راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
سلام دوستان...
اگه روزی 8 ساعت متوسط یا بیشتر با لنز دستگاه کار کنیم(بازی رو روی هارد کپی نکنیم،از روی همون DVD اجرا کنیم)چند وقت لنز عمر میکنه؟بجز لنز جای دیگه هم آسیب میبینه؟دستگاه مد نظر اسلیم 4 گیگ هست.
ممنون.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان میخوام اسلیم 250بخرم چند تا سوال داشتم:
1-ای جریان جیتگ و ال تی 3 چیه؟کدومش بهتره؟نمیخوام کنسولم دستکاری سخت افزاری بشه
2-بازی های ایکس باکس مثل ps3که نیست روزگار مارو سیاه کرد؟راحت میشه DVDخرید و باهاش بازی کرد؟
3-محتویات پک اسلیم چیه؟
4-موقع خرید به هرچیزی که باید دقت کنم اشاره کنید
5-این جریان که میگن وایفای بعضی از اسلیم هارو در میارن(!) چیه؟

6-با تشکر

1- دوست عزیز با جی تگ کردن میتونین بازیاتونو بریزین تو هارد اکسترنال و راحت بازی کنین بدون dvd و بدیش اینه لایو نمیتونین برین اون موقع ولی نه اگه لایو میرین همون lt3 کنین و لذت ببرین ازش .
2- بله راحت میشه تهیه کرد پره زرنگ باشین از 2000 تومن هست تا 6000 تومن برنر مکسن که مخصوص لایو این برنر مکسا همین .
3-محتویات پکم مونده چی بخری اگه 250 بخرین یه دسته یه کنسول یه هارد 250 داخلش و یه کابل vga و اداپتور و کابلش و چنتا کاتالوگ لایو و دسته که توضیح داده شده همین . اگه 4 گیگ بخری فقط اون هاردرو نداری همین .
4- دوست عزیز الان ما تو ایران چیزی به نام اک نداریم و یه تعدادی از دوستان که معذرتا چیز زیادی بلد نیستن میان میگن کنسول اک خرییم . کجای کنسولیکه خریدی اکه پدرشو در اوردن دادن بهت اکه ، نگا وقتی از گمرک رد میشه بازش میکنن توش اینارو چک میکنن دست فروشنده میرسه چک میکنه تست میکنه و در اخرم که میخاد بفروشه چون برا اینکه معطل نشه اینا قبل خرید شما دل روده کنسولو ریختن بیرون و کنسولو مجبوری کپی خورش کردن خوب و یه تعدادی میان میگن کنسول اک خریدیم راست میگن بنده خداها .
5-دروغه اصلا همچین چیزی نیست . اگرم میخای خیالت راحتشه همونجا خریدنی یه تست ازش بگیر یا بردی خونه تست کن و بگو اگه نداشت پس میارم زرنگ باش کمی دوست عزیز . رفتی خریدم طوری بر خورد کن انگار همه چی میدونی نه اینکه ساده بشی کنسول دسته 5 بهتون بنا .
6- شمام موفق باشین .

سلام دوستان...
اگه روزی 8 ساعت متوسط یا بیشتر با لنز دستگاه کار کنیم(بازی رو روی هارد کپی نکنیم،از روی همون DVD اجرا کنیم)چند وقت لنز عمر میکنه؟بجز لنز جای دیگه هم آسیب میبینه؟دستگاه مد نظر اسلیم 4 گیگ هست.
ممنون.

دوست عزیز اصلا ما همچین چیزی نداریم که ضعیف بشه قوی بشه مگه شما میخایین نهایت چقد با این کنسول بازی کنین که نهایتش تا 10 سال دیگه خوب من قول میدم هر روز 10 ساعتم بازی کنی راحت تا 20 سالم جواب میده و حرف یه تعدادیو توجه نکن . یعنی ما از مهندسای حر فه ای ماکروسافت بیشتر میفهمیم . به این حرفا دقت نکنین و بازیتونو کنین تازه بعدی اندی وقت خراب شد 30 تومن میدی لنز جدید میندازی همین .

RED-LINE

کاربر سایت
Sep 21, 2010
40
ممنون
فقط اين وايفايش به چه درد ميخوره؟واسه همون لايو بازي كردنه كه به مودم وايرلس وصلش كنيم؟
با توضيحاتي هم كه شما لطف كردين نظرم رفت رو اسليم٤گيگ اختلاف قيمتش ارزشش وو نداره منم كه حيتگ نميكنم
راستي خريد از مكه به صرفه هست؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
ممنون
فقط اين وايفايش به چه درد ميخوره؟واسه همون لايو بازي كردنه كه به مودم وايرلس وصلش كنيم؟
با توضيحاتي هم كه شما لطف كردين نظرم رفت رو اسليم٤گيگ اختلاف قيمتش ارزشش وو نداره منم كه حيتگ نميكنم
راستي خريد از مكه به صرفه هست؟
دوست عزیز بله برا لایو بازی کردنه و با سیمم میتونی وصل بشی ولی خوب وای فای راحتره خوب .
و از هرجا میگیری برو این سایت ببین کدوم مدلا هک شدن اون مدلو بخر فقط و درایوشم لایتوان باشه موفق باشین .

C4EVASPEAKS.COM

*amirashkan*

کاربر سایت
Sep 15, 2011
20
سلام دوستان.
من چند تا سوال دارم که بعضی ها جاشون اینجا نیست.

1.من میخوام یه ایکس باکس اسلیم+کینکت بخرم.

به نظر شما دستگاه کپی خور شده بخرم یا نه؟!

آخه میترسم بعدا مشکل پیش بیاد برای دستگاه.:(

از طرفی هم بازی های ارجینال حتی تا200هزار تومان هم بودن!!

حالا چی کار کنم؟برای دستگاه کپی خور مشکلی پیش نمیاد؟یا ممکن نیست از همون اوّل مشکل داشته باشن؟!!!!!!

2.بهترین کنسول که توی بازار هست،با چه اطلاعاتی هست؟:Dقیمتش مهم نیست.(میخوام کینکت و ایکس باکس با هم توی یه بسته باشه)

ال تی چیه؟:D

در ضمن نمیخوام قبلا کار کرده باشه.

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
agha man to har post miram ino miporsam hichki javab nemidaaaaaaaaaan

bundle mv3 kopykhor shode ????????

دوست عزیز من متوجه حرفتون نمیشم خوب شما بستگی به اون درایوی که میخرین داره و مونده درایو پک کال اف چی باشه الان تو این سایت پایینی که براتون میزارم مشخص کدوما هک شدن و کدوم نشده موفق باشین .

لینک

سلام دوستان.
من چند تا سوال دارم که بعضی ها جاشون اینجا نیست.

1.من میخوام یه ایکس باکس اسلیم+کینکت بخرم.

به نظر شما دستگاه کپی خور شده بخرم یا نه؟!

آخه میترسم بعدا مشکل پیش بیاد برای دستگاه.:(

از طرفی هم بازی های ارجینال حتی تا200هزار تومان هم بودن!!

حالا چی کار کنم؟برای دستگاه کپی خور مشکلی پیش نمیاد؟یا ممکن نیست از همون اوّل مشکل داشته باشن؟!!!!!!

2.بهترین کنسول که توی بازار هست،با چه اطلاعاتی هست؟:Dقیمتش مهم نیست.

ال تی چیه؟:D

در ضمن نمیخوام قبلا کار کرده باشه.

دوست عزیز 100 درصد بی فکر کردن دستگاه کپی خور بخرین چون به نفع شماست .

هیچ مشکلی براش پیش نمیاد دوست عزیز به شرطیکه از ادم یا فروشگاه خوبی خرید کنین . مهم نیست گرون بدن هر چیز گرونی حتما خوب نیست به قیمتش بخرین .

بازی های ارجینالم همون 100 تومنه . پشت شهرداریم پره دوست من .

اصلا مشکلی پیش نمیاد خیالتون راحت . کی گفته مشکل پیش میاد . بهتون ادرس میدم برین ازین شخص بخرین کارش حرف نداره . اینجا نمیگم چون خلاف قانون سایته خوب .

بعد من بهتون پیش نهاد میدم باندول گرزو بخرین که حرف نداره و عالیه 320 گیگ حافظشه - دوتا دسته داره - یه بازی اورجینال گرز او وار 3 - و کینکت -

یه تیم هکر هستن که کلا کارشون هک درایو XBOX هستن و دستشون درد نکنه درایو XBOX هک کردن تا دوستان بتونن کپی بازی کنن . این گروه بعد هک هربار ماکروسافت اپدیت جدید میداد تا مشکل درست کنه برا کاربرای کپی باز تو لایو این گروه C4 میومد سریع یه LT جدید میداد تا ما و دوستان راحت بتونیم بریم

لایو و لذت ببریم از XBOX خودمون .

دوست عزیز باز هر سوالی داشتین من در خدمتم تو پ.خ گفتم بهتون .

hosein009

کاربر سایت
May 30, 2012
68
دوست عزیز من متوجه حرفتون نمیشم خوب شما بستگی به اون درایوی که میخرین داره و مونده درایو پک کال اف چی باشه الان تو این سایت پایینی که براتون میزارم مشخص کدوما هک شدن و کدوم نشده موفق باشین .

لینک

اخه میگن درایو جدید مایکروسافت که روی کالاف زده کپی خور نمیشه

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
سلام دوستان...
ممنون.

من يه دوستى دارم 3-4 ساله ارکيد داره هاردم نخريده مثل اسبم ازش کار ميکشه. روزى 25 ساعت:دى. هيچيش نشده بازى اجرا ميکنه مثل پلنگ.:دى

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
دوستان يك سوال خيلي كوچيك!!!!!:d:d:-b
نميشه از يك هارد اكسترنال واسه اسليم 4 گيگ استفاده كرد؟:-/:-b
اگه ميشه كدوم مارك بهتره؟

RED-LINE

کاربر سایت
Sep 21, 2010
40
من واقعا کارم واجبه نمیدونم چرا کسی جواب نمیده
یه کنسول با درایو غیر قابل کپی خور 1175 لایتون
درایش تعویض بشه میشه کپی خورش کرد یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر