راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

تو مجله عصر شبکه نوشته مدل الیت مشکل 3 چراغ قرمز براش به وجود نمیاد مگه اینکه واقعا بدشانس باشید میخواشتم بدونم از بچه ها کسی هست که الیت 3 چراغه دیده باشه

تو مجله عصر شبکه نوشته مدل الیت مشکل 3 چراغ قرمز براش به وجود نمیاد مگه اینکه واقعا بدشانس باشید میخواشتم بدونم از بچه ها کسی هست که الیت 3 چراغه دیده باشه

فکر نکنم این حرف درست باشه - اصل این که مادربورد کنسولت فالکون باشه + روشهای مثل 12v و sd را انجام داده باشی

آخرین ویرایش:

همونطور که دوستمون گفتن 3 چراغ شدن هیچ ارتباطی به مدل دستگاه نداره و دلایلش می تونه هر چیزی باشه.از مشکل گرمایی گرفته تا مشکل برق و ...
این مجله عصر شبکه هم چرت و پرت نوشته.تا الان 3 مادربورد برای این کنسول عرضه شده به نام های Launch و Zephyr و Falcon که توی سومین مدل مشکل گرمایی که دلیل عمده 3 چراغ شدن هست بهبود یافته و احتمالا از ماه آگوست هم مادربورد جدیدتری به نام Jasper روی این کنسول قرار خواهد گرفت.
پس شما فقط لازم هست به مسائل مربوط به Falcon بودن مادربورد توجه کنید که می تونید برای اطلاعات بیشتر به تاپیک توی همین بخش مربوط به مادربورد ها مراجعه کنید که توضیح کاملی داخلش داده شده... ;)

الیت نه الایت
بعدشم مادربورد elite arcade permium HDmi هیچ تفاوتی باهم نداره و هر 3 نوع 3 چراغ میده
ولی شما نباید فکر کنی با پلی 2 طرفی و بیفتی به جون 360 روزی 10 ساعت ........

سلام:cheesygri.من یه USB Joystick واسه کامپیوتر دارم میخواستم ببینم که ایا میتونم اونو به USB 360 بزنم و به عنوان دسته ی 2 ازش استفاده کنم:confused::-"

از این وسیله می تونی استفاده کنی.احتمالا کار می کنه روی کنسول :

XFPS_PLUS.d.jpg

XFPS_PLUS_c.jpg

اسمش هم XFPS هست.

خير نميشه :-"

بار اولی نیست که پاسخ های اشتباه میدید...لطفا بدون داشتن اطلاعات پاسخ ندید... ;)

سلام
می خواستم بدونم کسی عکسی از این فن Cooling Fan with Temperature Monitor که نکست جن یا پرتو دارن ندارن بزارن

شبیه همون Intercooler های معمولی هست فقط یه مانیتور روش اضافی داره... ;)
یه مقدار سرعت فن هاش هم بیشتر هست.

چند سوال

سلام
واقعا که این سایت خیلی محشره.من قبلا تو بخش psp کمکهای زیادی گرفتم و الان هم میخوام تو این بخش یه سری کمک بگیرم.
من بین ps3 و xbox360 خیلی دو دلم که کدوم رو بخرم.
1. کیفیت تصویر ps3 بیشتره؟
2. xbox360 هم سیستم عامل داره؟مانند ps3 که منو داره و میشه سیستم عامل روش ریخت منوی پخش آهنگ و فیلم و....
3.رنگ مشکی گرونتر از رنگ سفیده؟
4.میارزه که صبر کنم تا مادربورد جدید بیاد؟
5.یکم xbox سوسول نیست؟آخه پسر عموم ps3 داره و از صبح تا شب روشنه ولی اصلا داغ نمیشه.
6.الان کدوم مدل بهتر و به صرفه تره؟(با یه دسته که تو جعبه هست)و قیمتش چنده؟
7.از کیش بخرم بهتره یا تهران؟
البته در حال حاضر xbox به صرفه تر از ps3 چون بازیاش کپی و ارزونه و اکثر بازیاشون یکیه،mgs4 رو هم تو ps3 پسر عموم تموم کردم:-";)
ولی چون ما همش با ps1,ps2 آشناییم و sony هست آدم میترسه xbox به خوبیه ps3 نباشه البته اونیکی پسر عموم xbox داره و راضیه اما خواستم نظر شما رو هم بدونم.

مرسی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or