راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

سلام بچه ها بخدا من بالاخره نفهمیدم چجوری یه بازیو که ریختیم رو هارد و ازش مثلا تا یه مرحله ایی سیو داریم و حالا میخوایم پاکش کنیم از رو هارد فقط همون پاک شه ولی سیو هاش بمونه.؟؟؟
یکی از دوستامون یه چی گفت ولی اصلا نفهمیدم...
ممنون میشم کامل راهنمایی کنید...

شما برو تو پوشه ای که بازی هست کلید A رو بزن مثلا مینویسه 3 تا item
1 کیش اصل بازی هست 2 تاش Save هست اونی که حجمش کمه معلومه:blushing:

شما برو تو پوشه ای که بازی هست کلید A رو بزن مثلا مینویسه 3 تا item
1 کیش اصل بازی هست 2 تاش Save هست اونی که حجمش کمه معلومه:blushing:

ممنون دوست عزیز فهمیدم

حالا یه چند روزی هست که چراغ های دسته ضربدری شروع به چشمک زدن میکنه هر چند دقیقه یه بار... علامت چیه؟ باتری هم دیدم 3 خط داره...
ممنون

واسه همون باتری هست چون من خودم وسط بازی چشمک میزنه ولی وقتی میارم پر هست ولی 10 دقیقه بعدش یهو خالی میشه ولی بیشتر واسه باتری هایی که جنس خوبی نداره اینجوری میشه

شما چزا اینجوری هستید حالا خوبه گفتم کارم گیر این موضوع هست
ولی هیچ کس جواب نداد:(

شما برای بازی کردن PES2010 یه بازی کپی می خرید،اما باید دیسکتون تمامی موارد امنیتی رو رعایت کرده باشه برای آنلاین بازی کردن.برای این کار هم از نرم افزار ABGX360 استفاده می کنید.

شما برای بازی کردن PES2010 یه بازی کپی می خرید،اما باید دیسکتون تمامی موارد امنیتی رو رعایت کرده باشه برای آنلاین بازی کردن.برای این کار هم از نرم افزار ABGX360 استفاده می کنید.
ممنون دوست من یعنی چی موارد امنیتی رو رعایت کرده باشه ؟

یعنی بازی باید stealth patch باشه و این مورد رو هم میتونی با abgx 360 تست کنی که اموزشش هست بگردی !
....................
1: دوستان بهترین باتری چیه برای استفاده توی دسته ؟
2 : ایا بازی ها رو هک میکنن ؟... یا نه توی نت میذارنو بعد دانلود میکنن ؟ یعنی برای گذاشتن توی نت نباید بازی هک شده باشه و ... ؟
3: بنظرتون پرمیوم راحت گیر میاد ؟ .. و اینکه من یه پرمیوم بگیرم با یه hdmi to avi جدا ارزون تر از یه الیت در میاد درسته ؟ /// البته نیمدونم 60 گیگ کافی هست یا نه ! چون من میخوام به مانیتور وصل بکنم نیازی به hdmi to hdmi ندارم !

4: ایا توی لایو غیر از DLC هایی که برای بازی میاد چیز دیگه ای هم برای اضافات و .. بازی میادش؟

5:اون فایل کامپوزیت چندتا سیم به اسپیکر وصل میشه چون باید یه مادگی بگیرم برای همین میخوام بدونم ممنونم...

خیلی ممنونم ...

