اینکه قرار باشه براش MOD-CHIP نیاد
MOD-CHIP خیلییییییییییییییییی برای ما ایرانی ها مهمه
با اینکه عاشق 360 هستم ( خدا حمید رو خیر بده همه رو طرفداره 360 کرد) ولی بازم با PC بیشتر حال میکنم. در ضمن من همین دیروز یه سیستم از یکی از دوستام مشخصاتش رو گرفتم که رمش 2 گیگ - کارت 7800 - سی پی یو بالای 3 (بهترین) - کیس و موس و کی بورد سری DELL با بقیه چیزا ی دیگه که اخرش باشه 1 ملیون و نیم بود که خودم میخوام تابستان یکی بگیرم

یعنی احتمالا 360 رو بی خیال
امین جان
من نمیدونم چرا اینقدر تصمیمت زود عوض شده ، البته اگر به خاطر MOD-CHIP بود بازم بهت حق میدادم ولی ، این سیستمی که شما گفتید
1-7800 512 یا 256 ؟
2-با رم 2 گیگ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این امکان نداره این قیمت در بیاد ، باس رمش چنده ؟
3-میدونی یک MAIN BOARD خوب خودش حدودا 700 تومان پولش میشه
4-در ضمن تا 1 سال دیگه به احتمال زیاد بازیها بر اساس 2 هسته ای و 64 بیت ساخته میشه
البته من میخوام تا اومدن MOD-CHIP برای XBOX 360 یه حالی به سیستمم بدم
چون دارم میپکم از این سیستم در به داغون خودم ، البته این سیستم من زمانی برای خودش خیلی عالی بود ، CPU 2200 +AMD ATHLON 3D NOW
GPU MX 440 AOPEN 64
RAM 256 400 SPECTEK
MAIN MSI ATHLON SUPPORT KT4V 8X

آخرین ویرایش:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
اصفهان چه گرونه قطعات.مشهد يه Main توپ حد اكثر 200 تومن در مياد...
اون MAIN که شما میگید 200 تومان توپ نیست در ضمن یک CPU ی به قول شما توپ نزدیک به 900 هزار تومان هستش

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
یه سال صبر کنید تا این دستگاه سرنوشتش روشن بشه اگه الان هر کی بخره اشتباه کرده چون من هنوز پولی که بابت dreamcast به باد دادم یادم نرفته

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
ببینید ما قبل از Lunch این دستگاه خیلی امیدوار بودیم که زود تر از اینا و خیلی ارزون تر تو ایران بیاد ، در واقع امیدواریه ما کاملا منطقی بود ولی چرا این اتفاق نیفتاد ؟
تنها دلیل این مشکل اینه که Ms خوب این دستگاه را تغذیه نمیکنه ، و نه تنها تو کشور ما بلکه توی کشور های خارجی هم کمیاب ، من به خاهرم که سپردم ببینه تو آلمان هست یا نه تا الان توی مونیخ نتونسته پیدا کنه !!!
خوب معلومه وقتی که تمام دستگاه های Xbox 360 در اروپا در ساعات اولیه فروخته شده ، پس نباید انتظار داشته باشید که ما جهان ... زودتر از بقیه دسترسی به این دستگاه داشته باشیم ، البته سرنوشته Xbox 360 در ایران به 2 چیز بستگی داره
1-زمان لانچ این دستگاه در چین و تایوان، مالزی
2- زمان ساخت یک Mod-chip با قابلیت اجرای Dvd های Copy
ولی هرچی که هست نسبت به قیمت های سرسام آور Pc خیلی می ارزه !!
اگر هم فکر میکنید با 2 میلیون میتونید یک سیستم خیلی عالی بگیرید (بدون MONITOR) باید بگم که اینطور نیست و خیلی بیشتر از اینها میشه
به نظر من 2 ماه وقت میخواد که XBOX 360 در ایران بیاد زیره 400 (مدل CORE)
باز هم میگم صبر کنید MOD-CHIP ساخته بشه
من خودم اصفهانی هستم برای جنسی که میخوام بگیرم خیلی دقت میکنم
و به نظر من XBOX 360 در زمینه ی GAME کاملا میتونه بهترین انتخاب باشه
نه تنها سره حرفم هستم بلکه هر روز مشتاق تر هم میشم
اگر هم از نبود MOUSE روی XBOX 360 ناراحت هستید (در مورد بازی های FPS)
مطمین باشید طولی نخواهد کشید که راه های زیادی برای این کار وجود خواهد داشت
و زمان زیادی نمیگیره ، یک راهش هم شبیه سازیه MOUSE میباشد که از همون PORT دسته ی دستگاه وصل میشه

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
امین جان
من نمیدونم چرا اینقدر تصمیمت زود عوض شده ، البته اگر به خاطر MOD-CHIP بود بازم بهت حق میدادم ولی ، این سیستمی که شما گفتید
1-7800 512 یا 256 ؟
2-با رم 2 گیگ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این امکان نداره این قیمت در بیاد ، باس رمش چنده ؟
3-میدونی یک MAIN BOARD خوب خودش حدودا 700 تومان پولش میشه
4-در ضمن تا 1 سال دیگه به احتمال زیاد بازیها بر اساس 2 هسته ای و 64 بیت ساخته میشه
البته من میخوام تا اومدن MOD-CHIP برای XBOX 360 یه حالی به سیستمم بدم
سلام .
من تصمیم هنوز نگرفتم که بخوام عوضش کنم بد جوری تو 2 راهی گیر کردم هم با یه سیستم توپ حال میکنم هم با 360
37.gif
ولی کدومشون؟؟؟؟؟؟
77.gif

1)512
2)دقیق نمیدونم...
3)اره ولی به هر حال با همون قدر پول بالا میشه یه چیز خوب هم گرفت.
4)چه توفیقی در اپدیت سیستم یا نکردنش داره؟ تا 1 ساله دیگه خدا کریمه تازه همین سیستم کم سیستمی نیست...

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
احسان جان شما يه ليست به من بده كه ببينم تفاوت قيمت اصفهان با اينجا چقدره.اينجا Main روز رو بخواي با 10 يا 20 دلار اختلاف قيمت تو بازاره.يه سي پي يو 3800 2Mg cash دويصت پنجاه تومنه.شما يه سيستم برا من به پوله اصفهان ببندي متشكر ميشم.

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
ببینید شما صحبت از سیستمی کردید که جایگزین Xbox 360 باشه ، که البته همچنین سیستمی برای Home Edition وجود نداره
ولی من این قیمت را که گفتم قیمت Cpu ی دوست گرامیه من آقایه افشین ... هستش ، کسی که از بچه گی با Pc کار کرده ،میتونم به جرات بگم که ایشون را واقعا قبول دارم و چندی سال هستش که میشناسم، و اگر بک خاطر علاقه ی به Pc نبود الان با این هوشی که داشتند خیلی میتونستند پول جمع کنند ، این جناب در هم در محل کار هم در خانه سرور های خودشون را چک میکنند ، علاقه ی زیادی هم به Intel و Ati دارند ، در واقع من خیلی از اطلاعاتی را که دارم از ایشونه،البته در این ضمینه تحصیلات داشتند ....، خیلی میتونم از اطلاعات ایشون بگم ولی از بحث خارج میشیم ، امروز در مورد Cpu یی که در حدود 900 تومان (عدد دقیقش یادم نیست) صحبت میکردند ،و Main بالای 700 ... ، البته هر انسانی اشتباه میکنه ، ولی من حتما سیستم مورد نظر ایشون را سوال خواهم کرد و شما را در جریان میزارم
ولی اگر مورد بحث شما اون Cpu 250 هزار تومنی ، Main 150 هزار تومنی هستش
باید بگم که اصلا نمیتونم قبول کنم که این سیستم حتی به اندازه ی نصف Xbox 360 بتونه تصاویر را به اون خوبی اجرا کنه ، در آخرین اخباری که دیدم این بود که آخرین محصول Ati یعنی X1900 Xt مشخصاتش برابر کارت گرافیک 360 هستش
البته در بعضی جهات تفاوتی از لحاظ اعدادی (clock) دارند ولی چیزی در دیگری هست که دیگری نداره ... و این کمبود را جبران میکنه ...
پس به فکر مقایسه ی X1800xt با کارت گرافیک 360 نباشید
که از لحاظ تکنولوژی از 360 1 نسل عقب تره !!!

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,594
نام
محمدرضا
من که منتظر میشم تا Ps3 بیاد تا ببینم کدومشون بهتره بعد می خرم.من که تا تابستون یکدوم از این 2 تا کنسول رو میگیرم.روولوشن هم که پاییز میاد.اگه دیدم اون از همه بهتر در اومد اونو می خرم.ولی اولویت با Ps3 , Xbox360 هست.کارت هی گرافیک این 2 کنسول تقریبا با هم برابره .درسته که کارت گرافیک Ps3 قویتره اما پهنای باندش کمتره به نسبت 360 و این باعث میشه که گرافیک این 2 کنسول تقریبا برابر باشه.

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,594
نام
محمدرضا
در ضمن اون قطعاتی که شما میگین 250 تومن تو مشهد تو اصفهان میشه با 200 تومن گیر اورد.اصفهان تو این زمینه ها (قطعات) جای خوبیه به شرطیکه بشناسی همه جارو.حالام که بعد از تهران 360 تو اصفهان اومده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر