راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

سلام خدمت تمام دوستان عزیز :biggrin1::biggrin1::biggrin1:

ببخشید دوباره مزاحم میشم. میشه بگید XBOB زیر چنده؟

premium (کپی خور شده)
مادربورد falcon (حتما)
یک دسته اضافی (بی سیم)
کابل VGA (اتصال به مانیتور)
ریجن مناسب
کابل اتصال به اسپیکر
فرق می کنه که از کجا بخرید اما
پریمیوم قیمت بین 520 الی 550 یا بالاتر هست ( با مادر برد فالکون )
دسته هم حدودای 40 ( البته سفید )
کابل vga real هم 20 الی 25 ( مارک مایکروسافت گرون تره )
ریجن هم که پال فکر کنم از همه بهتر باشه ( فعلا )
اخریش رو نمی دونم :blushing:

دوستان من میخوام باطری energizer بخرم روش زده 1.2 ولت 2500 میلی امپر مشکلی نداره؟
قیمت شارژرش با دو تا باطری که روشه 15500 خوبه؟
2500 میلی امپر خوبه و باتری هم که energizer هست که واقعا خیلی توپه
در مورد شارژر هم دوستان باید بگن ولی باید مشخصاتش رو بگی

سلام دوستان اول از همه از ali945 تشکر میکنم به خاطر راهنمایهاش ممنونم من دوباره یه چند تا سوال داشتم حیاتیه
1- xbox رو گرفتم من اخه کلوپ دارم میخواستم بزارمش تو کلوپ و 24 ساعته ازش کار بکشم بگید چی کار کنم که خراب نشه و سه چراغ نکنه فن میخواد چی میخواد قیمت فنم بگید لطفا ؟
2- دومم اینکه این کولینک اینا بحثش چیه ؟
1- امکان 3 چراغ شدن دستگاه شما با هر روش کولینگی 99% هست . نمی خوام نا امیدتون کنم ولی اگه بخوایید 24 ساعته بازی کنید 99% احتمال سوختن داره چون مثل سونی 2 نیست که هیچیش نشه حتی هنوز هم بردی وجود نداره که 100 % 3 چراغه نشه
2- کولینگ همین روش های خنک کردن کنسوله مثل 12 ولت کردن و همینطور x=clamp و sd و ...
همه این ها که گفتم مقالش تو بازی سنتر هست

M3M جان بهتره سوالاتی که قبلا پاسخ داده شده رو پاسخ ندی.البته در صورت تکمیل نبودن پاسخ قبلی موردی نداره.اینطوری فقط پست اضافی زده میشه و تاپیک بیخودی شلوغ میشه.در ضمن همه سوالات رو توی یک پست جواب بده.از نقل قول چند گانه استفاده کن.همون + کنار کلید نقل قول.

M3M جان بهتره سوالاتی که قبلا پاسخ داده شده رو پاسخ ندی.البته در صورت تکمیل نبودن پاسخ قبلی موردی نداره.اینطوری فقط پست اضافی زده میشه و تاپیک بیخودی شلوغ میشه.در ضمن همه سوالات رو توی یک پست جواب بده.از نقل قول چند گانه استفاده کن.همون + کنار کلید نقل قول.

:p:cheesygri قضیه رو تو پیغام خصوصی میگم :laughing::p

بازم سلام
الان پرتو 12 ولت میکنه؟؟؟چند میگیره؟؟چند ساعته تحولیل من میده؟؟

10 تومن میگیره و جلو خودتون انجام میده

m3m جان ممنون از راهنمائت چن ساعته طول میکشه؟؟

کلا بیشتر از 30 دقیقه کار نمی بره.در ضمن کار سختی نیست برای همین سریع انجامش میدن.

من یک سوال برام پیش امده ان هم این که اگر از Play & Charge Kit استفاده کنیم باید از باترهای قابل شارز استفاده کنیم بعدا بهترین نوع این باتر های چی هستند؟

باطری Play & Charge Kit از نوع NiMH قابل شارژ هست.تا 25 ساعت هم شارژ نگه میداره.
وقتی از این قطعه استفاده کنی نیازی به باطری قلمی قابل شارژ یا غیر قابل شارژ نیست.

Code:
http://www.xbox.com/en-GB/hardware/x/xbox360playchargekit/

1- امکان 3 چراغ شدن دستگاه شما با هر روش کولینگی 99% هست . نمی خوام نا امیدتون کنم ولی اگه بخوایید 24 ساعته بازی کنید 99% احتمال سوختن داره چون مثل سونی 2 نیست که هیچیش نشه حتی هنوز هم بردی وجود نداره که 100 % 3 چراغه نشه
2- کولینگ همین روش های خنک کردن کنسوله مثل 12 ولت کردن و همینطور x=clamp و sd و ...
همه این ها که گفتم مقالش تو بازی سنتر هست

شایان ذکر شوم که من یه halo خریدم و یه elite با فن و دمو دستگاه 1300000 تومن :laughing:
ps3 هم دارما ولی xbox یه چیزه دیگس بعد این sd چیه ؟ :cheesygri

آخرین ویرایش:
اقا اگه 12 ولتش کنی واسه دستگاه ضرر داره بعد بدون 12 ولت هم میشه فن روش نصب کرد بعد سینک روی رم رو هم 1 توضیحی بدین

:laughing:

نگاه کن 12 ولت یه دستکاری توی فن هاست و سخت افزاریه.ممکنه فن بسوزه اما اونقدر ها نگران کننده نیست.اتفاقا تاثیر زیادی توی دمای داخل کنسول داره.
بدون 12 ولت می تونی فن اکسترنال نصب کنی اما خوب قدرت خنک کنندگیش به اندازه 12 ولت کردن نیست.حتی در مدل های قدیمی هم تاثیر برعکس داره.
در مورد سینک روی رم و همچین مواردی هم بهتر هست که به تاپیک مربوط به مباحث Cooling مراجعه کنید.

آقا یکی قیمت روز لنز و دسته سفید سیم دار رو به من بگه....

لطفا حدودی نگید و به روز باشه و بگید کجا....

برای قیمت لنز بهتر هست شماره NextGen رو از سایتش یعنی NextGen.IR برداری و زنگ بزنی ازشون بپرسی.همون جا می تونی قیمت دسته رو هم بپرسی.قیمت دسته بین 40 تا 45 هزار تومان هست.اکثر مغازه ها 45 هزار تومان می فروشن.

شایان ذکر شوم که من یه halo خریدم و یه elite با فن و دمو دستگاه 1300000 تومن :laughing:
ps3 هم دارما ولی xbox یه چیزه دیگس بعد این sd چیه ؟ :cheesygri

این هم از روش های مربوطه :

Code:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=16152

Code:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=13816

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or