راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

سلام
واقعا که این سایت خیلی محشره.من قبلا تو بخش psp کمکهای زیادی گرفتم و الان هم میخوام تو این بخش یه سری کمک بگیرم.
من بین ps3 و xbox360 خیلی دو دلم که کدوم رو بخرم.
1. کیفیت تصویر ps3 بیشتره؟
2. xbox360 هم سیستم عامل داره؟مانند ps3 که منو داره و میشه سیستم عامل روش ریخت منوی پخش آهنگ و فیلم و....
3.رنگ مشکی گرونتر از رنگ سفیده؟
4.میارزه که صبر کنم تا مادربورد جدید بیاد؟
5.یکم xbox سوسول نیست؟آخه پسر عموم ps3 داره و از صبح تا شب روشنه ولی اصلا داغ نمیشه.
6.الان کدوم مدل بهتر و به صرفه تره؟(با یه دسته که تو جعبه هست)و قیمتش چنده؟
7.از کیش بخرم بهتره یا تهران؟
البته در حال حاضر xbox به صرفه تر از ps3 چون بازیاش کپی و ارزونه و اکثر بازیاشون یکیه،mgs4 رو هم تو ps3 پسر عموم تموم کردم:-";)
ولی چون ما همش با ps1,ps2 آشناییم و sony هست آدم میترسه xbox به خوبیه ps3 نباشه البته اونیکی پسر عموم xbox داره و راضیه اما خواستم نظر شما رو هم بدونم.

مرسی
1_فرقی ندارن باهم فقط توبعضی بازیها تصویرتوپی اس3تیره ترهست.
2_بله داره ومیتونی ازمدیاسنترش برای موسیقی استفاده کنی والبته فیلم هم میشه ببینی
3_اره گرونتره بخاطرهاردش که120 گیگ هست والبته مشگل گرم شدن نداره
4_اگه فالکون هم بگیری فرقی نمیکنه چون مشکل گرما توش حل شده(فقط مادربوردهای لانچ وزفیراین مشکل روداشتن)
5_سوسول؟منظورت اینه که داغ میکنه این جدیداش روبگیربامادربوردفالکون بعدهرچقدرخواستی بازی کن
6_الان مدل پریمیوم ازهمه به صرفه تره چون یه هارد20گیگ هم داره ولی مدل ارکید هم طرفدارای خودش روداره اگرچه هارد نداره ولی بامموری256مگی که داره کارت روراه میندازه ودرحال حاضرارزون ترین نوع360هست
7_تا اونجایی که من میدونم کیش باتهران 40-30تومن فرقشون هست ببین کدومش برات میصرفه؟
الان برتری360به پی اس لیست بازیهای 360وکپیخوربودن درایوش توایران هست من 360 دارم وبا اینکه مادربوردش لانچ هست ازش راضی هستم وروزی دست کم3ساعت باهاش بازی میکنم

سلام پدرام جان:love:خوبی؟
اقا امارقیمت الیت رومیخواستم اگه زحمتی نیست:blushing:

قیمتش رو حقیقتا دقیق ندارم.اما مثل این که 550 به بالا هست.
ممنون از این که حال ما رو می پرسی ... شما خوب باشی ما هم خوبیم...

سلام
واقعا که این سایت خیلی محشره.من قبلا تو بخش psp کمکهای زیادی گرفتم و الان هم میخوام تو این بخش یه سری کمک بگیرم.
من بین ps3 و xbox360 خیلی دو دلم که کدوم رو بخرم.
1. کیفیت تصویر ps3 بیشتره؟
2. xbox360 هم سیستم عامل داره؟مانند ps3 که منو داره و میشه سیستم عامل روش ریخت منوی پخش آهنگ و فیلم و....
3.رنگ مشکی گرونتر از رنگ سفیده؟
4.میارزه که صبر کنم تا مادربورد جدید بیاد؟
5.یکم xbox سوسول نیست؟آخه پسر عموم ps3 داره و از صبح تا شب روشنه ولی اصلا داغ نمیشه.
6.الان کدوم مدل بهتر و به صرفه تره؟(با یه دسته که تو جعبه هست)و قیمتش چنده؟
7.از کیش بخرم بهتره یا تهران؟
البته در حال حاضر xbox به صرفه تر از ps3 چون بازیاش کپی و ارزونه و اکثر بازیاشون یکیه،mgs4 رو هم تو ps3 پسر عموم تموم کردم:-";)
ولی چون ما همش با ps1,ps2 آشناییم و sony هست آدم میترسه xbox به خوبیه ps3 نباشه البته اونیکی پسر عموم xbox داره و راضیه اما خواستم نظر شما رو هم بدونم.

مرسی

1. بازی ها از نظر کیفیت تقریبا یکسان هستن.فقط در بعضی موارد برتری دارن توی یکی از دو کنسول.
2. سیستم عامل نمیشه گفت داره.اما منو و ... داره.
3. بله و امکاناتشم بیشتره...
4. می تونه فکر خوبی باشه اما هنوز اومدن مادربورد جدید 100% نیست و از آگوست به بعد میاد.
5. XBox 360 کلا باید رعایتش رو کنی.کیفیت ساختش نسبت به PS3 پایینتر هست.
6. به صرفه ترین آرکید هست ولی خوب اکثرا به خاطر هارد پرمیوم یا الایت پیشنهاد میشه.
7. فرقی نمیکنه باید قیمت مناسب پیدا کنی.از دوبی بدی بیارن خیلی بهتره...چون قیمت هاش عالیه...
در کل هم خریدش به صرفه تر هست هم عناوین زیادی داره.

6_الان مدل پریمیوم ازهمه به صرفه تره چون یه هارد20گیگ هم داره ولی مدل ارکید هم طرفدارای خودش روداره اگرچه هارد نداره ولی بامموری256مگی که داره کارت روراه میندازه ودرحال حاضرارزون ترین نوع360هست
از نظر ارزون بودن حرف شما درسته ولی من به هر کسی که میخواد 360 بخره پیشنهاد می کنم الایت بخره چون خیلی به صرفه هست تا پاییز بازی های 360 رو میشه روش Inistal کرد و کم کم 6 7 گیگی جا می خواد
ارکید که هیچی ولی پریمیوم هم 1 الی 2 تا جا بیشتر نمی گیره پس برید و الایت بخرید
می تونید ارکید بخرید و بعدش یه هارد 120 اما هارد 120 الان 150 تومنه ببینید پاییز چقدر میشه !

سلام
اميدوارم حال همتون تو اين تابستون گرم و بي برق خوب باشه و مثل xbox360 ها 3 چراغ نشين (گرما زده)
يك مشكل داشتم :
من تا حالا 2 تا بازي assasin creeds گرفتم . هر 2 تاشون وقتي ديسك ميزارم تصوير سياه ميشه و بازي بالا نمياد . ريجن دستگاهم پال هست . اين بازي ها يكيش ntsc يكي ديگه پال هست .
مشكل كجاست ؟؟!!

سلام
اميدوارم حال همتون تو اين تابستون گرم و بي برق خوب باشه و مثل xbox360 ها 3 چراغ نشين (گرما زده)
يك مشكل داشتم :
من تا حالا 2 تا بازي assasin creeds گرفتم . هر 2 تاشون وقتي ديسك ميزارم تصوير سياه ميشه و بازي بالا نمياد . ريجن دستگاهم پال هست . اين بازي ها يكيش ntsc يكي ديگه پال هست .
مشكل كجاست ؟؟!!

اتفاقا منم این مشکل برام پیش اومد
دیسک هیچ مشکلی نداشت.هر روز باز میکردم تا یه روز همینجوری که شما میگی شد
وقتی تصویر سیاهم میشه حتی داشبوردم نمیاد و کلا گیر میکنه:confused:
امااا:biggrin1:
دیروز همینجوری خود بخود درست شد;)

مرسی:love:

سلام دوستان حالتون که خوبه ببخشید یه چند تا سوال دیگه میخواستم از اساتید محترم الخصوص جناب console (پدرام خان) سوال کنم که من xbox رو گذاشتم تو یه میز و از دو طرف هر طرف 4 تا فن گذاشتم دیروز هم 10 ساعت بکوب باهاش بازی کردم gta رو و بعد که روشن کردم سه چراغ نداد مدلشم halo هستش ایا به نظر شما این روش خوبیه ؟ اگه یه برنامه هم بدین که چه جوری باهاش بازی کنیم ممنون میشم:cheesygri:lol::bye: :blushing:

سلام
يك مشكل داشتم :
مشكل كجاست ؟؟!!

مشکل از Iso بازی هست به احتمال زیاد.چون خود من هم همین مشکل داشتم و با تعویض دیسک راحت حل شده... ;)

اتفاقا منم این مشکل برام پیش اومد
دیسک هیچ مشکلی نداشت.هر روز باز میکردم تا یه روز همینجوری که شما میگی شد
وقتی تصویر سیاهم میشه حتی داشبوردم نمیاد و کلا گیر میکنه:confused:
امااا:biggrin1:
دیروز همینجوری خود بخود درست شد;)

مرسی:love:

Freeze می کنه دوست عزیز.

سلام دوستان حالتون که خوبه ببخشید یه چند تا سوال دیگه میخواستم از اساتید محترم الخصوص جناب console (پدرام خان) سوال کنم که من xbox رو گذاشتم تو یه میز و از دو طرف هر طرف 4 تا فن گذاشتم دیروز هم 10 ساعت بکوب باهاش بازی کردم gta رو و بعد که روشن کردم سه چراغ نداد مدلشم halo هستش ایا به نظر شما این روش خوبیه ؟ اگه یه برنامه هم بدین که چه جوری باهاش بازی کنیم ممنون میشم:cheesygri:lol::bye: :blushing:

2 رو اینطوری بازی کنی کنسولت ترکیده.12 ولتش کن که نگران 3 چراغ نباشی و نیاز نباشه که فن ها رو بذاری.در ضمن محیط دورش باز باشه.
هر 2-3 ساعت هم 1.5 ساعت استراحت بهش بده...

الیت نه الایت
بعدشم مادربورد elite arcade permium HDmi هیچ تفاوتی باهم نداره و هر 3 نوع 3 چراغ میده
ولی شما نباید فکر کنی با پلی 2 طرفی و بیفتی به جون 360 روزی 10 ساعت ........

ببخشید فرهگسرای فارسی
ثانیا به لحنتون دقت کنید دعوا داری مگه

اینجا جای بحث نیست.شما ادامه ندید لطفا.

ببخشید اقا پدرام چه جوری میشه ایکس باکسو هم به مانیتور وصل کرد هم به اسپیکر 5.1

با کابل VGA میتونی این کار رو کنی فکر کنم.زیاد در مورد اتصال به اسپیکر 5.1 اطلاعی ندارم.دوستانی که وارد تر هستن کمکت می کنن.

مرسی از کمکاتون
حالا دو تا سوال دیگه پیش میاد:
1.سیستم عمل که میگین نداره یعنی مثل ps3 هست؟یا ضعیفتره؟اخه ps3 یه منوی باحالی داره و کلی امکانات (که البته اکثرش تو ایران کاربرد نداره) مثل theme و منوهای پخش آهنگ و فیلم و یه گزینه برای ریختن سیستم عامل داره البته نمیدونم چجوریه اما این گزینه رو توش دیدم.
2.میدونین که رنگ مشکی چه قابلیتای اضافه ای داره؟
3.این لپ تاپ های xboxوps3 چجوریه؟خوبن؟تو ایران هست؟چنده؟
مرسی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or