راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,858
نام
malek
سلام.کلا تاپیک 360 خیلی گیج کننده بود واسه همین سوالم رو اینجا میپرسم.دو عدد 360 آرکید سفید دارم که هر دوتاشون هم dvd رامشون مشکل داره و گیر میکنه.میخام به کل دی وی دی رامشون رو عوض کنم و بفروشمشون.یه جای مطمئن خوب و منصف واسه خرید dvd ram بهم معرفی کنید و اینکه اصلا میتونم همچین کاری بکنم یا نه.ممنون

farhad.p

کاربر سایت
Oct 3, 2013
6
اگه منظورتون LT3 هست نه هیچ مشکلی نیست .

ممنون از كمكتون
يه سوال ديگه الان فهميدم كه مشكلي نيست اما الان فهميذم بايد دي وي دي برنرمكس باشه تا بن نشي ، درسته؟

اگر درسته ايا بازي 97 درصد كه من خريدم رو مي تونم برنر مكس تبديل كنم؟
ممنون

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
ممنون از كمكتون
يه سوال ديگه الان فهميدم كه مشكلي نيست اما الان فهميذم بايد دي وي دي برنرمكس باشه تا بن نشي ، درسته؟

اگر درسته ايا بازي 97 درصد كه من خريدم رو مي تونم برنر مكس تبديل كنم؟
ممنون
بله
خیر!باید بخری چون رایت شده و دیگه نمیتونی کاریش کنی

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
دوستان من اگر بخوام Xbox 360 Slim کپی خور و آکبند بخرم چه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟ (قیمت بازار رو هم اگر میدونید بگید).
ممنون
مدل 250 گیگش رو بخر که راحت همه ی بازی ها رو بتونی روش نصب کنی و جا هم زیاد داره یه وقت 4 گیگ نگیریاااا چون هم جا کم داره هم بعضی از بازی ها رو نمیتونی روش نصب کنی
فک کنم الان قیمت اسلیم 250 بینِ 850 تا 900 تومن شده باشه نیو اسلیم هم فک کنم تا 1 تومن باشه

Digiman

کاربر سایت
Dec 30, 2010
59
مدل 250 گیگش رو بخر که راحت همه ی بازی ها رو بتونی روش نصب کنی و جا هم زیاد داره یه وقت 4 گیگ نگیریاااا چون هم جا کم داره هم بعضی از بازی ها رو نمیتونی روش نصب کنی
فک کنم الان قیمت اسلیم 250 بینِ 850 تا 900 تومن شده باشه نیو اسلیم هم فک کنم تا 1 تومن باشه

آقا مدل خاصی میگی تا همونو بگیرم. الان چه مدلهایی داخل بازار هست ؟واسه بچه میخوام با کینکت باشه

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
آقا مدل خاصی میگی تا همونو بگیرم. الان چه مدلهایی داخل بازار هست ؟واسه بچه میخوام با کینکت باشه
مدلای موجود تویِ بازار فقط Slim و Slim e (یا نیو اسلیم هم میگن) هست که هر دو هم هارد 4 گیگ و هم 250 و 320 رو ساپورت میکنن کینکت هم به راحتی رویِ جفتشون نصب میشه
فقط فرقشون باهم اینه که اسلیم دکمه هاش لمسی هست ولی نیو اسلیم ها دکمه هاشون دیگه تاچ نیست و میگن مصرف برقش کمتره
به نظرم یه اسلیم 250 گیگ با کینکت بگیر که یه چیزی حدود 1 میلیون صد یا دویست درمیاد
ولی اون نیو اسلیم ها تازه از 1 میلیون قیمتشون شروع میشه بخوای باهاش کینکت هم بخری که دیگه هیچی تا 1 میلیون 400 هم خیلیا میفروشن!!!!:|
4 گیگ اصلا نگیر چون هیچ بازی ای نمیشه راحت روش نصب کرد و برای فصا واسه بازی ها خیلی اذیت میکنه

Digiman

کاربر سایت
Dec 30, 2010
59
مدلای موجود تویِ بازار فقط Slim و Slim e (یا نیو اسلیم هم میگن) هست که هر دو هم هارد 4 گیگ و هم 250 و 320 رو ساپورت میکنن کینکت هم به راحتی رویِ جفتشون نصب میشه
فقط فرقشون باهم اینه که اسلیم دکمه هاش لمسی هست ولی نیو اسلیم ها دکمه هاشون دیگه تاچ نیست و میگن مصرف برقش کمتره
به نظرم یه اسلیم 250 گیگ با کینکت بگیر که یه چیزی حدود 1 میلیون صد یا دویست درمیاد
ولی اون نیو اسلیم ها تازه از 1 میلیون قیمتشون شروع میشه بخوای باهاش کینکت هم بخری که دیگه هیچی تا 1 میلیون 400 هم خیلیا میفروشن!!!!:|
4 گیگ اصلا نگیر چون هیچ بازی ای نمیشه راحت روش نصب کرد و برای فصا واسه بازی ها خیلی اذیت میکنه
الان همه اینا کپی خور هستن ؟ چطور تشخیص بدم کپی خوره یا نه ؟ ضمنا خرید از بانه معقولانست یا نه ؟

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
الان همه اینا کپی خور هستن ؟ چطور تشخیص بدم کپی خوره یا نه ؟ ضمنا خرید از بانه معقولانست یا نه ؟
بله دیگه 99 درصد فروشنده ها کنسول ها رو کپی شده میفروشن چون بازی های ایکس باکس (اریجینال) گیر نمیاد یا مثل بازی های اصل پی اس 3 زیاد تو بازار نیست برا همین همه کپیخور شده میفروشن
نه اصلا.اگه از یه نفر که فروشنده ی کنسول و بازی باشه بخری حداقل گارانتی هم بهت میده و اگه چیزیش شد میدی به خودش تا برات درستش کنه
ولی اونجوری اگه کنسول اتفاقی براش بیوفته نمیتونید کاریش کنید و باید کلی هزینه کنید برای تعمیرش

• Like
Reactions: che-jaleb

Digiman

کاربر سایت
Dec 30, 2010
59
بله دیگه 99 درصد فروشنده ها کنسول ها رو کپی شده میفروشن چون بازی های ایکس باکس (اریجینال) گیر نمیاد یا مثل بازی های اصل پی اس 3 زیاد تو بازار نیست برا همین همه کپیخور شده میفروشن
نه اصلا.اگه از یه نفر که فروشنده ی کنسول و بازی باشه بخری حداقل گارانتی هم بهت میده و اگه چیزیش شد میدی به خودش تا برات درستش کنه
ولی اونجوری اگه کنسول اتفاقی براش بیوفته نمیتونید کاریش کنید و باید کلی هزینه کنید برای تعمیرش
آقا من امروز xbox با کینکت 500 گیگ قیمت دم 2100 !!!!
و یه سوال دیگه xboxها قابلیت پخش سی دی های معمولی مثل فیلم و ... دارن؟

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
آقا من امروز xbox با کینکت 500 گیگ قیمت دم 2100 !!!!
و یه سوال دیگه xboxها قابلیت پخش سی دی های معمولی مثل فیلم و ... دارن؟
خب شما یه 250 گیگ ش رو قیمت میگرفتی چون 500 گیگ برای بازی های ایکس باکس وان خیلی خوبه چون حجم اون بازی ها زیاد هست نه برای ایکس باکس 360
خوده 250 گیگ به نظرم خیلی خوبه و جادار هست
بله قابلیت پخش دی وی دی سی دی رو داره (حالا چه فیلم چه آهنگ چه سریال باشه)

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
دوستان من یه کنسول الایت دارم با هارد 120 آخرین بازی باهاش gta v انجام دادم دیگه رفتم خدمت اینم افتاد تو خونه کسیم نبود بازی کنه حالا هم که درگیر کار شدیم وقت بازی ندارم اما از یه طرف دیدم متال 5 اومده و فوتبال جدید داره میاد نمیدونم بفروشمش یا نه. حالا اگر بخوام بفروشم چه قیمتی می ارزه ؟ دوتا دسته ارجینال داره با هارد و شارژر همیشه هم از روی هارد بازی انجام میدادم (پخش آهنگ) .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر