راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

سلام دوستان اول از همه از ali945 تشکر میکنم به خاطر راهنمایهاش ممنونم من دوباره یه چند تا سوال داشتم حیاتیه
1- xbox رو گرفتم من اخه کلوپ دارم میخواستم بزارمش تو کلوپ و 24 ساعته ازش کار بکشم بگید چی کار کنم که خراب نشه و سه چراغ نکنه فن میخواد چی میخواد قیمت فنم بگید لطفا ؟
2- دومم اینکه این کولینک اینا بحثش چیه ؟

سلام دوستان اول از همه از ali945 تشکر میکنم به خاطر راهنمایهاش ممنونم من دوباره یه چند تا سوال داشتم حیاتیه
1- xbox رو گرفتم من اخه کلوپ دارم میخواستم بزارمش تو کلوپ و 24 ساعته ازش کار بکشم بگید چی کار کنم که خراب نشه و سه چراغ نکنه فن میخواد چی میخواد قیمت فنم بگید لطفا ؟
2- دومم اینکه این کولینک اینا بحثش چیه ؟

شما در درجه اول چون میخوای زیاد کار بکشی از 360 100% 12 ولت کن فنهاشو
در درجه 2 : انجام مد SD
در درجات بعد سینک گزاشتن روی رمها
البته 12 ولت +sd در اولویت هست
کارهای بالا = کولینگ
و سعی کن از زمین فاصله بدی

سلام دوستان خسته نباشید من میخوام 360 بگیرم.میخواستم ببینم آخرین قیمت آرکد و الیت چقدر هست دقیقا" برای خنک موندنش باید چکار کنم.
راسته میگن 360 های جدید دیگه اصلا" 3چراغ نمیدین و رفع عیب شدن!
این که میگن باید به دیسک دقت کرد جریانش چیه؟یعنی اگه دیسک بد بود درایو لطمه میخوره؟ چه دیسکهایی خوبند؟ ازکجا معلومه مارک دیسک چیه؟
میگم مموری آرکد برای سیو بازیها مناسب هست یا کمه؟
قیمت هارد 20 GB چقدر هست؟
من مانیتور LG F700P دارم چطوری میتونم 360 رو بهش وصل کنم.
خیلی شرمنده که سوالام زیاد بود و میدونم نباید مطرح میکردم ولی خواهش میکنم جواب بدین عجله دارم

می خواستم بدونم روزی چند ساعت می شود با کنسول بازی کرد؟
خاموش کردن نرم افزاری کنسول را می خواستم بدونم
بعدا این دکمه های LT # RT روی دسته چه کار می کنن؟

کلید وسط دسته رو نگه دار.یه صفحه از سمت راست میاد.گزینه Turn Off Console رو بزن تا خاموش بشه.
کلید های LT و RT توی بازی ازشون استفاده میشه برای شلیک یا هر چیز دیگه ای...

سلام خدمت تمام دوستان عزیز :biggrin1::biggrin1::biggrin1:

ببخشید دوباره مزاحم میشم. میشه بگید XBOB زیر چنده؟

premium (کپی خور شده)
مادربورد falcon (حتما)
یک دسته اضافی (بی سیم)
کابل VGA (اتصال به مانیتور)
ریجن مناسب
کابل اتصال به اسپیکر

یه پرمیوم قیمتش بین 480 تا 520 هست.یه دسته اضافی بیسیم 45 هزار تومان حدودا قیمت داره.
کابل VGA هم 20 تا 25 هزار تومان و کابل تبدیل اسپیکر هم باید بگردی پیدا کنی.
ریجن PAL پیشنهاد میشه.

دوستان من میخوام باطری energizer بخرم روش زده 1.2 ولت 2500 میلی امپر مشکلی نداره؟
قیمت شارژرش با دو تا باطری که روشه 15500 خوبه؟

قیمتش مناسبه می تونی بخری.10000 تومان دیگه روش بذار یه Play & Charge Kit بخر.

می خواستم بدونم قطعهای هست که باهاش بشود بدون این که کابل dvi مانیتو ر از جای خودش در بیارم به وسیله یک تبدیل یکسرش به کامپیوتر وصل کنیم وسرش به xbox چه بعد از مدتی شاید پورت dvi مانیتورم خراب بشه

می خواستم بدونم قطعهای هست که باهاش بشود بدون این که کابل dvi مانیتو ر از جای خودش در بیارم به وسیله یک تبدیل یکسرش به کامپیوتر وصل کنیم وسرش به xbox چه بعد از مدتی شاید پورت dvi مانیتورم خراب بشه

اگر هم پرت DVI داره هم Analog باید براش یه کابل VGA بخری که از پورت آنالوگ استفاده کنی.

دوستان سلام
من یه کنسول پرمیوم مادربورد فالکون 2008 پیش آقا پیام گرفتم.البته هنوز به دستم نرسیده تو راهه چون من یه خورده برام سخته که فورا بیام تهران. میخاستم ببینم که میتونم بدون 12 ولت 2 تا 3 روز با یه فن اکسترنان روزی 5 ساعت بازی کنم؟؟؟؟؟

دوستان سلام
من یه کنسول پرمیوم مادربورد فالکون 2008 پیش آقا پیام گرفتم.البته هنوز به دستم نرسیده تو راهه چون من یه خورده برام سخته که فورا بیام تهران. میخاستم ببینم که میتونم بدون 12 ولت 2 تا 3 روز با یه فن اکسترنان روزی 5 ساعت بازی کنم؟؟؟؟؟

بهتره با اینترکولر بیشتر از 3 ساعت بازی نکنید.این چند روز رو کم بازی کن تا این که 12 ولت کنی.

دوستان سلام

من هم مشکل تو را دارم می خواستم بدون این فن هایی که اکسترنالی که پرتو دارن چطور هستن من کنسولم پرمیوم هستش از اقا پیام خریدم:cheesygri ولی فقط 1ساعتی روشنش کردم گذاشتمش وقتی امدم تهران 12v کننم حالا با این فن ها تا چند ساعت پیشنهاد بازی میشود ؟

من هم مشکل تو را دارم می خواستم بدون این فن هایی که اکسترنالی که پرتو دارن چطور هستن من کنسولم پرمیوم هستش از اقا پیام خریدم:cheesygri ولی فقط 1ساعتی روشنش کردم گذاشتمش وقتی امدم تهران 12v کننم حالا با این فن ها تا چند ساعت پیشنهاد بازی میشود ؟

بیشتر از 2-3 ساعت بازی نکنی بهتره برای دستگاه.

یه پرمیوم قیمتش بین 480 تا 520 هست.یه دسته اضافی بیسیم 45 هزار تومان حدودا قیمت داره.
کابل VGA هم 20 تا 25 هزار تومان و کابل تبدیل اسپیکر هم باید بگردی پیدا کنی.
ریجن PAL پیشنهاد میشه.

ای بابا !!!
من میخواستم ارزونتر بشه :(:(
الیت هم که همین قیمته!!!

راستی 12 ولت کردن نرم افزاری هست یا سخت افزاری و چطوری میشه انجامش داد؟

ای بابا !!!
من میخواستم ارزونتر بشه :(:(
الیت هم که همین قیمته!!!

راستی 12 ولت کردن نرم افزاری هست یا سخت افزاری و چطوری میشه انجامش داد؟
الیت حدودا 600 قیمت داره الان!
12 ولت دو نوع داره و جفتش سخت افزاری هست اموزش در بخش cooling & repair هست هم خودت میتونی هم بیرون میتونی بدی;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or