راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

من 1 ps2 داشتم بازي که مي کردم بعضي با زي هايي رو که ميکردم سياه سفيد بود ولي اگه همون اول ميشد 69 htz رو انتخاب کني دي گه سياه سفيد نبود مي خوام بدونم اگه 360 بگيرم اين مشکلو دارم يا نه به ريجن دستگاه بستگي داره يا نه بايد با 1 (ار ف) به تلوزيون تبديل مي کردم تا بازي کنم حالا کمکم کنيد

سلام، دوستان من یه چند تا سوال داشتم.
1- بنظر شما دیسک های رایتی بهتره یا دیسک های ( استارمپ فکر کنم ) که پشت طلایی هستند ؟
2- آیا همه ی GTAـها رو BenQ مشکل رندر رو دارند ؟ منظورم اینه اگه DVD اصلیشو بگیرم بازم همین مشکل رو داره ؟
3- چند روز پیش که داشتم بازی میکردم یه دفعه برق ها کم و زیاد شد و یه دفعه دستگاه 3 چراغ قرمز داد. منم سریع خاموشش کردم و زمانی که برق ها عادی شد دستگاه را روشن کردم و کاملا سالم بود. ممکن با تکرار شدن و ضعیف و قوی شدن برق ها دستگاه 3 چراغ قرمز بده و دیگه بالا نیاد ؟
با تشکر، Mr.Nobakht

سلام، دوستان من یه چند تا سوال داشتم.
1- بنظر شما دیسک های رایتی بهتره یا دیسک های ( استارمپ فکر کنم ) که پشت طلایی هستند ؟
2- آیا همه ی GTAـها رو BenQ مشکل رندر رو دارند ؟ منظورم اینه اگه DVD اصلیشو بگیرم بازم همین مشکل رو داره ؟
3- چند روز پیش که داشتم بازی میکردم یه دفعه برق ها کم و زیاد شد و یه دفعه دستگاه 3 چراغ قرمز داد. منم سریع خاموشش کردم و زمانی که برق ها عادی شد دستگاه را روشن کردم و کاملا سالم بود. ممکن با تکرار شدن و ضعیف و قوی شدن برق ها دستگاه 3 چراغ قرمز بده و دیگه بالا نیاد ؟
با تشکر، Mr.Nobakht

1:رایتی (روی دیسک با کیفیت) ............................. استمپری درستش هست
2:نه . کسایم رو سایت هستن که هیچ مشکلی نداشتن و هم چنین همه دنیا که با gta مشکل نداشتن
3:بیشتر ترانسو اذیت میکنه .سعی کن حداقل یک محافظ بگیری
البته خلیل جان یک راهی گفتند مربوط به برق گرفتن برای 360 از پاور pc گه در برابر نوسان بهتر عمل کنه

1:رایتی (روی دیسک با کیفیت) ............................. استمپری درستش هست
2:نه . کسایم رو سایت هستن که هیچ مشکلی نداشتن و هم چنین همه دنیا که با gta مشکل نداشتن
از کجا تشخیص بدم که دیسک رایتی کیفیتش خوبه یا نه ؟ استمپری رو چطوری تولید میکنن ؟ شما جایی رو می شناسی که دیسک GTA IV رایتی با کیفیت خوب بفروشه ؟ دیسک های استمپری به لنز دستگاه آسیب می رسونند ؟

من 1 ps2 داشتم بازي که مي کردم بعضي با زي هايي رو که ميکردم سياه سفيد بود ولي اگه همون اول ميشد 69 htz رو انتخاب کني دي گه سياه سفيد نبود مي خوام بدونم اگه 360 بگيرم اين مشکلو دارم يا نه به ريجن دستگاه بستگي داره يا نه بايد با 1 (ار ف) به تلوزيون تبديل مي کردم تا بازي کنم حالا کمکم کنيد
ali 956 لطفا جواب بده

ali 956 لطفا جواب بده

ali954!
من زیاد از تصویر سر در نمیارم
ولی من واسه خودم رو هم روی 21 اینچ داغون هم روی HDTV که الان دارم وصل کردم اصلا این مشکل نبوده
به region اصلا ربطی نداره!
این جزو مشکل به حساب نمیاد ..جزو تنظیم هست و زیاد روش مانور نمیخواد بدی;)
amirsuzooki
اولا هنوز جسپر نیومده
دوما باید زیر دست گیمر ها یک 4-5 ماهی باشه تا اشکالاتش معلوم بشه
ولی شما فعلا تو فکرش نباش چون درایوش واسه ما ایرانی ها که 3 تومان واسه بازی میدیم مهمه:دی
mr.nobakht
دیسک رایتی که دیگه الان واسه همه روشن شده که چه دیسکی خوبه و کجا دیسک خوب با سرعت مناسب رایت میکنه
من خودم از این دیسک ها راضی بودم VEr aone t-gate
اصلا به فکر استمپری نباش!
تو همین فروشگاه مجازی میتونی gta رو رو دیسک خوب و قیمت مناسب پیدا کنی

آخرین ویرایش:
یه سوال

قیمت کیش از تهران ارزون تره ؟
اختلاف قیمتش 20 تا 30 تومنه..... ارزونتره

از کجا تشخیص بدم که دیسک رایتی کیفیتش خوبه یا نه ؟ استمپری رو چطوری تولید میکنن ؟ شما جایی رو می شناسی که دیسک GTA IV رایتی با کیفیت خوب بفروشه ؟ دیسک های استمپری به لنز دستگاه آسیب می رسونند ؟
از پرتو و وست گیم بگیر...... اینا دیسک هاشون حرف نداره...

ali 956 لطفا جواب بده
تصویر به رجین ربط نداره....... توی setting دستگاه 1 قسمت مربوط به display هست.... از اونجا تنظیم کن....

mersi doste aziz
mikhastam bedonam in matherboardai ke esmeshon jesper chiye biad dige yani khodahafez se cherag?

جاسپر هنوز نیومده ولی از فالکون خیلی بهتره....

من چند تا سوال دارم لطفا استادان فقط جواب بدن و خیلی کامل و ساده! :

1- برای وصل شدن به Xbox Live با کنسول Core به چه چیزهایی نیاز هست و قیمتشان چند هست؟؟؟ (هارد رو دارم)

2- برای وصل کردن کنسول به مانیتور چه چیزهایی لازم هست و چند هست؟

3- بعد از اینکه گلدم برای XL تموم شد چیجوری میتونم تهیه کنم و از کجا و چند؟

موفق باشید

من چند تا سوال دارم لطفا استادان فقط جواب بدن و خیلی کامل و ساده! :

1- برای وصل شدن به Xbox Live با کنسول Core به چه چیزهایی نیاز هست و قیمتشان چند هست؟؟؟ (هارد رو دارم)

2- برای وصل کردن کنسول به مانیتور چه چیزهایی لازم هست و چند هست؟

3- بعد از اینکه گلدم برای XL تموم شد چیجوری میتونم تهیه کنم و از کجا و چند؟

موفق باشید
1 - فقط یک کابل Ethernet که حدود 10-15 تومنه . هدست هم اگر میخوای میتونی بگیری که البته ضروری نیست .

2 - فقط یک کابل VGA با قیمت تقریبی 30 تومن . اگر مانیتورت CRT هست یه تبدیل 2-3 تومنی هم میگیری .

3 - کارت گلد میخری دیگه . از Westgame ، Parto ، پیام و ... قیمتاش مختلفه . مثلا 1 ساله حدود 80 تومنه تا اونجایی که میدونم .

بچه ها من میخوام باطری شارژی برای دسته بگیرم.خواستم ببینم دسته xbox چند تا باطری میخوره؟باطری قلمی میخوره یا نیم قلم؟فرقی با باطریهای معمولی که نداره؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or