آخرین ویرایش:
سلام
من فردا دارم میرم آرکید جاسپر بخرم دوستان پیشنهادی نظری ندارن که چه چیزایی همراهش بخرم یا چه بازیهایی و با چه آپدیتی و اینا ؟

ممنون

سلام
من فردا دارم میرم آرکید جاسپر بخرم دوستان پیشنهادی نظری ندارن که چه چیزایی همراهش بخرم یا چه بازیهایی و با چه آپدیتی و اینا ؟

ممنون
به نظرم اگه یک هارد 60 همراهش بگیری خیلی عالیه و یک شارژر و باتری شارژی

یعنی بازی باید stealth patch باشه و این مورد رو هم میتونی با abgx 360 تست کنی که اموزشش هست بگردی !
....................
1: دوستان بهترین باتری چیه برای استفاده توی دسته ؟
2 : ایا بازی ها رو هک میکنن ؟... یا نه توی نت میذارنو بعد دانلود میکنن ؟ یعنی برای گذاشتن توی نت نباید بازی هک شده باشه و ... ؟
3: بنظرتون پرمیوم راحت گیر میاد ؟ .. و اینکه من یه پرمیوم بگیرم با یه hdmi to avi جدا ارزون تر از یه الیت در میاد درسته ؟ /// البته نیمدونم 60 گیگ کافی هست یا نه ! چون من میخوام به مانیتور وصل بکنم نیازی به hdmi to hdmi ندارم !

4: ایا توی لایو غیر از DLC هایی که برای بازی میاد چیز دیگه ای هم برای اضافات و .. بازی میادش؟

5:اون فایل کامپوزیت چندتا سیم به اسپیکر وصل میشه چون باید یه مادگی بگیرم برای همین میخوام بدونم ممنونم...

خیلی ممنونم ...

1 بهترین باتری هم duracell خوب هست هم energizer هر 2تاش خوبه ولی باید اونایی که شارژ میشن رو بگیری که اون energizer ها که شارژ میشن رنگشون سبزه خیلی هم سنگینه

2-بازی ها رو هک نمیکنن بیشترش رو همینطوری میزارن ولی مثل همین final fantasy 13 پچ و این جور چیزا میخواد که خود فروشنده یا تو هر سایتی واسه دانلود باشه خودش درستش کرده

3-پریمیوم گیر نمیاد 1 ارکید بگیر با هارد 60 اگر سراغ داری اگرم نه که الیت بگیر نه هارد هم کم نمیاری 60 گیگ عالی هست

4-توی لایو اره تریلر. میاد مثلا تم میاد .دموی خود بازی ها قبل از عرضه میاد دیگه پچ واسه داشبرد میاد همین....

5- از روش نگاه کن اونهایی که مربوط به صدا هست روش عکس بلند گو هست فکر کنم 2 تایی باید بگیری:biggrin1:

دوستان اگه من بخوام برای LCD و 360 ام یه دو سر ماده ی کابل VGA بگیرم مطمئنید برای کنسول از لحاظ الکتریکی مشکلی به وجود نمیاد؟ممکنه خطرناک باشه؟
ممنون میشم پاسخم رو بدید!

دوستان اگه من بخوام برای LCD و 360 ام یه دو سر ماده ی کابل VGA بگیرم مطمئنید برای کنسول از لحاظ الکتریکی مشکلی به وجود نمیاد؟ممکنه خطرناک باشه؟
ممنون میشم پاسخم رو بدید!

سلام.
از نظر خطر ناکی مشکلی نداره.
ولی من وقتی از ماده گی ها استفاده میکردم وقتی با pc کار میکردم تصویر ها سایه داشت یه ذره.

من برای انلاین بازی کردن یه بازی ارجینال گرفتم البته هنوز برام نفرستادن
حالا الان با اومدن LT پس فرقی بین این بازی و بازی کپی نیست درسته ؟؟
می خوام به طرف بگم بازی رو برگردونه به جاش برام یه هارد بگیره ؟ بهتر نیست ؟

آقا من فردا مي خوام برام يه ايكس باكس اليت بخرم به نظرتون مي ارزه يه ايكس باكس بخرم ( فقط فن بازي در نيارين ) بعد اينكه من الان قيمت 330000 تومن دارم براي فروشگاه سوني هم هست به نظرتون ارزون تر از اين پيدا ميشه و اينكه فروشگاه سوني قابل اعتماد هست و اگه ارزون تر و قابل اعتماد تر از اينجا مي دونيد بگيد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or