راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

خیلی ممنونم کسی میدونه اون بازی هایی که از توی خودش عکس میگیرم مثل جی تی ای توی کجا ذخیره میشه ؟ ... ممنونم ! .. .
و اینکه برای پاک کردن بازی از توی هارد توی کدوم قسمت باید برم ؟ ...
ممنونم

من جی ت ای رو نمیدونم ولی Gears of wr توی هارد همون قسمتی که سیو بازی هست ذخیره میشه عکسا اونجا هست

واسه پاک کردن هم باید بری همونجا که سیو ها هست اون فایلی که سایزش بزرگتر از همه هست مثلا 5 گیگ هست رو پاک کنی

پس برای بازی های دیگه هم اگه همیچن امکانی رو داشته باشن همونجا ذخیره میشه
راستی این اسکرین شات هایی که از بازی ها تو 360 میاد رو چه جوری میگیرن اگه برنامه ای نیست براش؟
و اینکه منی که میخوام لایو بزنم بنظرتون هدست رو بگیرم ؟ ... ارزش داره کلا ؟ .. و اینکه سیم داره به کجای کنسول متصل میشه ؟ ...
ممنونم ..

پس برای بازی های دیگه هم اگه همیچن امکانی رو داشته باشن همونجا ذخیره میشه
راستی این اسکرین شات هایی که از بازی ها تو 360 میاد رو چه جوری میگیرن اگه برنامه ای نیست براش؟
و اینکه منی که میخوام لایو بزنم بنظرتون هدست رو بگیرم ؟ ... ارزش داره کلا ؟ .. و اینکه سیم داره به کجای کنسول متصل میشه ؟ ...
ممنونم ..

اونا عجنبی هستن مثلا GAmetrailers از تو بازی میگیره چه جوریش رو نمیدونم :cheesygri ولی فک کنم از طریق تلوزیون بشه :confused:
هدست اگه الایت بگیری روش هست اگرم نه که 5 تومن که این چیزا رو نداره بگیر میخوره به پایین دسته:love:

یه سوال خیلی مهم دارم که خیلی دنبال جوابش میگردم !!
شنیده بودم که بازی هارو هک نمیکنند یعنی همون اورجینال رو کپی میکنند درسته ؟ ...
خوب وقتی میخوان کپی کنن تغییری در بازی ایجاد نمیکنند ؟ .. یعنی بالاخره چه فرقی بین دیسک اصلی با دیسک کپی هست یکی گفته بود اون دیسک اصلی کیفیت بالاتری داره ایا درسته ؟ ...
ممنون میشم کمکم کنید راجع به این سوال !

دوستان کنسول جسپر مثل ps3 محدودیتی تو ساعت بازی نداره؟

محدودیتی نداره،اما چون اعتباری به مایکروسافت نیست ما میگیم بهتر هست مثلا 2 ساعت بازی کنید بهش استراحت بدید.
اما Jasper کُلا خیلی خوبه و من خودم به شخصه بالای 3 ساعت باهاش بازی کردم.

محدودیتی نداره،اما چون اعتباری به مایکروسافت نیست ما میگیم بهتر هست مثلا 2 ساعت بازی کنید بهش استراحت بدید.
اما Jasper کُلا خیلی خوبه و من خودم به شخصه بالای 3 ساعت باهاش بازی کردم.
به به هم نام جان :biggrin1:
پدرام 3 ساعت ؟
یا شایدم وقتش رو نداری
چون من که 20 ماه قبل از پیام falcon گرفتم روزی نشده کنسول زیر 7 ساعت روشن نباشه :biggrin1:

در کل jasper یعنی چیزی همانند PS3

به به هم نام جان :biggrin1:
پدرام 3 ساعت ؟
یا شایدم وقتش رو نداری
چون من که 20 ماه قبل از پیام falcon گرفتم روزی نشده کنسول زیر 7 ساعت روشن نباشه :biggrin1:

در کل jasper یعنی چیزی همانند PS3

شما که این قدر تجربه دارید،بیاید اینجا جواب بدید منو راحت کنید :دی
منم تجربه خودم رو گفتم توی این چند روز.

یه سوال خیلی مهم دارم که خیلی دنبال جوابش میگردم !!
شنیده بودم که بازی هارو هک نمیکنند یعنی همون اورجینال رو کپی میکنند درسته ؟ ...
خوب وقتی میخوان کپی کنن تغییری در بازی ایجاد نمیکنند ؟ .. یعنی بالاخره چه فرقی بین دیسک اصلی با دیسک کپی هست یکی گفته بود اون دیسک اصلی کیفیت بالاتری داره ایا درسته ؟ ...
ممنون میشم کمکم کنید راجع به این سوال !
بازی رو ایمیج میگیرن!و برخی فایلها رو اضافه میکنن-تا امنیت دیسک مثل دیسک اورجینال بشه!

اگه از لحاظ دیسک فیزیکی بگی!که بله دیسک اورجینال کیفیت بهتری داره!ولی DVD خام های عالی تو بازار هست که حتی به نظر من از دیسک اورجینال هم بهتره-یا حد اقل برابر!
ولی محتویات بازی تغییری پیدا نمیکنه-هر چیزی که در دیسک اورجینال میبینیم- در دیسک رایتی(کپی)هم مشاهده میشه!و افت کیفیتی در بازی نیست!

سلام به همه دوستان
من یه 360 و یه ps3 و یه مانیتور 2261 دارم سوالی که دارم اینه که در حال حاضر ps3 v رو با hdmi وصل کردم و تنها پورتهای باقیمانده پشت مانیتور dvi و vga هست حالا من 360 رو از طریق کدوم یک از این پورتها به مانیتور وصل کنم؟اگه با vga وصل کنم چه قدر رو کیفیت تاثیر میذاره نسبت به hdmi؟
اگرم که با hdmi to dvi وصل کنم صداشو چی کار کنم؟

سلام به همه دوستان
من یه 360 و یه ps3 و یه مانیتور 2261 دارم سوالی که دارم اینه که در حال حاضر ps3 v رو با hdmi وصل کردم و تنها پورتهای باقیمانده پشت مانیتور dvi و vga هست حالا من 360 رو از طریق کدوم یک از این پورتها به مانیتور وصل کنم؟اگه با vga وصل کنم چه قدر رو کیفیت تاثیر میذاره نسبت به hdmi؟
اگرم که با hdmi to dvi وصل کنم صداشو چی کار کنم؟

به نظر من که HDMI رو برای دو کنسول استفاده کنید.من خودم همین کار رو می کنم.
اما اگر بخواید از 2 پورت دیگه استفاده کنید،100% بهتون DVI پیشنهاد میشه.برای صداش هم باید از یه نفر که الایت داره تبدیل صدای کنسولش رو بخرید.بعد هم از تبدیل صدا به یه ضبط صوت که ورودی AUX داره یا یه اسپیکر وصل کنید.

من می خوام یه elite بخرم و می خوام به مانیتور pcام وصل کنم کابلی که به پشت مانیتور می خوره نره وکابلی که به پشت case می خوره ماده حالا من برای 360 باید چه کابلی بخرم ؟وبرای xbox live باید کابلی بخرم یا تو خود پک هست؟

من می خوام یه elite بخرم و می خوام به مانیتور pcام وصل کنم کابلی که به پشت مانیتور می خوره نره وکابلی که به پشت case می خوره ماده حالا من برای 360 باید چه کابلی بخرم ؟وبرای xbox live باید کابلی بخرم یا تو خود پک هست؟
مانیتورتون LCD هست؟؟؟
ورودی DVi داره؟؟؟یا فقط VGA؟؟

اگه VGA میخوره!باید کابل VGA بخری
اگه DVi میخوره
باید کابل HDMI to DVi بخری!و برای گرفتن صدا-یا باید تبدیل بخری(که بصرفه نیست)
و یا اینکه قسمت پلاستیکی ورودی کابل تصویرت رو ببری و بقل HDMI جاش بدی!!!!!!!!!!!!!

---------
کابل لایو -چیز خاصی نیست!یک عدد کابل ethernet هست که میتونی از بیرون تهیه کنی(روی مودم ADSL هست!!)
این کابل فقط در پکهای الیت وجود داره!

آخرین ویرایش:
مانیتورتون LCD هست؟؟؟
ورودی DVi داره؟؟؟یا فقط VGA؟؟

اگه VGA میخوره!باید کابل VGA بخری
اگه DVi میخوره
باید کابل HDMI to DVi بخری!و برای گرفتن صدا-یا باید تبدیل بخری(که بصرفه نیست)
و یا اینکه قسمت پلاستیکی ورودی کابل تصویرت رو ببری و بقل HDMI جاش بدی!!!!!!!!!!!!!

---------
کابل لایو -چیز خاصی نیست!یک عدد کابل ethernet هست که میتونی از بیرون تهیه کنی(روی مودم ADSL هست!!)
این کابل فقط در پکهای الیت وجود داره!

نمی دونم
مانیتوره من LCD هست و یک جای کابل داره و نوشته D-SUB حالا چی کار کنم؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or