راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
سلام دوستان ...من میخام ایکس باکس بگیرم
فرق بین سری new slim و slim s و slim e چیه ؟ممنون میشم کمکم کنید
و بگید اینا همه اپدیم میشن ؟ کپی خور میشن ؟

ممنون
new slim همون slim e هست و فرقی با هم ندارن در اصل slim e هست ولی همه بیشتر میگن نیو اسلیم
فرق زیادی با اسلیم ندارن فقط دیگه تاج نیستن و تعداد یو اس بی هاشون از اسلیم ها بیشتره ظاهرا مصرفِ برقشون هم یه مقدار کمتره و دیگه کابل av نمیخورن
بله نیو اسلیم ها کپیخور میشن فرقی نمیکنه حالا چه اسلیم باشه چه نیو اسلیم

amirlord

کاربر سایت
Mar 8, 2015
5
نام
Amir Akhgar
سلام دوستان

بنده قصد خرید یک کنسول دارم حالا چند تا سوال برام پیش اومده.

سلیم جدید با اسلیم های ۲۰۱۲ فرق زیادی در اجرا کردن بازی ها و قدرت داره؟
من وقت زیادی برای بازی کردن ندارم و فقط برای جی تی ای وی و فورزا دارم کنسول میگیرم.
بنظرتون ارزش داره که مدل جدید رو بگیرم؟
و مورد بعدی هم هارد ۴ گیگ بگیرم یک فلش ۳۲ بزنم بهش کم میاد بازم؟

کنسول دسته دو از جای معتبر چطوره؟‌ الان یک ۴ گیگ دیدم نیواسلیم بود تمیز و بدون مشکل میگفت ۷۰۰ تومن قیمتش چطوره؟‌
مشهد کسی جای معتبر برای دسته دو میشناسه؟!

ممنونم

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
سلام دوستان

بنده قصد خرید یک کنسول دارم حالا چند تا سوال برام پیش اومده.

سلیم جدید با اسلیم های ۲۰۱۲ فرق زیادی در اجرا کردن بازی ها و قدرت داره؟
من وقت زیادی برای بازی کردن ندارم و فقط برای جی تی ای وی و فورزا دارم کنسول میگیرم.
بنظرتون ارزش داره که مدل جدید رو بگیرم؟
و مورد بعدی هم هارد ۴ گیگ بگیرم یک فلش ۳۲ بزنم بهش کم میاد بازم؟

کنسول دسته دو از جای معتبر چطوره؟‌ الان یک ۴ گیگ دیدم نیواسلیم بود تمیز و بدون مشکل میگفت ۷۰۰ تومن قیمتش چطوره؟‌
مشهد کسی جای معتبر برای دسته دو میشناسه؟!

ممنونم
فرقِ زیادی با هم ندارن.فقط شکل و استایلشون با هم دیگه فرق میکنه وگرنه از لحاظ قدرت و اجرایِ بازی و بقیه ی چیزا یکی هستن فرقی با هم ندارن
اگه یه elite بخری بهتره چون نمیخوای زیاد بازی کنی البته اسلیم 4 گیگ هم خوبه ولی اونی که میگی 700 تومن نیو اسلیم یه مقدار زیاده
البته اگه نو باشه که قیمتش خوبه ولی اگه دست دوم 700 تومن هست یه مقدار زیاده به نظرم 600 تومن بهتره تا 700
نه واسه اینجور بازی ها همون فلش 32 و هارد 4 گیگ کافیه ولی خب یه سری از بازی ها باید رویِ هارد خوده کنسول نصب بشن که براشون 4 گیگ کافی نیست

amirlord

کاربر سایت
Mar 8, 2015
5
نام
Amir Akhgar
فرقِ زیادی با هم ندارن.فقط شکل و استایلشون با هم دیگه فرق میکنه وگرنه از لحاظ قدرت و اجرایِ بازی و بقیه ی چیزا یکی هستن فرقی با هم ندارن
اگه یه elite بخری بهتره چون نمیخوای زیاد بازی کنی البته اسلیم 4 گیگ هم خوبه ولی اونی که میگی 700 تومن نیو اسلیم یه مقدار زیاده
البته اگه نو باشه که قیمتش خوبه ولی اگه دست دوم 700 تومن هست یه مقدار زیاده به نظرم 600 تومن بهتره تا 700
نه واسه اینجور بازی ها همون فلش 32 و هارد 4 گیگ کافیه ولی خب یه سری از بازی ها باید رویِ هارد خوده کنسول نصب بشن که براشون 4 گیگ کافی نیست

خیلی ممنونم لطف کردید.

حقیقت اینکه من زیاد وقت بازی ندارم. ولی خب میخوام چیزی که بگیرم خیلی خوب نه ولی در حد خوب باشه. همه میگن دست دو نگیر. ولی خب اگر ۱۲۰۰ بخوام پول نو بدم بنظرم وان به صرفه تر هست.
حالا از کجا میتونم از سلامت دسته دو مطلع بشم؟‌
مورد بعد هم اینکه از نظر کپی خور شدن مشکل دار هست بعضی از دستگاه ها. شرکتی و غیر شرکتی که میگن چه تفاوتی داره؟‌
و اینکه الان PS3 نو که تقریبا حدود ۸۰۰ هست بهتره یا اسلیم؟!

ممنون از پاسخگویی شما.

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
خیلی ممنونم لطف کردید.

حقیقت اینکه من زیاد وقت بازی ندارم. ولی خب میخوام چیزی که بگیرم خیلی خوب نه ولی در حد خوب باشه. همه میگن دست دو نگیر. ولی خب اگر ۱۲۰۰ بخوام پول نو بدم بنظرم وان به صرفه تر هست.
حالا از کجا میتونم از سلامت دسته دو مطلع بشم؟‌
مورد بعد هم اینکه از نظر کپی خور شدن مشکل دار هست بعضی از دستگاه ها. شرکتی و غیر شرکتی که میگن چه تفاوتی داره؟‌
و اینکه الان PS3 نو که تقریبا حدود ۸۰۰ هست بهتره یا اسلیم؟!

ممنون از پاسخگویی شما.
خواهش میکنم.اگه دست دو خوب پیدا کنی که خیلی بهتره (ترجیحا اگه اسلیم باشه) ولی آره به نظره منم نو بصرفه نیست
چون زیاد که نمیخوای بازی کنی اینجوری پولت هدر رفته
فقط زیاد کار نکرده باشه مثلا بیشتر از 1 سال خیلی بهتره و دستگاه تقریبا هنوز نو هستش.زیاد چیزه خاصی نداره چون اگه اسلیم بگیری اتفاقی واسش نمیوفته
والا همه ی کنسولا چه اسلیم چه نیو اسلیم چه elite راحت کپیخوره سخت افزاری و نرم افزاری میشن و مشکلی نیست.اتفاقا کپیخور کردنِ 360 کم هزینه تر و راحتتره نسبت به پی اس 3
بستگی داره,خیلی وقته از قیمتا خبر ندارم ولی فک کنم یه 200 تومن میگیرن پی اس 3 رو کپیخور میکنن ولی اگه یه کپیخورش رو پیدا کنی بهتره

amirlord

کاربر سایت
Mar 8, 2015
5
نام
Amir Akhgar
خواهش میکنم.اگه دست دو خوب پیدا کنی که خیلی بهتره (ترجیحا اگه اسلیم باشه) ولی آره به نظره منم نو بصرفه نیست
چون زیاد که نمیخوای بازی کنی اینجوری پولت هدر رفته
فقط زیاد کار نکرده باشه مثلا بیشتر از 1 سال خیلی بهتره و دستگاه تقریبا هنوز نو هستش.زیاد چیزه خاصی نداره چون اگه اسلیم بگیری اتفاقی واسش نمیوفته
والا همه ی کنسولا چه اسلیم چه نیو اسلیم چه elite راحت کپیخوره سخت افزاری و نرم افزاری میشن و مشکلی نیست.اتفاقا کپیخور کردنِ 360 کم هزینه تر و راحتتره نسبت به پی اس 3
بستگی داره,خیلی وقته از قیمتا خبر ندارم ولی فک کنم یه 200 تومن میگیرن پی اس 3 رو کپیخور میکنن ولی اگه یه کپیخورش رو پیدا کنی بهتره

آره حالا تا آخر فروردین صبر میکنم ببینم چی میشه.
شاید هم PS4 گرفتم. باز هم ممنونم از شما.

Brigand

کاربر سایت
Feb 9, 2015
55
نام
Hamid x
سلام دوستان یه سئوال داشتم : اینکه اگه من یه x360 slim 4g بگیرم و jtag هم نکنم می تونم یه هارد 500g براش بگیرم و بازی ها روی اون بریزم؟؟ و یه سئوال دیگه راسته که میگن x360 های اسلیم 4گیگ بهشون هارد بیشتر از 32گیگ وصل نمی شه؟؟ ببخشید یه سئوال دیگه هم داشتم درسته که هارد مخصوص ایکس باکس فقط برای xbox های 250گیگه و نمی شه روی xbox های 4 گیگ ازش استفاده کرد؟؟؟
9k=

آخرین ویرایش:

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
سلام دوستان یه سئوال داشتم : اینکه اگه من یه x360 slim 4g بگیرم و jtag هم نکنم می تونم یه هارد 500g براش بگیرم و بازی ها روی اون بریزم؟؟ و یه سئوال دیگه راسته که میگن x360 های اسلیم 4گیگ بهشون هارد بیشتر از 32گیگ وصل نمی شه؟؟ ببخشید یه سئوال دیگه هم داشتم درسته که هارد مخصوص ایکس باکس فقط برای xbox های 250گیگه و نمی شه روی xbox های 4 گیگ ازش استفاده کرد؟؟؟
9k=
تا جایی که میدونم کنسول باید حتما جی تگ باشه.نه میشه هاردش رو ارتقا داد.اسلیم ها اصلا هارده 32 گیگ ندارن
هاردهای 250 , 4 , 320 گیگ همشون یه شکل هستن و رویِ همه ی کنسولا نصب میشن و مشکلی نداره (البته فقط رویِ سری های اسلیم)

omidmagic

کاربر سایت
Mar 13, 2015
20
نام
امید
سلام.چند وقتیه دلم میخواد یه xbox بگیرم.امشب رفتم مغازه یکی که تقریبا میشناسمش و تا حد زیادی مورد اطمینانه.دیدم یه xbox elite به یه دسته اضافه میده 700000 تومن.jtag نشده تاحالا.اگر دستگاه سالم باشه بنظرتون می ارزه؟
تازه میخوام kinect هم بگیرم.بنظرتون دست دو بگیرم؟ چه قیمتی؟
اگر نکته خاصی در خرید xbox و kinect هست لطفا بفرمایید.

ممنونم

• Like
Reactions: che-jaleb

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
سلام.چند وقتیه دلم میخواد یه xbox بگیرم.امشب رفتم مغازه یکی که تقریبا میشناسمش و تا حد زیادی مورد اطمینانه.دیدم یه xbox elite به یه دسته اضافه میده 700000 تومن.jtag نشده تاحالا.اگر دستگاه سالم باشه بنظرتون می ارزه؟
تازه میخوام kinect هم بگیرم.بنظرتون دست دو بگیرم؟ چه قیمتی؟
اگر نکته خاصی در خرید xbox و kinect هست لطفا بفرمایید.

ممنونم
اگه ظرفیتِ هاردش بالا هست و مادربردش jasper هست آره قیمتش خوبه
کینکت نو 300 تومن هست دیگه دستِ دو فوقش 50 یا 100 تومن اختلاف قیمت داشته باشه
چیزه خاصی که نیست فقط اگه elite هست ببین مادربردش jasper یا نه چون اونجوری امکانه 3 چراغِ شدنش زیاده

omidmagic

کاربر سایت
Mar 13, 2015
20
نام
امید
اگه ظرفیتِ هاردش بالا هست و مادربردش jasper هست آره قیمتش خوبه
کینکت نو 300 تومن هست دیگه دستِ دو فوقش 50 یا 100 تومن اختلاف قیمت داشته باشه
چیزه خاصی که نیست فقط اگه elite هست ببین مادربردش jasper یا نه چون اونجوری امکانه 3 چراغِ شدنش زیاده
متشکر از پاسختون.هاردش 120 گیگه و jtag نشده.بنظرتون jtag نبودن مشکل نیست؟
از کجا بفهمم تا حالا بن نشده؟ ایا اگر نخوام لایو بازی کنم بن بودن مشکل داره؟راستی قیمتش معقوله؟
از کجا بفهمم بردش جاسپر هست؟دقیقا چه اطلاعاتی باید داشته باشم تا بهترینو بخرم؟
ممنونم.شرمنده اگر سوالام مبتدیانس.چون بار اولمه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: che-jaleb

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
متشکر از پاسختون.هاردش 120 گیگه و jtag نشده.بنظرتون jtag نبودن مشکل نیست؟
از کجا بفهمم تا حالا بن نشده؟ ایا اگر نخوام لایو بازی کنم بن بودن مشکل داره؟راستی قیمتش معقوله؟
از کجا بفهمم بردش جاسپر هست؟دقیقا چه اطلاعاتی باید داشته باشم تا بهترینو بخرم؟
ممنونم.شرمنده اگر سوالام مبتدیانس.چون بار اولمه
خواهش میکنم.قیمتش خوبه زیاد نیست ولی اگه کمتر از 700 تومن هم خریدی که چه بهتر
کلا دو نوع هک واسه 360 هست که یکیش هکِ جی تگ هست (یا کپیخور جی تگ) یکی دیگه هم هکِ lt3 هست
که جی تگ سخت افزاری هست و lt3 نرم افزاری
lt3 بدرده آنلاین بازی کردن میخوره و باید حتما از دیسک های رایت 100 درصد یا burner max استفاده کنید که هم به لنز کنسول فشار نیاد هم اگه خواستی آنلاین بازی کنی مشکلی نباشه
اگه اهل آنلاین بازی کردن نیستی کنسول رو جی تگ کنی بهتره
چون اینجوری نه احتیاجی داری پول بالایِ بازی های burner max بدی که از 8 تومن شروع میشن میتونی راحت از بازی های رایت 97 درصد استفاده کنی
که ارزونتر هستن از 5 تومن شروع میشه به بالا بستگی به دیسک های بازی داره
از طرفِ دیگه وقتی بازی رو نصب کردی میتونی خیلی راحت بدونِ دیسک بازی رو پلی کنی چون وقتی کنسول هکِ lt3 باشه باید حتما موقع انجامِ بازی دیسک هم داخلِ کنسول باشه
و کلی مزیت های مختلفِ دیگه نسبت به lt3
اگه میگی کنسول جی تگ نیست مطمئنا lt3 هست که فک نکنم تا حالا بن شده باشه.وقتی وصل بشی به live مشخص هست که بن شده یا نه!!
این خبر رو بخون راجب تشخیصِ مادربرده jasper از بقیه یِ مادربردا توضیح داده
بازی‌سنتر | امکانات و ویژگی ها | X360 | راهنمای شناسایی کنسول Xbox 360 با مادربُرد Jasper

abol007

کاربر سایت
Mar 16, 2015
15
نام
ابولفضل
سلام خدمت دوستان عزیز من میخام یه ایکس باکس360 مدل ارکید سال2009 برد جاسپر بگیرم :dمیخام بدونم سه چراغ میشه؟:-bایا با روزی 6یا هفت ساعت بازی البته بطور متوالی نه بطور استراحت بازم سه چراغ میشه؟:((ایا اگه 120تومن جی تک کنم میتونم هارد 1ترا بایت ادابتوری مدلwd:xکه دارم وصل کنم و 1ترا بایت کاملشو استفاده کنم؟یکی از اشنا ها همین مدلی که میخام بخرمو میده600با یه دسته ایا قیمتش خوبه؟:({در ضمن من اصلا انلاین بازی نمیکنم خوشم نمیاد}تو رو خدا زود ج بدید/ممنون از بچه های زحمت کش سایت

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
دوستان ی سوال اساسی دارم
چطور میشه فهمید اکسباکس رفرش هست یا نه؟ refurbished

دوستان ی سوال دیگه: ایا میشه از شماره سریال پشت اکسباکس سواستفاده کرد؟ یعنی کسی ببینه یادداشت کنه و ...؟

Last edited by a moderator:

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,513
سلام.
یکی از آشنایان بهم Xbox 360 داده تا بفروشم براش. فقط یک مشکلی داره. مدل دستگاه Slim چهار گیگابایت هست. اما توی دستگاه حافظه داخلی وجود نداره!! یک پروفایل بخوام بسازم میگه هیچ حافظه ای یافت نشد!
مشکل از چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر