راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

آقا من فردا مي خوام برام يه ايكس باكس اليت بخرم به نظرتون مي ارزه يه ايكس باكس بخرم ( فقط فن بازي در نيارين ) بعد اينكه من الان قيمت 330000 تومن دارم براي فروشگاه سوني هم هست به نظرتون ارزون تر از اين پيدا ميشه و اينكه فروشگاه سوني قابل اعتماد هست و اگه ارزون تر و قابل اعتماد تر از اينجا مي دونيد بگيد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز فروشگاه سونی فروشگاه خوبیه من خودم یه ps3 slim خریدم ازشون اما دو مشکل بزرگ داره.
1-قیمت رو 330 زده ولی وقتی بری اونجا اگه آخرین آپدیت نرم افزاری رو بخوای 340 باهات حساب میکنه.
2-کنسولاشون نو هست ولی پلم نیست و شماره سریال جعبه و کنسول با هم نمیخونه
پیشنهاد من به شما:
کنسول رو از میثم (joykiller360) بخرید من خودم جمعه یک آرکید ازش خریدم اما فرقش چیه؟:
1-کنسول پلم براتون میاره و شما اولین کسی هستی که توشو میبینی
2-همونجا جلو چشم خودت واست کپیخور میکنه و آخرین آپدیت نرم افزاری رو واست انجام میده
3-قیمتشم همون قیمت بازاره ولی در ازاش شما مطئنی به کنسولت چون جلو خودت همه کاراشو از باز کردن پلمب تا کپی خور کردنشو انجام میده
حالا بازم خود دانی

آقا من فردا مي خوام برام يه ايكس باكس اليت بخرم به نظرتون مي ارزه يه ايكس باكس بخرم ( فقط فن بازي در نيارين ) بعد اينكه من الان قيمت 330000 تومن دارم براي فروشگاه سوني هم هست به نظرتون ارزون تر از اين پيدا ميشه و اينكه فروشگاه سوني قابل اعتماد هست و اگه ارزون تر و قابل اعتماد تر از اينجا مي دونيد بگيد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اتفاقا من هم از sony گرفتم هیچ مشکلی نداشته!

من برای انلاین بازی کردن یه بازی ارجینال گرفتم البته هنوز برام نفرستادن
حالا الان با اومدن LT پس فرقی بین این بازی و بازی کپی نیست درسته ؟؟
می خوام به طرف بگم بازی رو برگردونه به جاش برام یه هارد بگیره ؟ بهتر نیست ؟

خوب اگه شما موارد ایمنی رو رعایت کنید مشکلی پیش نمیاد مثل اینکه بازی هاتون stealth باشه و wave patch نباشه.

1:دوستان یه سوال ایا الان ارکید جسپر با برد Lite on هست ؟ BenQ چطور ؟ ...
حالا یه چیزی اگه من یه ارکید بگیرم ! + هارد 60 گیگ + هدست لایو + کابل hdmi to Avi ایا از الیت که 340 هست ارزون تر در میاد چقدر یه توضیحی بدید ممنون میشم ! ///

2: بعد اینکه برند هارد باید چی باشه و چه برندی از همه بهتره ؟ ... قیمت 60 گیگ چقدر هست ؟ ...
3: ایا برای بازی ها رزولوشن معینی هست مثلا پشت باکس بازی میزنن 1080 و ... ؟ ... که بیشتر از اون روزلوشن رو سا پورت نمیکنه ! توی داشبرد میشه رزولوشن رو تغییر داد دیگه ! ...
توی خود منوی بازی نمشه همچین کاری کرد ؟ ...

4: یه سوال راجع به مموری کارت ! ... اینکه من اگه هارد نداشته باشم بازی ها توی مموری اتوماتیک ذخیره میشن ؟ ... یا نه توی مموری کارت ؟ ... و اینکه فقط 256 و 512 هست ؟ ...

5: از اون هدست لایو در چه مواقعی میشه حرف زد توش ؟ ... برای برخی از بازی ها ؟ ...
7: ایا برنامه ای توی 360 هست برای گرفتن اسکرین شات و ... ؟ خیلی ممنونم ... این اخرین سوال هام بود لطف کنید کمکم کنید ممنونتون میشم دوستان عزیز ! ...

آخرین ویرایش:
موارد امنیتی چه چیزهایی هست ؟ مگه نه اینکه LT برای جلوگیری از بن شدن هست؟
یعنی کارش 100 درصد نیست ؟

نه 100% نیست.
شما باید یه سری موارد رو رعایت کنید با وجود LT که به نظرم شما باید حتما یک دور تاپیک زیر رو مطالعه کنید :

Code:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=27815

1:دوستان یه سوال ایا الان ارکید جسپر با برد Lite on هست ؟ BenQ چطور ؟ ...
حالا یه چیزی اگه من یه ارکید بگیرم ! + هارد 60 گیگ + هدست لایو + کابل hdmi to Avi ایا از الیت که 340 هست ارزون تر در میاد چقدر یه توضیحی بدید ممنون میشم ! ///

2: بعد اینکه برند هارد باید چی باشه و چه برندی از همه بهتره ؟ ... قیمت 60 گیگ چقدر هست ؟ ...
3: ایا برای بازی ها رزولوشن معینی هست مثلا پشت باکس بازی میزنن 1080 و ... ؟ ... که بیشتر از اون روزلوشن رو سا پورت نمیکنه ! توی داشبرد میشه رزولوشن رو تغییر داد دیگه ! ...
توی خود منوی بازی نمشه همچین کاری کرد ؟ ...

4: یه سوال راجع به مموری کارت ! ... اینکه من اگه هارد نداشته باشم بازی ها توی مموری اتوماتیک ذخیره میشن ؟ ... یا نه توی مموری کارت ؟ ... و اینکه فقط 256 و 512 هست ؟ ...

5: از اون هدست لایو در چه مواقعی میشه حرف زد توش ؟ ... برای برخی از بازی ها ؟ ...
7: ایا برنامه ای توی 360 هست برای گرفتن اسکرین شات و ... ؟ خیلی ممنونم ... این اخرین سوال هام بود لطف کنید کمکم کنید ممنونتون میشم دوستان عزیز ! ...

خب 1بله جاسپر برد هست درایو lite-on هست
2-هدست که لازم نداری به نظر من 5-6 تومن هدست هست هارد هم 50-60تومن اگه گیرت بیاد کابل رو هم من قیمت ندارم از الایت فکر کنم ارزونتر گیرت بیاد البته اگه هارد بتونی پیدا کنی بعدش 2 تا مموری هم داری ولی الایت 1 کی بیشتر نداره
هارد اصل ماکروسافت دیگه!!!از همش بهتره

3-این کاور ها دست کاری شدن عدد پشت شون بی خود هست توی داشبرد باید تغییر داد بله تو خود بازی نمیشه شما بزار رو 1080p اون بازی خودش هر چی زورش برسه ساپرت میکنه البته تو بعضی از بازی ها نتیجه عکس داره (Tekken)

4-چه هارد داشته باشی چه نداشته باشی خودش اولش می پرسه واسه هر بازی
5- من اهل لایو نستم ولی فک کنم اگه بازی voice chat رو ساپورت کنه بشه باهاش حرف زد

6 په کو یهو پریدی 7 نه واسه اسکرین شات برنامه نیست بعضی از بازیا میشه از تو خودش عکس گرفت

سلام

آقا یکی از دوستان تازه 360 گرفته تاریخ 3/8/2009 مدل Elite .....

من هم وارد نیستم میخام براش بازی بگیرم ..... حالا چه نوع Region رو براش بگیرم ؟
از کجا میشه دقیقا REgion یا Pal بودنش رو دید ؟

ممنون

سلام

آقا یکی از دوستان تازه 360 گرفته تاریخ 3/8/2009 مدل Elite .....

من هم وارد نیستم میخام براش بازی بگیرم ..... حالا چه نوع Region رو براش بگیرم ؟
از کجا میشه دقیقا REgion یا Pal بودنش رو دید ؟

ممنون
روی جعبه نوشته.
چون تازه گرفته احتمالاً پاله.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or