راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
فرزاد جان شما این لیست قیمتا رو نداری...منظورم لیسته قیمته کنسولاست تو ایران.کنسولای دستی رو هم اگه داشتی بنویس.
نه متاسفانه من از قیمت هاش تو ایران اطلاعی ندارم...

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
آقا من چند تا سوال دارم :
1 - این mod-chip که میگین چیه ؟ :confused: یه قطعه است ؟ یه برنامه است چیه ؟ :blink1: :book:
2 - اگه من یه 360 از خارج بخرم این mod-chip روش نصب میشه یا حتما باید از همینجا بخرم ؟ :bored: :lightbulb
--------------------------------------------------------------------------
من که دارم واسه 360 لحظه شماری میکنم ! :drooling:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
- این mod-chip که میگین چیه ؟ :confused: یه قطعه است ؟ یه برنامه است چیه ؟ :blink1: :book:
یه قطعه هست که هکر ها میسازن و رو دستگاه نصب میشه تا بتونه دی وی دی یا سی دی های کپی شده رو بخونه.

- اگه من یه 360 از خارج بخرم این mod-chip روش نصب میشه یا حتما باید از همینجا بخرم ؟ :bored: :lightbulb

اگه مدچیپش تو بازار باشه کهاحتمالا مثل پی اس 2 هم میاد به زودی اره میشه و باید دستگاه رو تبدیل کنی ولی اگه بتونی از اینجا بخری بهتره و دیگه هزینه ی تبدیل نداره ولی خوبباید دید اینجا چه قدر قیمتش میشه تا ببینیم ارزش داره یا نه.

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
خوب اگه از اینجا بخرم قیمت خود دستگاه زیاد میشه :book::book:
مگه واسه تبدیل چقدر میگیرن ؟ :lightbulb:

:balloon: :balloon::balloon::balloon::balloon:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
توجه
امروز داشتم تو بازار پاساز لباف قدم ميزدم و ويترين ها رو نگاه ميكردم كه يه دفعه چشماش به يك جا خيره ماند در پشت ويترين هاي يك مغازه يه دستگاه Xbox 360 را ديدم و بسيار جا خوردم و خوشحال شدم كه اولين كنسول نسل بعد هم به ايران پا گذاشت رفتم قيمت كردم فروشنده گفت قيمتش 1 ميليون تومان است با سه تا بازي
در ضمن بازيهاش هم حدود 55 هزار تومان هست
به طرفدارانش تبريك ميگن كه بالاخره به آرزوشون رسيدن

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
مخصوصا پدرا من که عمرن اگر پول هم داشتم نمیدادم برا یک دستگاه 1 میلیون بابا یک ژیان میشه خرید باهاش یک هندا میخریدم میرفتم تو خیابون ویراژ

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
توجه
امروز داشتم تو بازار پاساز لباف قدم ميزدم و ويترين ها رو نگاه ميكردم كه يه دفعه چشماش به يك جا خيره ماند در پشت ويترين هاي يك مغازه يه دستگاه Xbox 360 را ديدم و بسيار جا خوردم و خوشحال شدم كه اولين كنسول نسل بعد هم به ايران پا گذاشت رفتم قيمت كردم فروشنده گفت قيمتش 1 ميليون تومان است با سه تا بازي
در ضمن بازيهاش هم حدود 55 هزار تومان هست
به طرفدارانش تبريك ميگن كه بالاخره به آرزوشون رسيدن
این قیمتی که فرمودید درسته ، اما این قیمت به دلیل یکسری اتفاقات عجیب و غریب
که من هم دقیقا ازش خبر ندارم ولی مربوط میشه به سیاست خارجی ... و کشور های عربی ... ولی اگر کسی از چین بتونه بیاره و مدل های چینی و کشور های اطرافش مثل تایوان قیمت خیلی پایین تره، کلا جنسهایی که مربوط میشند به اروپا و امریکا برای ورود به ایران فعلا مشکل دارند و با قیمت گرون وارد میشند

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
والا یه آقای مغازه داری گفتند که تا 20 روز دیگه (10 روزه پیش) قراره بیاره 500 تومان
تو تهران ولی چیزی که هست اگر هم 400 تومان هم باشه آخه Mod-chip نداره
حدقل دستگاهی که Mod-chip نداره را ارزون بدید که آدم دلش بیاد بخره من اگه با Mod-chip 600 تومن هم بود میخریدم !!!!!!! ولی دستگاه بدون Mod-chip خیلی ریسکه ، مخصوصا با اون خبری که در مورد جدید ترین Mod-chip این دستگاه دروغ از آب در اومده (ظاهرا) بزاری اونقدر گرون بدند که شیکمشون بترکه !!! من که اینقدر عشق Xbox 360 دارم (فکر نمیکنم کسی مثل من علاقه به این کنسول داشته باشه) ولی چشم بسته دوست ندارم بخرمش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر